Opinie o MBJ Security Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy MBJ Security Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w MBJ Security Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MBJ Security Sp. z o.o. w Warszawa

zadowolony pracownik

Pracuję w MBJ od ok 2lat.Jak do tej pory nie mam zadnych problemów jezeli chodzi o wypłaty na czas i ogólnie kontak z szefostwem. Czytam tu zreszta nie tylko opnie ludzi niezadowolonych i troszkę sie dziwię niektórym wpisom.Bo mozna by sadzic,ze ludzie chca przychodzic do ochrony tylko po to zeby narzekac i oczekiwac nie wiadomo czego.W takim razie jak wczesniejsze ich prace były takie wspaniałe i bezproblemowe to po co sie zwalniali szukajac miodu w ochronie:-)A moze poprostu ich zwalniali za jakiegos powodu:-)Zreszta akurat szefostwo MBJ jezeli pracownik robi tylko to co do niego nalezy,raczej nie szukaja dziury w całym.Wiec spokojnie moge polecic tego pracodawce osobą które faktycznie chca pracowac a nie isc do pracy bo wypada gdzies pracowac:-)

Pracownik Warszawa Nowy wpis

Jeśli w rokiem 2024 godziny pracy na umowę zlecenie i umowę na pracę wzrosły to dlaczego tego nie widzimy tylko cały czas ta sama stawka od roku 19zł netto skoro teraz jest minimum 27.70 brutto więc netto wychodzi 21.50 ? Proszę o wyjaśnienie tej sytuacji. Pracownik Warszawa

Rysiek Nowy wpis
@Pracownik Warszawa

Sorry ze się wtrącę ale sam będę próbował dostać tu robotę na ochronie. To chyba niemożliwe ze takie stawki oferują przecież. Wszyscy mają podobnie jak ty, czy nie wiesz?

Pracownik Warszawa Nowy wpis
@Rysiek

Tak wiedzą ale nikt nie napiszę opinie na ten temat wydaje mi się boją tylko niewiadomo czego. Zastanawia się czy nie pójść z tym inspekcji pracy i się dowiedzieć na jakie postawie ciąg dalszy mamy stawkę z roku 2023 skoro od stycznia 2024 poszła w górę nie patrząc ok 2.5 więc a przy godzina etacie to jedna spora różnica ???

p.ostrowski

Pracowałem w tej firmie półtora roku. Nie mogę powiedzieć złego słowa. Wszystko było jak najbardziej okej. Polecam

Dominika Nowy wpis
@p.ostrowski

ooo...super! bo właśnie mój tata chce do nich aplikować na Pracownika Ochrony :) widzę w ogłoszeniu, że system jest 12 zmianowy, napisałbyś od której do której się pracuje oraz ile dni wolnego jest między jedną a drugą zmianą? no i chciałabym wiedzieć jak z zarobkami u nich?

Jedna z nielicznych firm którym można przyznać opinie pozytywną. Plusy to Szkolenie płatne od pierwszego dnia Grafik dostosowany do potrzeb pracownika - elastyczny Wypłaty na czas Pełne umundurowanie Bardzo dobry kontakt z Szefostwem. Polecam

Ula
@pracownik

A czy oprócz szkolenia w pierwsze dni pracy, można liczyć na jakieś inne kursy/szkolenia rozwijające pracownika? Jeśli chodzi o grafik, który jest elastyczny, to czy godziny pracy też takie są? Można zdecydować, od której do której się pracuje? ;) Czekam na informacje, zanim złożę swoją aplikację, bo się do tego przymierzam.

Każda firma ma swoje plusy i minusy, również różnie z tym bywa. Obecnie w każdej firmie są wypłaty na czas , i większości firm dostosowują grafiki elastycznie dla pracowników, nie jest to nowość . Pracuje się dobrze ,można dogadać się z kierownictwem.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie MBJ Security Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Firma ze statusem ZPChr zatrudni pracowników ochrony wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
zadowolony pracownik

Grzegorz M.

Praca w Poznaniu OK. Mili ludzie z grafikiem można się dogadać, niestety także musiałem opuścić ich szeregi z powodu przeprowadzki, ale szefostwo zapraponowalo mi w nowym miejscu pracę niestety musiałem odmówić ponieważ miałem już nagraną pracę w swoim zawodzie

Elżbieta.

Pracuję w tej firmie 2 lata. Na razie bez żadnych przeciwskazań. Kadra kierownicza chyba najlepsza ze wszystkich moich poprzednich pracodawców. Wypłata zawsze na czas, pełne umundurowanie. Szefostwo dba o swoich pracowników. Jeżeli chodzi o grafik to jest bardzo elastyczny. Polecam.

Krzysztof

Pracuję w firmie MBJ od 3 miesięcy w Poznaniu. Powiem jedno - polecam. 1. Na wstępie skierowanie na badania, oraz podpisanie umowy 2. Profesjonalne szkolenie 3. Grafik elastyczny, możliwość dostosowania pod siebie 4. Pełne umundurowanie 5. Wypłata zawsze na czas, dla osób z grupą niepełnosprawności dodatek. Polecam

@Krzysztof

Możesz powiedzieć jak to szkolenie wyglądało? Ktoś pisał, że trwa tydzień. A coś więcej na ten temat? Czas szkolenia jest płatny? Ile wynosi ten dodatek dla osób z orzeczeniem?

julfra84@wp.pl

Nie polecam tej pracy bo to, zakłamani byłam jeden dzień i odrazu powiedzieli ze nie nadaje się a miałam mieć tydzień szkolenia i tak się nie stało i zostałam bez pracy i mówi na mi ze maja drugi obiekt to, nawet dawali mi szanse tylko odrazu nie i koniec nie polecam tej pracy wszystkie zaklady ochroniarskie to wielkie (usunięte przez administratora) żyją tylko na kłamstwie nie polecam nie komu tej pracy wszystko zakłady ochroniarskie to wielkie kłamstwo i są nie wypłacani nie polecam

@julfra84@wp.pl

To co w tym jednym dniu robiłaś w pracy, że od razu ci podziękowali? Słabe bardzo, szczególnie skoro piszesz o tym szkoleniu, które niby miało trwać tydzień. Miałaś już jakieś doświadczenie, czy bez firma cię przyjęła? Są niewypłacalni, czyli nie zapłacili za ten jeden dzień? To umowy przed rozpoczęciem pracy nie dają do podpisania?

julfra84@wp.pl

Nie, zamierzam dyskutować powiem jedno nie polecam tej pracy żeby nie było że, nie, mówiłam prawdę kłamstwo i jeszcze raz kłamstwo nic po za tym (usunięte przez administratora)

@julfra84@wp.pl

Czemu nie chcesz o tym rozmawiać? Rozumiem że masz niemiłe wspomnienia ale powinnaś powiedzieć jak było ze szczegółami bo to da do myślenia następnym osobom które pójdą na rekrutacje. Po jednym dniu ciężko ustalić czy ktoś się nadaje czy nie. Wytłumaczyli czemu z ciebie zrezygnowali?

Czy możesz opisać cały proces rekrutacyjny i ocenić poziom rozmowy kwalifikacyjnej w MBJ Security Sp. z o.o.? Dodali nowe ogłoszenia 13 października na Lento.pl.

Robert C.

Pracowałem w tej firmie w Poznaniu. Wypłaty na czas , umundurowanie pełne rozliczają się co do grosza. Niestety musiałem opuścić ich szeregi z powodów osobistych

@Robert C.

A ile za to umundurowanie się dostaje? Powiesz na ile dostaje się pierwszą umowę i kiedy można spodziewać się wypłaty na koncie?

Luki

Czy firma prowadzi rekrutacije W Warszawie na chwile obecna.I jakie sa terminy wypłat w tej firmie.

Bydgoszcz

Pracowałem jakiś czas kontakt z kierownictwem to masakra

Krzysiek
@Bydgoszcz

Czemu aż tak źle oceniasz? Chodzi o to że nie mogłeś się dogadać czy w ogóle nie miałeś bezpośredniego kontaktu z przełożonym nawet jak tego chciałeś? Weź wytłumacz i napisz coś więcej.

Jakie wartości są cenione w MBJ Security Sp. z o.o.?

Łukasz K

Pracowałem jakiś czas z nimi . Muszę powiedzieć że na plusy to wypłata na czas pełne umundurowanie Grafik dostosowany do potrzeb pracownika . A na minus każą pracować ????????

Kędzierzawy

Pracodawca OK . W Poznaniu kierownictwo super , wypłaty na czas grafik dostosowany do pracownika

Mirosław
@Kędzierzawy

Czyli można negocjować godziny pracy tak żeby je ułożyć pod siebie? Prócz dobrych relacji z kierownictwem inni pracownicy też są ok? Można się z ludźmi dogadać? Jak oceniasz?

Jaki jest okres rozliczeniowy w MBJ Security Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Ogólnie praca ok. Tylko kierownik ds ochrony w Radomiu straszny (usunięte przez administratora) i despota. Nie znosi odmów. Na wszelkie próby wyjaśnienie reaguje agresją i obelgami. Musiałem przez niego zjechać z urlopu bo miał takie widzimisię. Ale niedługo mu to skończę. Zastanawiam się czy nie odejść.

@Gość

Możesz podać imię tego "wrednego" inspektora. Będzie wiadomo kogo unikać.

A.Z.

2022

Firma dba o pracowników. Wypłata zawsze na czas.

Urszula
@2022

Teraz to nie tylko ważne, żeby na czas, ale jeszcze, żeby dawała szansę przeżyć.. Ile macie za godzinę na ochronie w tej firmie? Z góry dziękuję za odp.

Dada
@Urszula

16 zł w tym godziny nocne, proszenie się o zwrot za np badania ponad 2 miesiące

Mirosław
@Dada

No ale udało się żeby zwrócili, to najważniejsze. A jakiś socjal w firmie istnieje? Na święta coś dadzą dla pracowników czy tylko życzenia?

Dada
@Mirosław

Socjal tak - jeżeli za socjal uznasz dodatkowy dyżur w święta po stawce :)

Teresa
@Dada

czuję niedosyt w tej wypowiedzi, po stawce...? jakiejś większej tak? a pracownicy będąc na dyżurze to mają szansę, żeby sobie taka wigilię zorganizować? chyba nikt problemu by nie miał? ogólnie to w święta jest zazwyczaj spokój czy bywają interwencje?

Bączek

Pracodawca OK płaci dobrze idzie wyżyć

Zostaw merytoryczną opinię o MBJ Security Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w MBJ Security Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MBJ Security Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MBJ Security Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MBJ Security Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Franciszka Ilskiego 2A lok. 31
    04-479 Warszawa