Opinie o Dht Sp. z o.o. w Września

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Dht Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Dht Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyposażenie domu - pozostała działalnoość

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dht Sp. z o.o. w Września

Pojawiło się kilka aktualnych ogłoszeń na stanowisko operator frezarki CNC, kontroler jakości i operator wózka widłowego. Mnie zainteresował ta ostatnia. Widzę że robota na trzy zmiany -powiecie w jakich godzinach? No i nie ma podanego wynagrodzenia. Powiecie jak tu płaca zanim pójdę na rozmowę?

Pracownik Nowy wpis

Początkowo że 3 tysiące

Jestem zawiedziona postąpieniem firmy w stosunku do pracowników którym kończy się umowa w maju i nie zostanie przedłużona... Człowiek nie korzystał z zasiłku chorobowego przepracował ponad trzy lata i teraz ma podziękowanie...

Xxxx Nowy wpis

Ale jak to my dostaliśmy pismo, że mamy zabrane 10%premii żeby uniknąć zwolnień. Dla mnie też jest to nie sprawiedliwe bo będę pracować bez premii ocalę (usunięte przez administratora) innym bo większość dostanie umowy na stałe a w sierpniu pożegnają się z pracą osoby którym się kończy umowa i nowa firma nas nie przejmie. Rozumiem że kryzys, ale po co tyle nowych osób było zatrudnianych w styczniu. Zostaje czekać co będzie.

Nea Nowy wpis
@Xxxx

Zwolnienie, a nie przedłużenie umowy to dwie różne sprawy.

To co się dzieje od czasu gdy przyszedł nowy szef to jest dramat! Ciągłe polowanie na premie pracowników, oczywiście w myśl oszczędności. Teraz wymyślili, że będą monitorować pracę ludzi z kamer. Nie muszę chyba mówić co będzie jak komuś na nagraniu się nie spodoba jak pracujesz. Big Brother w Białężycach. Chcesz mieć spokojną pracę, szukaj dalej! Wiele osób, które pracują tam wiele lat, poważnie myśli o zwolnieniu się. Szkoda, że szefostwo nie pomyślało o takim scenariuszu tych oszczędności... Oczywiście były podwyżki, ale od razu po podwyżkach był także jakiś absurdalny pomysł jak te pieniądze odzyskać od pracowników...

Xxxx

No to jest masakra co wymyślili. Wprowadzili nie fajna atmosferę bo strach się do kogoś odezwać żeby po premii nie było a tylko dzięki tym premia te wypłaty wyglądają.Szkoda bo nowa firma niby ma przejąć kierowników więc może dlatego chcą się wykazac. Nie mówię że wszyscy kierownicy są tacy ale góra im robi takie pranie mózgu że za chwilę zaczną nam się kazać meldować z wyjścia do łazienki. Dlaczego nie wolno nam rozmawiać z nowymi pracodawcami bo się boją że powiemy jak to wygląda.Lubie swoją pracę ale to co się dzieje pozostawia wiele do życzenia

Gienek

@pracownik ale czemu nowa firma wchodzi? Już nie będzie DHL?

@Gienek

DHL nie wygrał przetargu na kolejne lata. Kontrakt mają do końca lipca. Od sierpnia wchodzi nowa firma, a od jakiegoś czasu morale jest bardzo niskie w całej firmie.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dht Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Pracownik produkcji powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jasiek

Może wiecie coś o pracy w firmie? Czy w ogóle potrzebują aktualnie?

@Jasiek

DHL ma kontrakt do lipca, od sierpnia wchodzi nowa firma i nie wiadomo co z przejściem pracowników. Ja na twoim miejscu bym poczekał

gal anonim

serdecznie pozdrawiam z NL w kraju tulipana pracuje się za leprze pieniądze robię podobne rzeczy (wózkowy) a kasa o niebo lepsza, ale będąc na urlopie słyszałem że panopa (imperial) przejmuje ( wygrała przetargi ) na niektóre linki i tu nadzieja dla was że gdy przejmą całość nie zatrudnią starych panopczyków (liderów kierowników) którzy od nich odeszli żegnam ozięble od lidera w górę a reszcie życzę poprawy już nie jestem pracownikiem tej firmy także nie mogę się wypowiadać na jej temat jest to mój ostatni wpis POZDRAWIAM

gość

Witam ta firma to wielka porażka zmuszanie do pracy w soboty a w tygodniu po 12 to jesteś dobrym białym murzynem jak to się mówi wtedy szef będzie zadowolony pan Lesław . Za piknik nie kupi się ludzi ŻAL .pl no może znajdzie się parę dupo włazów w Lp . i Vz. można by wymienić te osoby ale to innym razem . NIE POLECAM TEJ FIRYM

@gość

nie musisz tam pracowac