ASMO Solutions

Opinie o ASMO Solutions

Aktualność
Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi ofertami pracy ze szkoleniem.

Gucio

Hej! Czy ktoś pracuje/pracowal w okolicach Bremen? Produkcja sałatek i dressingów. Planuje tam pracować i szukam opinii

Suzi023 Nowy wpis
@Gucio

Hejka niedługo wybieramy się do pracy jako Pracownik magazynu RTV/Komisjoner Göttingen czy miał ktoś doświadczenie w tej firmie ? Jak oceniacie ?

Marcinek Nowy wpis

Nie mogę narzekać na firmę załatwili mi prace jak zostałem wykiwany w Pl,.

Ktoś Nowy wpis
@Marcinek

W jaki sposób

Goska Nowy wpis

Pracuje na magazynie w Media markt dobre warunki pracy, wszystko zorganizowane z asmo nie kontaktuje się czesto bo mamy tam przelozopnych z media marktu, piniedze mi zaplacili tak jak mieli

Warto na te plandekę bez języka na Fuldę jechać? Piszą, że dają około 2 600 euro na rękę i umowę o pracę na czas nieokreślony. jak jeszcze przy tym to bezpłatne zakwaterowanie z opisu oceniacie?

Firma ASMO Solutions prowadziła rekrutację na stanowisko Kierowca kat. C+E 2600-2800 euro na rękę, plandeka, pewne zarobki,. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Józek

Wyjechałem i jest ok. Wywrotka, praca jak tu w Polsce.

Gościu

Wyjechałem i na razie jest ok praca na dniówki wokół komina powoli zaczynam ogarniać co gdzie jest mieszkanie też może być

Kubuś
@Gościu

Chcę jechać na ładowacza śmieciarki proszę o jakieś info co jak itp pozdro

Ta praca to tak na serio na długo coś ? Obiecują widzę w ogłoszeniu Kierowca CE umowę na czas nieokreślony niemiecką, ale czy to oznacza to samo, to trochę zagadka dla mnie. Ile Wy tam pracowaliście z nimi? Dajcie znać.

Kris

Znaleźli mi dobrą robotę z mieszkaniem, płacą na czas często zjeżdzam do domu i kasa spoko

Janko

Pracuje u nich ogarneli mi pokój i pojechałem na gotowe praca taka jak opisywali robota ta sama co w pl tylko kasa lesza

@Janko

A pozostali współpracownicy jacy się trafili? Interesuje mnie też zestawienie kosztów utrzymania. Jakie w praktyce wychodzą na przykład na tydzień lub też miesiąc?

Kaśka

Praca na magazynie ok nie jest zbyt wymagająca fajni ludzie jest beka

#kaśka
@Kaśka

Gdzie pracujesz? Na czym polega praca? Jak zakwaterowanie?

Ola
@Kaśka

Witaj a co robisz na magazynie ? Język trzeba znać niemiecki ?

Który system Wam się bardziej sprawdził w pracy? Chciałem aplikować na kierowcę kat. C + E a tam podają 3/1 lub 2/1, jaki wy macie? Jeśli to kwestia wyboru to chcę się poradzić, jak lepiej sobie tu ustalić. W ogłoszeniu tylko tyle napisali

A mnie w większości pokazują się oferty za kółko. Był ktoś na plandece w Essen może? miasto kojarzę bo byłem, nie wiem czy praca tam dobra. Piszą o zaliczkach już w samym tytule. Auta wiecie jakie maja? piszą tylko ze nowoczesne

Meso

Witam dostałem ofertę pracy z tej agencji jako ślusarz spawacz w Magdeburgu,kto coś się orientuje?Będę wdzięczny za info pozdrawiam

Jak się w tej chłodni pracuje to są jakieś dodatki w ogóle? Chodzi mi głównie o takie szkodliwe za pracę właśnie w niskich temperaturach, bo to tak pewnie wygląda, nie? Dajcie znać szerzej, jak to jest. Pytam, bo znalazłem ogłoszenie.

Ewa 52

Czy ktoś pracuje przez tą agencję jako szwaczka?? Mam ponad 20 lat pracy w zawodzie krawcowej i jestem ciekawa czy warto wyjechać przez tą agencję do pracy??

ładowaczMPO

Witam Czy ktoś pracuje przy załadunku odpadów jako ładowacz śmieciarki ( mulllader ) Co możecie powiedzieć o tej pracy w Niemczech ? Pracuję w Polsce w tym zawodzie. Pozdrawiam !

Kosmo

Nie mam zastzren robie u nich od 2 lat zmieniłem firme raz jak wywrotka na zime sie skonczyla bez przestoju. Płacą i tyle jak wolne chce to jakos tam ogarna mi zawsze

Pioter82

nie mogę złego słowa powiedzieć, załatwili mi pracę bez języka w razie potrzeby ogarniją tematy ,żeby mi pomóc jak nie mogę sie dogadac. Wypłłata zawsze jest

@Pioter82

Cześć, tez bym właśnie bez języka jechał jeśli już, to byłby mój pierwszy wyjazd. Powiesz przy tym z jakimi sytuacjami można się ewentualnie spotkać bym już mógł być na nie wstępnie przygotowany? W czym pomagają?

a to biuro jest jakieś nowoczesne? Jak wygląda ergonomia pracy? ktoś pisał ze uważa je za ładne i ze chyba dobrze się w nim pracuje, lecz nie znam szczegółów a lubię być mimo wszystko na bieżąco. Głównie tutaj kierowców szukają, przynajmniej tak widzę po ofertach, co natomiast z biurem? Gdzie znajdę aktualne ogłoszenie? Ktoś wcześniej widzę ze jakieś odkopał

K.

Polecam fajną atmosfera w pracy , ładne biuro pomocni ludzie, ogólnie dobrze się tutaj pracuje

Zostaw merytoryczną opinię o ASMO Solutions - Warszawa

• Jak się pracuje w ASMO Solutions?

Zobacz opinie na temat firmy ASMO Solutions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 137.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ASMO Solutions?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 70, z czego 54 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ASMO Solutions