Opinie o POL-WELD w Mikołów

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie POL-WELD. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POL-WELD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POL-WELD w Mikołów

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w POL-WELD?

Mari_ Nowy wpis

przeczytaj, co zostało napisane poniżej ... musisz być kretynem, żeby tam pracować,(usunięte przez administratora)

jacek placek Nowy wpis

nowy biznes prezesa,pewnie to rozkręcił za waszą kase .https://przempol-budujemy.pl/

krzyho Nowy wpis
@jacek placek

dziwne to jego biznesy te nowe w budowlace bo ta firma wisi jako zawieszona,to pewnie jakiś wałek

zbychulaziska

teraz to firma budowlana,podobno Prezes ma firme na brata co mu kredyt na dom wzioł,przempol czy coś takiego,nowych ludzi szukał żeby ich oszukać,mój kumpel u niego robił,też mu kase leci,czytałem jakiś wpis że Prezes donosi na psy.coś w tym jest,że jeszcze nie ma wyroku za oszukanie tylu ludxi.

Czy w POL-WELD zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Mari

to jest oszust,w 2020 roku nie wypłacił wielu pracownikom firmy wynagrodzenia,prawnicy już nad tym pracują...

marco
@Mari

a kase wzioł. z tarczy jest raport w krs,powinien drogi odsniezac w mikolowie

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie POL-WELD? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
Jarek

@Abraham ale to czemu szef się ukrywa?

xxxx

UWAGA (usunięte przez administratora) NAPRAWDĘ (usunięte przez administratora) KAŻDEGO PRACOWNIKÓW NIKT NIECHCE PRACOWAĆ PILNUJE SWOJEJ BÓLDOWY KTÓRA JEST NA KOGOŚ NAWET PRACOWNIK NIEWIE CZYJE TO JEST I CZY POSIADA POZWOLNENIA!!!! UCIEKAĆ OD NIEGO

Jak wygląda ścieżka awansu w POL-WELD?

Zen

Z tego co wiem firmy już nie ma ,nikt nie chce u tego (usunięte przez administratora)pracować... Została mu tylko budowa swojego domu w Łaziskach .moj znajomy tam robi

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w POL-WELD?

Ciekawy

@Abraham co masz na myśli, dlaczego pan Marcin ukrywa się.? Widzialem go ostatnio

Tropiciel
@Ciekawy

A gdzie go widziales? Jest wielu takich co chcieli by z nim zamienic słówko lub dwa

Sashka

Moją rodzinę też pozbawił środków, mój menż wróił bez zarobionych pieniędzy. My ukraińcy mamy też swoją godność. Ktoś przyjedzie po niego aby zrozumiał co zrobił i wyrównał tą niegodziwość.

Jeden z wielu

W czasie epidemii, zwolnili pracowników i nie zapłacili wynagrodzenia.

~obserwator
@Jeden z wielu

Epidemia podobno trwa nadal, wiem, że jednak w tej firmie pracują i otrzymują wynagrodzenie. Zatem przedstawione fakty , nie w całości są prawdą.

Darek

@alan Czas jest bardzo trudny i nikt tego nie kryje ale nie trzeba być tak pesymistycznie nastawionym. Forma dobra więc mam nadzieję, że szybko wrócimy na swoje tory,

Czy POL-WELD zatrudnia studentów?

alan

jakich studentów ? brak zleceń i zwolnienia odzywamy się do konkuręcji i też nie ma pracy. porażka.

Mielony

Facebook stał się tablicą ogłoszeń dla firm nie udolnych i z burzliwą reputacją. te opinie poniżej świadczą o złej passie tej nie udolnej firmy. może coś to zmieni? chyba nic.

~obserwator
@Mielony

Chciałem tylko zauważyć, że udolni piszą nieudolnie. Ale jak się jest zmielonym....i z burzliwą reputacją, to wszystko można...nawet nie udolnie....bo przy złej passie raczej błędów się nie zmieni.

Józek Nędza
@~obserwator

Teraz jest nędza, wypłaty opóźniane notorycznie i w ogóle zaczyna się patologia pogłębiać! Trzeba szukać innej pracy!

kolargol

Na Facebooku firma ma bardzo dobre opinie. Myślę, że nie wszyscy są stworzeni do pracy i dlatego narzekają!!

Od 2 lat pracuje, od roku nie płacą mi wcale, no ale co robić , jeszcze z trzy lata będę pracował

ze spuszczoną głową
@Marek

pracuj dalej kolego, praca uszlachetnia i uczy pokory.

kumpel Marka
@ze spuszczoną głową

W tej firmie możesz pracować latami bez wynagrodzenia. Ważne abyś nabijał kieszeń właścicielowi.

Słaby Spawacz
@kumpel Marka

ja pracuję, słabo płaci to słabo się pracuje, w ogóle to słaby jestem i słabo mi się robi przy wypłacie! ale cóż zarabia tylko właściciel i ukraińcy, bo reszta załogi to słaba jest. i dalej słabo się pracuje, jak słabo płacą!

Mirek
@Słaby Spawacz

Dalej wypłata jest bez koloròw i duża rotacja ukraińców!

Laluś
@Słaby Spawacz

Co ty piszesz? ja wolno pracuję i wolną mam płacę, wolno mnie wykorzystuję a ja wolno pracuję i wolnomierz mam to w wolnym tyle.

Wolny Człowiek
@Słaby Spawacz

Ja też zacząłem wolno pracować przecież jestem w wolnym kraju.

toudii

Nie polecam pracy w tej firmie!

Może w sytuacji braku fachowców do pracy firma zacznie podnosić wynagrodzenia?

Skumell
@Andrzej

Firma ma kłopoty i nie warto u nich pracować

Kot
@Skumell

A jakie firma ma kłopoty?

Skumell
@Kot

Chyba nie potrzebują pracowników? albo nie mają roboty?

@Skumell

O jakich kłopotach P.P.H.U. POL-WELD piszesz? Warto, żebyś podzielił się z innymi wiedzą na ten temat, ze względu na tych wszystkich, którzy interesują się tym pracodawcą pod kątem zatrudnienia. Dodatkowo - myślę, że - doprecyzować kwestię wynagrodzeń. Zechce mi ktoś powiedzieć, jak one wyglądają w praktyce?

Sylwia

@zgred, czy możesz wyjaśnić treść swojego wpisu pozostawionego na tym forum? O jakiej sytuacji w nim wspominasz? Proszę Cię o zamieszczanie w tym wątku wyłącznie merytorycznych opinii o P.P.H.U. POL-WELD jako pracodawcy.

zgred

Pisze w amoku ale już tej baby nie ma! kurcze teraz może firma stanie na nogi?

Sylwia

@Jureczek, zgadzasz się z opinią użytkownika @WoWa jednak Twój punkt widzenia powinien zawierać konkretne przykłady takiego traktowania w P.P.H.U. POL-WELD. Na tym forum powinny znajdować się tylko merytoryczne i rzetelne wpisy o tej firmie jako pracodawcy.

Jureczek

ot Cała prawda o tej firmie !

Zostaw merytoryczną opinię o POL-WELD - Mikołów

• Jak się pracuje w POL-WELD?

Zobacz opinie na temat firmy POL-WELD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POL-WELD?

POL-WELD
1.5/5 Na podstawie 161 ocen.

POL-WELD