Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski

Orzechowo

Opinie o Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski

gosc 2014-03-10 19:43
bardzo miły facet jak coś potrzebuje to wszedł by ci tyłek jest niesłowny w stosunku do klientów jeżeli policja odrzuci podczas kontroli autobus bo jest niesprawny to już nie można się z tą firmą połączyć myślę że ten pan zamiast dbać o dobro klienta to ma to szeroko w -----
gość 2015-01-06 20:12
Mini księgowa obecnie synowa jest tak nie wydarzonym niewypałem firmy, niemiła, niesympatyczna. Byłoby więcej pisania, ale brak na na jej temat słów.
gość 2015-05-30 17:57
Zgadzam się z opinią , brak słów. Nie polecam tej firmy!!!!
iskra 2016-01-11 11:03
A my mamy zupełnie odmienne zdanie. Już kilkanaście razy korzystaliśmy z usług Trans-Turu i nie mamy uwag. Kierowcy wyjątkowi, znający swój fach, życzliwi, jeżdżący bezpiecznie, nie gubią trasy. Potrafią stworzyć fantastyczną atmosferę. A z szefem firmy specjalnych przeżyć negatywnych również nie było. Policja zawsze odprawiała nasze wycieczki i nigdy nie zdarzyło, aby nas zatrzymali.
iskra 2016-02-19 08:56
Obecna księgowa firmy Pani Marta jest osobą przede wszystkim kompetentną, bardzo grzeczną , wie o czy mówi, a to ważne.
uczeń 2016-06-15 15:38
Firma Trans-Tur wiozła nas na wycieczkę w Karkonosze. Autokar w porządku, kierowca superowy. uczeń
uczestnik 2016-09-07 14:37
I znów wiozła nas po Podhalu Firma TRANS-TUR . Było rewelacyjnie. Kierowca nie do podrobienia. Mistrz kierownicy. Autokar ok. Atmosfera stworzona prze Pana kierowcę super. Czego chcieć więcej ?
ola 2017-08-26 11:52
Trzykrotnie korzystaliśmy już w tym roku 2017 z Firmy Trans-Tur Orzechowo Pana Grzankowskiego. Niech wszystkie firmy mają takie autokary i tak rewelacyjnych kierowców.
slneczko 2017-09-05 16:15
ten pan wozi moje dziecko do szkoly i podtym wzglendem jest ok ale gozej z opiekunka ktora zajmuje sie tylko swoja rodzina a reszte ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
LUCKY 2017-09-13 14:33
Firma godna polecenia!
Autokary podstawione zawsze na czas, wygodne, czyste. Panie z biura uprzejme i przedstawiające korzystne ceny, kierowcy znający się na trasach oraz z poczuciem humoru. Z czystym sumieniem polecam Firmę Trans - Tur.
POLECAM 2017-09-18 00:06
Bardzo mi się podobało Wycieczka do Zakopanego SUPER .Kierowca sam szef bardzo miły ,było SUPER POLECAM
Zostaw swoją opinię o Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski - Orzechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trans-Tur Firma Transportowo-Usługowa Jarosław Grzankowski