ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie

Opinie o ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Moni Nowy wpis

Nie polecam tej firmy zatrudniają na umowę zlecenie poczym przed samą umowa zwalniają bez podawania przyczyny

Jaki dress code obowiązuje w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.?

Yennefer

Z tego co wiem to produkcja jak produkcja - wiadomo. Natomiast z tego co pamiętam to do biur to schludnie, ale bez rygoru krawatu lub muszki. Oczywiście obecność klienta z zewnątrz zobowiązuje do dobrego ubioru aczkolwiek to normalne, jak w każdej firmie.

Adam Nowy wpis
@Yennefer

Masz jakieś bliższe informacje o pracy na produkcji w firmie ELDRUT? Chciałbym ustalić jakie warunki zatrudnienia na tym stanowisku oferuje ten pracodawca.

Yennefer Nowy wpis
@Adam

Niestety nie pracowałam w tej firmie na produkcji ale w biurze.

Konstanty

Pewne jest to, że dobrze i sumiennie pracując każdy będzie zadowolony z firmy i firma z pracownika.

Pedro

Ja również uważam, że to świetna firma i świetny pracodawca. Może trzeba się starać lepiej w pracy?

Drwal

Dużo roboty, jest spoko. Fajni ludzie

Depys
@Drwal

Jacy fajni ludzie chyba twoja pierwsza robota i ludzi nie znasz nawet tych z którymi pracujesz

Berko_11

Polecam, jest OK Lubię atmosferę w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. za: Atmosfera i każdy wie co do niego należy

Teresa
@Berko_11

@Berko_11, rozwiniesz troszkę swoją wypowiedź? Wspominasz o atmosferze, a może napiszesz jeszcze co nieco o formie umowy oferowanej przez ELDRUT, o tym, w jakim trybie odbywa się praca w tym miejscu, czy pracownikom przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne... To bardzo ciekawe tematy!

Grzegorz

Dobry pracownik zawsze sobie radzi i nie narzeka!!!

ABC

Jest naprawdę ok, polecam tu prace. Zgadzam się z postem _Azi

WP

Ja tez nie mam uwag choc zawsze by sie cos znalazlo .przynajmniej kasa jest zawsze na czas

Tencik

Ja taM robie co do mnie nalezy i sobie chwalę

_Azi

Pracuję obecnie w tej firmie. Fajna atmosfera i szef który dba o relacje z pracownikami a co więcej nie odrzuca pomysłów od pracowników. Oby się nic nie popsuje a będzie ciekawym miejscem do pracy w regionie mieleckim.

Zostaw merytoryczną opinię o ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. - Wadowice Górne

• Jak się pracuje w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ELDRUT Sp. z o.o. Sp. k.