Egis Poland Sp z o. o.

2 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Egis Poland Sp z o. o.

Firma duża i stabilna, od dawna na rynku, z dużym zapleczem. Realizuje raczej spore kontrakty w Polsce i na świecie. Organizacja jak w korporacji, co ma swoje plusy, ale też i minusy. Jak wszędzie trzeba być zaangażowanym i pracowitym by się przebić. Atmofera jak najbardziej ok, chociaż zawsze są działy gdzie to wygląda lepiej lub gorzej. Firma stawia na pracę zespołową, z przydzielaniem różnych zadań, co daje możliwość rozwoju w szerokim zakresie.

Cześć, A możesz napisać Ole wizyt dziennie, jakie auta i czy są GPS ?

Mia

Świetna firma w której chcę się pracować. Pozdrawiam

Ja powiem krótko, firma z całą pewnością starała się być dobrym pracodawca co osiągnęła. Potrzeba jedynie dobrych i chętnych do pracy osób!

Wcześniej pisano raczej o stanowiskach asystenckich w kontekście projektantów i tym podobnych. ja natomiast mam ofertę do samego biura. chciałabym z niej skorzystać. Czy jest może sposobność na wyrażenie oceny? Piszą o współpracy z działem logistyki, księgowości oraz IT, ciekawią mnie ogólne relacje miedzy nimi

Czy w firmie Egis Poland Sp z o. o. są regularne szkolenia pracownicze?

pracownik egis

W firmie nie odbywają się żadne szkolenia. Czasami jakiś kolega pokaże jak coś zrobić w programie czy coś opowie, ale to nie szkolenie

Dzień dobry, Jeśli chodzi o System szkoleń- co roku odbywają się oceny roczne na podstawie których powstaje plan szkoleń i są to szkolenia głównie wewnętrzne ale i zewnętrzne – istnieje możliwość finansowania szkoleń zewnętrznych ale muszą one być związane z naszą działalnością w danym zakresie oraz planem rozwoju dane pracownika w naszej spółce.

Jan
@Egis Poland Sp z o. o.

Oceny roczne z których dowiadujesz się, że możesz dać z siebie więcej. A podwyżki nie będzie

@Jan

Zgadzam się, to też przerabiałam.

@Jan

To jak już to są raczej wyjątki, bo zdecydowana większość jednak dostaje. Na pewno nie ma tu redukcji jak w innych firmach. Są firmy w branży dla których nie ma problemu by zredukować załogę o 40% w gorszych czasach czy -20% na zdalnym, a tu tego nie ma. A ile firm zniknęło z rynku w ostatnich 10 latach.

Ho

Zdecydowana większość raczej nie dostaje. Jedynie jak "rzuci papierami", co nie świadczy dobrze o firmie, bo nie docenia lojalnych pracowników. Płace są niskie, nie ma sensownej polityki wynagrodzeń. Jak się nie walczy i nie ma układów latami można nie zobaczyć nawet złotówki ekstra. Nie ma też wyrównań inflacyjnych.

Kędzior
@pracownik egis

Trzeba mieć na uwadze to, że firma w swoich zasobach kadrowych ma doświadczonych pracowników. Ze świecą szukać kolegów, którzy wchodzą do branży farmaceutycznej w tej firmie. Pracuje tutaj 3 lata i nikt nie narzeka na brak szkoleń. System motywacyjny jest optymalny i znany. Jak ktoś potrzebuje coś więcej i ma akceptację HR otrzymuje wsparcie do studiów podyplomowych. To nie sprzedaż ziemniaków tylko korporacja, którzy tworzą ludzie zarządzając Dystrybucją leków:P

noe Nowy wpis
@Kędzior

to nie ten Egis - gratuluję rozgarnięcia. To firma inżynierska, a nie farmacja

qwerty

Czy zarobki asystenta projektu nie różnią się przypadkiem także w zależności od specjalizacji? Chce się dowiedzieć, bo ktoś pytał o okolice średniej krajowej z parę miesięcy temu i nikt nie udzielił odpowiedzi… aktualnie jest wystawionych kilka ofert, na branże torową, sanitarną i tym podobne. z czego wynika takie zapotrzebowanie? poprzednicy raczej awansowali czy to jednak rotacja jakaś?

@qwerty

Dzień dobry, zapotrzebowanie wynika z ilości prowadzonych projektów i wsparcia zespołu, które mamy. Pozdrawiam

@qwerty

Rotacja rotacja. Na asystenta nastawiać się trzeba na okolice minimalnej krajowej.

@Pracownik111

Podwójnie potwierdzasz, że to jednak rotacja. Co jest powodem? Od stawki jakiejś trzeba ruszyć, ale skoro piszesz, że to okolice czy to oznacza, że można liczyć na więcej? Ciekawa jestem czy po jakimś czasie występuje możliwość na podwyżkę.

Dx2 Nowy wpis

Można, ale 6000 brutto dla pracownika z dwuletnim stażem, który jest przydatny idzie pod hasłem "tylko nie mów nikomu" jak już rzuci papierami. Powodem rotacji moim zdaniem są stawki przede wszystkim.

Wiecie może, czy w Egis Poland Sp z o. o. szukają chętnych na staż?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Egis Poland Sp z o. o.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Asystent biura? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Romuald

Asystent projektu na jakie zarobki może liczyć? W okolicach średniej krajowej?

Stan

Zastanawia mnie dlaczego firma tworzy konsorcja z firmami krzak i druzgocze swoja reputacje, Czy ktos to w ogole kontroluje. Czy tez zarzad odpłyną? Chcialbym pracowac ale wedle swiatowych standardow. Czy moze ktos wyjasnic jakie jest podejscie do jakosci pracy na projektach z wewnatrz?

Witam, Nie polecam pracy w dziale drogowym IDC (International Design Centre), kierowanym przez p. Rafała i p. Piotra, głównie ze względów na kierownika i menagera. Praca wyłącznie na zagranicznych projektach - przez większość czasu nie ma żadnego projektu, przez co siedzi się bezczynnie w pracy (i nic nie robi). W zespole widać faworyzowanie i nierówne traktowanie pracowników przez menagerów. Zdecydowanie odradzam ten dział.

Anonimowy

Zwracam uwagę, że wszystkie poprzednie posty dotyczą oddziału w Warszawie. Oddział katowicki to jednak inna bajka. Kwestii finansowych nie komentuję, to sprawa uznaniowa - jak Ci nie pasuje to się zwalniasz lub nie zatrudniasz - w mojej sytuacji tak było. W Katowicach ekipa super, tematy ambitne, a najsłabszy punkt to wycofany dyrektor bez inicjatywy. Nie pomaga, ale też nie przeszkadza. Reszta ok. Dobre mam wspomnienia. Polecam

Patryk
@Anonimowy

To jakaś alternatywna wizja rzeczywistości. "Wycodfany dyrektor" w Katowicach? Patrząc obiektywnie, z perspektywy czasu to tzw. wycofany dyrektor, przy czym członek zarządu, bądź może obecnie wiceprezes, to postać wyjątkowo zaangażowana w rozwój firmy, rentowność oddziału, pozyskiwanie kontrktów, darzona szacunkiem w branży za skromność i uczciwość. Jest opcja, że po prostu priorytet rozmowy z tobą, był minimalny. Trzeba patrzeć z innej perspektywy, jako na przynajmniej szefa oddziału, a to że ma uprawnienia projektowe, to nie znaczy że on jest tam od sprawdzania rysunków. Super gość. Ogólnie na Śląsku ci ludzie są jacyś tacy godni zaufania, a nie jacyś tacy obślizgli i fałszywi.

Anonimowy
@Patryk

Pracowałem w tej firmie. Dyrektor jest bardzo wycofano oraz bez inicjatywy. Nie pomaga bardziej przeszkadza.

Justyna
@Anonimowy

No a jak się do niego przyjdzie z własną inicjatywą to wesprze czy raczej trafi pomysł gdzieś do szuflady? I co w sumie masz na myśli przez to, że bardziej przeszkadza, co takiego niby robi?

Jak wygląda ścieżka kariery w Egis Poland Sp z o. o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Aleksander

Nie wiem. A co w nim takiego było? Chcę tu się dostać na asystenta projektanta mostowego. Tylko zależy mi by się dowiedzieć coś o tym, ile płacą i czy to dobre miejsce by popracować ładnych parę lat?

@Aleksander

Przemiał ludzi jest duży. W kwestiach wypłaty to kwoty brutto są raczej lekko poniżej rynkowych ale ratuje rozliczanie godzin twórczych. "Na ładnych parę lat" raczej nikt się nie nastawia.

Jarosław
@Pracownik111

No właśnie teraz jest sporo ogłoszeń rekrutacyjnych głównie na asystentów. To znaczy że ten przemiał o którym wspomniałeś to zwolnienia i dlatego potrzebują tylu nowych ludzi? Czy praca jest mało stabilna i sami odchodzą?

@Jarosław

Ilość ogłoszeń wynika z ilości projektów, które udało się pozyskać. Zależy nam jak na największym wsparciu naszych wszystkich zespołów :) Pozdrawiam

@Jarosław

Ten przemiał to głównie odejścia po ewaluacji wynagrodzeń (poniżej inflacji) ale też warunki pracy na niektórych "strategicznych" projektach dla pewnej spółki politycznej.

P2
@Jarosław

Ludzie odchodzą, bo i zarobki są niskie, i pozyskany raz pracownik nie ma co liczyć na uznanie chyba że dobrze żyje z przełożonym. Szeregowi pracownicy są na ogół fajni, gorzej z tak zwaną górą. Są toksyczni (na szczęście mało), ale głównie olewający i nie wspierający. Oczywiście wszystko zależy od działu i układów z przełożonym. Jedni żyją jak pączki w maśle, inni u tego samego człowieka mają przekichane.

ALA
@Egis Poland Sp z o. o.

Hmm. Przecież ludzie sami odchodzą. Zwłaszcza przedstawiciele i osoby z biura. Atmosfera gęsta

Krzysztof
@ALA

Ale to odchodzą tylko z uwagi na poziom zarobków, co tu było podawane w tym wątku, czy z Twoich obserwacji jest coś jeszcze, co zmusza ludzi do zmiany pracy? A no i jeszcze chcę wiedzieć, jak to jest z tą atmosferą. Kto ją tak zagęszcza według Ciebie?

Dzień dobry, ilość ogłoszeń na poszczególne stanowiska wskazuje na dużą ilość realizowanych projektów a co za tym idzie potrzebę wspierania naszych zespołów technicznych. Bardzo prosimy o kontakt w sprawie wyjaśnienia kontraktów nadzorowych. Pozdrawiam, EGIS Poland.

Żabik
@Egis Poland Sp z o. o.

Od pół roku w kółko te same ogłoszenia to rekrutacja ciągła!

Malwina
@Żabik

Nie ma się co dziwić, toksyczna atmosfera i ludzie, nagrywanie rozmów, przychodzi do Ciebie kolega, w ręce ma telefon, a na ekranie aplikacja dyktafon i zaczyna podpuszczać, wypytywać i manipulować. Tak się nie da pracować!

Małgorzata
@Malwina

Taaa, a departamentem nadzoru kieruje dyrektor, która dumnie prezentuje kalendarz Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jakby Cię chciała przestraszyć.

Zbychu
@Żabik

Chyba zawsze tak było. Z tego, co pamiętam, to najczęściej studenci przyprowadzali swoich kumpli z roku i jak się sprawdził to zostawał. Tyle, że wtdy był młody zespół, a teraz to nie wiem. Wszyscy z tamtego okresu przeszli do innych firm na kierownicze stanowiska, bądź klepią fuchy na własny rahunek. Jak zawsze zostali ci od gadania i od dobrych rad. To by sporo tłumaczyło.

Dramat

Firma, która ma niby brand, ale realnie reprezentuje dno. Odradzam, zwłaszcza tym, którym zależy na tym żeby robić w pracy coś dobrego.

Renata
@Dramat

A co konkretnie masz na myśli? Z tym robieniem w pracy czegoś dobrego.Tu robisz coś złego?

Czy w Egis Poland Sp z o. o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Grzegorz S.

Żeby to robili to musi być z czego.

Sten
@Grzegorz S.

Trzeba dobrze żyć z szefem to będą.

Grzegorz

Witam, jak wygląda wynagrodzenie na początek dla przedstawiciela medycznego z kilkuletnim doświadczeniem.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Egis Poland Sp z o. o.?

gość_12

@Pytanie są organizowane firmowe imprezy integracyjne raz do roku, od niedawna ale są :) Zeszły rok był też dość ciekawy, bo świętowaliśmy sporo nowych rzeczy w biurze. Są dni owocowe, braliśmy udział w biegu firmowym, była impreza integracyjna,poczęstunek okazji dnia drogowca, mostowca czy kolejarza.

Jarosław
@gość_12

Super, że pracodawca organizuje takie integracje, bo wtedy w firmie jest lepsza atmosfera, a relacje są bardziej koleżeńskie. Czy są także inne benefity takie jak premie lub szkolenia? Chętnie o tym przeczytam.

@Jarosław

Dzień dobry, Jeśli chodzi: 1) o benefity to dla osób na umowie o pracę mamy pakiet medyczny - Medicover finansowany przez Pracodawcę, VanityStyle - karta sportowa ale finansowana bezpośrednio przez pracownika podobnie jak ubezpieczenie na życie. 2) istnieje system premii ale jak sama nazwa wskazuje jest to premia uznaniowa i jest ona przyznawana wyłącznie tym osobom, które wykazały się osiągnięciami lub nowymi umiejętnościami. 3) mamy szkolenia głównie wewnętrzne, np szkolenia z oprogramowania bądź językowe. Zapraszam na kontaktu, jeśli mogłabym jeszcze odpowiedzieć na dodatkowe pytania na praca@egis-poland.com

Spotkania integracyjne są oddolną inicjatywą by wyjść na miasto i się spotkać, ostatnie spotkanie integracyjne firmy było za starego CGM-a, teraz dopiero po 10 latach kolejne ma mieć miejsce

Co do "benefitów", Medicover "zjada" cały fundusz socjalny w podstawowym pakiecie, niby można dodatkowo wziąć karty sportowe ale słabej jakości - mała dostępność lokali plus duża dopłata ( nie multisport) , lepszym rozwiązaniem byłby system punktowy tak jak w innych firmach do wykorzystania na różne cele gdzie każdy może spersonalizować wybór

Zofia

Co z tymi studiami podyplomowymi z dofinansowanie od firmy wspomnianymi niżej, one zobowiązują pracownika do 'odpracowania' potem ileś lat aby to dofinansowanie się zwróciło?

@Zofia

Pracodawca dopłaca 50% plus 2 lata lojalki

Czy Egis Poland Sp z o. o. zatrudnia studentów?

Tak. Daje możliwości pogodzenia pracy ze studiami. Firma jest elastyczna i stara się wychodzić na przeciw.

Mariusz

Egis Poland ma różne oddziały (Warszawa - centrala, Katowice) Tak samo różne działy projektowe, co też wymagałoby zróżnicowania. Generalnie firma konkurencyjna na rynku.

Nick21

Firma jest przede wszystkim stabilna. Płaca idzie systematycznie w górę wraz z doświadczeniem i zaangażowaniem. U niektórych więcej, u innych mniej, co wynikać może z różnych czynników jak chociażby podejście do pracy. Całokształt jest oceniany na rocznej rozmowie. Na drugim biegunie widać osoby już od dawna związane z firmą i to też świadczy o jej stabilności. Nie jest to firma, która pojawiła się nagle kilka lat temu na rynku i zaraz może się zwinąć, a takich przypadków na rynku było już sporo. Wydaje się, że ma zdywersyfikowane źródła dochodu, co może być plusem w gorszych czasach.

Jaka umowa obowiązuje w Egis Poland Sp z o. o. podczas okresu próbnego?

anka

na czas określony a po 3latach spadówka

@anka

Zgadzam się. Też to przeszłam.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Egis Poland Sp z o. o.?

Dzień dobry, Jest to indywidualny wybór pracownika. Oczywiście jest umowa o pracę, umowa zlecenie, umowa o dzieło. Zapraszam do kontaktu na praca@egis-poland.com jeśli mogłabym jeszcze w czymś pomóc.

Czesiek Hydraulik

Klasyka. Naopowiadają ci jak jest fajnie. Prawda jest taka, że umowy na czas ograniczony na 3 lata. A potem dostaniesz kopa w zadek.

@Czesiek Hydraulik

Dzień dobry, prosimy o kontakt w celu wyjaśnień na praca@egis-poland.com

Dzień dobry, Umowa o pracę bądź umowa zlecenie.

Dzień dobry, prosimy o kontakt w celu wyjaśnienia na praca@egis-poland.com

@Czesiek Hydraulik

Jeszcze pracowałam a na moje miejsce już kogoś szukali cichaczem. Nie mieli odwagi patrzeć mi w oczy, gdy się ze mną żegnali. Upss i to akurat, gdy zaraz miała rozpocząć się umowa na czas nieokreślony. Zbieg okoliczności?

Zostaw merytoryczną opinię o Egis Poland Sp z o. o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Egis Poland Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy Egis Poland Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Egis Poland Sp z o. o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Egis Poland Sp z o. o.