Opinie o EURO-FUNDUSZ s.c. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie EURO-FUNDUSZ s.c.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie EURO-FUNDUSZ s.c. o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EURO-FUNDUSZ s.c. w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jaki dress code obowiązuje w EURO-FUNDUSZ s.c.?

Jak długo czekaliście na odzew z EURO-FUNDUSZ s.c.? Oddzwaniają zawsze?

EURO-FUNDUSZ Nowy wpis

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach pracy firmy od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00-15:00 oraz zachęcamy do kontaktu mailowego.

Ona Nowy wpis

Jak dostać się na stanowisko szkoleniowca? Chodzi mi konkretnie o księgowość. Czy są ciężkie wymagania?

Byłam uczestnikiem szkolenia z podstaw księgowości. Kompetencje Pań prowadzących zajęcia oraz Pań z Euro – Funduszu oceniam na najwyższym poziomie. Bezproblemowy kontakt, trzymanie się ustaleń, ale również indywidualne podejście do kursanta, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności, pełne zaangażowanie i wyrozumiałość to tylko kilka cech, które wyróżniają Euro – Fundusz na tle innych firm prowadzących tego typu działalność. Nie miałam problemu z terminową wypłatą stypendium stażowego bądź zwrotu za dojazdy (pomimo tego, że zgodnie z zapisami umowy możliwe jest opóźnienie wypłat z przyczyn niezależnych od firmy). Dodatkowo obiady, przekąski, kawa, napoje to już rozpieszczanie ludzi.:) Kurs dał mi podstawową, ale rzetelną wiedzę z zakresu księgowości i zachęcił do dalszego rozwoju w tym kierunku. Warto wspomnieć, że współpraca ze Stowarzyszeniem Księgowych w Gdańsku oraz dokument potwierdzający zdanie kursu i egzaminu sygnowany pieczęcią Stowarzyszenia mają niemałe znaczenie na trójmiejskim rynku pracodawców. Podsumowując - szczerze polecam skorzystanie z udziału w szkoleniach organizowanych przez Euro – Fundusz. Wystarczy tylko być zdecydowanym i zmotywowanym do nauki, a o resztę nie trzeba się martwić.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie EURO-FUNDUSZ s.c.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Filip

Fajnie przeczytać tyle pochwał tylko szkoda, że nikt z pracowników nie korzysta z tego wątku.

Miałam przyjemność uczestniczenia w projekcie"Aktywuj siebie" zorganizowanego przez EURO-FUNDUSZ . Szkolenie z prac biurowych i obsługi komputera to dla mnie" strzał w 10". (usunięte przez administratora)zorganizowały dla uczestników profesjonalne miejsce szkoleń (LABELPOLAND.COM SZKOLENIA sp. z o.o. s.k.ul. Kościuszki 44/1, 81-702 Sopot) z dobrą komunikacją dojazdu .Zawsze mogłam liczyć na wsparcie ze strony biura EF i uzyskanie informacji od Kordynatorek. Trzy tygodnie szkoleń , zakończone egzaminem , dodatkowo spotkania z Doradcami i Warsztaty Grupowe, zwrot za dojazdy, stypendium i pomoc w organizowaniu stażu zawodowego. Wspomniałam o profesjonalnym miejscu szkolenia, gdzie pani (usunięte przez administratora)rozpieszczała nas ciasteczkami ,owocami i napojami, a co z wykładowcami? Trudno mi będzie w skrócie opisać ogromną wiedzę , zaangażowanie i bardzo dużą cierpliwość pana Jędrzeja. Formuła do tabliczki mnożenia w Excelu to był koszmar, a po zajęciach z panem Jędrzejem to przecież "mały Pikuś" , prawda? Pan (usunięte przez administratora)prowadził zajęcia z "Zagadnień prawnych w pracy biurowej", można by rzec ,że nudy, ale sposób przekazania tych informacji przez wykładowce spowodował zainteresowanie i zaangażowanie słuchaczy. Znał odpowiedzi na każde z naszych pytań, posiada bardzo dużą wiedzę w swojej dziedzinie. Ludzie z takimi darami przekazywania wiedzy i dobrej energii powinni żyć wiecznie :-) . Panie Doradczynie z 6 piętra zawsze uśmiechnięte z jakąś wielką mocą.Po kilku minutach rozmowy wiedziały o mnie więcej niż ja sama, a do tego profesjonalne doradztwo zawodowe. Zamiast siedzieć w domu wysyłając kolejne CV przez internet , mogłam w miłej atmosferze spotkać się z super ludźmi z podobnymi potrzebami, co ja( dokształcania się) . W tak krótkim czasie zdobyć taką wiedzę ,to tylko z EUROFUNDUSZEM. Polecam bardzo, bardzo.

Paulina

Brałam udział w szkoleniu na 'Pracownika biurowego z elementami obsługi komputera' z projektu 'Aktywuj siebie' i bardzo sobie cenie: PLUSY+: firma szkoleniowa, miejsce szkolenia-dojazd,Egzaminy(oraz bezpłatna poprawka w razie, gdyby nie poszło dobrze), katering, zwrot za dojazd, stypendium, organizacja stażu, mała liczba uczestników w grupie. MINUSY-: w biurze projektu brakuje rączek do pracy, przez co panie nie zawsze ze wszystkim nadążają XD, ale i to malutki minusik, bo co sie odwlecze to nie uciecze. Najbardziej przeszkadzali sami uczestnicy, którzy niczym dzieci w szkole nie umieli sie skupić na zajęciach... cóż... PODSUMOWUJĄC: Wybrana firma szkoleniowa była niesamowicie pozytywna, z doskonałym szkoleniowcem panem Jędrzejem :), troskliwą opiekunka panią Dorotą- dbano o nasza formę przez dostawę cukru i kawy XD Opiekunka projektu pani Beata zadbała, by był obiadek. Szkolenie bez stresowe, komfortowe, bardzo żałuje, że tak krótko. Szczerze Polecam

Księgowy

Brałem udział w kursie księgowości, który w całości został przeprowadzony bardzo profesjonalnie. Pani prowadząca część teoretyczną dotyczącą podstaw księgowości miała sporą wiedzę, doświadczenie i umiejętność przekazywania wiedzy. Materiału do omówienia było sporo a tempo pracy dosyć intensywne, ale prowadząca w każdej chwili była gotowa zatrzymać się i rozwiać pojawiające się wątpliwości, dzięki czemu nauka szła bardzo sprawnie. W dodatku atmosfera na zajęciach była świetna, co też bardzo pomagało. Jeśli chodzi o efekty szkolenia, to również są niezłe – przed kursem nic nie wiedziałem o księgowości, po kursie wiedziałem już wystarczająco dużo, żeby całkiem bezboleśnie zaliczyć test, jaki dostałem do rozwiązania na rozmowie o pracę w pewnym biurze rachunkowym. Bardzo dobry efekt jak na kurs trwający nieco ponad miesiąc. Część praktyczna poświęcona pracy z programami księgowymi została zorganizowana w Stowarzyszeniu Księgowych; panie ze stowarzyszenia również stanęły na wysokości zadania, w bardzo miłej atmosferze pokazywały, jak wykorzystać wiedzę z części teoretycznej do księgowania operacji gospodarczych na komputerze. Przydatne, nawet jeśli później w pracy będzie się korzystać z innych programów. Pewne elementy programów księgowych są bardzo podobne i jak się trochę poklika w jednym z nich na kursie, to potem będzie łatwiej opanować inne w pracy. Oprócz tego były też zajęcia z psychologiem, warsztaty z doradcą zawodowym i warsztaty z podstaw korzystania z komputera (Internet/Word/Excel). Warsztaty z doradcą zawodowym na plus, omówiono sporo praktycznych kwestii, takich jak pisanie dobrego CV, jak szukać pracy, rozmowa kwalifikacyjna, jak radzić sobie z dziwnymi pytaniami na takiej rozmowie. Sam konkret. Zajęcia z postaw komputera były ok, ale bez szału. Na pewno świetne dla kogoś, kto nigdy z pakietem Office nie miał do czynienia, ale jak ktoś już pisał coś w Wordzie albo liczył w Excelu, to raczej powtórzy sobie podstawy niż nauczy się czegoś nowego. Po tych zajęciach jest też oficjalny egzamin ECDL, po którym dostaje się zaświadczenie o ukończeniu takiego minikursu komputerowego, co potem można elegancko wyeksponować w CV. Jeśli chodzi o kwestie czysto formalne, to przede wszystkim kontakt z koordynatorkami z biura przebiegał bardzo sprawnie: pani Beata i pani Malwina szybko i skutecznie pomagały w rozwiązywaniu problemów i ogarnianiu papierologii, można było się z nimi dogadać i zawsze starały się pomóc, doradzić i wesprzeć; pomogły mi też znaleźć niezły staż po kursie. Stypendium za kurs oraz późniejsze stypendium stażowe zawsze miałem na koncie na czas i w tej wysokości, jaka była w umowie. Podsumowując: nie wiem, jak inne kursy, ale ten z księgowości był naprawdę dobry i szczerze go polecam. Solidny kurs, solidna firma.

Bardzo fajne prowadzące, Panie z biura także pomocne, szkolenie przeprowadzone rzetelnie. Ze zwrotu kosztu dojazdu nie korzystałam :/ Wsparcie po ukończeniu szkolenia bezcenne.

Nuna

Nic nie zgadza się z ustaleniami, nie trzymają się terminów, olewają, zapominają... Żeby się czegokolwiek dowiedzieć trzeba napisać kilka maili i wykonać kilka telefonów. W skrócie mówiąc trzeba być upierdliwym wrzodem, żeby dla świętego spokoju odpowiedziały. Jak z mailem/telefonem nie trafi się w ich godziny pracy - nie ma szans na otrzymanie odpowiedzi. Zwrot kosztów dojazdu ani razu nie był terminowy. Mają na to niby 30 dni, za każdym razem było dużo później. Pani Agnieszka w ogóle niekompetentna, o wszystko musi się pytać koleżanek. W zeszłym miesiące wypłatę stażową dostałam za wcześnie, teraz czekam i czekam, na maile nie odpisują...

@Nuna

Dziwne żeby po godzinach pracy dzwoniły i odpisywały na @ xd < lubię to >

Barbara

Brałam udział w kursie grafiki komputerowej. Samo "szkolenie zawodowe" graficzne prowadzone przez firmę Label było bardzo profesjonalnie. Wykładowcy b.kompetentni: duże doświadczenie praktyczne + umiejętność przekazania wiedzy. Dodatkowo przyjemna atmosfera na zajęciach. Panie z biura zawsze miłe i pomocne. (p. Beata i p. Malwina). Dziękuję!

Honorata

Jestem osobą , która brała udział w szkoleniu z zakresu księgowości . Szkolenie uważam, że było na wysokim poziomie. Osoba wykładająca bardzo dobrze umiała przekazać wiedzę co sprawiło, że w krótkim czasie można otrzymać bardzo dużą wiedzę, która umożliwi start w pracy w księgowości . A co do Pań z biura zawsze pomocne jeśli są jakieś wątpliwości. Stażowe wypłacone terminowo. Polecam szkolenia organizowane przez EURO-FUNDUSZ . Chętnie skorzystałabym z kursu jeszcze raz :)

MF

Jestem bardzo zadowolona ze szkolenia z księgowości przeprowadzonego przez EURO-FUNDUSZ. W trakcie zajęć bardzo dobre obiadki, kawa, ciastka. Szkolenie na najwyższym - moim zdaniem - poziomie. Prowadząca wymagająca i potrafiąca nauczyć wiele nawet osoby bez jakiejkolwiek wiedzy ekonomicznej. Gorąco polecam szkolenia prowadzone przez EURO-FUNDUSZ :) Moje sugestie dla EURO-FUNDUSZ s.c.: Nie mam sugestii - dla mnie podczas szkolenia zawodowego wszystko było bardzo dobrze zorganizowane Lubię atmosferę w EURO-FUNDUSZ s.c. za: Szkolenie przeprowadzone w miłej atmosferze

Kursantka

Niestety również muszę dołączyć do negatywnych opinii dotyczących wypłat. Panie są bardzo miłe, nie wiem tylko skąd wynikają nieścisłości. Terminy jak u zakres kursu był daleki temu, który był w umowie. I wypłaty: stażowe było terminowe, ale za dojazdy i opiekę niestety czeka się długo. Tłumaczą się niespodziewana kontrola, ale co obchodzi to kursanta? Przecież dostaną za niego pieniądze, a kursant z założenia osoba bezrobotna to skąd ma mieć pieniądze? Szczerze mówiąc drugi raz chyba bym jednak nie skorzystała. Formalności ze strony kursanta trzeba dotrzymać natomiast w drugą stronę nie działa to.

Iwona
@Kursantka

Chciałabym się dowiedzieć, na jaki kurs się zapisałaś i jakie miały być jego konkretne założenia? Jeżeli możesz, to oceń również jego merytoryczność. Forum ma na celu dzielić się doświadczeniem związanym z pracą w konkretnej firmie. Jednak opinie osób korzystających z jej usług również są przydatne. W takim przypadku, użytkownicy, którzy są zainteresowani zatrudnieniem w EURO-FUNDUSZ, mają możliwość oceny firmy pod różnym kątem.

aga

Bardzo fajne szkolenia , zaangażowanie ze strony zarówno nauczycieli jaki opiekunów. Pracę wykonują rzetelnie, odpowiedzi @ i tel są na czas i konkretne. Nie wiem skąd takie negatywne komentarze na ich temat być może niektórzy uczestnicy za mało wymagają od siebie . Warsztaty , szkolenia i zajęcia indywidualne- świetne. Lubię atmosferę w EURO-FUNDUSZ s.c. za: bardzo miłe Panie zarówno opiekunki kursu jaki prowadzący . Zawsze pomagają w razie problemu, wątpliwości. Widać zaangażowanie.

TRAGEDIA! Niekompetencja dziewczyn, które tam pracują to jakieś totalne nieporozumienie. Ludzie, jeśli chcecie żyć w spokoju, bez nerwów i dodatkowych stresów to idźcie do innej firmy, która zajmuje się szkoleniami ze środków UE. Naprawdę dla własnego zdrowia NIE WARTO! Dziewczyny ciągle mówią między wierszami, zero konkretów, na rozpoczęcie szkolenia można czekać nawet 6 msc (tak było w moim przypadku). Stypendia, wypłaty czy też zwroty kosztów dojazdu - zawsze NIETERMINOWE! Możesz sobie umierać z głodu lub jeść chleb z masłem i nikogo to nie obchodzi.

Patrycja

Firma nie rzetelna. Kompletny brak informacji pomiędzy biurem a słuchaczem!!! Niczego nie mozna sie dowiedzieć. Ciągła zmiana terminów i ustaleń!. Na ostatnią wypłatę stażową czekam już trzy miesiące i ciągle jest to odkładane z śmiesznych powodów. Tak samo ze zwrotami na paliwo, dużo faktur nie uznano ponieważ także nikt nie przekazał dokładnych wytycznych co do zwrotów. Panie w biurze myślą że ich wiarygodności nie można sprawdzić.... Nie polecam nikomu

Zostaw merytoryczną opinię o EURO-FUNDUSZ s.c. - Gdańsk

EURO-FUNDUSZ s.c.