Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska

Piaseczno

Opinie o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska

Irena 2015-05-19 20:09
Jeden z najlepszych i najstaranniejszych adwokatów jakich znam. Prowadziła mi kilka spraw, w tym bardzo ważną dla mnie sprawę majątkową; wszystkie wygrałyśmy. Ta Ewa musi coś bardzo nie lubić Pani Mecenas; może duże pieniądze do niej przegrała albo w inny sposób dostała od niej "po uszach".
Irena 2015-05-19 20:11
milosz 2015-06-03 20:06
Ta adwokat naprawde zna się na sprawach budowlanych, jak mało który facet. Szacun.
Piotr Babczyński 2015-06-12 13:22
Miałem przyjemność współpracować z Panią Urszulą Jaworską. Współpraca bez najmniejszych zastrzeżeń. Jest to adwokat z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, co jest olbrzymim atutem w dzisiejszych czasach. Czytając post Ewy, widzę w tym dużo złośliwości i nieszczerych intencji.
zaisa 2015-06-16 13:30
Pani Mecenas (usunięte przez administratora)jest godną polecenia prawniczką, sumienna, uczciwa, a co najważniejsze zna świetnie prawo i to z różnych dziedzin życia, piszę to, bo znam mec. Jaworską od ponad 20 lat, pomogła mi bardzo w różnych życiowych - prawnych -sprawach, wygrywając też dwie sprawy sądowe.
J.N. 2015-06-20 20:23
Bardzo profesjonalna kancelaria, godna polecenia dla trudnych postępowań sądowych. Na początku mecenas Jaworska zapoznaje się z dokumentami sprawy i na tej podstawie opracowuje całościową strategię. W rozmowie z klientem uczciwie ocenia szansę wygranej w sądzie. W przypadku, gdy mecenas Jaworska zgadza się zeprezentować klienta w sądzie poświęca postępowaniu cały swój intelekt i zawodowy kunszt. Rekomenduję tę kancelarię.
Miron 2016-10-22 19:37
A ja polecam. Mnie prowadziła 4 sprawy. Profesjonalne podejście do tematu. Uczciwa informacja o ryzyku. Wysoka kultura osobista plus eleganckie traktowanie przeciwnika, z którym i tak wygrywała jak chciała. Ceny w normie - ani drogo ani tanio - raczej średnio. Znajomość tematyki wysoce specjalistycznej z dziedziny budownictwa i nieruchomości. Poleciłabym każdemu, kto szuka profesjonalistów od trudnych spraw.
Krystyna 2016-10-31 20:19
Fachowość, profesjonalizm, rzetelność to główne cechy Pani Mecenas. Przygotowuje na ewentualną porażkę, mówi o ryzyku i w sposób zrozumiały przekłada język prawniczy na powszechnie zrozumiały. Łatwo się nie poddaje. Prawo budowlane w całej jego rozciągłości rozumie i umie to właściwie wykorzystać. Przeciwnika traktuje z wielkim szacunkiem. Bardzo polecam współpracę do spraw nie tylko trudnych i skomplikowanych.
Zostaw swoją opinię o Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska - Piaseczno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kancelaria Adwokacka Casus adwokat Urszula Jaworska