NEKO energia

Opinie o NEKO energia

Dzix

Wszedłem tu, bo nie mogę słuchać jak ktoś marudzi co chwila... Nie wiem czego ludzie oczekują :) Praca jest ok, kasa na czas jak już niektórzy pisali, opieka za granica jak jestes na wyjeździe. Zawsze szło się dogadać, to już od człowieka zależy. Miałem an czym pracować, narzędzia ok, ponad standard.

worker

praca jest ok, kasa zawsze na czas no nie narzekam a atmosfera tez jest spoko

Blue87

pracowałam w biurze i i n arzekalam. Wiadomo duzo pracy,ale po to sie chodzi do pracy,aby pracować. Jedno jest pewne tyle ile się nauczyłam tego mi nikt nie odbierze. Pieniążki też spoko i przede wszystkim na czas.

elek34

A ja pracowałem jakiś czas i było ok. Musiałem zrezygnować bo się przeprowadziłem. Wiadomo na różnych ludzi się trafia, ale za jednym tęsknię ze miałem fajny sprzęt. Fakt byłem dobry w sowoej robocie, ale sobie dbałem o skrzynkę, niektórzy to w ogóle nie szanowali, mieli to gdzieś a potem się dziwl zę jest afera.

Tak na stronie piszą, że wymagają ciągłej nauki i starań, pytanie czy pensje rosną wprostproporcjonalnie :D Bo póki co jak wchodze w ofertę pracy na Spawacza to nie ma nawet stawki godzinowej podanej. No i nie wiadomo, czego się ma człowiek spodziewać.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 48 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w NEKO energia?

Mirek

Czy w firmie Neko są posyłki, jakieś bony, dodatki za pracę w weekendy? Podwójne stawki za weekendy?

pracownik Nowy wpis
@Mirek

Nie ma posilków, nadgodziny normalnie sa płatne, l4 nie ma czegoś takiego, urlop tylko bezpłatny

Grzegorz Nowy wpis

Jest praca dla specjalisty ds fotowoltaiki. Napisali że to praca dodatkowa z gotowością do pracy w terenie. Wypłata to tylko prowizja od znalezionych klientów? Finansowo można wyjść na swoje?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie NEKO energia kandydat na stanowisko Monter Ślusarz ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Nie polecam pracy w tej firmie. Pracowałam w biurze. Na początek to fatalna atmosfera . Chcesz się czegoś nauczyć czegoś dowiedzieć to jedyne co można zebrać ochrzan że w ogóle pytasz. Brak konkretnych osób na konkretnych stanowiskach co powoduje taki nieład. Jedna osoba od wszystkiego druga od niczego tzn.od robienia szumu wokół siebie. Słabe zarobki (usunięte przez administratora)

@Gość

No to słabo jeśli masz takie odczucia. Ciekawa byłabym dookreślenia tych całych zarobków, fajnie jest mieć totalną jasność w temacie. Jedna osoba od wszystkiego - co konkretnie każą jej robić?

Robol
@Emilia

A na jakim stanowisku pracuje Pani w tej firmie? Sekretarka? Dyrektorka? Księgowa? Skąd Pani wie ile Państwo zarabiają i że coś jest „słabo”? Dziękuje.

Patryk
@Emilia

Proszę o udostępnieniu danych o Pani stanowisku pracy w firmie Neko w celu spotkania na temat wyjaśnienia sytuacji o zarobkach w tym zespole. Chodzi mi o elektromonterach i elektrykach. Zastanawiam się o zatrudnieniu w firmie Neko. Dziękuje.

Bartek
@Emilia

Jak możemy spotkać się z Panią i pogadać na temat zarobków na stanowisku elektromonter w firmie Neko Energia? Gdzie znajduje sie Pani? Jak umówić sie na wizyte?

Grzegorz

Witam wszystkich. Na stronie znalazłem ofertę pracy na stanowisko spawacza w rejonie niemieckim. Z ogłoszenia wynika, że stabilne zatrudnienie. Jak to w praktyce wygląda? Nie ma rotacji? :) Kontrakty są stałe i długoterminowe, czy krótkie? Zawsze lepiej dopytać. Kwestia zakwaterowania też mnie mocno interesuje. Jest ono bezpłatne w pełno tak jak piszą?

Denso

Dzień dobry Państwu! Czy w firmie Neko mają tzw. „dojazdówki” czyli opłatę za dojazd do miejsca pracy na terenie Śląska? Dziękuje bardzo.

Dla czego tak mówisz?

@Paweł

To chyba było coś mało istotnego? Obraził kogoś?

Mirek
@Emilia

Halo! Gdzie znajduję się Pani? Proszę o adres dla rozmowy kwalifikacyjnej.

Kacper

Odradzam tą firmę. Zarobki są za słabe. Atmosfera w firmie jest zła. Nie ma fachowców wśród kierownictwa. Nie ma ani premii ani posiłek czy czegoś podobnego. Sprzęt do pracy - masakra. Tylko stawka godzinowa. Zespół nierobów(.

@Kacper

Nie pojechałeś po firmie trochę zbyt ogólnikowo? ;) Może powiesz coś więcej o tym sprzęcie do pracy, który uznajesz za masakrę? Może będzie to dobra porada, co ewentualnie tu poprawić? ;p

Pracuję tam i tak jest.

@Emilia

Tragedia. Stary sprzęt, zużyte akumulatory a do tego narzędzia podręczne z tzw. "budżetowej sfrery".

@Michał

Ale jakoś pracę da się wykonać? Ktoś jeszcze mógłby potwierdzić stan tego sprzętu, o którym on mówi?

Zenek

Tak. Ja moge.

@Zenek

To słabo, ale czy normalnie da radę pracę wykonać ostatecznie? Zgłaszał ktoś ten stan?

Rywald
@Emilia

Przepraszam, a na jakim stanowisku pracuje Pani w tej firmie że ma dokładną informacje o zarobkach pracowników? Uprzejmie proszę mi powiedzieć.

Cz urlopu są? Dodatki, posyłki, premia? Jak z tym wygląda sytuacja w Neko Energia?

Tobi

Ile zarobię na początku w tej firmie jak elektromonter z doświadczeniem? Chodzi mi o stawkę godzinową. 35 zł. może być? Benefity też są? Dodatki, posyłki…

@Tobi

Dziękuję za zamieszczony komentarz. Proszę pozwolić, iż jako osoba odpowiedzialna za proces rekrutacji w firmie NEKO energia odniosę się do Pana wypowiedzi. Poziom wynagrodzeń jest zróżnicowany i zależy ściśle od umiejętności i doświadczenia. Każdorazowo pytamy naszych Kandydatów o oczekiwania finansowe i jeśli są one adekwatne do posiadanego doświadczenia, umiejętności i mieszczą się w medianie rynkowej to są przez nas akceptowane.

Wytold

Czy są w pełne opłacone L4 i urlopy w tej firmie? Czy za prace w weekendy też mają podwójne stawki?

Dzix

Nicpon

Firma oki Kasa na czas itd,ale pracują tu Ci którzy zrobią wszystko by tylko awansować,a na niczym się nie znają,no nie panowie z Poznania i Inowrocławia, (usunięte przez administratora) można rabac, by wyjść do przodu, tak właśnie robią Ci którzy nic nie potrafią

Urszula
@Nicpon

A co trzeba tutaj konkretnie zrobić, aby awansować? Jakieś jasne zasady są określone? No bo w tym momencie to trochę nie wiem, "robienie wszystkiego" nic mi nie mówi :)

Czy urlopy są opłacone w tej firmie? Chodzi mi o prace na terenie Polski na Umowe o Pracę. Dziękuję.

@Paweł

Jak na umowie o pracę urlop miałby być niepłatny?

Mati

Nie sa platne.

artek 1254

Nie ma co się rozpisywać.Od razu przejde do Plusów i minusów. Plusy -wypłata na czas (zdażają sie jakieś braki ale to raczej ze wzgledu na to że można odwiedzić powiedzmy 3 budowy w ciągu miesiąca i póżniej mogą coś nie doliczyć. Po kontakcie z biurem wszystko się wyjaśnia i kasa przychodzi na kąto) - transport firmowymi busami z siedziby firmy na kontrakty i z powrotem (darmowy *) -zorganizowane zakwaterowanie (darmowe *) -* w skład stawki jaką wynegocjowalismy z prezesem wchodzi właśnie te darmowe zakwaterowanie i transport autem.( zadnych diet i dodatków) -nie wazne kim jesteś z doświadczenia..mechanik,elektryk,rybak czy powiedzmy nauczyciel tutaj mozesz znaleźć prace i nauczyć sie czegoś nowego -dostajemy ubrania robocze tylko trzeba sie odezwac poprostu -podstawowe narzedzia (oczewiscie najlepiej mieć swoj zestaw to nie trzeba pozniej latać po budowie i prosić kazdego o cos zeby sie krzywo patrzył) -bardzo pomocna Pani Ania w biurze (bardzo DUŻY plus firmy) Minusy -60/40 zakwaterowanie (raz można trafić na pokuj 1 osobowy zaś nastepnym razem na pokoje 2-4 osobowe.,bez internetu.zdaża sie że na jednej budowie trzeba po 2/3 razy sie przeprowadzać)wiecej neclegow raczej tych dobrych ale i kwiatki sie zdażają -pracownicy z brakiem kompetencji,(jak wspomniałem powyżej na kazdego znajdzie sie miejsce) .prace są typowo elektryczno/mechaniczne a niektórzy elektrycy to całe swe doświadczenie swietlówki w galeriach wymieniali a pozniej wstyd w pracy.Niektórzy przychodzą nie związani z branżą i przez kilka miesiecy potrafią wiecej niż ci pseudo elektrycy. -jak wszedzie i tu znajdą sie jednostki które pija alkohol ponad miare,brak higieny osobistej jak i robienie wokół siebie strasznego syfu.Taki delikwent trafia z toba do pokoju i nie musze mowic jak to dalej wygląda.okropne Chciałbym od razu zaznaczyć ze nie mam na celu obrażanie kogoś bądź zniechecanie do przyszłego zatrudnienia się,wręcz przeciwnie.To jest moja skromna opinia .

Grzegorz
@artek 1254

Fajnie, że jesteś zadowolony z zatrudnienia i opisałeś dużo plusów. Według Ciebie nie trzeba mieć doświadczenia, a osoby chętne do pracy zostaną przeszkolone. To dobra wiadomość dla osób spoza branży, które chciałyby podjąć zatrudnienie. Pracodawca szuka elektromonterów do pracy w Austrii, Francji i Niemczech, a gotowość do uczenia się jest ważnym atutem.

@Grzegorz

Czy jesteś biurowcem w tej firmie?

Po czym to wnioskujesz?xd

Kacper

Stawka godzinowa dla elektryka/montera w tej firmie jest zbyt nizka. Porażka(.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z NEKO energia? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Powodów odejść pracowników jak w każdej firmie jest wiele. Jako firma staramy się nie zwalniać pracowników tylko szukać odpowiednich rozwiązań tak, aby obie strony były zadowolone. Jeżeli ktoś nie radzi sobie na danym stanowisku szukamy dla niego innego zajęcia - jako pracodawca bardzo cenimy sobie lojalnych pracowników. Zatrudniamy zarówno osoby z doświadczeniem jak i bez. Najczęstszym powodem odejścia pracowników jest poszukiwanie nowych wyzwań na co nie mamy wpływu. Staramy się po każdym odejściu pracownika zbierać od niego feedback jak mu się pracowało, gdyż bardzo zależy nam aby pracownicy w naszej firmie czuli się jak najlepiej i aby pracowało im się jak najlepiej. Jeżeli macie Państwo jakieś dodatkowe pytania to zapraszamy do kontaktu bezpośredniego pod adresem e-mail: info@nekoenergia.eu

Iza
@NEKO energia

Dzień dobry, a jak w Neko wygląda zatrudnienie dla pracownika bez doświadczenia? Czy warunki zatrudnienia wtedy jakoś mocno się różnią? Po jakim czasie taka osoba (gdy nabierze doświadczenia) może ubiegać się o awans albo podwyżkę?

@Iza

Zatrudniamy osoby bez doświadczenia i wdrażamy, w tym celu też służy okres próbny dla jednej i drugiej strony. W firmie jest tyle obszarów działania, że zawsze znajdzie się ten odpowiedni w razie niespełnienia się w tym pierwszym początkowym założeniu. Oczywiście jest możliwość awansu i związanych z tym korzyści, ale to zależy od umiejętności i zaangażowania pracownika. Jeśli ma Pani jakieś dodatkowe pytania lub wątpliwości to zapraszamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem e-mail: info@nekoenergia.eu

Sami rezygnują.

Piotrek

Siemaneczko. Po ślubie się przeprowadziłem i szukam pracy, więc wpadłem na to forum. Zakładam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Rybnika. Proszę, napiszcie jaka jest atmosfera w firmie NEKO energia? Czy dobrze się Wam tam pracuje? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Pozdrawiam Piotrek

Rad

Witam Z tą firmą jest jak z pogodą . Raz jest kapryśna raz słoneczna . Z jednymi się rozlicza na czas i jest ok . Z drugimy nie rozlicza w terminie i jest nie rzetelna . Problem to prezes . Rozliczenie z firmą do tej pory trwa . Bałagan w biurze , brak kontroli projektów , brak kompetencji , szef zarządza autorytatywnie więc atmosfera jest fatalna . Nie polecam . (usunięte przez administratora) jednym słowem

@Rad

Bardzo dziękujemy za opinię. Staramy się każdego dnia budować pozytywne doświadczenia naszego zespołu oraz klientów. Nie jesteśmy idealni, ale ideałów chyba nie ma, natomiast nieustannie dążymy w tą stronę. Jeśli jest coś co należałoby według Pana zmienić w funkcjonowaniu naszej firmy uprzejmie prosimy o kontakt pod adresem e-mail: info@nekoenergia.eu

Zostaw merytoryczną opinię o NEKO energia - Rybnik

• Jak się pracuje w NEKO energia?

Zobacz opinie na temat firmy NEKO energia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NEKO energia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

NEKO energia