Opinie o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski w Poznań

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusza Ziębaczewskiego świadczy obsługę prawną i porady prawne w Łodzi. Zespół kancelarii tworzą liczni adwokaci, radcowie prawni i prawnicy. Zapraszamy na nasze strony internetowe: www.adwokat-lodzi.pl www.medyczne-prawo.pl www.prawo-budowlane.com.pl

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Poznań

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski w Poznań

Cześć, widzę, że ruch się robi na forum, czy to znaczy, że są jakieś rekrutacje gdzieś otwarte? Wcześniej nie wyskakiwały mi ogłoszenia a jedna Pani jakiś czas temu dopytywała o sam proces. Ja od kolejnego semestru chce się dostać na praktyki. Czy tutaj wtedy będzie można? I czy w ogóle warto?

Kola Nowy wpis

Na praktyki jest trudno jest dostac bo jest duzo chetnych i nie ma miejsca dla kazdego

xxx Nowy wpis

Cześć. : ) ktoś już się spytał o te praktyki ale nikt nie udzielił odpowiedzi. Mnie również interesują, więc ponawiam. Dodatkowo jak sama rozmowa kwalifikacyjna może wyglądać dla praktykantów?

Kola Nowy wpis
@xxx

VC Nowy wpis

Z całego serca i zdecydowanym przekonaniem polecam usługi tego wyjątkowego prawnika! Moje doświadczenie z korzystania z jego pomocy było absolutnie rewelacyjne, a efekty jego pracy przeszły moje najśmielsze oczekiwania. W momencie, kiedy potrzebowałem profesjonalnego wsparcia prawnej pomocy, trafiłem idealnie, wybierając tę Kancelarię. J Nie jest to jedynie praca dla niego, lecz autentyczna pasja, co widać w każdym działaniu, każdej poradzie i każdym etapie procesu. Nie tylko dostępny jest w każdym momencie, gdy potrzebuję porady czy konsultacji, ale także potrafi znaleźć rozwiązania nawet w najbardziej skomplikowanych sytuacjach. Nie raz zdarzyło mi się mieć wątpliwości czy pytania, ale zawsze mogłem polegać na jego wsparciu i doświadczeniu. To nie tylko słowa, lecz faktyczna jakość, która przekłada się na efekty jego pracy. Dzięki niemu czułem się nie tylko bezpieczny, ale także pewny, że moja sprawa jest w najlepszych rękach. Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy prawnej na najwyższym poziomie, to zdecydowanie polecam tego prawnika. Jego pełne zaangażowanie, ogromna wiedza i umiejętność znalezienia optymalnych rozwiązań sprawią, że będziesz mógł spokojnie zaufać mu swoje sprawy.

Thomas Burger

Panie adwokacie miałem zaszczyt współpracować z Panem przy sprawie, która dla mnie była niezmiernie ważna. Muszę powiedzieć, że Pan jest prawdziwym ekspertem w swojej dziedzinie. Profesjonalizm, wiedza prawnicza i zaangażowanie w moją sprawę przerosły moje oczekiwania. Jednak to, co wyróżnia Pana adwokata, to nie tylko fachowość, ale także determinacja i konsekwencja w dążeniu do osiągnięcia najlepszego możliwego rezultatu. Byłem pod wrażeniem Pana zdecydowania oraz pewności siebie w podejmowaniu decyzji. Dzięki Panu adwokatowi czułem się pewnie, że moja sprawa jest w najlepszych rękach. Zaangażowanie i staranność, z jaką podchodzi do każdej kwestii, budują pełne zaufanie do jego profesjonalizmu. Zdecydowanie polecam Panu adwokatowi wszystkim, którzy szukają nie tylko doskonałego prawnika, ale także zaangażowanego i troskliwego doradcy prawego. To niezwykła jednostka, która z pasją i zaangażowaniem podejmuje się rozwiązywania trudności prawnych swoich klientów.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Kizomba

Bardzo dobry adwokat 200% fachu w swoim zawodzie, doprowadza sprawy wyczerpująco do końca, bardzo duże zaangażowanie w prowadzeniu sprawy. Gdyby wszyscy podchodzili z takim zaangażowaniem i mieli podejście jak mecenas to świat byłby piękniejszy. Lubię rozmawiać z ludźmi którzy wiedzą co mówią i robią. Z czystym sumieniem go poleca bo to solidny, słowny zawsze doskonale przygotowany do sprawy adwokat. Polecam wszystkim, ktorzy juz nie wierzą że moze sie udac. U nas się udało i to bardzooooo

Marina

Hej, głównie widać opinie od klientów kancelarii ale znalazły się także te od pracowników oraz kandydatów. W jednej z nich proces rekrutacyjny został oceniony jako pozytywny. A czy możecie napisać na jego temat nieco więcej? Jak obecnie może długo trwać od złożenia cv do podpisania umowy? Jakich pytań można się spodziewać i jakich kwalifikacji nie może przy tym zabraknąć?

Mona

Polecam tego adwokata z czystym sumieniem. Jest rzetelny i poświęcił mi dużo uwagi, cenowo przystępny. Płaciłam w ratach. jego największą zaletą jest to, że informuje na bieżąco o sprawie. A w moim przypadku wygrał mi wydawałoby się z góry przegraną sprawę. Wyszłam zwycięsko dzięki niemu po ciężkiej batalii w sądzie.

Czy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Bledowskix

no ja też polecam kancelarię mecenasa mateusza. Bylem w 3 kalnacelariach i rozkladali rece. Tylko on znalzl szbko rozwiazanie. Powiedzial, ze mial kiedy s kilka poodobnych spraw i zawszeludzie konczyli na nim bo on ja wyciagal. Bardzo konkretny i znajduje kazda chwile by pomoc czy odebrac telefon by nakierowac i podniesc na duchu. Dobrze ze na niego trafilem bo nie wiem co bym zrobil. Chyab poddal i zlozyl rece. Ciesze sie ze na niego trafilme a to tylko dlatego ze czytalem fora i sprawdzalem internet w poszukiwaniu rozwiazania. Tradfilem na jego strone na temat prawa i pomyslalem ze jak on mi nie pomoze to nikt inny. On na tej strony setki spraw opisuje i wyjasnia. Polecam współpracę z jego kancelarią bo to była przyjemność.

Komandos

Jest profesjonalistą w pełnym tego słowa znaczeniu. Polecam Pana Mateusza wszystkim, którzy cenią sobie współpracę z profesjonalistami bo to solidność, wiedza i komunikatywność. Pan adwokat przestrzega terminów, przywiązuje wagę do punktualności, co dawało mi poczucie bezpieczeństwa. Bardzo mile mnie zaskoczył, zarówno rzetelnością, fachowością, bardzo przystępną ceną jak również miłym i indywidualnym podejściem do klienta. Czułem, że najważniejszy jest mój problem, a nie kwestie finansowe i pieniążków na już na teraz.

Czech

Giga zadowolny z pomocy i reprezentacji w sądzie. Pełne zaangazowanie w sprawe. Wszystko poprowadzone bardzo rzetelnie, prawdziwy skarb wsród adwokatów. Mega trafne zrozumienie mojej sprawy.

Cisia

W tym miejscu chciałabym podziękować Panu Mateuszowi za fachowe poprowadzenie sprawy. Świetny kontakt, fantastyczny serdeczny człowiek, nic dodać nic ująć. Oby więcej takich ludzi mogła spotykać na mojej pokrętnej drodze życia.

Cwiartyka54

Pensja jest przelewana zawsze na kilka dni przed terminem. Mi nigdy nie zdarzyło się żebym je nie dostała dużo wcześniej. Wtedy też premie są przelewane również.

@Cwiartyka54

Aktualnie premie jakkolwiek się zwiększyły? Była już o nich wzmianka ale niezbyt doprecyzowana. Twoja praca obecnie jak tu pod firmą przebiega? jak taki przykładowy dzien ze współpracy może wyglądać?

Cywil

Witam serdecznie szczerze polecam wszystkim mecenasa Mateusza. Dlaczego pytacie pewnie? Zrobił na nas bardzo dobre wrażenie swoim profesjonalizmem i bardzo merytorycznym podejściem do sprawy. Szukaliśmy długo takiego adwokata i na szczęście znaleźliśmy w końcu,

Jak w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Człowiek

Zależy od predyspozycji i pracowitości. Mecenas zawsze nagradza dobrych pracowników którzy starają się. Awans jest możliwy bardzo szybko

@Człowiek

no i o jakich stanowiskach wtedy jest mowa? pewnie stawki podskakują ale również zakres obowiązków? o dużo?

@Irena

Nie oszukujmy się na początku są wyże niż średnie u innych kancelarii, ale potem w zależności co potrafisz masz regularną podwyżkę. Masz też różne dodatki i premie

@Radzio

O super, dziękuję za odp. Jest jeszcze szansa na doprecyzowanie tych wspomnianych dodatków i premii? O jakich konkretnie mowa i na jakiej zasadzie są przyznawane?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

Radzio

Tak ja startowałem od zwykłego prawnika, potem aplikanta a teraz jestem adwokatem współpracującym przy sprawach. Chodziłem do Sądu przez lata i wszystkiego uczyłem się u niego. Cieszę się że pod jego okiem szkoliłem się bo bardzo dużo zawdzięczam mecenasowi.

Radzio

Nie mogę złego słowa powiedzieć oby inni pracodawcy i adwokaci mieli takie podejście do pracowników i klientów. Jedna z tych kancelarii gdzie pracownika traktuje się na równi i bardzo w porządku. Kiedyś pracowałem w innej kancelarii gdzie nikomu nie polecam szkolić się i zarabiać.

Natalia
@Radzio

a to długo tam pracujesz że masz taką fajną opinię? :) kobiety też pracują na takich samych zasadach?

@Natalia

Pracuje już bardzo długo ale jestem dalej bardzo zadowolony choć od tego wpisu minął prawie rok. Dalej podtrzymuję co to napisałem. Świetny adwokat, przyjaciel i człowiek. :]

Neon

Jeżeli chodzi o prawo to u mnie sprawa załatwiona rewelacyjnie, widać że mają to obcykane w małym paluszku. Wydawało mi się, że sprawa sądowa będzie trwała bardzo długo jak wszyscy mi wrócili, a nam udało się wszystko zamknąć już na drugiej rozprawie. Z każdym takim problemem warto skorzystać z jego porady bo jak dla mnie jest 100 procentowo skuteczny w tym co robi a robi to świetnie

Mistrz

Sprawa raczej z tych cięższych ale mimo wszystko udało się m pomóc. Bez chwili zastanowienia mogę stwierdzić że Pan to jest absolutny mistrz. Polecam z czystym sumieniem bo jest po prostu bardzo dobrym adwokatem za dobre pieniądze.

Korytko

Adwokat polecony mi przez znajomą, która była zachwycona w jaki sposób prowadził jej sprawy. MIałem szczęście bo na lepszego adwokata trafić nie mobłem. Współpraca z nim to czysta przyjemność. Polecam za osobisty kontakt z klientem. Jest to dla mnie ogromny plus.

@Korytko

Ciekawa jestem z jakiego typu sprawą najlepiej tu się udać. w czym się specjalizuje?

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski - Poznań

• Jak się pracuje w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Kancelaria Adwokacka Adwokat Mateusz Ziębaczewski
4.8/5 Na podstawie 88 ocen.
  • al. Adama Mickiewicza 11 lok. 14
    90-443 Poznań