Opinie o STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. w Gdańsk

Tak tylko odnosząc się do tego doszkolenia to jakie są teraz minimalne wymogi by można było w ogóle aplikować? Czy bez doświadczenia jest na to sens? I czy opiszecie od razu standardy na miejscu? mam na myśli sprzęt oraz ogólne otoczenie. Jacy są inni współpracownicy i atmosfera?

Kandytat Nowy wpis

witam jakie są stawki dla spawaczy monterów jest możliwość doszkolenia jakaś szkółka spawalnicza

Jolka Nowy wpis

Firma jeszcze nie zapatruje się na przyszłość w poruszonym z pól roku temu temacie? Swoja droga jak te wspomniane kłopoty z inna firma do dziś się rozwinęły? Jak mogły wpłynąć na aktualne warunki pracy?

2023 Nowy wpis

Cześć, Chcialam sie dowiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w GPB ? Czy atmosfera w firmie jest napięta z powodu kłopotów w Energomontaż Gdynia? Jak firma zapatruje się na przyszłość?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Wanda

Oooo widzę, że tutaj odradzacie prace w firmie, aby dać sobie z nią spokój. Ja jednak chciałabym dopytać o stanowisko Specjalisty ds. kalibracji i badań niszczących. Jaka jest szansa na awans np. na starszego specjalistę? Firma daje tego typu awanse w tym dziale? Jeśli nie to są jakieś inne opcje rozwoju?

Pracownik.
@Wanda

A ja sobie chwałę pracę w tej firmie. Nie ma firm doskonałych A zawsze znajdzie się grupa niezadowolonych w każdym przedsiębiorstwie. Firma w stoczni gdańskiej to i moz3 te ać k9muna tu dz tam, ale organizacja ma potencjał i wsparcie z zamówieniami bo to państwowa...zobaczymy jeszcze chwilę jak inne firmy zaczną zbankrutować...zobaczymy ile wytrzyma te chore podwyżki Wszystko co jak leci....

Sylwia
@Pracownik.

Było to ujęte kiedyś tak, jakbyś żywił nadzieję na lepsze jutro tu w firmie... I co, sprawdziło się coś z tego do dziś? Jak teraz z warunkami stoicie, wciąż można narzekać czy może jednak osoby, które odeszły żałują i chcą wrócić? Swoją drogą na spokojnie można?

Czy istnieje możliwość rozwoju w GSG TOWERS?

Xxx

Daj sobie spokój z tą firmą .

Teresa
@Xxx

A dlaczego konkretnie? Jak możesz, to rozwiń myśl czemu nie warto się wiązać z tą firmą. Co jest nie tak - atmosfera, wynagrodzenie?

Były Pracownik

Choroby psychicznej to napewno

Czy pracownicy GSG TOWERS mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Wojtek

Tak. Pod rurami.

Sowa

Ze względu na pandemię, tego nie było i wydaje mi się, że jeszcze przez to chwilę trzeba będzie poczekać.

Potencjalny kandydat

Witam. Na jakie zarobki na start może liczyć osoba ubiegająca się na stanowisku kontrolera jakości z uprawnieniami VT, MT. Pracująca w zawodzie od kilku lat w branży wież wiatrowych.

Sowa
@Potencjalny kandydat

Z tego co mi wiadomo, obecnie szukają osób które mają minimum 3 z wynienionych -VT, MT,UT,PT, RT

Jaka jest proponowana forma zatrudnienia dla spawaczy ?

Czy wypłacają dodatkowe nagrody w GSG TOWERS?

Henry

O jakiego rodzaju nagrody Tobie chodzi?

Bożena
@Henry

Domyślam się, że mogło chodzić o nagrody w zamian za zaangażowanie w pracy czyli np. premię lub dodatkowe benefity np. bony. Wiesz może coś na ten temat? Czy jest na to szansa?

Henry

Taki spokój zapanował na forum ale generalnie ludzie zadowoleni są z pracy więc nie ma zbyt dużego zainteresowania tym wątkiem.

Czy rozmowa rekrutacyjna w GSG TOWERS odbywa się również w języku angielskim?

R.

Jeśli stanowisko wymaga komunikacji w tym języku, to tak, ale jeśli nie ma takiej potrzeby to nie.

Kamil

Jak się dobrze zarabia to nie potrzeba takich dodatków dostawać bi każdy sam sobie opłaci.

Czy GSG TOWERS zapewnia kartę multisportu?

Separatysta

Chyba jak sobie sam ją zapewnisz.

Separatysta

(usunięte przez administratora)śmieszne pieniądze. Dostajesz 2500 na rękę i żadnych perspektyw na podwyżkę wynagrodzenia. Patrzą tylko, by uwalic premie, a premia w moim przypadku wynosiła w najlepszym razie 100 zł.resztę puli brali sobie chyba kierownicy.jak ,komuś z dwudziestoletnim stazem pracy ,można zaproponować glodowa pensje 2500 na reke.Do tego więcej obcokrajowców niż Polaków. Nigdy więcej tam powrotu.

Spawacz

Na jakie zarobki można liczyć w GSG ?

Prawie 120 pracowników ST 3 Offshore w piątek wieczorem wystąpiło do premiera Mateusza Morawieckiego z prośbą o pomoc. Chcą od niego "podjęcia skutecznych działań", by ratować firmę

Zastanawiam się jak dalej będzie rozwijała się firma. Dlaczego przestaliście korzystać z forum?

takijagda

witam mam pytanie o zarobki robilem kurs przez akademie rozwoju ktora znajduje sie na terenie gsg towers jakie warunki finansowe oferuja spawaczom ? mam uprawnienia 138/136 ale niewielkie doswiadczenie w spawaniu. rozmawialem z kobieta ktora dzwonila wlasnie z gsg towers z oferta pracy ale nie podala zadnych szczegolow.. wiadomo ze nie poda stawki za godzine bo nie robilem probek na moja prosbe o podanie zakresu OD - DO powiedziala ze nie moze mi podac takiej informacji ... to RODO tyczy sie rowniez podania zakresu stawek godzinowych ?

@takijagda

Warunki finansowe zależą w dużej mierze od kilku kwestii, takich jak indywidualne doświadczenie pracownika, jego poziom wiedzy i staż pracy. Wobec tego, w tej sytuacji warto uzyskać rzetelną odpowiedź bezpośrednio od firmy. Jeśli nie udzielono Ci jej w kontakcie telefonicznym, to czy zamierzasz wybrać się na rozmowę kwalifikacyjną? Tam zapewne poznasz oferowane wynagrodzenie. RODO tyczy się przedsiębiorstw i szeroko pojętego przetwarzania i ochrony danych osobowych osób fizycznych. Jeśli chodzi o płace, być może w firmie kwestie wynagrodzenie reguluje tajemnica handlowa. Jest to często praktykowane w wielu przedsiębiorstwach.

Takijagda
@Joanna

Bylem próbki zrobiłem jak je ocenia to maja zadzwonić co i jak... rozmawiałem z jedną osoba która jest tam od lat i powiedziała mi ze spawacz na doszkalaniu ma 2100...brutto... no to nie powala na kolana a co do spawacza ze tak powiem pełnego to dzieli sie na 3 kategorie i w zależności od kategorii spawacza ustalana jest jego stawka OD - DO.. ogółem dostałem informacje ze kokosow sie tam nie dorobie... a większość spawaczy szukaja na słupowysięgnik czyli spawanie zwijek automatem... (metoda 121) ludzie odeszli wiec szukaja innych na ich miejsce przeszkalajac ich na slup kazac podpisac lojalke na 1-3 lat...

@Takijagda

Na pewno znajdą się tu osoby, którym takie warunki płacy będą odpowiadać, nie sądzisz? Dla niektórych istotne są także inne aspekty pracy poza wynagrodzeniem. Niekiedy jest to atmosfera panująca w firmie, lub korzystne benefity pozapłacowe. Czy kwestie dotyczące opisanych umów lojalnościowych to potwierdzone informacje?

Taki ja
@Joanna

Joanna nie znasz sie na pracy na stoczni a gadasz historie o benefitach i super pensjach. TO LEGENDY!... opowiesci z narni! Nie znam zadnego spawacza ktory chcialby robic za 2100 brutto co to jest ? Odpowiem za ciebie.. to jest NIC! Idz dalej stukac w ta klawiature wprowadzajac niepotrzebny zamęt! A jesli jestes taka super extra to powiedz ile masz miesiecznie za pisanie bzdur ? Tez pracujesz za 2100 brutto ale pracy nie zmienisz bo fajna ekipe masz ? Bo szef ci kawe zafunduje ?

@Taki ja

Proszę byś zachował kulturę wypowiedzi na forum. Zapoznaj się ponownie z treścią mojego komentarza, ponieważ nie zrozumiałeś do końca jego treści. Nie stwierdzałam faktów, a jedynie zadawałam pytania. Negatywne emocje i pochopne wnioski nie są potrzebne w serwisie GoWork.pl Wszystko można napisać w sposób zrozumiały i obiektywny.

Zenada
@Joanna

Hahaha czytam te Twoje obronne komentarze i nie mogę wytrzymać :D istotne aspekty pracy, 2100 brutto będzie odpowiadać - miej litość człowieku :)

...
@Zenada

Joanna. Kwestia niskich zarobków w tej firmie nie jest rekompensowana atmosferą bądź benefitami. Osobiście zostałem zatrudniony jako monter z rocznym doświadczeniem i na początku stawka była 2300 netto. Atmosfera jest ciężka do zniesienia z uwagi na : Brak młodych ludzi Nieatrakcyjne wynagrodzenie względem warunków Brak programu praktycznego szkolenia pracowników Uboga i agresywna komunikacja między pracownikami Brak świadomości kadry zarządzającej uszkodzone narzędzia pracy oraz brak systemu zapobiegania uszkodzeń tych narzędzi Szkolenia bhb kończące się na podpisie bez słowa brak kontaktu z kadrą zarządzającą (niedoinformowani pracownicy zostają powiadamiani o zmianach ostatni przez co nie są świadomi co się właściwie dzieje i tworzą własne często apokaliptyczne teorie)

Biały

Firma pożal się masakra szkoda gadać jak człowiek na nich patrzy to stocznia musiala padnac i teraz też jest to się wruzy. (usunięte przez administratora)

@Biały

Rozumiem, że mogłeś mieć złe doświadczenia związane z tym pracodawcą. Jednak mógłbyś bardziej umotywować swoje zdanie w taki sposób, by - szczególnie nowe osoby na forum - wiedziały, o co właściwie chodzi. Czytałam, że GSG TOWERS podpisała umowę ramową z fińskim liderem w branży produkcji dźwigów. Czy ten fakt wpłynął jakoś znacząco na sytuację pracowników?

Giekon
@Joanna

Co z tego że umowy są podpisywane na nowe projekty jak pracownik szeregowy czym więcej pracy jest to musi szybciej pracować jest ograniczona liczba nadgodzin Tak zwanych setek. . W telewizji Ci z rządu klapiom i tym żeby nie pracować w niedzielę i by ograniczyć pracę w soboty a w stoczni trzeba dotrzymać terminów pracowników za mało co co są połoniny na ryj niech padną ale za terminowe zdanie jest premia 1500zł dla majstra

Edward
@Giekon

Mam przez to rozumieć, że osoby zatrudnione w firmie GSG TOWERS muszą pracować również w weekendy? Jeżeli tak to daj znać, czy każdy weekend jest pracujący. Z góry dzięki za odpowiedź.

Zostaw merytoryczną opinię o STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.
  • Na Ostrowiu 15/20
    80-873 Gdańsk

STOCZNIA GDAŃSKA Sp. z o.o.