Opinie o Sport Direct w Konin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Sport Direct. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sport Direct o rekrutacji.

Branże: Produkcja sprzętu sportowego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sport Direct w Konin

Olga Nowy wpis

mało jest wpisów na forum bo jeśli dobrze się pracuje i zarabia to nie ma zbyt wielu chętnych żeby tu zaglądać.

zażenowany klient

Warto zauważyć że rozmiarówka jak i personel w tym sklepie to porażka...kupując dziecięce buty, dostajemy damskie w tym samym rozmiarze i płacimy drożej. Nie ma opcji na jakąkolwiek dyskusję na ten temat z personelem, gdyż jest on co najmniej lekceważący, brak odpowiedzi na zadane z mojej strony pytanie był żenujący. Pani do której się zwracałam, odwróciła głowę i nie usłyszałam odpowiedzi. Gdy prosiłam o wymianę kartonika z butami na te które przymierzalam (wybrałam nową parę z zaplecza a nie przymierzaną z wystawy) dowiedziałam się że brak mojego rozmiaru który dopiero co wybrałam z wystawy do przymiarki. Radzę uważać przy zakupie bo ceny tej samej pary butów mogą być zupełnie różne, a personel obrażony jakby pracował tam za karę i z wielką łaską. Nie polecam z całego serca!!

Zaqwsx Nowy wpis
@zażenowany klient

Ale to jest normalne że jeśli bierzesz buty dziecięce to są tańsze a już dla dorosłych droższe a każdym innym sklepie jest tak samo więc nie narzekajcie tak na ten sklep wiadomo wszędzie są jakieś plusy i minusy. Ale osoba która nie miała styczności z handlem nue ma pojęcia o takich rzeczach więc warto zapytać sprzedawcę bądź kierownika

Michu Nowy wpis

Są prowizje od sprzedaży? Czy nie ma tutaj takich dodatków do pensji? I czy w ogóle jakieś dodatki są?

Polduś Nowy wpis

Szanowni klienci to forum pracownicze więc uwagi należy kierować na właściwy adres.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Sport Direct? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Blejk

Byłem dzisiaj w sklepie i obsługiwała mnie bardzo miła pani przy butach a potem przy kasie tez ???? Nie ma co narzekać, obsługa obsługa ale nikogo tez nie będą na rękach nosić ????

Szymek

Ochroniaż jest bardzo nie miły dla klientów nie polecam tego sklepu tylko same w nim trepy .Centrum Handlowe Ferio Moje sugestie dla Sport Direct: Zmienić ochroniaża Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zmienić ochroniaża

Jasiek

Normalna spoko firma dla chcących pracować. Atmosfera dobra więc nie ma co się czepiać!

Asia

Nie kupujcie w tym sklepie tym bardziej butów bo odrzucają reklamacje , nie odbierają tel jednym słowem klienta mają w ....

@Xyz mówisz że zarobki są w porządku. Może napiszesz coś więcej na temat pracy? Czy można też liczyć na benefity pozapłacowe? Atmosfera jest dobra, podejście szefostwa do pracownika też? Takie szczere opinie są bardzo pomocne dla ludzi przeglądających ten wątek.

Aaadf

Najniższa krajowa plus premia za sprzedaż toreb i produktów komplementarnych

Xyz
@Aaadf

Ja akurat pracuje w Gliwicach ale wątpię by aż tak się różniła Twoja wypłata od mojej a płaca dobrze. Sprzedaż produktów komplementarnych i toreb? Oczywiście przeciez to handel wiec trzeba sprzedawać. Ale uważam, ze jest to dobra firma i warto pracowac zwłaszcza gdy jest fajny, zgrany zespół.

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 9-dniowej przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat świeżej sytuacji w firmie Sport Direct?

Do admina

Zmieńcie nazwę Sports direct powinno byc..

Tonik

Nie ma innej metody żeby zmobilizować pracowników jak premia od sprzedaży!!!

Klient

Sklep super, Bardzo dobra obsługa, polecam

Gosia

Hej jak wygląda praca w tym sklepie? Jak z płaca?

Nnnam

Zatrudnijcie sprzątaczkę w tym sklepie, nawet ubrania uwalone są od kurzu.

Nizadowolony

Wielki syf brakujace buty do pary przy kasie czekasz 10 min zanim ktos przyjdzie nie polecam

NAJGORSZY SKLEP

JA KUPUJAC BUTY DOSTALEM DWA ROZNE ROZMIARY. GDY UDALEM SIE DO SKLEPU W CELU WYMIANY OKAZALO SIE ZE JEDEN BUT GDZIES ZAGINĄŁ NA MAGAZYNIE.. OBSLUGA JEST BEZNADZIEJNA BUTY SA WYSTAWIONE TYLKO NA SCIANKACH NIE MA OSOBY KTORA MOGLABY POMOC W DOBORZE BUTOW.

gość

praca jedynie dla osob studiujących które chcą sobie troszkę zarobić...

kara

-grafik zmieniający się kilka razy w tygodniu to norma -często zdarza się "zmiana grafiku" dzień przed -prośby do grafików również nie są spełniane -codziennie pracujesz po godzinach za które Ci nie płaca, ponieważ musisz się wylogować z systemu -osoby z dłuższym stażem wysługują się nowymi osobami -osoby wyżej w hierarchii traktują Cię przedmiotowo

kara

Zostaw merytoryczną opinię o Sport Direct - Konin

Sport Direct
1.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Chłodna 52
    00-872 Konin