Opinie o alterpage w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie alterpage. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w alterpage o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Marketing, reklama i PR - działalności agencji reklamowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o alterpage w Warszawa

Użytkownicy czekają na odpowiedź 52 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do alterpage odbywa się w siedzibie firmy?

Tall guy Nowy wpis

Pracowałem w AP jako junior front end developer. W ciągu tego czasu nauczyłem się bardzo dużo technicznych rzeczy. Firma dba o jakość kodu oraz o to żeby nowa osoba mogła się rozwinąć. Z punktu widzenia juniora na pewno bardzo dobre miejsce do rozwoju. Jeśli chodzi o atmosfere to jest bardzo przyjemnie miejsce ze swoją specyfiką. Krzywda mi się nie stała, a wyniosłem dużo dobrych rzeczy. Wypłata zawsze na czas.

Jakie godziny pracy obowiązują w alterpage?

Piotr Sobieszczak

Godziny pracy w alterpage są elastyczne. Istnieje możliwość rozpoczęcia pracy o 8.00 i zakończenia o 16.00. Lubiący pospać mogą przyjść nawet i o 9.30, ponieważ właśnie o tej godzinie rozpoczynamy daily.

Ewelina
@Piotr Sobieszczak

A do jakiej godziny najpóźniej mozna pracowac?

@Ewelina

Zaufani członkowie zespołu posiadają swobodny dostęp do biura i sami decydują, o której chcą rozpocząć i zakończyć pracę.

Ewelina
@Piotr Sobieszczak

To dostaje się jakieś karty, klucze, czy jak to wygląda?

@Ewelina

Dokładnie, mają możliwość otwierania i zamykania biura.

Zofia
@Piotr Sobieszczak

A czy ktoś z ochrony wtedy jeszcze jest na obiekcie?

Piotr Sobieszczak Nowy wpis
@Zofia

Obiekt jest mointorowany, posiada własną ochronę i systemy alarmowe, przeciwwłamaniowe.

Iwona Nowy wpis
@Piotr Sobieszczak

A w firmie zdarzają się nadgodziny? :)

noname

hajs na czas

@noname

Czasem nawet przed czasem.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Alterpage Sp. z o.o.?

zadowolony

Zależy jak postrzegasz awans. Firma nie ma rozbudowanej struktury. Właściciele realizują politykę turkusowego zarządzania. Nie wtrącają się w kwestie związane z kierunkiem technologicznym. Decydują o tym członkowie zespołu wraz z liderami. Możesz zostać liderem i mieć pod sobą ludzi (frontend developerów lub backend developerów etc.). Pytanie tylko czy chcesz, bo wiadomo że jak będziesz wykazywał takie ukierunkowanie to już nie będzie od tego odwrotu. Jak Ci ktoś zaufa to głupio jest zawieść to zaufanie. W zespole i na żadnym stanowisku nie ma jednak presji. Ogólnie sprawdza się to ponieważ odpowiedzialność jest ograniczona w gruncie rzeczy do realizowanego przez Ciebie projektu i zadań jakie dostałeś w ramach tego projektu. Co ważne wielokrotnie liczono się z moim zdaniem i często wdrażano moje pomysły w życie - zarówno na gruncie projektowym, jak również zarządczym.

Kane

Hierarchia w firmie jest płaska, więc nie bardzo jest gdzie awansować :-) To nie korpo.

Czy w alterpage występują paczki/bony świąteczne?

Kitty

Co prawda nie pracuję już w alterpage od roku, ale rozumiem, że pytanie dotyczy ogólnie atmosfery i podejścia zarządu do dbania o pracowników. W alterpage zawsze przykładano wagę do tego typu kwestii. Począwszy od paczek na święta (zawsze dostawałam bogato wyposażone paczki ze słodyczami i innymi upominkami), przez ciekawe integracje (gokarty, lasertag etc.) zawsze połączone z wyżerką, a kończąc na ("spontanicznych") prezentach na urodziny i wspólnych śniadaniach. Dzięki temu zespół czuje się doceniony i czuje to, że właściele troszczą się nie tylko o deadline'y, ale dbają i pamiętają o ważnych okazjach dla firmy/pracowników. Świętowane były również urodziny firmy, dzień grafika, programisty, emotikony i inne:) Co do celebrowania wspólnie Świąt Bożego Narodzenia, oprócz paczek chodziliśmy na wigilię firmową do restauracji, pamiętam że byliśmy w Olivie, Superiore i jeszcze jakiejś, ale zawsze stół uginał się od przystawek, a dania główne wybieraliśmy kilka dni wcześniej. Każdy mógł zamawiać co mu się podobało bez żadnych ograniczeń. Właściciele wprowadzili również taką zasadę, że przed wigilią firmową odbywa się prezentacja podsumowująca rok, w której zdradzają ciekawe liczby i opowiadają o kierunku jaki firma obierze w nadchodzących miesiącach. Po tej prezentacji wręczają nagrody w kilku kategoriach. Generalnie atmosfera jest bardzo przyjemna i świąteczna, ponieważ dodatkowo w tym czasie udekorowane jest biura, a nawet budynek z zewnątrz. Fajny klimat.

Owszem, i nie tylko ????

Kane

Nie, bo nie ma takiej potrzeby, stricte roli i AP to nie korpo. Zespoły front i backend decydują co i jak jest robione.

Czy w alterpage pracuje się na open space?

Kane

Nie, chyba że pokuj deweloperów traktować jako open space :-)

Emilooo

Postanowiłem napisać tę opinię ponieważ, gdy czytam wypowiedzi niektórych z Was to, aż nóż mi się w kieszeni otwiera... Ile trzeba mieć złej woli, aby publikować takie wypowiedzi? Przecież to co tutaj niektórzy z Was piszą to nie jest żadna ocena pracy, a jakiś zbiór żali osób, które mają jakiś problem z samym sobą i za życiowy cel postanowiły utrudnić życie innym! Zacznę od tego, iż 99,9% osób, które już nie pracują w AlterPage, a są to osoby które znam, to wysokiej klasy specjaliści w swoich dziedzinach. Każda z tych osób jest aktywna zawodowo, co jedynie potwierdza, iż wiedza i doświadczenie zdobyte podczas pracy w AlterPage była pomocna na dalszych etapach kariery zawodowej, a to już bez wątpienia świadczy dobrze o "ap"! AlterPage to kuźnia talentów w której swoje miejsce odnajdą Ci wszyscy, którzy cenią przede wszystkim: rozwój, stabilność oraz szeroko pojętą samodzielność projektową. Zespół składa się z osób doświadczonych i odpowiedzialnych, od których bez wątpienia można się wiele nauczyć. Co więcej, gdy ktoś ma problem i potrzebuje pomocy to nie zostaje pozostawiony sam sobie. Firma kładzie bardzo duży nacisk na poszerzanie zdolności operacyjnych swoich pracowników dlatego też aktywnie partycypuje w kosztach wszelkiego rodzaju szkoleń, materiałów dydaktycznych, licencji oraz sprzętu. Projekty cechują się mnogością technologii zarówno tych najnowszych jak również wtedy gdy jest to konieczne, starszych. Praca przy tak zróżnicowanych projektach daje niesamowite możliwości rozwoju i sprawia, że każdego dnia czeka nas coś nowego i z pewnością nie ma monotonii. Stopień skomplikowania projektów również jest różny - począwszy od dużych i skomplikowanych sklepów internetowych skorelowanych z rozproszoną infrastrukturą oraz zewnętrznymi usługami tj. SAP czy systemami płatności, a skończywszy na prostych stronach wizytówkach. W temacie nadgodzin należy stwierdzić, iż w firmie nie ma "obowiązku"/konieczności pracy po godzinach, a jeżeli w jakimś indywidualnym przypadku ,ktoś wyraża wolę zrobienia czegoś w ramach nadgodzin, to oczywiście wówczas nadgodziny są ekstra płatne, ale jest to indywidualna i niczym nie wymuszona decyzja danej osoby. W kwestii urlopów to sprawa wygląda tak, przełożeni są bardzo elastyczni i nawet jeśli wypadnie Ci coś na "za pięć dwunasta" to będziesz mógł wziąć wolne - oczywiście po wcześniejszym poinformowaniu kogo trzeba, w tym zespołu, który musi być przygotowany na Twoją nieobecność. AlterPage to firma, która zawsze wywiązuje się ze swoich zobowiązań na czas, a nawet powiem więcej - często zobowiązania są realizowane przed czasem. Jedyną wadą i największą zaletą pracy w AlterPage jest mały zespół. To tyle ode mnie. Jeżeli ktoś chciałby dowiedzieć się więcej to zapraszam do kontaktu, odpowiem na każde pytanie ponieważ nie ma głupich pytań. I na litość Boga skończcie pisać te głupoty. Pozdrawiam Emil Maraszek Senior Backend Developer w AlterPage od ponad 5 lat e-mail: emil.maraszek@alterpage.pl (usunięte przez administratora)

Dj

Pracę z ludźmi z AlterPage oceniam bardzo wysoko. Profesjonalne podejście do pracy i wysokie standardy programistyczne. Bardzo dobrze wpływa to na charakter pracy. Załoga jest niezwykle pomocna co ma pozytywny wpływ na osobisty rozwój. Firma dynamicznie się rozwija pod zarządem, który potrafi zadbać o swoich pracowników. Tutaj można poczuć się jak człowiek.

były

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i oceniam spędzony tam czas 2/10 - słabe projekty, walka o klientów za wszelką cenę bo "biznes się nie spina". Ogólna atmosfera to raczej kolesiostwo, a właściciele pomimo młodego wieku mocno dystansują się od całego zespołu. W zespole panował raczej klimat grobowy, któremu towarzyszyły rozmowy o tym, że nie są zbytnio zadowoleni z obecnej pracy.

Urszula
@były

A jak wygląda kwestia zarobków w Alterpage? Czy z wynagrodzenia byłeś zadowolony i ten aspekt można zaliczyć do plusów pracy w firmie?

Karol

@zbychu a ty wiesz jak tam jest ?

Zbychu

Bardzo proszę czytać te opinie z przymróżeniem oka, gdyż większość z nich jest pisana przez właścicieli tej firemki.

Tajemniczy Klient

Oceniam alterpage z perspektywy klienta, który często bywał w biurze agencji na Saskiej Kępie przy ul. Alzackiej 16/2. Zespół bardzo komunikatywny, każdy z jego członków bierze odpowiedzialność i udziela się w zakresie stanowiska na którym pracuje. Zespół składa się z programistów o różnym stopniu doświadczenia, grafików i osób prowadzących projekty. Właściciele są otwarci na rozmowę i negocjacje cenowe :):):) W przeliczeniu cena/jakość alterpage robi dobrą robotę - ja jestem zadowolony zarówno z tego co dla mnie zrobili jak również z obsługi projektu, którą realizują na codzień.

Mario

A ja tam aplikowałem i się nie dostałem. Mieli rekrutację na programistę i rozmowa trochę ciężka. W sumie blisko bym miał, ale znalazłem już gdzie indziej robote

specc
@Mario

w jakim sensie ciężka rozmowa?

Luka

Słyszałem sporo dobrego o firmie i zastanawiam się czy aktualnie to w ogóle warto myśleć o pracy w firmie?

Ten typ
@Luka

To mała firemka, raczej na pierwszą pracę tylko lub przechodnio. Kasa mała i stosunkowo zbyt mała jeżeli chodzi o rynek. Podwyszki tez nie dostaniesz. Ludzie spoko, atmosfera ok, projekty raczej na jedno kopyto

Bronisław

Jakie warunki pracy oferują poczatkującym programistom? Jest opcja zatrudnienia na umowę o pracę?

eM
@Bronisław

To pewnie nie jest najlepiej płacąca firma w Warszawie, ale chłopaki płacą w miarę terminie, są sprawiedliwi i jest spoko atmosfera.

Zostaw merytoryczną opinię o alterpage - Warszawa

• Jak się pracuje w alterpage?

Zobacz opinie na temat firmy alterpage tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w alterpage?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy alterpage?

Kandydaci do pracy w alterpage napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

alterpage
4.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Alzacka 16 lok. 2
    03-972 Warszawa