Opinie o Mesgum Sp. z o.o. w Kobyłka

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mesgum Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mesgum Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mesgum Sp. z o.o. w Kobyłka

xyz

Mam nadzieję, że potencjalni pracownicy czytajacy opinie zdają sobie sprawę, że większość tych negatywnych jest napisana przez frustratów rzucających pracę po trzech dniach, bo coś im niepodpasowało i mogą tylko wylać swój żal w internecie. To zupełnie zwyczajne miejsce, żaden kamieniołom. :) Owszem, praca na produkcji bywa ciężka, ale chyba nikt normalny nie spodziewa się, że w zakładzie produkujacym gumowe części będzie leżał w białych atłasach i ładnie pachniał? Wynagrodzenia adekwatne to wykonywanej pracy. Super ekipa - w większości Polacy. A Szefostwo? - młodzi, sympatyczni i bardzo ugodowi. Ja polecam!

Maja
@ZZZ

Szefostwo nie wypłaca pensji? Ale to są jakieś opóźnienia czy problem części pracowników? Bo chyba nikt by nie pracował, jakby wszystkim nie wypłacali.

ooo Nowy wpis

Hej. Z ogłoszenia wiem, że Specjalista ds. Sprzedaży musi mieć minimum 3-letnie doświadczenie w branży by móc się zakwalifikować. Od jakiej podstawy wynagrodzenia można przy tym zestawieniu zacząć?

Omijać! Nowy wpis

Masakra, atmosfera okropna, szef niewyplacalny. Aż dziwne, że nikt go jeszcze nie podał do PIP! Sporadyczne wypłacają terminowo, a za dodatkowe dni potrafią w ogóle nie zapłacić! Niektórzy nawet rok i dłużej potrafią czekać na swoje pieniądze jak się nie będą upominać. Umowa zlecenie tak skonstruowana, że nie masz ani składki chorobowej, ani wskazane do kiedy zostanie wypłacone wynagrodzenie, tylkoo kiedy pracodawca uzna to za stosowne! Niegdy nie wiesz jaka zmiana, piszą w niedzielę o 21, że jutro 1, a czasem gdy przyjdziesz to oczy, bo niea co robić lub za dużo ludzi i zawracają do domu karząc przyjść na nocke. (usunięte przez administratora) kiła i mogiła, serdecznie odradzam!

@Omijać!

Rok? Chodzi ci o te dodatkowe dni, a nie są pensję? Bo chyba nikt nie czekałby tyle czasu na podstawowe wynagrodzenie. Jak to w umowie nie ma podane do kiedy wypłata? To co jest w sekcji terminu zapłaty wpisane? Bo takie coś musi się znaleźć na umowie z tego co się orientuję. Swoją drogą to czy w ogóle dostać umowę o pracę się da w firmie czy niezbyt?

Dany Nowy wpis

to aż dziwne, wręcz żenujące, nikt by tam nie pracował w przypadku takich incydentów. Mam doświadczenia z tą firmą, teraz wracam do nich do pracy i nigdy takie rzeczy nie miały miejsca. Premie faktycznie wypłacane z przesunięciem ponieważ są przeliczenia ale taka jest umowa o czym każdy jest informowany , umowy standardowe jak w każdej firmie ,ten kto to wypisuje takie głupoty to chyba czytać ze zrozumieniem nie umie.

xyz

Pipek
@xyz

Hahaha większość Polacy a to dobre

Pindol
@xyz

Człowieku , samych Polaków to możesz zobaczyć na narodowym . Nie w tej firmie !! Tu urzędują; Iwany, Dmitre, Wasyle i Szaszki.

ZZZ
@xyz

Warunki pracy z czasem są coraz gorsze kontrolerzy muszą przejmować pracę po innych stanowiskach i nie dostają za to żadnego dodatkowego wynagrodzenia.Dlaczego przejmują pracę po innych? Ponieważ pracownicy odchodzą przez to że szefostwo nie wypłaca pensji oraz zasłużonych premii a znaleźć kogoś na miejsce zwolnionego pracownika jest już prawie nie możliwe przez coraz gorszą opinię o zakladzie

Maja
@ZZZ

Danuta

Dlaczego piszesz o jakimś zaleganiu o co chodzi? Pytam, bo chciałam się za logistyką tutaj zorientować. Na jakim stanowisku pracujesz i z czym konkretne Ci pomogli?

PART
@Danuta

jestem byłym klientem

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Mesgum Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Danuta

Ile aktualnie zarobi tutaj specjalista ds. logistyki? Pytam bo wisi ogłoszenie, warunki w miarę opisane ale nic o stawce nie ma. Jak praca u nich w praktyce wygląda, ktoś ma jakieś doświadczenie i się podzieli?

Dominik

Przerazajace co tu mozna sie dowiedziec o ludziach. Stado miekkich fajek, bez kwalifikacji, wykształcenia, wyplakujacych sie i wylewajacych swoje zyciowe niepowodzenia. Kompleksy, zawisc, złośliwość. Firma solidna z apetytem na perfekcje. Kazdy sumienny, ambitny pracownik ma mozliwosc rozwojuni awansu. Prezes zbyt dobry, zbyt elastyczny dla pracownikow. Zarobki wzgledem doświadczenia, premie, benefity pod kazda postacia. Ciezka fizyczna praca???? Niezle sie komus zajace (usunięte przez administratora)w głowie.

Pipek
@Dominik

Prezesie skończ bo ta firma to wstyd ,ilu wam się ludzi przewinęło w ciągu roku 5 , 10 , bo mi się wydaje że z 40 osób ,boli was to że nikt tam nie chce pracować, wypłata składa się z samych premi ,idziesz na zwolnienie i dostajesz 2300

Gryka
@Dominik

sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary i wpisać NIP firmy Mesgum 1251630897 i potem kliknąć w "Wyszukaj w.g. wybranych kryteriów". Dowiecie sie ile przez lata firma brała dotacji. Pozdrawiam świadomych.

Wafel
@Dominik

"Prezes zbyt dobry, zbyt elastyczny dla pracownikow." (usunięte przez administratora) Prezesie, znajdź se dziewuchę która uwierzy w te kłamstwa a nie publicznie wypisujesz bzdury, że żal i litość w człowieku wzbiera.

dobrodziej
@Wafel

co za kretynizm ktoś tu uprawia, zamiast prezesa to widac ze komentarze idą od jednego kretyna albo kretynki, urażonej duszyczki która była i pewnie jest nierobem społecznym :) żal takich ludzi no ale cóż , debilem sie urodziłeś i tak zejdziesz z tego świata Wafelek , nadajesz sie pewnie do pchania karuzeli albo robienia wafelka :)hahahah

nowy kandydat
@Gryka

jak 90 % firm w Polsce , korzysta z czego można. nie wiem że kogoś to jeszcze dziwi.

Wafel
@dobrodziej

Kurduplu smoczkoustny, nie martw się o mnie, tylko pilnuj interesu który ci tatuś zostawił. Jak się nie ogarniesz to niedługo zostanie ci dzieciaku tylko zabawa klockami w domu.

Bvt
@Wafel

Prawda....

Buntownik
@Dominik

Piękna przemowa chwaląca firmę pod niebiosa.... na 100% jesteś pracownikiem biura! Może tak byś szczerze powiedział o zarobkach NETTO w tej firmie jak wyglądają naprawdę. W końcu musi być jakiś powód że ludzie szukający pracy omijają tą firmę szerokim łukiem! Masz odwagę do powiedzenia prawdy o zarobkach na produkcji? Pamiętaj o jednym....kłamstwo ma krótkie nogi.

Szukają kontrolera jakości, czy warto?

Дровосек

Убегать! Мой без заботы о работнике! Бывают ожоги, ранения, несчастные случаи, но работать надо постоянно! НИКОГДА БОЛЬШЕ!!!!!

Szaszek
@Дровосек

O !! I tu powiedział prawdę.

Iwona

Czy firma jeszcze dziala ? Bylam wczoraj i przedwczoraj - ciemno, głocho, żywego ducha nie było..... Mam gdzies opinie o tej firmie, mogę pracować nawet w najgorszej firmie, w najgorszych warunkach i za minimalno pod stołem, dam rade, trudno, takie zycie, pod most nie pojde . Może być i ten mezgum, chociaż mi znajomy odradzał i pukał w czoło . Tylko, że zakład zamknięty i nie mam sie kogo spytac czy coś robiom jeszcze . (usunięte przez administratora) i tyle. Pojdę jeszcze dzisiaj ale niech ktos odpisze, wiem, że prezes bardzo aktywny tu i podbija sobie opinie, moze i to pszeczyta. Preses rusz dla mnie chociasz jedno maszynę! Dam rade, niejedno robilam!

@Iwona

Kobieto, nie zastanawia cię to co widziałaś ? Chryste panie , fakt puk puk w czoło. !!!

On

Witam ,jakie zarobki w mesgum ?

Robert
@On

Witaj! Jakiego stanowiska dotyczy Twoje pytanie? Zarobki mogą być różne uzależnione od wielu czynników, dlatego chciałbym w tym miejscu sprecyzować o co dokładnie w tym momencie zapytałeś? Będzie można łatwiej Ci pomóc, jak sprecyzujesz swoje zapytanie.

@On

Zarobki 2300 plus premia 300 jak wyrobisz normę,opóźnienia w wpłatach na konto ,zero ludzi w biurach i na produkcji ,tak jak by firma upadała,przy zleceniach nie płacą za noce i nadgodziny ,nie mają obsady nawet na dwie zmiany ,Ukraina nadrabia pracując po 12godz i więcej,nie polecam pracy ,wszystko gorące tak jak szefowa ...szukają do pracy cały rok

Tornister

Co to za bieda? Tyle to ja zarabiałem 20 lat temu...

Andy

Myślę, że Mesgum to porządny pracodawca. Można zarobić, są premie. Na co dzień w zakładzie panuje dobra atmosfera, a z szefostwem można się dogadać. polecam!

KRYSTYNA

kiedy mężowi przyślecie zarobki czekam jeszcze do końca tygodnia bo może trzeba was gdzieś zgłosić bo sobie olewacje chcieliście pismo wysłałam pismo doszło bo mam potwierdzenie nie chce szef żebym przyjechała na miejsce Wojno

Rozglądający się

Praca za najniższą krajową w ciężkich warunkach fizycznych - gorący materiał, gorące maszyny, wypadków nikt nie raportuje. Polaków już nie ma, jedynie Ukraina daje radę. Mały prezes sam nie wie co i jak chce robić. Brak decyzyjności. Brak wizji.

Emilia

Rozumiem, że możesz mieć inne zdanie o pracodawcy, jakim jest Mesgum niż @Grześ, ale wypada jednak szanować te innych. Może zechcesz wyjaśnić nam dokładnie, z czego właściwie wynika Twoja niechęć wobec tego pracodawcy? Nie ukrywa, iż mnie to bardzo ciekawi.

Pelasia
@Rozglądający się

W 100% szczera prawda.

Pipka

Prezesiku skoncz pisać te bzdury , każdy wie jak tu jest. Co wyżej napisane to szczera prawda.

Emilia

Napisze ktoś, na ile zmian pracuje się Mesgum? Jaki jest klimat wewnątrz firmy?

rusek
@Emilia

Zmiany dwie po 12h (tylko Ukraina wytrzymuje). Klimat wewnątrz "firmy"? Gorący :-) jakbyś nad grillem stała od rana do wieczora :-)

Jdg

Prezesiku przestań te bzdury wypisywać

Mesgum
@Jdg

Prosimy o szerszy komentarz. Bardzo nam przykro ale nie rozumiemy Pana wypowiedzi .

Piecowy
@Emilia

Tylko Ukraina wytrzymuje , u nich zimno to tutaj przy maszynach sie ugrzeja.

Danieloo

Witam , jakie stawki ? czy są zmiany 8h ?

POmyśl

polecam wszystkim pomyśleć kilka razy zanim się zdecydują bo ja żałuje do dzisiaj

pipka
@POmyśl

potwierdzam

pacynka

ej ludzie , ta firma nadal funkcjonuje ? Przecież tam gorzej było niż w radzieckich kamieniołomach, no i te warunki pracy...ja pierd....

@pacynka

@pacynka Tak, firma Mesgum Sp. z o.o. nadal funkcjonuje. Proszę Cię jednak o przestrzeganie regulaminu forum i kulturalne wypowiedzi. Rozumiem, że pracowałaś w firmie i możesz powiedzieć coś więcej na temat warunków pracy? Czy zarobki były adekwatne do wykonywanych zadań?

Irek

Nowy zakład,który oferuję atrakcyjne wynagrodzenie.

Polecam,bardzo dobre warunki pracy,wynagrodzenia również.Mili i uczciwi właściciele.Nie żałuje swojej decyzji :)

Ela

Księgowy tam odszedł, bo szukają? Ktoś coś wie?

Zostaw merytoryczną opinię o Mesgum Sp. z o.o. - Kobyłka

• Jak się pracuje w Mesgum Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mesgum Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mesgum Sp. z o.o.?

Mesgum Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 44 ocen.

Mesgum Sp. z o.o.