Opinie o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy E-MCC Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie E-MCC Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o E-MCC Sp. z o.o. w Warszawa

Jarosław Nowy wpis

Niestety firmowa strona odnośnie pracy za długo się ładuje na moim komputerze. Może więc tu ktoś mi wyjaśni, jak zwyczajowo odbywa się rekrutacja. Ile jest spotkań, czy sprawdzane są umiejętności kandydata? Dobrze też gdybym się dowiedział, ile się teraz płaci za pracę na słuchawce? Pisano tu o tym, że z prowizji od sprzedaży potrafi być druga pensja. Może tego być 7000 zł brutto i czy to wyjątek od reguły, czy norma w tej firmie?

Żart Nowy wpis
@Jarosław

Szczerze z tymi zarobkami to kłamstwo. Podstawa najniższa krajowa na zleceniu, i prowizje raz na ruski rok 100-200 zł to dobrze. Sam szukam czegoś nowego bo nie mogę z tego wyżyć.

Kamila Nowy wpis

Ciekawe czy faktycznie tak jak ktoś spytał osoby z orzeczeniem mogą tu liczyć na pefron. Myślałam, żeby w ofercie się na ten temat na stronie zorientować, była podana stawka i oznaczenie, że premia również przysługuje. W tym roku ile mogłaby tak naprawdę wynieść? Wiecie? jakie zasady?

Zainteresowany pracą Nowy wpis

Dzień dobry. Jestem zainteresowany pracą w Górze Kalwarii. Czy zatrudniacie Państwo osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności? Ja takowe posiadam. 02-P stopień umiarkowany. Można dostać na mnie dofinansowanie do wynagrodzenia z PFRON. I czy istnieje również możliwość pracy zdalnej?

Pracowałam w firmie jakiś czas temu i nie mogę powiedzieć złego słowa o firmie zwłaszcza, że jak nie szło mi na jednym projekcie dostałam szansę pracy na innym projekcie. Liderka i Koordynatorka starają się aby pracowało się dobrze dlatego z czystym sumieniem mogę polecić pracę w E-MCC.

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Pracuje przy projekcie w Warszawie - uważam ze za taka prace wynagrodzenie jest mega. Pracuje zdalnie odbieram połączenia sprzedaje a moja prowizja to druga pensja. Kontakt z liderem czy szefem mega dobry. Studiuje i pracuje z domu polecam wszystkim. Pozdrawiam Cała kadrę - dziękuje

Ala

Jako już były pracownik, naprawdę polecam. Atmosfera która panuje w firmie jest bardzo rodzinna, zero korpo. Pensja adekwatna co do wyników pracy czy tez dyspozycyjności. Możliwość pracy zdalnej jest na plus. Godziny pracy tez Ok jak i praca od pon do pt :) Kierownik i lider w projekcie QE jak najbardziej pomocni i wyrozumiali. Warto tu zajrzeć.

JB

Po roku pracy mam jak najbardziej pozytywną opinię o firmie. Przede wszystkim ludzie i atmosfera - wszyscy pomocni i życzliwi (na kazdym szczeblu to samo a Szefowe - petarda) Jasny zakres obowiazkow i zasady. Mozna by sie "przyczepić" do pewnych niuansow ale nigdzie przecież nie jest idealnie. Ogólnie jeśli ktoś się zastanawia to na prawdę warto sprobować! Btw Team QE rządzi!

Team QE

Śmiać mi się chce, jak czytam niektóre opinie. Żadna firma nie będzie trzymała kogoś kto nie robi celu. W e-mcc jest ten komfort, że jak Ci nie idzie to masz coaching jeden, drugi i nikt od razu z pracownika nie rezygnuje. Ewidentnie tu negatywne opinie zostawiają przegrywy, którym nie poszło i teraz wszędzie szukają winy. Brak umowy o pracę to kolejna bzdura, wystarczy jasno określić, że tego się oczekuję i naprawdę można się dogadać. Pieniądze też można zarobić całkiem fajne, jak się pracuje, a nie opie*dala. Pracuję od kwietnia i jestem bardzo zadowolona. Ludzie są cudowni, atmosfera rewelacyjna. Osobiście polecam.

@Team QE

Potwierdzam atmosfera ludzka i za chwilkę impreza !

Jest ok - nawet bardzo ze względu na normalne traktowanie pomoc w pierwszych dniach pracy. Lider czy szef otwarty i uprzejmy nie wiem dlaczego ktoś mógłby złe powiedzieć o tym miejscu pracy, ale różni wariaci chodzą po ziemi . Pozdrawiam

Masa

Wszystko super - kasa na czas ludzie ok ja polecam- zespół z góry kalwarii

Jakie wartości są cenione w E-MCC Sp. z o.o.?

Dobra firma, wszyscy grają do jednej bramki, polecam

Tak też się dzieje, niesyty nie każdy człowiek / pracownik jest życzliwy to prawda.

W E-MCC pracuje od prawie roku i jestem bardzo zadowolona. Krytykowanie kogoś za to, ze przełożony ma swoje wymagania, to śmieszne… Wiem co do mnie należy , już na etapie rozmowy rekrutacyjnej były mi przedstawione warunki i są one realizowane…. Polecam!

Konsultant

Błagam, przypomnij sobie jak ty traktowałes niektórych konsultantów. Są osoby które zwolniły się właśnie przez ciebie. Ciągle miałeś problem o przerwy itd. robiłeś z siebie nie wiadomo kogo, strasznie się wywyzszales. Karma wraca i tyle. Nawet wchodząc do pomieszczenia gdzie byli ludzie to ich nie witałes. Gratuluję kultury osobistej.

kadra hahaha - ale dzieki - moze kiedys sie uda . Bez przyczyny się nie wylatuje z pracy wiec juz nie placz. zarzad dobrze zrobil ze ie pozbyl czlowieka bez wiedzy i poszanowania - nie wiem o co chodzilo z twoimi premiami ale patrzac na twoja prace jakos sie nie dziwie haha- traktujesz ludzi z gory chociaz nie masz podstaw. astalawista

Kazik

Firma jest super. Ale nie dla nierobów....

szkoda

jak Ci nie wstyd oczerniac człowieka, który krzywdy nikomu nie zrobnił...

@szkoda

Śmieszne mówić "krzywdy nikomu nie zrobił". Jak można wypowiadać się za wszystkich? Skąd możesz wiedzieć.czy nikomu krzywdy nie zrobił?

Sylwia

@Były pracownik Możesz powiedzieć co wywołało Twoje niezadowolenie podczas zatrudnienia w E-MCC? Pozwoli mi to bardziej realnie spojrzeć na Twoją opinię.

Fuj

Skrypt to jakaś tragedia. Zero rozmowy z klientem i traktowania klienta normalnie. A bez skryptu(podobno najlepszego) też można sprzedać

Fuj

Jakie macie odczucia odnośnie koordynatora Marcina z projektu Canal+?

Krzychu

Jedyne pozytywne wrażenie to Pani (usunięte przez administratora)prowadząca rozmowę kwalifikacyjną(usunięte przez administratora)

coco

Wlasnie startuje na team leader, nie polecasz?

Dział Rekrutacji
@coco

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przekonania się na własne oczy czy warto rozpocząć z nami współpracę ;) Pozdrawiamy

Mo
@coco

Startuj może będziesz moim liderem. Tutaj jest spoko.

Basia

Pracuję od niedawna i szczerze się cieszę, że mimo tego, iż przejrzałam opinie nt EMMC tutaj, i miałam sporo obaw, to jednak zdecydowałam się spróbować. Oczy przecieram i zastanawiam się, czy piszemy o tym samym pracodawcy. Pewnie wiele rzeczy można by poprawić, ale pamiętajmy, że sporo od nas samych zależy, a zwłaszcza już atmosfera w pracy. A o całej reszcie można przecież rozmawiać i rozwiązywać problemy. Jestem w Górze Kalwarii na projekcie NN, liderzy są bardzo pomocni i wyrozumiali, podobnie nowa szefowa projektu, zresztą to samo mogę powiedzieć o każdej jednej osobie w tej firmie. Spotkałam się z bardzo ciepłym przyjęciem ze strony wszystkich, za co serdecznie dziękuję. P.S. Kawa, herbata jest dla wszystkich i odkąd jestem, nigdy nie zabrakło. ????

Krystian

Pracuje od kilku miesięcy na Canal Plus i nie mam na co narzekać. Pracuje zdalnie, kasa zawsze na czas, prowizje też wyrabiam

Zainteresowana

Cały czas pojawiają się nowe ogłoszenia o naborze do pracy. W firmie jest taka rotacja? Jestem zainteresowana aplikowaniem ale nie wiem czy warto po przeczytaniu opinii. Może ktoś się wypowie jak to wyglada od strony pracownika? Można liczyć na umowę o pracę na pełen etat? Adrianna

@Zainteresowana

Witam, Potwierdzam, że rekrutujemy stałe i wynika to z naszego rozwoju... Kwestie dotyczące formy i warunków zatrudnienia, chętnie doprecyzuje podczas bezpośredniego kontaktu. Zachęcam też to kontaktu mailowego: rekrutacja@e-mcc.pl Pozdrawiam Dział Personalny

Chyba pomyliłeś firmy albo długo już nie pracujesz i piszesz bzdury

Zawiedziony

Przed przyjściem do tej firemki zastanawiałem się skąd ciagle ogłoszenia, nabór, rotacja. Teraz już wiem. Każdy kto choć odrobine się szanuje nie zagrzeje tam miejsca. Na rozmowie obiecują cuda, opowiadają jaka to niby nie rodzinna atmosfera a już na szkoleniu wychodzą pierwsze rysy. Później jest tylko gorzej. Uciekajcie póki możecie a jeśli zastanawiacie się nad złożeniem aplikacji to szczerze odradzam !

@Zawiedziony

Dziekuje, że zechciała się podzielić swoją opinnią. Będę wdzięczna jeśli doprecyzujesz o której lokalizacji mówisz . Reprezentuje dział personalny i zależy mi na tym, aby każdy pracownik czuł się u nas dobrze. Zapraszam do kontaktu : rekrutacja@ e-mcc.pl, lub bezpośrednio, jeśli to możliwe. Pozdrawiam

@Zawiedziony

O proszę kolejny kandydata który nie dał rady

Czy rozmowa rekrutacyjna w E-MCC Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Nie, rozmowy są przeprowadzane w języku polskim.

Okleinka

Pracowałem/am tam również dość długo, z wieloma sytuacjami się nie zgodzę, ale chciałbym/am zaznaczyć, że to tylko moja opinia, mówię o tym co ja czułem/am i jak ja odbierałem/am pracę w tej firmie. Patrząc na chłodno jestem zadowolony/a z pracy, naprawdę a zostałem/am zwolniony/a za swoją głupotę. To, że ludzie mówią na siebie za plecami to norma, każdej pracy, każdego korpo, tego się nie uniknie. Nie czułem/am się źle, mogłem/am liczyć na realną pomoc gdy jej potrzebowałem/am, na wyrozumiałość i zrozumienie. Nawet jeśli ludzie piszą o pewnych "romansach", czy jakkolwiek to nazwać to w pracy wyglądało to profesjonalnie, nikt nie trzymał się za rączki, każdy mógł się tylko domyślać, ale nikt nie mógł być tego pewny. Nie mogę również zarzucić nic liderom, którzy w razie "palenia się pod siedziskiem" byli w stanie zareagować, pomóc wedle swoich możliwości. Koordynatorka po zwolnieniu, pomimo, że nie miała i absolutnie nie ma takiego obowiązku kontaktowała się ze mną szukając mi pracy wśród znajomych kontaktów, za co będę wdzięczny/a do końca. Pieniądze zarówno jeśli chodzi o premię jak i wypłatę były realizowane w ustalonych terminach, samo zwolnienie nie było płytkim rzuceniem wypowiedzenia umowy, każdy wiedział za co konkretnie się tam znalazłem/am. Z mojej strony nie jestem w stanie zarzucić niczego złego firmie, która była dla mnie ogromną nauką i czytając wcześniejsze opinie jestem w stanie zrozumieć Wasze negatywne opinie, faktycznie część osób mogła się tak czuć, natomiast ze swojej strony nie powiem złego słowa na E-MCC, musisz przekonać się sam/a.

K
@Okleinka

Coś czuje że to Pr-owy tekst kierownictwa. Cały czas muszą na tym forum odpowiadać na negatywne opinie. Jakoś pozytywnych jak na lekarstwo

K
@K

Dlaczego w call center w Warszawie strefa przetwarzania danych osobowych nie jest za zamkniętymi na klucz(kartę) drzwiami? Wzywam kierownictwo do odpowiedzi

...

Nazwisko jest akurat przypadkiem ... chyba ???????????? Spadne z krzesła jak bedzie inaczej ????????

Wilku

Jest możliwość instalacji pasów bezpieczeństwa. Należy się zgłosić do administracji. Jak przeczytałem ten komentarz to też spadłem i mi zamontowali.

Czy w E-MCC jest możliwość pracy na umowę o pracę czy tylko zlecenie? Będę wdzięczny za wyczerpujące odpowiedzi.

Agnieszka
@Nowy

Dzień dobry, tak, jest możliwość pracy w zarówno w ramach umowy zlecenia jak i umowy o pracę. Zachęcam do złożenia aplikacji na na adres rekrutacja.warszawa@e-mcc.pl (praca w Warszawie) lub rekrutacja@e-mcc.pl (praca w Górze Kalwarii). Chętnie odpowiem na dalsze pytania. Pozdrawiam, Agnieszka Dział HR

@Agnieszka

Czyli jeśli bym chciał umowę zlecenia, to ze wszystkim składkami, tak? I jedna umowa a nie tak jak tu piszą niektórzy umowa zlecenie plus umowa o dzieło? Tak?

Agnieszka
@Nowy

Dzień dobry, tak, będzie to jedna umowa ze składkami. Zachęcam do bezpośredniego kontaktu z nami: rekrutacja.warszawa@e-mcc.pl Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka

Zostaw merytoryczną opinię o E-MCC Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w E-MCC Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy E-MCC Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w E-MCC Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 10 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy E-MCC Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w E-MCC Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

E-MCC Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 144 ocen.

E-MCC Sp. z o.o.