Salon Agata

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o Salon Agata

adam-jaworze@o2.pl Nowy wpis

Pracuje w ochronie,dyrekcja jak najbardziej w porządku,Pani dyrektor i Pan dyrektor,wspaniali mili ludzie, z chęcią podchodzą do każdej sprawy,odpowiedni ludzie na odpowiednim stanowisku, naprawdę ok, również jeśli chodzi o kierownictwo,bardzo mądre i miłe Panie,i cała obsługa sklepu to sympatyczni ludzie chętni do pomocy klientowi wiedzą wszystko co i jak,pracuje tutaj już rok i pól i jestem bardzo zadowolony,bardzo polecam ten sklep naprawdę super,z wielką chęcią chodzę do pracy...

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Czy w Salon Agata zatrudniani są obcokrajowcy?

BH Nowy wpis

Jeżeli planujecie zakup kuchni to polecam salon Agata. Projektowanie oddajcie Pani Justynia a montaż Panu Bartkowi .. Pełny profesjonalizm zaangażowanie., miła obsługa. Ja osobiście jestem bardzo zadowolona . Bernadeta.

Kaczor Nowy wpis

Jest ogloszenie na magazyn w bielsku jakie zarobki są?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Salon Agata? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Zaraz mnie nie będzie

Pracę w Agacie polecam tym, którzy posiadają mocne nerwy, wiele cierpliwości i dobre zdrowie psychiczne. Firma to jeden wielki chaos. To, że wypuszczą kilka reklam ze znanymi aktorkami czy pokażą się w Hotelu Paradise absolutnie nie tworzy z firmy dobrej jakości. Wręcz przeciwnie. Nawał klientów (o to chodziło w reklamie), ale całkowicie nieprzystosowany do tego cały system i polityka firmy. Można iść, "odbębnic swoje", ale chyba będzie spokojnej na kasie w Biedronce z większą kasą na rękę.

Teresa
@Zaraz mnie nie będzie

No dobra, ale jak to o czym mówisz odbija się na pracy szeregowego pracownika? To brzmi bardziej jak jakieś problemy "u góry" z logistyką... Jest to w ogóle odczuwalne bezpośrednio w salonach?

Karola

Obsługa realizowana przez kilku pracowników nieuprzejma i taka jakby za karę. W porównaniu z innymi odwiedzonymi sklepami meblowymi nie bo żadnego doradztwa czy chęci pomocy. Poza tym zaopatrzenie, dostępność itp beż zastrzeżeń . Nastawienie pracowników z pewnością wynika z przyczyn widniejących po stronie pracodawcy , organizacji... dlatego daję ocenę pozytywną.

Agata
@Karola

A jak oceniasz ceny w sklepie?

Ryszard

Największy problem jest wówczas kiedy brakuje chęci do pracy. Firma ok dla tych którzy dobrze pracują.

Salonu w Bielsku Białej nie polecam - w ciągu 8 miesięcy było trzech dyrektorów, teraz pora na czwartego. Wśród pracowników rotacja jeszcze większa niż w dyrekcji. Grafik na kolejny miesiac dostaje się dzień lub dwa przed rozpoczęciem miesiąca. (usunięte przez administratora) Z plusów- umowa o pracę, pakiet medicover. Trzeba się liczyc z siedzeniem w pracy od 10-21 (salon wydłuża godziny) po 3 dni z rzędu, a po tym maratonie np dzień wolnego i znowu do pracy. Praca stresująca, coraz więcej obowiązków za te same pieniądze. Opinię moja podziela więcej osób o czym świadczy zreszta fakt ze ciagle zwalnia się ktoś i to nawet spośród pracowników wieloletnich. Za te pieniądze można sobie znaleźć prace gdziekolwiek, w normalnych godzinach i bez stresu :)

Janosik

Powiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Może są prowadzone rekrutacje, szukam pracy.

Kinia
@Janosik

Tak sa

Magazynier

Hej, widziałem ofertę pracy na magazyniera do sklepu w BB, jaka atmosfera panuje w miejscu pracy?

Krysia

Zapraszam pracowników Salonu Agata na obiady w Smacznej Chatce: obiad dnia 15 zł, bez zupy 14. A na śniadanie pyszne kanapki w cenie 3 zł lub bułka z kotletem / mielonym 11zł. Można zamawiać telefonicznie - 531 718 312

Jakis

Czy często są inwentaryzacje w salonie ?

Julia
@Jakis

@Jakis to ciekawe pytanie, ale jaki ma ono związek z opiniami pracowników salonu? Fakt, że ich tutaj brakuje. Ludzie z Andersa mogliby napisać, jak im się pracuje i ile zarabiają.

Jacek

Czy firma w ogóle prowadzi rekrutacje? Przestaliście pisać opinie, dlaczego?

Maciej
@Jacek

Jakie stanowisko Cie interesuje i w jakim mieście? Agata Meble stale szuka nowych pracowników https://www.agatameble.pl/oferty-pracy-w-agata-sa

Sebastian

Witam. Jak wygląda praca na magazynie? Zarobki w porządku? Kierownictwo ok?

Specjalista ds sprzedaży

Fatalna obsługa zero uśmiechu, maja problem cokolwiek zrobić,(usunięte przez administratora):)

@Specjalista ds sprzedaży

Piszesz jako klient firmy. Opinie te są oczywiście także ważne, ale kluczowe informacje pochodzą od pracowników Salonu Agata. Forum Gowork.pl koncentruje się na sprawach pracowniczych i rynku pracy. Rozmawiamy tu o warunkach zatrudnienia w firmie, więc proszę osoby zatrudnione u tego pracodawcy o rzetelne opinie na temat warunków zatrudnienia.

BBB

Największy mankament to brak możliwości załadunku do samochodu indywidualnych zakupów z powodu braku wózków Kupować tylko po jednej rzeczy bo ochrona przegania klientów, podjeżdżających w pobliże drzwi wejściowych, chcących załadować większą ilość nawet drobnych zakupów.

Zenek

Czy salon potrzebuje aktualnie pracowników? Podpowiedzcie coś więcej

jezzz

Mam tu pracę i cieszę się bo to bardzo dobra firma.

rabarbar

Atmosfera jest bardzo ok, jestem zadowolona z pracy, na początku trochę się obawiałam ale szybko okazało się, że zupełnie niepotrzebnie.

ixix

Ciekawa praca, dużo się dzieje :) Zarobki w porządku. Podoba mi się tam . Na razie same plusy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Salon Agata - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Salon Agata?

Zobacz opinie na temat firmy Salon Agata tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Salon Agata?

Salon Agata