Opinie o Lemniscate S.C. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Lemniscate S.C.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Lemniscate S.C. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lemniscate S.C. w Kielce

Mordziołek Nowy wpis

Uprzejmie informuję, że właściciele firmy zmienili się. Pani Edycja jest wolontariuszką WOŚP, a pan Borysek jest zupełnie odmienionym człowiekiem, który wspiera dobro. Nie może być złym człowiekiem osoba, która zasądziła drzewo, spłodziła dzieci i wybudowała dom.

Witasek

Przepraszam ale jeśli uważasz, że włos im z głowy spadnie to chyba jesteś w błędzie. Ten i inne "biznesy" trwają już od dawna i co? No właśnie i nic. W Polsce jest jeszcze tyle miast do "zagospodarowania", że wystarczy do końca życia. A co do Pana Borysa M. to szuka pracy na portalu opiekaseniora.pl (występuje po imieniem "Borys" z Katowic A jego żona wraz z psem Brandonem pod nickiem "Edyta M.")

porzeczka
@Witasek

Ci ludzie EDyta Opach - teraz Maik oraz Borys Maik wynajmowali ode mnie mieszkanie - zdemolowane zostawili z długami, mam wyrok sądu - jednak oficjalnie nic nie mają

Gosia
@porzeczka

Do PORZECZKI - podpowiem Ci tylko tyle: dobrze poszukaj w Cieszynie. ...dom po babci.

Porzeczka
@Gosia

Tzn? W spadku? Podejrzewam że Borysa Maika? Bo tam był zameldowany.

Nicky Cruz
@porzeczka

Pani Edyta Jaskulska vel Gniłka vel Opach vel Maik... (a to chyba jeszcze nie koniec przebieranek)

Mikołaj
@Porzeczka

Tak. Dom jest jego choć oficjalnie musi mieć na kogoś innego. Sama rozumiesz... windykacja nie da chłopu żyć.

porzeczka
@Mikołaj

Tylko w tej sytuacji nic nie zrobię jak dom jest na kogoś innego. Czy oni dalej (usunięte przez administratora) ludzi?

Damian Nowy wpis
@porzeczka

A co się stało? Nie wiadomo o czym piszecie i trudno się czegokolwiek dowiedzieć, domyślić. Jaki dom? Mogę liczyć na jakieś wyjaśnienie?

Mikuś Nowy wpis
@Damian

Borysku jak cudowne jest Twoje poczucie humoru. Damian-Borys M. jest pytaniem i odpowiedzią.

Aneri

Jest tu ktoś ze Szczecina, kto u nich pracował? Potrzebuje do nich kontaktu ..

@Aneri

Ja jestem ze Szczecina i też szukam kontaktu...

Nicky Cruze Nowy wpis
@Aneri

Chyba tylko Ćwikliński jest ze Szczecina.

Wojtek

@norbi ale dlaczego chcecie ich zgłaszać na policję?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Lemniscate S.C. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.
Tomasz

Przestaliście korzystać z tego wątku z jakiejś konkretnej przyczyny?

Edyta

Mamy obecnie grudzień, czyli już prawie koniec roku, a co za tym idzie -już bardzo dużo czasu minęło od ostatniej Waszej opinii o Lemniscate S.C. Czy przez tych kilka miesięcy wydarzyło się coś w tej firmie, co powinno zostać opublikowane ze względu na osoby, które chciałyby się w niej zatrudnić? Bardzo Was proszę o wznowienie merytorycznej dyskusji na tym forum. A może wiecie coś na temat przyszłych rekrutacji w tym miejscu?

Pracujacy

Jakieś bajki niektórzy piszą. trochę więcej powagi

Krysia
@Pracujacy

Panie Borysie popieram to co Pan pisze.

ma ktoś może kontakt, pilnie potrzebuje się skontaktować z Panem (usunięte przez administratora):D

Ćwikliński
@Monika

Dane kontaktowe byly na stronie cvacademy.pl

Anka

Tak, dokładnie myślę to samo, co "pracownik". A pozytywne opinie piszą sami właściciele...

koziolek

mieliście zajebiste szczęscie mi po wspolpracy z a firmą nagle przyszedl kredy do splacenia ponad 30 000 teraz nikt nie che mi pomoc .Ludzie natychmiast sprawdzcie w Bik czy nie ma kredytow na was zaciagnietych i obdzwoncie wszystkie para banki internetowe .To nie przelewki ja jestem zalamany scigaja mnie windykatorzy ze kredyt jaki nie zaciagnolem .Jesli ktos ma tez podobne doswiadcze pisac

Anka

Firma zarabia na pośrednictwie podczas "testowego" zakładania kont w bankach. Poza tym nie otrzymałam od nich żadnych konkretnych zaproszeń na audyty. Dajcie sobie spokój z takimi "biznesami". Zamknijcie założone konta, uregulujcie długi. Jak macie czas i ochotę podajcie sprawę do sądu. Tyle można zrobić. I szukajcie uczciwych firm do współpracy. Nie brakuje takich na rynku. Zleceń może nie ma zbyt dużo (szczególnie ostatnio), ale przynajmniej bez stresu że ktoś oszuka. Pozdrawiam

aaa

sprawa już trafiła do sądu z oskarżenia ubezpieczycieli, których naciągnęli, ale tutaj firmę luminis sc skarżą, pewnie jeśli pracowaliście w leminiscate sc to też pewnie dostanie wezwanie na przesluchanie. Takich ludzi jak oni powinno się zamykać! Jeśli chcecie sobie przypomnieć ich wygląd to w ich nowym biznesie http://cvacademy.pl/kadra

edi

Sprawa do sądu, zbyt wielu ludzi oszukali. Może zamiast robić przekręty niech się właściciele tej byłej firmy wezmą za prawdziwą robotę a nie zgrywają biznesmenów.

@edi

Ja jestem za trzeba zacZac dzialac liczylem na odrobine uczciwosci z ich strony ale widze ze nic z tego proponuje sie spotkac w przyszlym tygodniu jakos i dogadac szczegoly

asia

jestem za zgłoszeniem do sądu, proszę o kontakt - asiatko223@wp.pl

Olla

jeden wielki przekręt. zrobiłam to całe badanie bankowe i (usunięte przez administratora) nie zobaczyłam żadnych pieniędzy. ale skoro firma już nie istnieje to co można zrobić?

dama231991

Dostalosxie pieniadze za luty???

Magda

dostaliście PIT11 z tej firmy? Proszę o kontakt mailowy hesia.szymczyk@gmail.com

miko

Pitów nikomu nie wysłali. Ja również nie dostałem. firma bez sensu. nie poważne zachowanie. niewiem jak niektórzy ludzie kilka stów tu zarobili. to jest wręcz nierealne. a kontakt z nimi? graniczy z cudem. a firma na pewno się już zawinęła ze starodomaszowskiej?

@miko

Bylem tam nie moglem wejsc do srodka udalo mi sie bo ktos z budynku wychodzil. Pukalem do drzwi nic zero oznaczen firmy itd

Dostałem tylko jedno zlecenie. Chodzi o zadanie związane z zakładaniem kont w bankach. Zadanie to miało być powiązane z innym (z zakupami w sieci biedronka, gdzie miałem zapłacić karta). Na owe zadanie nie doczekałem się, zaś w związku z tym ze konta trzymałem w oczekiwaniu na ww zadanie, została mi naliczona opłata 90 zł (łącznie we wszystkich bankach). Do tego owa firma nie wysłała mi jeszcze pitow... śmieszne! Dziś idę do firmy dowiadywać się co z tymi pitami. Nie polecam!!!

dama231991

Tak jak pisalem w kielcach firma nie istnieje. Masakra podaj namiary skontaktuje sie z toba

imaj88108@gmail.com

masakra

Na bieżąco dostawałam przelewy pokrywające koszty, jednak nie dostałam ostatniej wypłaty!

patt156

Czytam te komentarze i też się dziwie jak można tu tyle pieniędzy niesiecznie wyciągnąć pracuje tu od września i łącznie było dopiero 4 projekty z czego wziąłem udział we wszystkich w każdych placówkach jednorazowo dostałem wypłatę w granicach 100 zl za cała działalność a angażowałem sie w każdy projekt ... Kontakt z początku dobry teraz na dzień dzisiejszy nie można się doczekać jakiegokolwiek odzewu od nich ....

@patt156

Wlasnie odzewu zero ale tak tego nie zostawie nawet pieniedZy nie dostalem

@dama231991

Na starodomaszowskiej ich juz nie ma telefon nie odpowiada pani ktora byla odpowiedzialna za rekrutacje dzwonila do nas nie chce rozmawiac

@dama231991

Może powinniśmy się zebrać i w grupie więcej zdziałamy? Na na przykład pozew w sądzie cywilnym? Ja też nie mam zamiaru odpuścić!

@masakra

dzwonilem do inspekcji pracy i tez mi doradzono aby pozew zlozyc lecz w grupie to sie oplaca bo sam to szkoda zachodu

Masakra
@dama231991

Prosze o kontakt do Pana,odezwę sie

Zostaw merytoryczną opinię o Lemniscate S.C. - Kielce

• Jak się pracuje w Lemniscate S.C.?

Zobacz opinie na temat firmy Lemniscate S.C. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lemniscate S.C.?

Lemniscate S.C.