Opinie o Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie w Mołożów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie w Mołożów

Dzień dobry. chyba potrzebuje wyjaśnienia tych dobrych stawek godzinowych z opisu oferty dla magazyniera. teraz jak od marca ktoś jest do niego poszukiwany to w opisie zawiera się ta fraza tak samo jak kwota 3950 zł. ona jest jakaś niezaktualizowana w tym roku?

Prywatny Nowy wpis

Odradzam jakiego kolwiek kupna u Pana Kozaka, nasiona na pasze śmierdzące zplesniałe. Na dodatek (usunięte przez administratora)i zero zwrotów. Chory człowiek.

NiemandWichtig Nowy wpis

ja też kupiłem. jestem po konsultacjach z uokik i rzecznikiem konsumetów. teraz wysyłam papiery do tego "KOZAKA" nadaję bieg sprawie. nie wiem co tu policja moze w ogłoszeniu nie ma słowa o drewnie tylko że jest opałowy a ze kopa straszna to inna sprawa. grupa na FB to ciekawa sprawa nie znam sie nie umiem prowadzić ale chętnie dołączę i opisze jakie są kroki

Witam Jeśli chodzi o obsługe to tragedia straszny cwaniak ,czekam na przesyłke i nie moge sie doprosić numeru przesyłki mam nadzieje że nie zostałem oszukany ,zdecydowanie nie polecam

Krzysiek
@anonymous

szkoda mówić zero profesjonalizmu.

@Krzysiek

A uzasadnisz to jakoś rzeczowo? Bo jak tu czytam opinie typu, że niby wciska ludziom nasionka chwastów no to troszkę mało wiarygodne się zdaje.xd

@Wanda

(usunięte przez administratora)i sprzedaje towar nie zgodny z ogłoszeniem . Wiele ogłoszeń jest od tego Pana ale chowa się za cudzym imieniem i nazwiskiem. Osobiście schował się za moim i próbuje coś sprzedać . Wydzwaniaja do mnie osoby które czują się oszukane lub ze skarga na obsługę przez tego Pana . Wyłudza dane

@Krzysiek

Sam sobie wystawia pozytywne opoinie zmieniając nazwiska i niki . (usunięte przez administratora)i kretacz

@Monika

Ej serio się podszywa? Czemu miałby wybrać sobie akurat Twoje dane osobowe?

Wanda

W ten sam sposób co poprzednicy?

rafcik007 Nowy wpis
@anonymous

Dokładnie miałem podobnie

Czy kandydat na stanowisko Magazynier w firmie Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Pellet

Sprzedaję pellet ze słomy , śmierdzi stęchłym sianem bardzo mocno puchnie. W worku sama słoma . Sprzedaję TO jako drewno. PORAŻKA

@Pellet

Jeśli faktycznie to prawda to takie coś można byłoby zgłosić?

@Anonim

No to pięknie reagują widzę... To z tego wynika, że nie można wobec tego nic zrobić? Ciekawa jestem jaka reakcja byłaby wobec osoby poszkodowanej. A jakiś UOKiK?

@Wanda

Znajomy mi podpowiedział że coś takiego można zgłosić do urzędu/policji na terenie na którym znajduje się ta firma i oni powinni zareagować. Ja nie mam podstaw więc musi to zrobić ktoś kto został nabity w butelkę.

Oszukany_Przez_Daniel_Kozak_

Po raz pierwszy tak się dałem nabić w butelkę. Oczywiście pellet- na zdjęciu ewidentnie pellet z drewna, w opisie nic na temat materiału z jakiego zrobiony jest Pellet. Reklamacja w takim wypadku problematyczna. Zwrot w tym przypadku też raczej ryzykowny- widząc uczciwość tego Pana raczej zostałbym bez pieniędzy i bez towaru+ dodatkowe koszty przesyłki. Jakbym miał konto na Facebook-u to bym założył grupę "Oszykani przez firme Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie". Grupa może by coś zdziałała... A może ktoś ma znajomośći na Policji i coś z tym zrobi...

@Oszukany_Przez_Daniel_Kozak_

Byłem dziś na policji, chciałem zgłosić (usunięte przez administratora) i wyłudzenie ale że nie jestem stroną poszkodowaną bo nie dałem się nabrać to nic nie zrobią. Najpierw muszę dać się wydymać, a później mogę zgłosić się do nich. Policja jest dziś od ścigania obywateli walczących o swoje prawa, a nie od ścigania (usunięte przez administratora) odpowiedzudostępnij

09.2022

Kupiłem od tego Pana pellet i myślałem że jet to produkt z drewna, a otrzymałem pellet ze słomy. Na moje zapytania z czego jest zrobiony pellet odpowiedź brzmiała : ,,nie mam pojęcia". Okazało się że pellet nie nadaje się wogole do spalania , jeden wielki plastik - totalny dramat. Będę dążył do swoich praw oraz do zwrotu peleltu dla sprzedającego. Nie polecam absolutnie tego przedajacego.

rafcik007
@09.2022

Dzień dobry. Zgłaszał Pan gdzieś tą sprawę pelletu ? Zostałem nabity w butelkę tak jak Pan.

Dorota

Proponuję by wziąść się za tego pana bo (usunięte przez administratora) widzę nie tylko mnie. Może warto wspólnie coś zrobić by nie (usunięte przez administratora) już. Ma kilkanascie ogłoszenie na (usunięte przez administratora) pod różnymi danymi. Proszę zgłaszać to administracji. Na Facebooku też się ogłasza w różnych grupach, komentujcie to. Nie wolno pozwolić by na oszustwie się wzbogacal

@Dorota

rafcik007

Sprzedaje pellet ze słomy,który ciężko się spala. Nic dziwnego że nie udziela rękojmi ani gwarancji bo tak naprawdę nie wie co sprzedaje (brak jakichkolwiek specyfikacji) Utrudniony kontakt wręcz niemożliwy po zajętym telefonie przychodzą śmieszne reklamy. Kontakt mailowy po 2 dniach odpowiedź i ZERO szacunku dla klienta! Druga sprawa firma kurierska z którą wspópracuje cieżko dodzwonić sie do centrali, kurierzy nawet nie dzwonią, potem na stronie historii zlecenia zaznacza że odbiorcy nie było w domu choć byłem i tak ze 3 podejścia. Ostatecznie tona pelletu jechała do mnie 16dni.

Jagoda

Nie polecam! Pan o całkowitym braku kultury osobistej, wulgarny, opryskliwy, zero możliwości bezspornego załatwienia sprawy. W dodatku (usunięte przez administratora) Sprzedaje towar który nie nadaje się do użytku. W dodatku najpierw sprzedaje jako prywatną osoba poniżej okazuje się że prowadzi firmę, towar bez faktury czy pokwitowania. Zero możliwości zwrotu bo zbyt duze koszty. Ten Pan widocznie ma jakieś problemy psychiczne bo jego każdą odpowiedź to wyraz wulgaryzmu i obrażania innych. Odradzam jakiekolwiek zakupy u tego pana a także w ogóle jakikolwiek kontakt bo nie warto!

Justyna
@Jagoda

Zwrot swoją drogą, a próbowałeś reklamacji? Do tego klient zawsze ma prawo.

Rolnik

Przestrzegam przed tą firmą. Pan jest wulgarny i niezrównoważony psychicznie. Nie pojmuje jak taka osoba może w ogóle prowadzić interesy. W życiu bym od niego nic nie kupił i wszystkim polecam zrobić to samo. Zero szacunku do klienta!

Krzysiek
@Rolnik

Bo jest ok

Jak taka dziadowska firma może istnieć?

Klient

Szczerze nie polecam współpracy i kontaktu z tym człowiekiem po prostu (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) daje ogłoszenia na cały region o towarze do sprzedania i opisuje o znakomitej jakości okazuje się że sprzedaje oszukane towary nie daje faktury czy paragonu ... Nie można nazwać firma (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Moją sytuację zgłosiłem do urzędu skarbowego opiszę jak się zakończy Omijajcie tego (usunięte przez administratora)

czlowiek sprzedaje nasiona roslin, które okazują się nasionami pospoitych chwastów. po zgloszeniu spokojnie oswiadcza, ze sprzedal to, co kupujacy odbral, a co odebral to go nie interesuje. najwyrazniej sprzedawanie towaru innego niz zamowiony, ale niemozliwego do weryfikacji przed uzyciem to biznes tego osobnika. omijac z daleka !!!!!

Pan nikt 1

Dziwie sie,że ktoś chce kupować i pracować u tego człowieka!. Facet (usunięte przez administratora) ludzi !

Nicki

Coś nieprawdopodobnego jak chamski może być człowiek.

Marko

A to tylko jedna osoba tu pracuje ?

Ewelina
@Marko

wyczerpanie ducha !!! Kierownictwo zbija bąki, aby dobrze wyjść !!!!

Bartosz
@Ewelina

Ewelino po Twojej wypowiedzi sugeruję, że możesz mieć wiedzę związaną z tym miejscem pracy. Ogólnie bardzo mnie to cieszy i chciałbym skorzystać z okazji i dowiedzieć się, jak postrzegasz tego właśnie pracodawcę pod względem oferowanych warunków zatrudnienia?

Pan nikt

Dziwie się ,że ktoś chce pracować i kupować u tego człowieka,facet (usunięte przez administratora) ludzi

Rolnik 1

Pan lubi wprowadzać w błąd klientów ogłasza że cena jednego produktu to np. 750 zł tona po telefonie o zamówienie okazuje się ze ten produkt kosztuje o 100 proc. więcej szkoda czasu i nerwów na tą firmę ,ponoć zaufanie w handlu to wartość dodana ale nie w tej .Po pytaniach dlaczego tak Pan postępuje zostałem zablokowany to świadczy o chęci oszukania każdy sam musi sobie odpowiedzieć czy chce być oszukiwany .

Klient

NIE POLECAM!!! Pan bardzo wulgarny i wyrzeka się prawdy. Jego zamówienia mijają się z prawdą, brak normalnego kontaktu w przypadku chęci zwrotu.

Zostaw merytoryczną opinię o Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie - Mołożów

• Jak się pracuje w Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie?

Zobacz opinie na temat firmy Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie?

Daniel Kozak Profesjonalne Żywienie
  • 73