Opinie o ENIZO sp zoo w Oświęcim

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ENIZO sp zoo. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie ENIZO sp zoo o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ENIZO sp zoo w Oświęcim

Nie polecam! Nowy wpis

Nie polecam firmy! wyzysk, najniższe pieniądze dla dobrych pracowników! brak porozumienia na każdym etapie. Dramat!

Marcin Nowy wpis

Hejka. Jak w Enizo mają wyposażony warsztat blacharski? Na jakich maszynach pracujecie, zykarki, kantownice itd. Jak wygląda proces prefabrykacji? Czy firma wykonuje tylko orurowania, czy również zajmuje się kanałami? Pozdraeiam

Elżbieta Nowy wpis
@Marcin

Chcesz tam pracować, że o to pytasz? A co sądzisz o starszych komentarzach tutaj o wyzysku i niskich wypłatach? Nie odstrasza Cię to?

Marcin Nowy wpis
@Elżbieta

Opinie są ważne, to fakt. Chciałem się po prostu dowiedzieć jak mają wyposażony warsztat. Sama rozmowa kwalifikacyjna do niczego przecież nie zobowiązuje. To że kiedyś było źle nie znaczy, że się coś nie zmieniło. Ale to by się musieli wypowiedzieć ludzie, którzy aktualnie tam pracuja

Jak wygląda praca na stanowisku Monter w firmie ENIZO sp zoo? Czy mogę liczyć na więcej niż 4300 PLN, jeżeli mam duże doświadczenie?

Joseph

Nie dopóki Rysiek K.tu rzadzi

@Joseph

a kim on jest? i dlaczego tak mówisz? to ile się zarabia na tym stanowisku montera w takim razie, wiesz może?

@Joseph

a z 3,5 tysiąca już się weźmie? Czy też nie bardzo?

Zibi

Zawsze można zmienić firmę o ile ktoś nie potrafi docenić dobrego pracodawcy.

Ja pierwszy
@Zibi

Zgadza się iboby jak najdalej

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy ENIZO sp zoo po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku MONTER IZOLACJI. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Kujtka

200 zeta na święta od prezesa ????????????na wypłacie premia odcięta o 250 zeta, cały nasz prezes, kasa musi się zgadzać misiu, szanuj ludzi tak szybko odchodzą prezes

Franciszek
@Kujtka

Rozumiem, że zamiast premii otrzymałeś na święta nagrodę finansową. Czy firma oferuje także świąteczne paczki dla pracowników lub bony podarunkowe? Chętnie się tego dowiem.

gucio

@Kujtka Mam zupełnie odmienne zdanie ale może trzeba być dobrym pracownikiem żeby je mieć?

Kujtka

Mam przyjemność pracować w tym (usunięte przez administratora) zwanym Enizo, moja opinia jest taka dopóki Kowol się nie nażre to nie mamy co liczyć na godną płacę, wyzysk i zastraszanie ludzi z tego znany jest prezes, po trupach do celu

Leon

W dobrej firmie pracownicy zawsze będą. Nie musicie się o to martwić.

Zeus

Firma bez pracowników nie bedzie istnieć, a Ci pomału się wykruszają....AMEN

Burza

Widzę że jakieś resztki z gnijącego kaefra Oświęcim chcą obrzydzić Enizo swoim pracownikom, ale bełkot swoje a życie swoje.firma dobrze zarządzana się rozwija bo dobrzy ludzie dobrze wniej zarabiają i zostaja. Eksport też mają, do Irlandii do Holandii, nie wiem gdzie jeszcze. Najlepsza decyzja jaką podjełem, co chodzi o pracodawców

dabrowskiego
@Burza

oprocz kilku chłopkakow to praktycznie sam chłam zabrali na poczatku gosci 2-3 oni zarobia reszta zapomogi od pana prezesa dostaje poprostu jest czego pozzazdroscic szczegolnie weeekendow roboczych bo inaczej pan prezes 1800zaplaci tym bardzej ze teraz nowy kierownik podobno ktorego nikomu nie trzeba przedstawiac pan adam g pracuje a to mowi samo za siebie

MTV

A co sie ma dziać???

volvo

i co tam sie dzieje w tym enizo bo tylko pare opini i cisza?

BELWEDER

Drodzy koledzy izolerzy. Mam pytanie czy w firmie Enizo pracuje jeszcze Bogdan B.??? Ten którego w Urugwaju wydupczył szympans???

Heros

Widac ze ten kto pisal te komentarze jest obywaletlem Tarnowa i okolic czyli dawnej ukrainy tzw Puloki, ktorzy potrafia tylko zazdroscic i obgadywac kogos za plecami. Przepracuj kilka sobot to nie bedziesz narzekał. W Enizo nie jest zle jak narazie zobaczymy co bedzie dalej, czas pokaze. A propo Klimka i Boczka jedni z lepszych brygadzistow z jakimi pracowalem eee :) Nie sa źli ani szkodliwi a i napewno jak co (usunięte przez administratora) to cie nie podjebia, jak te Puloki z Tarnowa. Pozdrawiam Heros.

Kaefer Oświęcim
@Heros

Heros ty to zapewne jeden z obciagaczy kolega tzw.brygadzistow a sam zapewne wladca haka od wełny na Jastrzębiu.niech żyje kaefer i kozienice!

Tarnowianin
@Heros

Gdyby nie ludzie z Tarnowa nie mial by kto w tej firmie robić a Ukrainiec to ruchal twoja starą i tak właśnie urodziłeś sie ty .

teraz oglaszaja sie na up tarnow ale ostrzegam lepiej sie tam nie pchac dziadostwo straszne najpierw duze obietnice a potem brutalna werifikacjeze premi nie mabo ktos sie pomlil przy liczeniu

KAEFER OSWIECIM

Zgadzam sie dlatego tam nikt z oddzialu oswiecim sie nie wybiera bo nie beda nim rzadzili klimki i boczki .andrzej jako kierownik w porzadku .

unia oswiecim

ENIZO to firma typu kaefer tworza ja ludzie z dawnej ekipy kaefer oswiecim ,obiecuja kokosy daja ci słabo stawke obiecaja 30 procent premi i delegacje a potem sie okazuje ze dostajsze gole godziny i tylko pare procent premi obiecuje export a nawet delegacji ci pelnej nie płaca tylko w umowie ze miejsce pracy oswiecim i ewentualnie jak pojedziesz troche dalej to zaplaca polowe obiecuja export ale w to nie wierzcie bo jak go maja raz do roku to za 6 euro i placisz paliwo.a tak to ino obiecuja zebys tyral soboty i niedziela za ktore placa niby 100ki ale im wiecej zrobisz tym mniejsza premia takze nie zarobisz jest 2 -3 pryncpałów(boczek,klimek) ktorzy co prawda zarobia .ale toci co codzienie laske rano kierownikowi musza zrobic i oni zarobia.Stanowczo odradzam

Zostaw merytoryczną opinię o ENIZO sp zoo - Oświęcim

• Jak się pracuje w ENIZO sp zoo?

Zobacz opinie na temat firmy ENIZO sp zoo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

ENIZO sp zoo
2.7/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Al. Walentego Roździeńskiego 188D
    40-203 Oświęcim