Opinie o Agencja Pracy Team4Sales w Warszawa

Agencja Pracy Team4Sales

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Team4Sales w Warszawa

Anka Nowy wpis

Cześć, kojarzycie może sytuacje agencji? Widzę te komentarze sprzed 4ech lat, w których ludzie podkreślali jej niewypłacalność ale temat jak widać się urwał. Jestem tu z jedna z ich wcześniejszych ofert, które były dodawane do internetu. chodziło wtedy o prace w magazynie suplementów diety. Jeśli dalej maja nabory a tu już źle opinie nie wpadały to może oznaczać ze sytuacja się poprawiła?

Ws Nowy wpis

Firma nie wypłacalna. Proszę się o płatności faktur.

pracuję, jestem zadowolony, nie mam powodu aby narzekać

Grzegorz

Potwierdzam. Bardzo długo współpracuję z firmą. Są zalety i wady, ale generalnie jestem zadowolony

@Grzegorz

Pierwsza praca..... Hmm, rozumiem..!!!

NIKO

Powodzenia w rozwijaniu umiejętności i ścieżki kariery zawodowej u wielkiego Prezesa... Ale jaja...! Dziwne te peany chwalebne... Niech Bóg ma cię w swoejej opiece!

Janusz

Zadowolenie z wykonywanej pracy to bardzo duży plus, ale tak naprawdę nie napisałeś nic konkretnego. Wyjaśnisz co wpływa na to, że postrzegasz Team4Sales jako dobrego pracodawcę? Dzięki.

wrzosofob Nowy wpis

A kasę dostajesz, czy płaci Ci z 2-miesięcznym opóźnieniem np. premię...? Podstawę ci ledwo wyłuszczy, a na premię czy prowizję pewnie czekasz... Powodzenia !!! I szczęscia z panem wrzosiakiem...

Ukrainiec Nowy wpis
@wrzosofob

pracowalem kiedys jako pracownik tymczasowej przez ta agencje. Wyplaty dostawalem nieregularnie z opoznieniem. Jednak rozliczyli sie ze mna. Generalnie nie jestem zadowolony ze wspolpracy.

Czy Agencja Pracy Team4Sales organizuje staże dla studentów?

NIKO

tak, ale tylko dla takich z Białorusi, Ukrainy, ewentualnie Rosji, żeby ich wykorzystać i wydymać na kasie, ubezpieczeniach, kantach, oszustwach... to firma , która gardzi ludźmi, zabija w nich wiarę w ludzi, niszczy zaufanie do drugiego człowieka, uczy (usunięte przez administratora) bezczelności, itp. A wszystkie te cechy prezentuje wielki dyrektor AW...

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Agencja Pracy Team4Sales? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Księgowa ze znajomością kadr i płac wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Serwisant rowerowy

współpracuję od dawna, nie narzekam, nie zauważyłem aby pracownicy narzekali

Uczciwy Czech

Współpracuję z firmą i nie miałem żadnych problemów. Faktury, dokumenty, wynagrodzenie- wszystko otrzymuję na czas. Nie wiem skąd pochodzą negatywne opinie, ale możliwe to są działania konkurencji albo pracowników, którzy nienależycie wykonali swoją pracę i byli zwolnieni

Taki tam jakiś były/jakaś była
@Uczciwy Czech

Uczciwy Czechu, możliwości to jest więcej: Albo pracowali uczciwie i nie dostawali ustalonego wynagrodzenia na czas i byli karmieni tanimi bajkami przez (usunięte przez administratora) I mieli już tego dość! Bo jaką masz motywację przychodząc do pracy kiedy wynagrodzenie powinno być zapłacone 2-3 tygodnie wcześniej . ? Ale jeśli Tobie to nie przeszkadzało, to nie ma problemu... Chyba, że jesteś wielkim przyjacielem pana wielkiego dyrektora, to wtedy jak rozumiem masz fory... i dostajesz kasę na czas...

Pracowałam

Ani godna zaufania, ani profesjonalna... Firmy do których kieruje pracowników traktuje nie poważnie, niedotrzymywanie umów, wielkie obietnice, małe efekty, śmieszne decyzje, utrudniony kontakt z szefem ... Generalnie NIE polecam! (usunięte przez administratora)

Joanna

Jak wygląda atmosfera w firmie, czy agencja jest otwarta na młodych ludzi bez doświadczenia? Wiecie może?

Wszystkie negatywne opinie to prawda. Nie polecam pracy u tego Pana. Ja zrezygnowałam po paru dniach. (usunięte przez administratora)

(usunięte przez administratora)Nie polecam tej firmy . Poza tym na pierwszym spotkaniu mowi jedno,a potem umowa z jakąś firemka na wyspach,(usunięte przez administratora) a po 2-3 miesiacach wychodzi szydlo z worka i to co rozmija sie z jego wczeniejszymi obietnicami i ustaleniami.(usunięte przez administratora)

Niko

Pracowałem w tej firmie i można powiedzieć że jest w porządku. Praca w Agencjach zawsze jest specyficzna, kto próbował ten wie :)

Bartek41

Dostałem zatrudnienie za granicą z wieloma możliwościami. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Team4Sales - Warszawa

Agencja Pracy Team4Sales