Opinie o Rotopino.pl S.A. w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Rotopino.pl S.A.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Rotopino.pl S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rotopino.pl S.A. w Bydgoszcz

Warwick

Byłem kiedyś tam na rozmowie o pracę to wczuwają się jakby zatrudniali ludzi do NASA albo Pentagonu. Trzy etapy rekrutacji i w każdym z nich rozmawiasz z kimś innym, brakuje czwartego etapu gdzie musisz jeszcze porozmawiać z ochroną budynku i przejść test sprawnościowy - a te wszystkie głupoty za prawie najniższą krajową. Po tych wszystkich etapach zadzwonili po trzech miesiącach czy nie chce do pracy przyjść. Omijać szerokim łukiem jak się szanujecie.

@Laura

Napiszecie, z kim są t rozmowy? Kto ją prowadzi?? I czy taka rozmowa kwalifikacyjna to tylko rozmowa, czy w tym czasie jest jakieś zadanie albo test? Coś takiego funkcjonuje?

Joanna

W związku z tym, że również jestem już byłym pracownikiem pozwolę sobie też napisać opinie o firmie. Nie będę pisać o negatywach bo już tyle wiader pomyj zostało wylane, że aż ciężko się to czyta. Uważam, że jeśli wystawia się opinię zwłaszcza negatywną w pierwszej kolejności trzeba być pewnym, że sobie nie ma się nic do zarzucenia, tak więc nie do końca mogę się ze wszystkim zgodzić. Dodam, że uważam, za przesadne wylewanie frustracji w taki sposób i z takimi szczegółami. Pomijam fakt faworyzownia jednych względem innych ale tak to już jest myślę w każdej branży i w większości firm. Pracując w Rotopino nie miałam problemu z tym aby otrzymać podwyżkę ponieważ wiedziałam, że dzięki wysiłkowi jaki wkładałam w pracę mogłam o nią śmiało poprosić - wiadomo w odpowiednich odstępach czasowych. Pamiętajcie - wszędzie dobrze gdzie nas nie ma więc tak jak i w Rotopino, w każdej innej firmie również mogą pojawić się problemy więc nie ma co palić mostów i gdyby nie niespodziewana propozycja pracy na innym zupełnie stanowisku w innej firmie, ja nie zmieniłabym pracy w Roto. Pracowało mi się bardzo dobrze i nie miałam w sumie żadnych problemów z nikim. Każdy jest pomocny i otwarty przy jakichkolwiek wątpliwościach i pytaniach. Nikt odchodząc nie wspomina o tym, że pracuje w biurze w godz 8.oo - 16.oo - od poniedziałku do piątku co też uważam jest atutem czy o tym, że w przypadku nagłych problemów i konieczności wcześniejszych wyjść/późniejszych przyjść czy pracy zdalnej - nigdy firma nie robiła problemów. Życzę pozostałym aby zmiany jakie się szykują były tylko na lepsze a nowych zachęcam do spróbowania i przekonania się na własnej skórze jak się pracuje w Rotopino, bo papier przyjmie wszystko i napisać można w internetach co tylko się chce.

@Madzia

Jako były pracownik muszę zaprzeczyć. Trzeba "bić się" nawet o 200 zł netto. Najchętniej nie dawaliby ich wcale.

Oliwia

Co może wyróżnić Rotopino to atmosfera - firma pełna jest przyjaznych i pomocnych osób. Nawet jeśli nie masz doświadczenia, współpracownicy przeprowadzą cię krok po kroku przez cały proces i wytłumaczą, jeśli czegoś nie zrozumiesz. Nie musisz bać się zadawać pytań albo przyznać, że czegoś nie wiesz. Pracowałam już w kilku mieisach, ale w żadnym z nich nie spotkałam tak dobrej atmosfery. Nie ma żadnej rywalizacji ani nieprzyjemnych sytuacji, po prostu wzajemna pomoc i przyjazne podejście. Jeśli szukasz jakiegoś miejsca na początek swojej kariery, Rotopino jak najbardziej się nada. Dobra lokalizacja i ładne biuro to również kilka z atutów tego miejsca. Zdecydowanie polecam Rotopino. :)

nnnnn
@Emilia

trzy miesiące okresu próbnego, nauka teoretyczno-praktyczna z doskoku

Renata Nowy wpis

Nie orientujecie się czasem czy nie byłby ten Menedżer Kategorii Produktowych jeszcze potrzebny? Wiem, że ofertą do której się odnoszę jest z zeszłego roku ale nic nie poradzę na to, że łapię się pod jej kryteria. Z jakiej podstawy się rusza przy tych wymaganych trzech latach doświadczenia?

Madzia
@Joanna

Czyli firma przeważnie rozpatrywała pozytywnie twoje wnioski o podwyżkę? Mogę wiedzieć o jakich kwotach podwyżki mowa? No i jeszcze pytanie co do pracy zdalnej. Kiedy można się o nią ubiegać?

były pracownik Nowy wpis
@Madzia

Zakupowiec – Menedżer Kategorii Produktowych - przybliży mi ktoś, na czym ta praca z tego ogłoszenia z końcówki roku polega dokładnie? Niestety opis ogłoszenia zniknął, a zaciekawiła mnie oferta i chciałbym mieć oko na jakieś następne.

Pracownik Nowy wpis

Rotopino lata świetności ma już za sobą. Dobra atmosfera która niewątpliwie była największym atutem, zagęszcza się z miesiąca na miesiąc. Ludzie ewakuują się. Brak wsparcia i zwykłej rozmowy ze strony kadry zarządzającej. Dodatkowo wprowadzane są żałosne zasady jak zakaz pożegnania pracownika. Niskie zarobki. Tak jak napisał ktoś poniżej, firma pracuje na przestarzałych systemach. Brak inwestycji w pracownika, w jego rozwój jest chyba największym kluczem do porażki.

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Hunter S. Thompson

Jako były pracownik muszę powiedzieć, że Rotopino to świetne miejsce do pracy. Sądzę, że szczególnie jest ono dobre dla osób, które dopiero potrzebują się odnaleźć w życiu zawodowym, Mili i przyjazni współpracownicy i całkiem luźna atmosfera. Chcę też podkreślić wspaniałą osobę, która trzyma pieczę nad rynkami zagranicznymi czyli Panią I.C, która jest bardzo empatyczną i wspierającą osobą, która kiedy tylko nie jest zalatana zawsze pomoże i nawet nastawi za Ciebie karku jak coś jest nie tak. Jestem bardzo wdzięczny, że mogłem mieć tak fajną osobę nad sobą, Z minusów to hałas i to wcale nie przez rozmowy z klientami. W biurze potrafi tworzyć się prawdziwy kurnik, aż nie słychać własnych myśli. Do tego męczące światło i wieczna wojna o klimatyzację. Mimo tych małych niedogodności warto złożyć tu swoje CV

Teresa
@Hunter S. Thompson

A z czego wynika ta wojna o klimatyzację, bo przyznam, że mnie to zaciekawiło? Szukam pracy w obsłudze klienta. Sporo osób napisało tutaj, że praca jest spoko dla osób, które są na początku kariery zawodowej. Czyli bez doświadczenia tutaj zatrudniają? Podzielicie się tajemnicą jak wygląda wdrożenie takiej osoby?

Warwick

Monia
@Warwick

Wow 3 etapy. A z kim odbywały się poszczególne rozmowy? Co to byli za ludzie, na jakich stanowiskach??

Laura
@Warwick

To musiało być bardzo dawno, bo odkąd tam pracuję to rozmowy kwalifikacyjne to najczęściej jeden etap w postaci półgodzinnej, godzinnej rozmowy.

Aj
@Laura

Co nie zmienia faktu ze pensje w tej firmie są bardzo niskie, podwyzki i benefity poza placowe praktycznie nie istnieja a dodatkowo zarzadzajacy to glownie mentalnosc januszex mimo ze kreuja sie na nie wiadomo jaka firme... jesli ktos nie ma innych perspektyw i ma niskie koszty zycia, to mozna sprobowac, w innych przypadkach nie ma sensu tracic czasu na rotopino

@Laura

Rotopino.pl S.A. szukała niedawno pracowników w mieście Bydgoszcz. Kto podzieli się opinią na temat pracy w tej firmie?

Oliwia

@Oliwia

Hej, a ile takie wprowadzenie nowej osoby trwa? To jest okres próbny, gdzie są szkolenia, czy już normalny etat na UoP? I to wprowadzenie to nauka teoretyczna? Praktyczna? podpatrywanie innych pracowników?

nnnnn
@Emilia

trzy miesiące okresu próbnego, nauka teoretyczno-praktyczna z doskoku

Znajomy z otoczenia

Nie będe się rozpisywał o zmianach jakie zachodzą w firme Rotopino tj, (usunięte przez administratora).(usunięte przez administratora) Zmiejszenie ilości pracowników, zmniejszenie zapasu na magazynie ( szczególnie w 3LP, na to jest ciśnienie teraz największe ), zniwelowanie ewentualnych odpraw, wyjście na zero w tym roku. Wyniki jakie są każdy wie z Was pracowników.(usunięte przez administratora) Brak dynamiki. W tym roku nie wygląda lepiej. Mają już dość tego, mają rowery, opony które zarabiają. Nie ma chętnego który to pociągnie i się zaangażuje. Chcą sprzedać, poki jest jezcze jakaś przyzwoita wartość. (usunięte przez administratora)

Jakikolwiek
@Znajomy z otoczenia

Co to jest proces "m&a"?

KWIACIARNIA VIOLA KRAJENKA

Bardzo Dziękuję za wąż do wody z wózkiem Gardena. W opakowaniu była tylko WZ-ka jednak ja prosiłabym o Fakturę./ Kwiaciarnia "VIOLA" Wróbel Wioletta Krajenka ul. Złotowska b.n. 77-430 Krajenka NIP 7671032166. /Dziękuję.

@KWIACIARNIA VIOLA KRAJENKA

Dzień dobry, fakturę wysyłamy na wskazany w zamówieniu adres mailowy. Pozdrawiamy serdecznie Zespół narzedzia.pl

Cześć, jak wygląda kwestia finansowa w firmie? Ile dostaje pracownik na stanowisku specjalista ds. sprzedaży Allegro? W ogłoszeniu nie ma podanych widełek więc się zastanawiam nad aplikowaniem

Luiza
@Kandydat

nie podaja widelek bo sa niewysokie ... pewnie 3kola wyszarpiesz moze troche wiencej .. a na rozmowie pamietaj ze oni podaja wynagrodzenie w brutto wiec sobie sam musisz policzyc ja mysle o szukaniu innej pracy .. inni tez srednie nastroje po kawie w firmowej kuchni to depresi mozna dostac bo kasa slaba podwyszeek nie widac albo sa po 100zlotyh przy obecnych cenach

Grażyna
@Luiza

A można zdalnie pracować? Albo chociaż hybrydowo? Zastanawiam się czy koniecznie trzeba w biurze wszystkie zadania wykonywać skoro te nastroje i atmosfera nie są najlepsze ponoć...

@Grażyna

Dzień dobry, dopuszczamy pracę zdalną lub hybrydową, jednak konkretne warunki zależą od stanowiska, na które chciałaby Pani rekrutować. Co do atmosfery, najlepiej przyjść i się samemu przekonać, czy naprawdę jest tak jak jest to opisane w kilku ostatnich opiniach :-)

@Luiza

A jak właściwie wygląda ta kuchnia dla pracowników? Chodzi mi o wyposażenie. Jest mikrofala, lodówka, ekspres do kawy? Co pracownik ma do użytku podczas przerwy właśnie w tym pokoju?

Jangcy

Jako były pracownik mogie tylko napisac ze po roku czasie nie polecam pracy w tej firmie nikomu. Niekompetentni kierownicy zarzad oraz nierówne traktowanie to codzienność. Wynagrodzenie w 2023 roku to jakiś nieśmieszny żart, w tej firmie nie ma żadnych dodatkowych korzyści jak opieka medyczna. Premia nie istniejje. Praca na przestarzałych systemach. Brak możliwości rozwoju. To co oferują w ogłoszeniu o pracę to większość bajki dla dzieci. Firma przeżywa kryzys widząc po ogromnej ilości ogłoszeń o pracę ludzie odchodzą. Bałagan chaos i nie ma ludzi którzy mogli zarządzać pracownikami. Przykre smutne i prawdziwe, odradzam nie polecam, wielki minuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuus!!!!!!!!!!!!!!

Nani
@Jangcy

Witam serdecznie, Miałam tam rozmowę i właśnie przez wynagrodzenie nie wzięłam tej propozycji panie co rozmawiały bardzo niepewne siebie oraz brak im umiejętności i to też zadecydowało o mojej decyzji. Czytając te komentarze dobrą decyzję podjęłam. Pozdrowienia

@Nani

NANI , czy możesz powiedzieć w przybliżeniu jakie wynagrodzenia na jakim stanowisku ? Ide na rozmowe w przyszłym tygodniu :/

Nani
@Kandydat

Nie chce naruszwc dobra firmy jeśli chodzi o wypłatę i ich tajemnicy ale wynagrodzenie to porażka. Stanowisko to była praca obsługa klienta na rynek polski. Nie chce zniechęcać bo trzeba wyrobić sobie samemu opinie ale w moim doświadczeniu wyglądało to mało profesjonalnie. Pozdrowienia.

@Nani

Witam Wszystkich Najlepiej krytykować jak się nie udało dostać do pracy. Nic się nie wie, ale na starcie żąda się więcej niż otrzymują pracownicy, którzy pracują lata. Typowe podejście pokolenia 90 +. Powodzenia w znalezieniu wymarzonej pracy.

Kandydatka

To że ktoś jest rocznik 90/00 to coś gorszego ? Fajnie wasz pracownik pokazuje wizytówkę firmy. Na pewno już nie przyjdę na rozmowę, to jest jawna dyskryminacja. Wasz pech że jestem 90 rocznik. Nie ma co się dziwić widząc opinię na temat niepełnosprawnego kandydata wcześniej.

Małgorzata

Jako były pracownik z dość długi stażem jak na tą firmę, to uważam, że jest to całkiem dobre miejsce na rozpoczęcie swojej kariery i zdobycie jakiegoś doświadczenia. Łapią się ludzie na " fajne biuro " w atrkacyjnym biurowcu, niby brak podejścia korporacyjnego oraz tym, że mają powiązanie ze znaną firmą Oponeo i traktują to jako zaszczyt pracy dla nich. Słabe wynagrodzenie, biurko w biurko, ciasno, brak motywacji oraz niekompetentna kadra menegerska, osadzeni po jakiś układach i powiązaniach rodzinnych. Zarząd bez wczesniejszego doświadczenia na tego typu stanowiskach. Słaboo, słabooo, niestety...... rotacja duża w pracownikach czy to na szczeblach niskich i na szczeblach kierowniczych/ dyrektor. Zarząd niezmienny od długiego czasu, aczkolwiek :)

Liliput
@Kandydatka

Serio ludzie, wchodzicie na opinie, które głównie dodają osoby które sobie nie poradziły lub nie otrzymały pracy i tym się kierujecie? Gdybym tym ja się kierował to zostałbym bezrobotnym do końca życia. Najlepiej sprawdzić samemu jak jest i ruszyć cztery litery a nie siedzieć na forach i opisywać nie poznając realiów. Trochę to żenujące.

Ten, któremu się udało
@Liliput

Jako eks pracownik mogę potwierdzić komentarze powyżej - to nie jest firma dla osób, które mają sensowne doświadczenie zawodowe i są ambitne. Szybko się wypalicie i będziecie sfrustrowani panującymi w firmie zasadami, zwłaszcza jeśli chcecie aplikować na wyższe stanowisko. Potwierdzam też opinię o kierownictwie firmy - to osoby bez wcześniejszego doświadczenia w kierowaniu przedsiębiorstwem, do tego niechętnie przyznające się do niewiedzy, błędnych decyzji i niezbyt skłonne do rozwijania się. Proste decyzje często wymagają wielogodzinnych konsultacji i narad. Problemem są też pensje - najlepiej na początku negocjować jak najwyżej, bo później podwyżki to śmiech na sali. Generalnie polecam osobom bez dużego doświadczenia, które chcą mieć spoko wpis w CV - w firmie nie ma wielkich (usunięte przez administratora) mobbingu (chociaż niby wszyscy w firmie się równi, ale osoby jedzące obiadki z członkinią zarządu są jakby równiejsze :D), przestrzegany jest kodeks pracy itp. Ale to nie jest miejsce na dłuższą karierę, chyba że szukacie spokojnej posadki do emerytury.

@Jangcy

A w czasie, w którym pracowałeś były jakieś podwyżki? Co konkretnie nie zgadzało się w ogłoszeniu o pracę z rzeczywistością? Nie ma żadnych szkoleń, awansów?

Robrojek

jako były pracownik mogę zachęcić innych do szukania pracy w innej firmie. Tutaj wpada się w wir pasywności: u góry nie ma osób z dużym doświadczeniem, więc decyzyjność i odpowiedzialność spychana jest na niższe szczeble. Nie ma sensownych zachęt do rozwoju, bo przecież nie można być mądrzejszym od zarządu (a kto jest szwagrem, ten zawsze zna się najlepiej ;) ). W firmie najbardziej lubi się średniactwo, dobrze kupić coś z katalogu avonu i zjeść obiad o dobrej godzinie. Nie potrafią utrzymać sensownych pracowników i się obrażają na odchodzące do innych firm osoby. Nietrafiona rekrutacja zepsuła np cały dział marketingu, za co nikt nie wziął odpowiedzialności, nawet jak zwalniały się kolejne osoby. Sajgon gdzie indziej, nie wiadomo kto ma jakie kompetencje, dlatego każda pierdołę trzeba załatwiać z zarządem, który w ten sposób udaje, że ma kontrolę nad tym, co się dzieje w firmie. Zarobki znacznie poniżej norm, gdzie indziej można zarabiać znacznie więcej i mniejszym stresie

Celestyna
@Robrojek

Robrojku ;) myślę, że Twoja opinia jest Bardzo subiektywna i oczywiście masz do tego prawo. Sądzę, że pasywność to cecha i widocznie Ty taką posiadasz. Nie wrzucaj proszę wszystkich do jednego worka. Myślę, że pracują tu również osoby pełne pasji i zapału, które sprawiają, że chce się przychodzić do pracy. Zachęty do rozwoju...myślę, że są i można je znaleźć jeśli ktoś popracuje troszkę dłużej niż Ty ;) i można być mądrzejszym od ciotki, wujka czy kochanki nawet :) Za krzywdzące uważam opinie, iż osoby kupujące coś z Avonu są średniakami hahahah, myślę, że czasem fajnie kupić sobie jakiś kosmetyk, może spróbujesz?! ;) Za moich czasów widziałam kilka osób, które się zwolniły i, wierz mi lub nie, jeśli były to osoby wartościowe i mądre, to do teraz utrzymują stały i naprawdę dobry kontakt zarówno z zarządem jak i obecnymi pracownikami. Co prowadzi mnie do napisania rady dla Ciebie: w życiu nie warto palić za sobą mostów i zachowywać się jak....bo nigdy nie wiadomo co Cię może spotkać i z kim skrzyżują się Twoje drogi w przyszłości. Na koniec życzę Ci wspaniałej pracy bez stresu gdzie będziesz mógł w końcu czuć się Wielki ;)

Robrojek
@Celestyna

Dziękuję, jak wiele innych osób, które odeszło z tej firmy, mam lepszą i satysfakcjonującą pracę :) Szukanie w wypowiedzi sensów, których w niej nie ma, jest bardzo średnim sposobem odpowiedzi. Ale cóż, czy nie został wytknięty wcześniej brak kompetencji? To widocznie na tym polu tez ich brakuje.

Sarmata
@Celestyna

Osoby pełne pasji i zapału to są raczej już dawno poza Roto :D Zostały pojedyncze sztuki, którym grozi wypalenie, którego oczywiście nikt nie zauważy i nie zdiagnozuje, bo miękki HR dla zarządu to czysta abstrakcja, jak zresztą także i wiele innych, dość oczywistych na obecne czasy rzeczy. Firma bardzo by chciała być profesjonalna, ale długo nie wyjdzie mentalnie z garażu.

Celestyna
@Robrojek

Nie wiem o jakie sensy Ci chodzi, zwyczajnie odpowiedziałam na Twoją opinię i informacje w niej zawarte. Jeśli mój sposób odpowiedzi jest średni, to Twoja opinia również taka musi być, nie uważasz? Trudno doszukiwać się kompetencji w zwykłej odpowiedzi :) Oczywiście cieszę się również, że masz lepszą i satysfakcjonującą pracę, tylko nie bardzo rozumiem po co po czasie wypisywać na forum i marnować swój czas? Pozdrawiam serdecznie.

!!!!

Niestety, smutna prawda. Ludzie fajni to wszystko. Marketing to porażka. Dział pęka w szwach coś w stylu chcesz pracować to i stanowisko się znajdzie... a efektów brak. Starszym pracownikom podwyżki nie dadzą, ci odchodzą bo dobrą atmosferą rodziny nie wykarmisz! O 100 czy 200 zł musisz udowadniać,że nie jesteś(usunięte przez administratora):/ W IT i Finansowym nie ma takiego kwasu z tego co udało mi się zorientować - tam ludzie raczej nie odchodzą. Jedna babeczka w zarządzie jest spoko chociaż nie było mi dane z nią współpracować to wiem , że to jedyna osoba z wieloletnim doświadczeniem i mająca głowę na karku.

Agata

Miałam aplikować na Specjalistę ds. Sprzedaży Allegro ale trochę nie wiem co myśleć po przeczytaniu negatywnych opinii tutaj. Czy tego stanowiska też one dotyczą? Piszą, że to praca zdalna wiec ciekawa jestem jak to wygląda i w jaki sposób kontrolują prace pracowników? Dajcie znać bo nie wiem co robić

@Agata

Dzień dobry, mamy na tej stronie również wiele pozytywnych opinii także proszę się nie zrażać, aplikować i samemu się przekonać, które opinie są bardziej wiarygodne:) Jeśli chodzi o pracę zdalną na tym stanowisku, jest to tylko opcja dla osób spoza Bydgoszczy, jeśli kandydat/kandydatka będzie z Bydgoszczy zachęcamy do pracy stacjonarnej u nas w biurze.

@Pracodawca

To jak to jest z tymi opiniami i dlaczego jest tyle nowych ogłoszeń o pracę?? Na dodatek jeszcze w różnych działach. Proszę tylko aby nie używać utartych schematów że firma się dynamicznie rozwija bo wiadomo jakie są teraz czasy w handlu a szcz golnie branżach budowlanych. Posiadam bardzo duże doświadczenie z portalem allegro lecz jak czytam te wszystkie opinie bardzo dużo rzeczy się nie zgadza i zastanawiam się nad rekrutacja. Licze na szczera wypowiedź pracodawcy

@Kandydat

Powodów nowych ogłoszeń o pracę jest kilka. Rozumiem, że taka odpowiedź Pani nie satysfakcjonuje, ale niestety muszę napisać zgodnie z prawdą, że nasza firma nieustannie się rozwija i w związku z tym potrzebujemy nowych Pracowników. Owszem, jest kryzys w branży budowlanej jednak na razie w naszej firmie nie jest on bardzo odczuwalny, dlatego nie stoimy w miejscu tylko szukamy nowych, chętnych osób do dołączenia do naszego Zespołu. Kolejnym powodem jest oczywiście rotacja Pracowników, tak jak w każdej firmie zdarza się, że i u nas Pracownicy odchodzą z różnych powodów. Jednak wskaźnik rotacji w Rotopino utrzymuje się na bardzo dobrym poziomie i wynosi ledwie 5% co daje wynik poniżej średniej krajowej. Nie wiem co dokładnie ma Pani na myśli pisząc, że „bardzo dużo rzeczy się nie zgadza”, jeśli ma Pani jakieś wątpliwości zapraszam na rozmowę rekrutacyjną gdzie będzie mogła Pani zadać wszelkie nurtujące Panią pytania.

JR
@Pracodawca

xD. Dziwi mnie że dopiero teraz ktoś zaczął pisać prawdę o tej firmie Pracodawca zaczyna odpisywać na pytania bo sie sypie wszystko xD i się tłumaczy jakimś anonimom

Czy jest możliwość pracy w Rotopino.pl S.A. na część etatu?

Są w firmie osoby pracujące na część etatu, jednak nie jest to możliwe na wszystkich stanowiskach.

Emilia

Hej. Szukam informacji o stanowisku Młodszy specjalista ds. wsparcia technicznego, ponieważ dopiero co była rekrutacja. I mnie interesuje, jak ona wyglądała? Ile czasu trwał proces rekrutacji? Jakie pytania padają na rozmowie z rekruterem?

KK

Byłem na rozmowie w zeszłym roku. Poproszono osobę do sprawdzenia języka francuskiego. Wyszedłem zniesmaczony - pytała o doświadczenie, to zacząłem odpowiadać w połowie drogi dowiaduje się, że Pani miała na myśli co innego niż to o co pytała, najlepszym hitem było jedno pytanie o to czy ja mam pytania, zadałem kilka prostych, Pani na to, że może użyć dużo słów, ale i tak nic z nich nie wyniknie. Cóż taka rozmowa jest wizytówką firmy, dobrze uważać kogo poleca się do jej przeprowadzenia.

Dzień dobry, czy rekrutacja na stanowisko Asystent/Asystentka Działu Zakupów i Asystent/Asystentka Działu Produktu została zakończona? Pozdrawiam

ppp
@Karolina

Asystent/Asystentka Działu Zakupów - jest ogłoszenie: https://www.gowork.pl/oferta/asystent-asystentka-dzialu-zakupow,6rtii0aTRm60peZFaCjpFd,bydgoszcz

@Karolina

Dzień dobry, rekrutacja na oba stanowiska wciąż trwa. Zapraszamy do zgłaszania się.

@Pracodawca

Raczej znowu a nie jeszcze. ;)

Bartosz
@Karolina

Ciągła rotacja? Ogłoszeń o pracę zawsze zamieszczają sporo. Z czego to wynika? Jest tak dobrze, jak to stara się ukazać pracodawca?

kandydat

Witam, jaka jest atmosfera w Rotopino?

Zostaw merytoryczną opinię o Rotopino.pl S.A. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Rotopino.pl S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Rotopino.pl S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rotopino.pl S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Rotopino.pl S.A.?

Kandydaci do pracy w Rotopino.pl S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Rotopino.pl S.A.
3.6/5 Na podstawie 38 ocen.

Rotopino.pl S.A.