ReMar

Opinie o ReMar

Aktualność
Dzień dobry!

Firma ReMar zajmuje się doradztwem w zakresie projektowania, zarządzania inwestycjami budowlanymi, wynajmem maszyn i urządzeń budowlanych. Realizujemy zarówno duże zlecenia, takie jak centra handlowe, biurowce jak i domy jednorodzinne.

Satysfakcja nie tylko naszych klientów, ale i pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego zdecydowaliśmy się dołączyć do społeczności GoWork.pl. Chcemy pozostawać w stałym kontakcie z osobami zainteresowanymi naszym przedsiębiorstwem. Prosimy jednak pamiętać o przestrzeganiu regulaminu serwisu - wpisy, które nie będą spełniały tych kryteriów zostaną usunięte przez administratora portalu. Chcemy, aby forum stało się miejscem na kulturalną wymianę opinii, miejscem pełnym rzetelnych informacji. Nie wszystkie kwestie mogą być poruszane publiczne, w takich wypadkach prosimy kierować wiadomości pod adres e-mail: biuro@remar.company

Pozdrawiamy,

Zespół ReMar
Franek Kimono

Pozdrawiam wszystkich podwykonawców Remaru. Stać was jeszcze na paliwo żeby dojechać do pracy! ????

Mariusz12

bardzo dobrze prosperująca firma. jestem byłym wspolpracownikiem i powiem, że atmosfera w pracy jest fajna, co do rozliczen wszystko w porządku.. wszystko dobrze wspominam i życzę sukcesów

Zbyszek
@Krzysztof

Popatrz na 2 pozytywne komentarze podpięte pinezką. Oba napisane tego samego dnia i praktycznie o tej same godzinie :) Podejrzane prawda? Ktoś z firmy pisze opinie o firmie żeby samych negatywów nie było hahaha Jeśli firma ucieka się do takich praktyk to odpowiedz jest jednoznaczna NIE JEST TAM DOBRZE

Darek

Miałem okazje, przez jakiś czas pracować z firmą remar i nie napotkałem się przez cały okres pracy na utrudnienia ze strony szefostwa.

Lolka Nowy wpis

Szukam nowej pracy, a firma ma otwarty nabór na posadę specjalista ds. przygotowania budżetów - kosztorysant. Chcę dowiedzieć się czegoś więcej. Dla mnie super, że firma oferuję możliwość rozwoju oraz awansu w strukturach firmy. Ale czy macie info, ile zajmuje tu awans, czy to kwestia roku dwóch, czy raczej 5 lub więcej? No i czy trzeba robić dodatkowe kursy aby awansować?

Nowy wpis

@Lolka

Tak Firma szuka specjalistów. Specjalista ds. przygotowania budżetów kosztorysant - jest to nowe stanowisko. Praca na dłuższy okres. Pierwsza umowa na okres próbny 3 miesięcy, następnie na rok i kolejna na czas nieokreślony.

@ReMar

Nadmieniają Państwo w tym ogłoszeniu, o atrakcyjnym wynagrodzeniu, premii uznaniowej, a także premii po zakończeniu projektu. Jak zatem rozumieć te słowa? Ile zarobię dysponując 3-letnim doświadczeniem na podobnym stanowisku, wykształceniem wyższym oraz znajomością Ms Office i oprogramowania do przedmiarowania / kosztorysowania?

Nowy wpis

Tak jak Pan wspomniał, wynagrodzenie, premia jest zależna od kwalifikacji, doświadczenia i zaangażowania pracownika - każdy pracownik jest oceniany indywidualnie. Bardziej szczegółowe informacje może Pan uzyskać kontaktując się bezpośrednio z działem kadr pod adresem e-mail kadry@remar.company

NN

Kasa jest na czas paczki na święta są też szkoda że na wielkanoc nie ma paczek z jedzeniem bo ta paczka na śwìeta to mi życie uratowała. Takie są stawki w firmie remar

@NN

Hmm. Czytając, co napisałeś, zwłaszcza na wstępie pomyślałem, że podoba Ci się u nich praca. Ale potem dopisałeś, że paczka na Święta Bożego Narodzenia uratowała Ci życie, bo takie są u nich stawki. Jestś może w stanie podać kwoty? Właśnie szukają na różne stanowiska. W tym Kelnera / Barmana, Pomoc kuchenną. Z tym, że według ogłoszeniodawcy wynagrodzenie ma być atrakcyjne, a premia uznaniowa, no to się chętnie dowiem.

Wyru hany

Faktury przeterminowane ponad trzy miesiące Nie polecam współpracy

Ż1

Na jakie warunki pracy i współpracy może liczyć operator żurawia wieżowego?

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie ReMar? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
Łuki

Na pracuj.pl jest ogłoszenie o pracy dla operatora koparki. Praca opisana jako mobilna, ale nie wymagane prawo jazdy. Czy to znaczy, że firma zapewnia transport do i z miejsca pracy? Ewentualnie zakwaterowanie przy dłuższym pobycie w jednym miejscu?

Czy w ReMar poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Tak, Firma proponuje dodatkowe bonusy: karty MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe,

Serio z wędliną? W sumie zawsze coś. Każdy dostaje taką samą paczkę, czy jak ktoś ma większą rodzinę to i większą paczkę dostanie? Dajcie znać, ok?

Maja

Dasz znać więcej na temat tych szkoleń? I jakie zadania tutaj masz?

Zofia

Z jakiego powodu? Jeśli chodzi o sprawy pracownicze proszę o info zależy mi na informacjach o tej pracy

Ryszard

Opinia podlega weryfikacji i jej treść jest obecnie niedostępna.

Na jakie wsparcie w ReMar mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Kobiety w ciąży które zaszły dzięki pracownikom mogą liczyć na dodatkowa ciepła herbatę i pół godziny przerwy

Mariusz12

Krzysztof
@Mariusz12

Pozytywnie wypowiadasz się o tej firmie. Skoro już tam nie pracujesz, to zastanawia mnie, co było powodem tego, że postanowiłeś odejść? Chęć dalszego rozwoju, czy może zmieniłeś kierunek swojej kariery zawodowej?

Zbyszek
@Krzysztof

Czy ReMar ma ściśle ustalone godziny pracy?

murarz

tak pracujemy 8 godzin plus przerwa 30 min. nadgodziny 100% płatne i dodatkowo ciepły posilek

@murarz

Ciekawe na której budowie. Na wszystkich których pracowałem czas pracy jest od 7 do 17, a na papierze 8h zero platnych dodatkowo nadgodzin. Poprostu stawka godzinowa i tyle.

Jan

Dostaniesz 20zł i będą ci wmawiać że dobrze zarabiasz , (usunięte przez administratora)

Mirek

Witam. Chcialbym się zatrudnić na stanowisko kierownika budowy. Ogłoszenia na te stanowisko są już ze 2 lata. Proszę o pomoc bo nie wiem co sądzić o tej firmie czytając te wszystkie straszne opinie.

K. Budowy
@Mirek

Witam. Ogłoszenia są ponieważ firma cały czas się powiększa i bierze coraz większe inwestycje. Kiedyś nie było kierowników teraz ich jest już bardzo sporo. Przychodzą z innych firm bo praca w Remarze jest szczytem w osiągnięciach budowlanych. Praca rozwija i kształci, do tego atmosfera jest Rodzinna i szczera. Kłamstwa są niszczone i potępiane przez szefa.

Były kierownik budowy
@Mirek

Odradzam !!! Brak zaplecza budowy oraz finansowego. Chaos i brak komunikacji. Nieudolność zarządzania zespołem przez Kacpra K. jest porażająca. Mobbing oraz zastraszanie kadry przez tego typa jest na porządku dziennym. Nigdy nie kończą żadnej budowy w terminie płacą kary i próbują obciążać kierownika budowy. Dlatego tyle ogłoszeń o pracę bo nie ma już chętnych o pracę w tej patologi.

K.budowy
@Były kierownik budowy

Oj nie zgadzam się owy Pan został przejęty z innej dużej firmy Meb....dom gdzie z wielkim powodzeniem prowadził, rozliczał i kończył inwestycje z wielkim sukcesem wykonawczym i finansowym. Pan właściciel M.G....ka przejmuje samych najlepszych z innych firm budowlanych. Dlatego ma coraz większe i ambitniejsze inwestycje co potwierdzają to jego referencje.

@K.budowy

Chciałabym przypomnieć wszystkim że Marcin G. nie jest właścicielem żadnej firmy. Nie widnieje w żadnych dokumentach firmowych. Wszyscy wiemy z jaki powodów nie może :))) (administrator zaraz blokuje te niewygodne treści a wszyscy powinni wiedzieć z kim mają do czynienia). Prawda jest taka że był KIEDYŚ właścicielem ale firmy Golobud warto poczytać opinie super lektura :)))) Do tej pory nie spłacił starych zobowiązań a co dopiero dzisiejszych (już milionowych).

@K.budowy

Wykańcza ale ludzi, których nie wypłacają. Te pozytywne opinie to oni sami sobie piszą. Ten wspaniały kierownik to chyba jakieś udziały ma w tej niby firmie że prezesi go jeszcze nie wykiwali tak jak innych

k.budowy
@Monika

Nie widnieje jako właściciel - ponieważ cały majątek przekazał zonie i swojej rodzinie !!!!!!!!! - Dla niego pieniądze nie są najważniejsze !!!!! On myśli o rodzinie, firmie i pracownikach. Dlatego wszystko tworzy dla innych. Kompleks na stawach budowany jest dla mieszkańców aby mogli miło spędzać czas rodzinnie. Myślę, że ta inwestycja przysłuży się mieszkańcom oraz całej turystyce !!!!!!! Wasza zazdrość jest okropna.

@k.budowy

Przynajmniej komornik zajmie i pokryje zobowiązania (usunięte przez administratora)ludzi.

K.budowy
@Monika

Noe odbierze bo wszyscy są wypłacani regularnie i w terminie. A Ty PIT bull od chrzestnego z firmy budowlanej gdzie wiecznie liczysz kosztorysy bo do niczego innego się nie nadajesz. Daj już sobie na luz bo masz gula ze zostałeś wywalony !!!!

@Monika

Mam nadzieje, bo też czekam na spłatę moich faktur

@k.budowy

Dojada ich wszystkich Spokojnie

Mam nadzieje

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w ReMar?

REMAR

Tak , jak najbardziej staramy staramy się zapewnić jak najlepsza atmosferę w Firmie. Firma zapewnia pracownikom ubezpieczenie grupowe, przystąpiła również do PPK - część pracowników chętnie oszczędza na przyszła emeryturę. Jeżeli powstają konflikty między pracownikami staramy się na bieżąco rozwiązywać problemy.

@REMAR

Tak dokładnie wszystko co mówi szef M.Go...nka jest prawda!!! Jest dusza człowiekiem. Szczery i szczodry. Do tego lojalnym pracodawcą gdzie człowiek ma największe znaczenie. Podwykonawców traktuje lepiej niz siebie. Woli sobie zabrać, żeby inny miał. Człowiek złoto !!!!

GOLOBUD
@pracownik

Dlaczego administrator blokuje nie wygodne treści o Morcinie z Golobudu.???

@REMAR

chyba sobie żarty robicie takim wpisem,każdy wie jaka prawda

Yyyyyy
@pracownik

No a w całej Małopolsce jak słyszą Remar to Nawet ołówka nie dostaną na kreche

Lindego
@REMAR

Ta psłdo firma jest nie wypłacalna Marcin i jego pieski tak szczekają jak im kość rzuci. I karzdego doprowadzają na straty i szukają by tylko nie wypłacić.

PODWYKONAWCA

Jestem podwykonawca firmy REMAR i mam problem z wypłacalnością w terminie za faktury. Niestety nie jest to 1 czy 2 dni tylko tygodnie. Czy tylko ja mam takie problemy?

Były podwykonawca
@PODWYKONAWCA

Raczej nie licz na nie szybko , tak działa ta firma. Możesz się nastawiać już pomału na uregulowanie należności na drodze sądowej.

@PODWYKONAWCA

Witam. Zastanów sie dlaczego na kazdej budowie jest nowy podwykonawca !!!! Ci co sa z innych budów maja przedpłaty bo wiedza jak jest. Przykre ale prawdziwe

@PODWYKONAWCA

Nie. Wszyscy mają z nimi problemy.

brygadzista
@PODWYKONAWCA

To raczej nie odzyskasz swojej zapłaty, niestety tak działa Firma Remar

brygadzista
@Dromader

Raczej wszyscy,tylko wybrani nie mają problemu,ale poczekajcie i wam się kiedyś dostanie

Stratny
@PODWYKONAWCA

Niestety napewno nic nie odzyskasz tylko składaj papiery do sądu lub windykacji .To jest firma niewypłacalna.

Remar się Nadaje do robienia domków na drzewie ????????????????????????????????????????????????????????????????????????a kierowników to maja Co im kanapki w szkole zabierali ????????????

Podwykonawca

Ta pseudo firma już nie wie jak nadążyć z usuwaniem negatywnych komentarzy :))) Dzisiaj usunął aż 5 :)))

Podwkonawca podwykonawcy
@Podwykonawca

To dlaczego chcecie tam pracować i pracujecie. Skoro wszyscy narzekacie!

Lindego
@Podwkonawca podwykonawcy

bo są naiwniakami i myślą że odzyskają kasę którą Remar leci

Podwykonawca podwykonawcy
@Lindego

Są naiwni, albo Dyrektor zarządzający ma dar przekonywania jak Ojciec dyrektor ????. Kto to wie! Pewne jest jedno obaj są Dyrektorami i uwielbiają pieniądze, jeszcze czyjeś????.

@Podwkonawca podwykonawcy

Nie są naiwniakami. Te firmy przeważnie zaczynają współprace z Remarem. Szef potrafi przekonywać, ze kasa będzie po skończeniu następnego zlecenia. Jeśli ktoś włożył kase w pierwsze zlecenie to chce ją odzyskać i przystaje na umowe. Nie obrażaj tych co uczciwie cgcą zarobić pieniądze, a potem są (usunięte przez administratora) przez cwaniaków

Mario

@zainteresowany to co, szefowie w ogóle nie reagują na to co wg pracowników jest problemem?

@Mario

nie reagują bo problem sami stwarzają Właściciele tej firmy to bajki mogli by pisać, lepiej by na tym wyszli niż na budowlance

Zostaw merytoryczną opinię o ReMar

• Jak się pracuje w ReMar?

Zobacz opinie na temat firmy ReMar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ReMar?

ReMar