Opinie o Nw Solution Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nw Solution Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Nw Solution Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nw Solution Sp. z o.o. w Poznań

Patrycja Nowy wpis

A teraz jest w firmie gorszy moment ?

Natalia Nowy wpis

nie radzę Moje sugestie dla Nw Solution Sp. z o.o.: agencja pracy nie wypłaca wynagrodzenie na czas

martinolatinoo Nowy wpis

niesolidni,wynajmują mieszkania i nie płacą.Mnie oszukali,sprawa w sądzie.Nie polecam! Moje sugestie dla Nw Solution Sp. z o.o.: zapłaććie za mieszkanie wynajmowane w Szczecinie!

Wiktoria Nowy wpis
@martinolatinoo

Wszyscy wypowiadamy się na forum publicznym i ważne jest, aby nasze komentarze były merytoryczne i odpowiednio uargumentowane. Taki zarzut to poważne oskarżenie. Rozumiem, że miałeś nieprzyjemne przejścia z firmą, jednak warto wstrzymać się z tego typu zarzutami do czasu oficjalnego rozwiązania sprawy.

Wiktoria

@słodka, pamiętaj, że oskarżenie oszustwa to poważny zarzut. Szczególnie, jeśli został napisany na forum publicznym (jakim jest forum GoWork.pl), może mieć swoje konsekwencje w życiu prywatnym i warto mieć to na uwadze. Jeśli chcesz powiedzieć nam coś na temat atmosfery, warunków pracy czy rekrutacji w firmie - czekamy na Twoją odpowiedź. Wypowiedzi rozbudowane zyskują większą wiarygodność u czytelników.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Nw Solution Sp. z o.o.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
słodka

(usunięte przez administratora) nie polecam . oszukują ludzi

Wiktoria

@Andrzej a jak wyjaśnia zaistniałą sytuację firma? Czy w Nw Solution Sp. z o.o. to naprawdę standardowe praktyki? Zastanawiam się, jak firma, która ma stale takie finansowe opóźnienia mogłaby jeszcze funkcjonować i działać na rynku. Może ktoś napisać trochę więcej o tej kwestii?

Wiktoria

@Szekla a skąd wiesz, że tak to właśnie w Nw Solution Sp. z o.o. wygląda? Nie są to zbyt zachęcające wieści, a dla osób, które rozważają wysłanie własnego cv, to konkrety na temat warunków zatrudnienia są najważniejsze. Czy sugerujesz, że firma nie wypłaca wynagrodzenia również swoim pracownikom?

Szekla
@Wiktoria

Tego nie wiem ale trochę ludzi się tam przewinęło u nich przez ostatni rok. Pytanie dlaczego????

Felix

A oczywiscie ostatni miesiac nie zaplaczil woda itp. Jesli dobrze pamietam ona znienila firme i od razu nie zaplaczil za gazu. Trzbea brac duzo kaucij 3000 zl jak najmniej.

Kacper.

Nie mam zastrzeżeń- to jest Agencja Pracy, znaleźli szybko 10 pracowników, którzy pracują do teraz.

@Kacper.

Ta? Od jakiego czasu? Bo teraz nie wszystkie dostali wypłaty za czerwiec 2017)) Chcę pan numer że by sprawdzić?

Odpowiadając na pytania użytkowników na forum powinniście mieć świadomość, że pomagacie komuś w znalezieniu nowego miejsca zatrudnienia

Vladimir

Tak? To teraz Nw Solution jest Uk Solution a nie beda zaplaca nikomu.

Dla czego mi takie miejsce pracy w którym nie będą placić

lilia

Nie polecam! (usunięte przez administratora) Oszukują łudzi!!!!!! обманывают людей! не работаете у них!

Kamil
@lilia

Usuniente przed administratora??? Chyba ze Administratora pracuje dla Nw. Solution (Uk solution) ?

Liliana

Znalazłam firme przez strone.Pozytywnie polecam pracodawce- szybko znaleźli mi prace bez żadnych problemow. Jasne i czytelne warunki pracy dla osob z Ukrainy

Vova

Кидалово з зарплатнею, дуже великі затримки. При питаннях чому так складається ситуації дуже великий список відговорок

Sronas

Miła atmosfera . Dużo pracy

sefr

Pracuje tam wszystko ok

Zostaw merytoryczną opinię o Nw Solution Sp. z o.o. - Poznań

Nw Solution Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Półwiejska 16 lok. 6
    61-888 Poznań