Opinie o Hausfeuer w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Hausfeuer. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Hausfeuer o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hausfeuer w Białystok

Izabela

Witam. Mama kupila przed 2 laty cos od Hausfeuer. W zeszlym roku Pan Zawadzki przyjechal do niej, aby zobaczyc, czy wszystko wjest w przadku....no i sprzedal Mamie znowu rzeczy za 6000zl.... Czy cos moge jeszcze teraz zrobic? Moze z bankiem pogadac? Nie wiem co zrobic...pomocy!!!!

NIEDOSZŁY KLIENT Nowy wpis
@Izabela

Oczywiście że tak. Jak najszybciej (dzisiaj) wysłać odstąpienie od umowy na adres firmy. W treści odstąpienia należy umieścić wszystkie dane umieszczone na fakturze ( nr faktury, nazwa wyrobu, data, kwota, nazwisko sprzedającego itd......) Następnie w najbliższym czasie wysłać zakupione wyroby (dokumenty sprzedaży zachować) do firmy. Zaznaczam, kontaktowanie się z firmą lub z bankiem nie ma sensu. Będą wszystko robić żeby grać na czasie. Towar musi dotrzeć do firmy w okresie do 14-tu dni. Według mojej informacji sprzedaż prowadzona poza miejscem rejestracji firmy jest niezgodna z prawem. Sam byłem w takiej sytuacji. Postąpiłem jak opisałem powyżej. Poniosłem oczywiście koszty wysyłki. Nikt się nie upomniał o pieniądze. Jeszcze jedno nie nie dać się zastraszyć, tylko DZIAŁAĆ. POZDRAWIAM POWODZENIA

Bronisław Nowy wpis
@NIEDOSZŁY KLIENT

Masz racje jest 14 dni na odstąpienie od umowy ale tylko wtedy jak się kupuje przez internet albo poza lokalem a tak było w tym przypadku. Tobie tez robili pokaz i sprzedaż w domu? Firma ma tak drogie produkty?

klient Nowy wpis
@Bronisław

Bardzo drogie,

Roman

Zobaczcie wszyscy poszkodowani - jak błyskawicznie firma..... działa po całej Polsce. Młoda, szybko rozwijająca się firma. Szok, skaczą z miasta do miasta i zbierają żniwo.

pomocnik babci
@Roman

witam, babcia na pokazie w Bydgoszczy podpisała umowę kupna sprzedaży z Armenti, weksel in blanko oraz wniosek o kredyt w banku nest. Na infolinii banku babcia otrzymała informację o nr umowy, na który trzeba się powołać przy odstąpieniu od umowy z bankiem. Pismo do firmy wysłaliśmy poleconym : do Białegostoku na adres korespondencyjny i do banku. Dodam ,że babcia po pokazie otrzymała samą umowę kupna. Fakt ,że podpisała wniosek o kredyt z bankiem dowiedzieliśmy się zupełnie przypadkowo od pracownicy,która twierdziła, że nie można odstąpić od umowy kupna bo produkty zakupione były w promocji. Produkty odesłaliśmy .Dodam,że NA ODSTĄPIENIE OD UMOWY JEST 14 dni i liczy się stempel z poczty jako wpływ. Nie słuchajcie się pracowników ponieważ oni grają na zwłokę. Jesteśmy w trakcie sprawy.

irus59@op.pl Nowy wpis
@pomocnik babci

Czy można się dowiedzieć jak zakończyła się sprawą zwrotu tego zakupu?

Eva 53

Towar ma zawyżoną cenę. Sprzedawcy nie poinformował o możliwości zwrotu i jego kosztach.

Bea7777

Towar zawyżoną cenę. Jestem bardzo niezadowolona, ponieważ pani z infolinii nie chce podać mi adresu email. Nie rozumiem , wszystkie firmy mają takie adresy.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Hausfeuer? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Doradca hipoteczny
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Białystok
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Alojzy

Warto składać cv?

Tomek S Zabrze walczymy z osz

Witam wszystkich szukam osób które zostały oszukane przez przeł do firmę Hausfeuer do zbiorowego procesu sądowego ,jak już kogoś naciągną to proszę w banku pierwsze wypowiedzieć umowę kredytowa a później sprawdzić fakturę co do państwa dostarczyli czy wszystko sie zgadza bo robią tak na fakturze jest wszystko a w towarze brakuje i mówią ze za 2 tygodnie dostarcza i tu już jak nie sprawdzisz to jesteś zgubiony ale kredytu juz nie weżną na ciebie rzeczoznawcza stwierdzi ze to co brakuje na fakturze nie jest tyle warte .i maja pupe a nie naciąganie starszych ludzi .kto jest zaiteresowany pozwem sądowym proszę pisać i proszę sobie na pokazie napisać imie i nazwisko osoby która wam wciska wcisnęła towar na pokazie za to tez jest wyrok

marcelllll
@Tomek S Zabrze walczymy z osz

pod jkaim numer sie z pname skontaktowac

Pozew sądowy ?
@Tomek S Zabrze walczymy z osz

Jest Pan adwokatem? Z jakiego tytułu chce Pan zrobić pozew? Czy dotyczy to tylko nieprawidłowości na Fakturach czy jakiś inne zarzuty również (np. zwrot zaliczki wpłaconej na pokazie)? Jak miałoby to wyglądać jeśli chodzi o koszty sądowe?

Tomek s zabrze
@marcelllll

Prokurator Okręgowy w Ostrołęce numer sprawy PO 1 Ds 75.2017 juz jest prowadzona kto jakieś problemy to wysyłać wszystko tak

Halina z Wrocławia
@Tomek S Zabrze walczymy z osz

Sam towar to jeszcze nic w porównaniu do udzielonego kredytu przez bank. Umowa wypisywana jest odręcznie. Bank udziela kredytu bez odsetek ale kosztý niby banku wyliczne są przez firmę, z której są rzeczy. I tak oto od kwoty 7.000 zł koszt niby banku to 2.016 zł. Bank udziela kredytu na kwotę podaną przez tych oszustów /w tym przypadku na kwotę 9.016 zł. Pomimo tego że w umowie w par.7 jest zapis że przy wcześniejszej spłacie bak zwróci pieniądze za niewykorzystany okres kredytowania to bujda. Bank udzielił kredytu na kwotę wykazaną przez O S Z U S T Ó W i nie ma nic wspólnego z późniejszym ewentualnym zwrotem nadpłaconej kwoty. Bank pilnuje tylko regularnej spłaty. Całe 2 tyś 16 zł przypada oszustom. Spłaciłam cały kredyt i poszłam do banku wyjaśnić sprawę. Dostałam odpowjedź jw.Halina z Wrocławia.

Arek

Niepokojące informacje i z pewnością wstrzymam się ze składaniem cv.

Elzbieta

Spółka wykreślona z KRS , ale jest następna VIRGAM sp z o.o. Ten sam prezes Hubert Baran , z siedziba w Gdyni , adres do korespondencji , ul Wierzbowa 12 , Białystok , kolejna firma oszust która nabrała moja mamę , wysłaliśmy pismo o odstąpieniu od umowy listem poleconym oraz odesłaliśmy paczki kurierem. Sprawę zgłosiłam do Rzecznika Praw Konsumenckich w Warszawie i Białymstoku , jutro będę dzwonić do Wojewódzkiego Inspektora Inspekcji Handlowej w Białymstoku. Pani rzecznik poinformowała mnie ze odstąpienie od umowy w terminie /14 dni od podpisania umowy / anuluje umowę o kredyt , ponieważ nie mamy informacji jaki to bank finansuje . Zadzwoniłam do firmy Virgam z zapytaniem o bank ale Pani Magdalena B. która odebrała telefon nie udzieliła mi żadnej informacji , twierdząc ,ze ona jedynie przyjmuje zgłoszenia i nic więcej nie wie, i to Pan kierownik bedzie sie kontaktował z klientem ,ale ja nie mogę rozmawiać z kierownikiem . Sprawy niestety tak nie zostawię , zglosze sprawę na policję i do prokuratury o popełnienie przestępstwa z art 286 KK , jeżeli w Polsce istnieje chociaż odrobina prawa to takie firmy powinny przestać istnieć . Mam tez wyrok sądu ,osoby która wygrała z taka firma właśnie na mocy tego artykułu . Nie dajmy sie zastraszyć . Moje pisma trafia wszędzie , do Premiera , do Prokuratora Generalnego do telewizji , do gazet wszędzie gdzie sie tylko da . STOP OSZUSTOM ! Nasi rodzice przeżyli wojnę , czasy komuny , budowali kraj Polskę ze zniszczeń wojennych nie po to żeby teraz osoby takie jak Pan Hubert Baran i jemu podobni okradali ich na stare lata . To wstyd ze polski rząd nic do tej pory nie robi żeby tych naciągaczy powstrzymać . Powinni dostać lata więzienia za naciąganie i wyłudzenia , za wprowadzanie w błąd osób starszych niejednokrotnie schorowanych i zakaz prowadzenia jakiejkolwiek działalności . Dodam ze od ponad 20 lat mieszkam w USA i gdyby taka firma prowadziła takie pokazy tutaj to ten pan prezes Huber Baran nie wyszedłby z więzienia . Nie boje sie ich zastraszen , i naprawdę zrobię wszystko żeby sprawa była nagłośniona wszędzie . Jeżeli polski rząd nic z tym nie zrobi to tylko bedzie dowodzić ,ze kryje oszustów . Ludzie proszę nie bójcie sie , mówcie głośno o tym haniebnym poczynaniu i zgłaszajcie gdzie sie da .A jeżeli pan prezes firmy Virgam to prźeczta , to te ostatnie słowa są do Pana : " Wstydź sie człowieku ze dorabiasz sie kosztem ludzi starych , uczciwych i nadużywasz tej uczciwości w celu uzyskania własnych korzyści majątkowych , zostawiajac ich z kredytami i długami , odrabiasz ich z dorobku ich życia , pozbawiasz ich pieniędzy , których i tak maja nie za wiele i moze są to pieniądze przeznaczone na zakup leków , jedzenia ,oplat. Ograbiasz ludzi ,którzy stworzyli ten kraj , gdzie ty możesz żyć . Gdzie Twoje sumienie . Mam nadzieje Panie Hubert Baran ,ze sprawiedliwosc Cię dosięgnie i spędzisz długie lata za kratkami tam gdzie Twoje miejsce a wrzą z Tobą wszyscy ,którzy w tym haniebnym procederze uczestniczą ."

mes
@Elzbieta

Pani Elżbieto moja mama też została (usunięte przez administratora) zmanipulowana na pokazie firmy Palatinus Sp z o.o. a adres do korespondencji na umowie jest dokładnie ten sam. (usunięte przez administratora) Niech w końcu zrobią porządek z tym panem bo to okradanie ludzi w biały dzień!!!

Zuza

wczoraj babcia wygrala 7 produktów :( za wszystko musi zapłacić prawie 12 tys :( Prosze podac dane gdzie to odeslac i jakie pismo najlepiej napisac. Blagam o pomoc. Jutro piatek czas leci a mnie nie ma w Polsce bym mogla pomoc Nie wiem skad ten kredyt bedzie nic nie wiem a babcia zalamana

K
@Zuza

Proszę się koniecznie skontaktować z wojewódzkim inspekroratem handlu w Białymstoku, wszystkie telefony i namiary gdzieś poniżej w postach, bardzo mili i kompetentni pracownicy, dokładnie poinstruują, co robić, najważniejsze to w ciągu 14 dni odstąpić od umowy sprzedaży i od kredytu. Z banku dzwonią żeby potwierdzić po kilku dniach. wtedy się można dowiedzieć jaki bank i koniecznie trzeba powiedzieć o odstąpieniu od umowy kredytu i natychmiast wysłać na adres banku, broń boże nie czekać na dokumenty z banku. Towar niestety trzeba odesłać na własny koszt kurierem i pilnować 14 dni.Ale koniecznie niech Pani zadzwoni do inspekcji i postępuje zgodnie z ich wskazówkami, co gwarantuje pozytywne załatwienie sprawy. Acha i jeszcze jedno - proszę nie wdawać się z nimi w żadne dyskusje, co najwyżej poinformować o odstąpieniu od umowy jeśli zadzwonią, wszystko na piśmie.Życzę powodzenia :)

zuza
@K

dziękuję serdecznie. dzis dzwonili pytajac sie czy bank dzwonił (oczywiście nie dzwonił ale jak zadzwonia bedziemy informowac ze kredytu nie chcemy) i odpowiedz Pana była taka ze przekaże informacje o rezygnacji szefowi i ten bedzie do nas dzwonił... baa wmawial konsultant nam jakies inne splaty kredytu ..po prostu szok ! na paragonie widnieja 2 produkty ktorych nie mam w domu. A to mozna zglosic do Skarbowki .... ? ) o ile dobrze pamiętam .... falszywy, zly paragon ... kabaret

sprawiedliwi
@Zuza

strona www.facebook.com/fundacjafast zaczyna się zabierać za takich złodziei

heniek
@Zuza

wysłać odstąpienie od umowy kupna poza siedzibą przedsiębiorstwa w ciągu 14 dni od podpisania umowy . następnie jest 14 dni czasu na odesłanie zakupionego towaru od chwili odstąpienia od umowy, towar i opakowania dokładnie sfotografować lub dodatkowa nagrać film z pakowania ze zbliżeniami na krawędzie oryginalnych kartonów opakowania i zamknięć kartonów , towar też sfotografować lub nagrać film ( najlepiej jedno i drugie i zadbać o postronnego świadka pakowania), bo nagminnie kłamliwie twierdzą, że otrzymują uszkodzone opakowania lub też towar i potrącają sobie za to zaliczki lub jak nie pobrali zaliczki to straszą sprawą sądową i żądają wpłaty na konto firmy rekompensaty za rzekome uszkodzenia, w jednym przypadku zrobili to nawet po 1,5 m-ca po odebraniu towaru. dobrze też jest skorzystać z pomocy rzecznika ds. konsumentów ( da gotowe wzory odmowy ) lub wojewódzkiej inspekcji handlowej w Białymstoku ,

Natka97
@zuza

Witam. Podawala pani adres zamieszkania w odstapieniu od umowy? Bo teściowa byla podpisala tez umowe i teraz wz pisze odwolanie a nie wien czy adres tez pisac. Z góry dziękuję

Daje Siebie kropka com
@Zuza

www.dajesiebie.com/wy tam znajdziesz artykuł który warto przeczytać i który kieruje do formularza zgłoszeniowego. Fundacja pomaga i ułatwia odstąpić od umowy

www.fundacjafast.pl
@sprawiedliwi

(usunięte przez administratora) specjaliści znani już nawet w telewizji!

zabrze
@Zuza

Ludzie składajcie pozwy na tą firmę lub wojewódzkim inspektoratem handlu tam wam pomogą nie ma sie co bać czeba tępić takich oszustów juz wiem ze wyroków sie boja

Fundacja

Forum to czytają zarówno byli jak i przyszli pracownicy firmy. Czytają tez jej klienci. Dlatego też , działając zgodnie z prawem swobodnej wypowiedzi (dotyczących m.in. pracy i metody działania) , publikując zgodnie z regulaminem goWork – OSMIELAMY SIĘ MÓWIĆ : - firma Palatinus, Virgam, Clavam, BetterDay działa w sektorze sprzedaży bezpośredniej - kusząc prezentami – zapraszają na pokazy/prezentacje których celem jest sprzedaż - Przedstawiciele prowadzą od dwóch do trzech pokazów dziennie - Ich celem jest „upatrzenie” potencjalnego klienta i sprzedanie mu „za wszelką cenę” - firma utrudnia zwrot zakupionego towaru – mimo że konsument ma takie prawo ! - Konsument może wycofać się z umowy w czasie 14 dni - Nie wiesz jak to zrobić? Pomoc oferuje: Twój powiatowy rzecznik praw konsumenta, Inspekcja Handlowa, Fundacja Daje Siebie, UOKiK.

Modraszek

Moje sugestie dla Hausfeuer: Weźcie się do uczciwej roboty i skończcie z tymi oszustwami. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Niech się weźmie do uczciwej pracy

Abcdef..

To dzięki tej stronie, ludzie zwykli ludzie sobie pomagają. Chroniąc się przed takimi przyjkrymi zdarzeniami z pokazów. A tu ze sprawy karne? Za to? Za pisanie prawdy?

@Abcdef..

Sprawę karną to my możemy im założyć ;)

@anonymous

to załóż durniu

Morda psie! Pali ci się już grunt po nogami i koniec z naciąganiem ludzi. Jesteście skończeni

Stw

Jutro skladam doniesienie do prokuratury, perfidne wyludzenie pieniedzy... zwrot towaru ze stalowej woli oraz odstapienie od umowy otrzyma pan w najblizszym czasie ! Ponadto zostanie wszczete postepowanie w sprawie danych osobowych(rodo) Trafiles mistrzu na kamien,ktorego nie przeskoczysz tym razem :)

Pomagamy

Jeżeli ktoś potrzebuje pomocy w odstąpieniu od umowy lub nie wie jak to skutecznie zrobić zapraszamy do kontaktu 518 668 552 . Pomagamy . Od każdej umowy można odstąpić w ciągu 14 dni !

podpisałeś umowę i chcesz od niej odstąpić ? zadzwoń 518 668 552 Pomogę

ON 518 668 552 OSZUKUJE !!!
@Pomagamy

518 668 552 to oszust - UWAGA NA NIEGO

pomagamy
@ON 518 668 552 OSZUKUJE !!!

wiadomość wyżej to wypowiedz pracownika tej firmy ;) Zapraszam do kontaktu przekonają się Państwo sami :) Podpisałeś umowę i chcesz ją rozwiązać ? Zadzwoń 518 668 552 Pomogę.

Oszukana
@ON 518 668 552 OSZUKUJE !!!

Naciągacz bierze kasę i obiecuje ze pomoże a potem znika

Pomagam
@Oszukana

hahaha ;) do zobaczenia w nowym roku :) jeżeli przyjmuje jakiekolwiek pieniądze to dopiero po skutecznym odstąpieniu od umowy ;) Więc jest to kompletną bzdurą . Trzymajcie się tam cieplutko, w nowym roku będziecie mieli dzięki mnie dużo więcej odstąpień od waszych śmiesznych umów ;)

tmk

witam. oddawał ktoś osobiście, żeby nie zarzucili zniszczenia towaru w wysyłce?! Byłem tam i nie chcą przyjąć mimo wysłanego odstąpienia od umowy w czasie 7 dni od wciśnięcia tego gówna na pokazie. Z kim tam gadać, może wezwać Policję to zmiękną? Ktoś coś pomoże?

Starszy Pan
@tmk

Dzwońcie do UOKIKu - należy wysłac pismo poleconym w ciagu 14 dni. (Odstąpienie od umowy zawartej poza siedzibą firmy) Nie słuchać żadnych bzdur o niezgodnych z prawem oświadczeniach, że towar z promocji nie podlega zwrotowi. Następnie wysłać cały sprzęt kurierem. (Fotografie towaru - koniecznie bo oskarżają o zniszczenie ) Zgodnie z prawem wszystko da sie odkręcić. Ważne - list polecony na adres korespondencji potem wysyłka! Sam fakt nadania listu to już rozwiązanie umowy! Nie dac sie zastraszyć, nie dyskutowac.

EVA

Moja rada - unikać wszelkich kontaktów z tą firmą. Jest to banda aroganckich oszustów, która w dalszym ciągu bezkarnie funkcjonuje, pomimo że w UOKiK wszyscy wiedzą wszystko na temat tej firmy. Ja osobiście sprawę wygrałam, ale zajęło mnie to sporo czasu i nerwów. Nie życzę tego nikomu. Moje sugestie dla Hausfeuer: Przestańcie wreszcie oszukiwać ludzi i weźcie się za poważną działalność. To sugestia dla Pana Huberta Barana Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: To mnie nie interesuje. Jeżeli ktoś się decyduje na pracę w takiej firmie to jego sprawa.

Bronisław
@EVA

Twoja opinia jest sprzeczna z regulaminem forum Gowork.pl Nie wolno tu nikogo obrażać, ani podawać danych osobowych osób trzecich. https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że jesteś rozczarowana współpracą z pracodawcą, ale czy mogłabyś napisać bardziej szczegółowo o warunkach zatrudnienia? Jaka jest specyfika pracy w tym miejscu?

Starszy Pan
@EVA

teraz sprzedaja materace warte za 9600. Firma nazywa sie Wigram - siedziba Białystok. Metody handlowe jak z lat 90tych. Dzwońcie do UOKIKu - należy wysłac pismo poleconym w ciagu 14 dni. (Odstąpienie od umowy zawartej poza miejscem zamieszkania) Nie słuchać żadnych bzdur o niezgodnych z prawem oświadczeniach, że towar z promocji nie podlega zwrotowi. Następnie wysłać cały sprzęt kurierem. (Fotografie towaru - koniecznie bo oskarżają o zniszczenie )

Pomagamy

Podpisałeś umowę i chcesz ją rozwiązać ? Pomagamy rozwiązać umowy i odzyskać wpłacone pieniądze. Telefon 518 668 552 Pomożemy

Pan Tadeusz

Mat Line Sp z o.o. To nowe źródło dochodu Pana H.B. Jak grzyby po deszczu, tak szybko powstają nowe firmy i nowe pomysły.... NO GRATULUJĘ!!!!!!!

ph0b0s

Banda oszustów naciągających starszych ludzi. Nie słuchać się co mówią tylko każdy w ciągu 14 dni niech wyśle list polecony z oświadczeniem o odstąpieniu od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa, a następnie odeśle kurierem tą chińszczyzne

_jan)_l

Kut_Asy nie podaja przy zwrocie osoby kontaktowej, adresu email czy telefonu zeby podac kurierowi. Paranoja, mama zaplacila za gratisy i cuhjowe garki 11 tyś :( omamili i podwiezli do chaty!

Zostaw merytoryczną opinię o Hausfeuer - Białystok

Hausfeuer
1.3/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Podgórna 15
    61-828 Białystok