Opinie o Deta Zuid B.V. w Nuth

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Deta Zuid B.V.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Deta Zuid B.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Deta Zuid B.V. w Nuth

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Co wchodzi w socjal Deta Zuid B.V.?

Spawacz

Tłumaczy się winny a prawda jest taka że okradacie już po 1 tygodniówce pracownika nawet na 170 euro innych na inne kwoty i dalej będzie pani tu próbowała się wybielić dobra polityka agencji to gdzie są pieniądze tych ludzi którzy wypisują tu prawdę że zostali wyrolowwni przez was udowodnic to pani??? Mogę nawet zrobić to publicznie jak wasza agencja wszystko rzekomo wyplaca, sami jesteście mi dłużni 170 euro kanciarze z miejscowości Nuth

@Spawacz

W takim razie zapraszam do biura.

@DetaZuid

W Polsce jestem więc jak to załatwimy zdalnie przez tel lub mail?

@Spawacz

Prosze wyslac do mnie e-mail na praca@detazuid.nl i dokladnie opisac sytuacje. Nastepnie skontaktuje sie z Panem i wszelkie nie jasnosci postaram sie rozwiac. Prosze o przyblizenie sprawy. Rowniez prosze napisac w jakim okresie Pan pracowal przez nasza agencje oraz w jakiej firmie. Pozdrawiam

slaw Nowy wpis
@Spawacz

Bo pracowałem w tej agencji, oni (usunięte przez administratora) od zawsze

Mariusz Nowy wpis

płacić zawsze w czwartek zapłacić bardzo dobrze

Adam Nowy wpis

Super????

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Deta Zuid B.V.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
Grzegorz

Nie polecam. Pracowałem trzy miesiące w tej agencji. Na początku w porządku ale jak miałem wypadek w pracy to umyli rączki i pomimo zgłoszenia wypadku w ten sam dzień nie otrzymałem pieniędzy za dni w których byłem nie zdolny do pracy. Jak się później okazało miałem zgłosić wypadek pod inny numer telefonu...

Aninim
@Grzegorz

Oni juz maja raki system. Wywyzszaja sie, traktuja polakow jak tania sile robocza i to doslownie. Łaskę robią.

Murarz

Uwaga na tą agencje, jest głośno o tym Deta Zuid na innych portalach, kuszą stawkami ale nie zobaczycie swoich pieniedzy, kilometrówek, wakacyjnego itd

@Murarz

Nie rozumiem tych komentarzy.. Kazda agencja pracy jest notorycznie kontrolowana. Co jakis czas czytam tutaj komentarze tego typu, a o dziwo pracownicy, ktorzy w obecnej chwili pracuja przez Detazuid ani raz nie skarzyli sie na wyplaty, kilometry, wakacyjne.. To nie jest tak, ze agencje pracy dzialaja dla siebie, napychaja kieszenie wasza kasa, wzbogacaja sie na kilometrach czy wakacyjnym.. Prostowac tego nie bede, bo to sie robi zabawne... Nikt nie jest na tyle glupi, by przez w sumie nie wiem nawet jak to nazwac, narazac dobrze prosperujaca firme na straty, zamkniecie czy inne konsekwencje.. Nie wiem, kto wypisuje te wszystkie bzdury, anonimowo mozna naprawde duzo, odkad tutaj pracuje ani raz nie zadzwonil zaden Damian, zaden murarz by wyjasnic sprawe. Jesli gdzies sie wkradl jakis blad, w co watpie, dlaczego zamiast to rozwiazac bezposrednio z nami, ktos wypisuje bzdury pod naszym adresem. Moze by tak najpierw sprobowac sie z nami skontaktowac, a pozniej klamac na temat agencji? Przez takie komentarze wielu ludzi, ktorzy potrzebuja prace, ominie nas wielkim lukiem, i traci szanse na dobra prace i miejsce dochodu. Bo takie komentarze potrafia odstraszyc.. A nasze oferty pracy sa bardzo dobre, i jak dotad ludzie wspolpracujacy z nami sobie chwala. Pozdrawiam serdecznie

Damian

(usunięte przez administratora) fachowcy pracują tam za 10 euro, a miało być 13 euro, zostałem tak jak inni wykiwany finansowo przez Deta Zuid

@Damian

Panie Damianie, kilometry sa wyplacane, jesli nie zostaly wyplacone to albo Pan tych km do nas nie przeslal, albo jezdzil Pan z kims, badz samochodem firmowym. Zapraszam do biura jesli jest cos dla Pana nie jasne. Natomiast jezeli chodzi o stawki godzinowe sa one wyplacane zgodnie z CAO i to rowniez jest czesto kontrolowane. Pozdrawiam serdecznie :)

@DetaZuid

Kilometry 2 razy wysyłałem do Deta Zuid,jak mam przyjechać do biura jak jestem w Polsce,pani jest poważną osobą?

fachowiec

Ostrzegam wszystkich spawaczy (usunięte przez administratora)ludzie juz po 1 tygodniówce odchodzą bo nawet ok 150-200 euro potrafi im brakować,agencja proponuje 12-13 netto a wyjdzie wam ze pracowaliscie za marne 10 euro....piłujecie swój samochód i dojezdzacie 50km do pracy wiec 100km dziennie,zwykły wyzysk w biały dzień.

@fachowiec

Witam. Nie mozliwym jest ze nie zostaly Panu zwrocone km. Stawki proponowane sa zalezne od doswiadczenia, zdolnosci do samodzielnego pracowania itp.. Jezeli dopatrzyl sie Pan jakis nie jasnosci w loonspecificatie bardzo prosze o kontakt z biurem. pozdrawiam

DetaZuid

Witam, bardzo mi przykro z powodu Pana zawodu nasza firma. Prosze skontaktowac sie z biurem. Wszelkie nie jasnosci zwiazane z wyplatami postaram sie rozwiac. pozdrawiam

Grzesiek

Z dala od tej agencji, ostrzegam wszystkich, mnie (usunięte przez administratora) finansowo, innych też.

marcin

Pracuje 3 miesiac jako Dekarz i jest okej pieniadze dobre i warunki tez

Edward

Najbardziej złodziejska agencja w Holandii moim zdaniem. Nikt mnie tak w życiu nie (usunięte przez administratora) finansowo jak Deta Zuid. Do dziś nie widzę moich pieniędzy a minęło już ponad rok

Żona murarza

Znam tą agencje.Agencja Deta Zuid nie wypłaca pieniędzy,na innych stronach piszą o niej żeby omijać ją z daleka,ostrzegam wszystkich polaków w Holandii,ta agencja to (usunięte przez administratora)

@Żona murarza

Witam , Pani żono murarza chętnie proszę o wysłanie informacji co dokładnie się stało i co dokładnie nie zostało wypłacone na email : info@detazuid.nl Jak Pani tak dobrze zna te agencje proszę o napisanie całej historii ? Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Spawacz

Agencja nie wypłaca wszystkich pieniedzy ,wiele spawaczy juz po tygodniu czy dwóch rezygnuje,pracujesz nie ubezpieczony,bez ubrania,bez płaconej kilometrowki ja codziennie jezdziłem 31km w jedną strone swoim autem na własnym paliwie i po wszystkich kosztach ktore poniosłem stawke miałem w granicach 10.40 netto.Odradzam wszystkim szanującym sie spawaczom

@Spawacz

Witam , bardzo mi przykro ze takiego doświadczenia doznałeś. Wiem na pewno ze wszystko zostaje ustalone przed wyjazdem zemną (ubrania płatności i wyplata ) , ubezpieczenie zdrowotne zostaje automatycznie w dniu zaczęcia pracy zakładane , pracujemy z firma payroll którzy za nas robią kontrakty jak i administracje. Wszystko jest kontrolowane przez 2 instancje jak i regularnie mamy kontrole NBBU ,CAO i inne firmy zajmujące się ochrona pracownika w Holandii. jeśli coś by nie było według zasad CAO byśmy dawno mogli zamknąć nasza firmę. Jeśli jednak uważasz ze coś było tak proszę skontaktuj się osobiście z nami na email info@detazuid.nl Dziękuję

Edward
@Spawacz

Co to znaczy "Nie wypłaca wszystkich pieniędzy"? rozwiń to proszę. Może być to powód rezygnacji z pracy spawaczy?

monter paneli

Pracuje dla biura w Oss jako Monter jest wszystko ok wyplata dobra wszystko na czas .Polecam

Jarosław
@monter paneli

Chciałbym Cię dopytać o parę szczegółów. Jak wyglądała kwestia organizacji Twojego wyjazdu, czy firma za wszystko zapłaciła? "Wypłata dobra", tzn. jaką zaoferowano Ci stawkę?

Michal
@Jarosław

wyjazd jest nie zwracany na wlasna reke trzeba dojechac. adres dostajesz do mieszkania ktore jest ok czysto pracownik do ktorego mialem numer otworzyl mi drzwi wyplaty sa w piatki na czas i wszystko sie zgadzalo stawke ktora dostalem poczatkowo bylo 550 euro na reke tyg ale mi podniesli dojazd do prscy mam tez zwracany ,jesli mam problem dzwonie i dziewczyny to zalatwiaja ludzie w domku tez ok

Krystyna
@Michal

A czy na jakieś dodatki można liczyć? Benefity, kasa na święta, czy też premie od Deta Zuid B.V.? Liczę na więcej informacji.

michal
@Krystyna

masz platne wakacyjne i dni urlopowe zawsze mozesz jechac do polski nie robia problemow jak to przez agencje jak masz nazbierane to dostaniesz zaplacone na swietas ale prezenty dostalismy przed swietami podwyzke tez dostalem w jednej firmie skonczyla sie praca odrazu zaplanowali gdzie indziej

Damian

W kwietniu pracowalem parę miesiecy w biurze Nuth przy bruku bylo ok tygodniowki dobre mieszkanie 3 osoby ma domku kazdy swoj pokoj Polka z biura zawsze pomogla Z papierami zlatwila mi zasilek I konto otworzyc polecam

Pracuje w Nuth od kwietnia wszystko jest wporzadku .Polecam

Same Loty

Agencja Deta Zuid kolo Oss jest jak nabardziej wporzadku ale praca w Stracon Metalwerken jest jedna wielka porazka , mozna nabawic sie depresji i roznego rodzaju uszczerbku na zyciu :D Pracowalem tam 6mcy wiem co mowie ludzie po Tygodniu odchodzili.

Krystyna
@Same Loty

Szukam właśnie informacji o tej agencji pracy, a więc dobrze, że natknęłam się na Twój post. Nie ukrywam, iż w szczególności interesuje mnie to, jak dokładnie wygląda tam cały proces rekrutacji, ze szczegółami. Możesz mi coś o tym powiedzieć?

Mariusz

to będzie długa opinia... pracuję jako spawacz w tej agencji. pan który mnie rekrutował (niejaka firma KN Consulting) obiecywał złote góry, prawda okazała się zgoła odmienna, ale po kolei: 1. wynagrodzenie na miejscu okazało się niższe od obiecanego, po mojej interwencji u tego pana niejaka roksana poprawiła się na whatsapp do obiecanej kwoty, jednak po podrzuceniu mi umowy żadnej zmiany nie było. wykorzystali wiedzę że nie mam obecnie pieniędzy na to by zrezygnować ponieważ ostatnie wydałem na przeprowadzkę. 2. miałem pracować jako spawacza przy konstrukcjach stalowych, trafiłem do firmy gdzie spawania jest 20% czasu pracy, reszta to walenie 15 kg młotem żeby prostować blachy, firma remontuje stare kontenery w których jeśli ma się szczęście był tylko złom, w większości kontenery po odpadach komunalnych, często były w nich resztki odchodów, wyobraźni waszej zostawiam zapachy w takich kontenerach. brak możliwości prysznica w pracy sprawia że po pracy wstyd wsiadać do autobusu. moja kultura zmusza mnie do pieszej, 6 kilometrowej wycieczki na mieszkanie. 3. po tygodniu pracy nie doczekałem się kombinezonu spawalniczego, pracuję w starych spodniach po kimś i podkoszulku ponieważ pracodawca też nie zapewnia ubrań pracownikom agencji. obecnie mam poparzenia 2 stopnia na ramieniu. spawa się w wymuszonych pozycjach, więc naświetlenie murowane. nadmieniam że o ubranie robocze prosiłem pierwszego dnia. na dowód mam rozmowy z agencją na whatsapp. 4. brak zwrotu za dojazdy do pracy. 9 euro dziennie zmniejsza wypłatę o jakieś 20%. ogólnie rzecz biorąc odradzam. po tej opinii pewnie wypowiedzą mi umowe i wyrzucą na ulice.

Mariusz

proszę wytłumaczyć kilkukrotne próby rejestracji u lekarza, pani roksana sama rozmawiała z panią rejestratorką gdzie usłyszała że polisa jest nie aktywna. co do stawki i innych rzeczy: jeśli ktoś kto rekrutuje w waszym imieniu podaje inne warunki niż na miejscu to gdzieś w łańcuchu komunikacji zawiedliście, jeżeli firma rekrutująca lub osoba rekrutująca wprowadza w błąd to jesteście niestety też za to odpowiedzialni. zalecam zmianę firmy.

@Mariusz

Próbowaliśmy , robiliśmy co mogliśmy zęby dostał się pan do lekarza. Dzwoniliśmy do ubezpieczali co powiedzieli i wysłali nam potwierdzenie ze pan jest od początku ubezpieczony to i tez pan ma zdjęcie. To ze system u tego lekarza nie miał pana w systemie to problem był u lekarza. Dzwoniliśmy do innego zęby pana przyjęli ale lekarze kazali zrobić terminy co pan wie. Mówiliśmy ze w szpitalu odrazu pomogą. Tym bardziej ze w szpitalu inaczej pana by nie przyjęli tak jakoś było już w systemie . Proszę skontaktować się z firma ubezpieczenia Holland Zorg to panu potwierdza od kiedy pan ma ubezpieczenie. Naprawdę mi przykro ze tak wyszło.

Kilka lat w NL
@Deta Zuid

Bzdury , bzdury , bzdury. Takie z was koordynatory. Czy się ma ubezpieczenie czy nie lekarz ma obowiązek przyjąć w ciągu 24h i najwyższej rachunek za wizytę wystawi . Gdyby agencja była ogarnięta to (....)-celowo nie dopisałem - się coś oferuje to powinno się wiedzieć co , gdzie i z czym.

Kilka lat w NL
@Kilka lat w NL

A w przypadku oparzenia to nie wiem po co do rodzinnego i umawianie wizyt. Takie rzeczy powinien na miejscu opatrzeć BHV zakładowy - co i o zakładzie nie świadczy najlepiej no chyba , że stopień poparzenia zagraża życiu to pierwszy jest BHV i pogotowie. Nie trzeba być geniuszem.

Apple

Pracowałem w Deta Zuid jako spawacz w Stracon'ie w Oss. Deta Zuid wywiązywała się z umowy i zobowiązań. Niestety praca była paskudna ze względu na grubiańskiego i obraźliwego menadżera (Danny).

Son_Of_Sparda
@Apple

Również pracowałem w Stracon w Oss. Agencja sama jest ok. CO było uzgodnione otrzymałem. Praca w Stracon była paskudna, niby jako spawacz, a więcej było szlifowania - poprawiki po "traktorze" spawalniczym. Pilnowanie 2 stron jednocześnie na jednej belce... niby wszystko ok, jedna strona spawa dobrze, a druga w tym czasie się zatrzymuje i jest albo już przepalenie na wylot, albo glut, który ciężko jest potem naprawić. Jeśli komuś z Was zaproponują firmę Stracon... zastanówcie się głęboko.

Zostaw merytoryczną opinię o Deta Zuid B.V. - Nuth

• Jak się pracuje w Deta Zuid B.V.?

Zobacz opinie na temat firmy Deta Zuid B.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Deta Zuid B.V.?

Deta Zuid B.V.