Opinie o Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k. w Warszawa

Luna Nowy wpis

Klienci zmuszani są do korzystania z kas samoobsługowych, a pani w kasie albo pan nie mają czasu pomagać. Przez to korzystanie z samoobsługowych kas trwa parę razy dłużej niż przy zwykłej kasie, ciągle pojawiają się komunikaty że coś jest nie tak. I tak można stać i stać... Dramat

robinsynek Nowy wpis
@Luna

w sklepie nigdy nie było kas samoobsługowych

Asia Nowy wpis

Nie polecam☹️papier toaletowy w promocji za 11.99 zł. Przy kasie 14,99 zł. Oszustwo. Omijać z daleka. Przy kasie Pani tylko opowiedziała że przeprasza i czy kupuję. Chyba sklep potrzebuje inspekcji? Trzeba ją zapewnić ????

Zainteresowana

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracownika? Jaka jest atmosfera?

@Zainteresowana

Wypłata na czas, warunki ok

Bella Nowy wpis
@Zainteresowana

Okropna kary pienieżne za braki i za pójście na zwolnienie leksrskie jak możesz to sie zastanów czy warto

Waldi

Witam wszystkich. Co powiecie na to że cena artykułu jest inna przy kasie niż na pułce.Nie mieści się mi to w głowie wam też.Trzeba pilnować cen za każdym razem już wielokrotnie sam się przekonałem jak w przedszkolu dzieci.

Lidia
@Waldi

Zdarza się! Ale jest to ewidentne niedopatrzenie pracowników i tak być nie powinno. My jako klienci musimy pamiętać że wg prawa kupujący kupuje po cenie jaka widnieje przy towarze i nas nie interesuje że Pani zapomniała zmienić cen, nie zdążyła, nie było komu...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Koza

Sklep na ul.swietokrzyskiej w związku iż mieszkam w pobliżu robię tam często zakupy . Zaopatrzony super zawsze Świerze warzywa i wędliny przepyszne ciasta!!bardzo miła obsługa (mogłoby być więcej Polaków) ale cóż takie życie może tylko p.kierownik zmiany mogłaby być troszeczkę milsza .

Magda

Ile zarabia regionalny?

Dariusz

Sklepy Doroty to polska sieć sklepów spożywczych działających na terenie Warszawy i okolic. To, co wyróżnia firmę, to duży wybór świeżych produktów, atrakcyjny poziom cen oraz miły i wykwalifikowany personel. Obecnie firma rekrutuje osoby na stanowiska: kasjer-sprzedawca, kierownik zmiany, regionalny kierownik sprzedaży i ajent sklepu spożywczego. Firma prowadzi stronę https://www.facebook.com/SklepyDoroty/ gdzie jest sporo informacji o sklepie, promocjach i wydarzeniach. Proszę osoby zatrudnione, żeby dodawały swoje komentarze na temat rodzaju zawieranych umów i stabilności zatrudnienia. To ważne informacje, które interesują wszystkich potencjalnych kandydatów.

Darek
@Dariusz

Witam, na jakie wynagrodzenie może liczyć regionalny kierownik sprzedaży?

Były
@Darek

Ta firma to dramat i poziom podlogi. Zaden szanujacy sie doswiadczony zarzadzajacy nie przetrwa w tym syfir okresu próbnego. Dramat p. Dyr ( kobieta z pragi prostota i wulgarność) zatrudnia ludzi na kier regionu o podobnym poziomie dlatego rotacja spora. Wynagrodzenie typowe dla slabo zarzadzanej firmy. Polecam byc z daleka jak ma sie IQ na poziomie min 90. (usunięte przez administratora) też z pensja a skladki od najnizszej krajowej. To nie jest praca dla doswiadczonego regionalnego a raczej ewentualny awans finansowy dla kierownika sklepu bo nie awans rozwojowy. To (usunięte przez administratora) totalne wiem co mowie chwile pracowalem.

Martyna

Jak podzielony jest sklep, na ile działów ? Czy każdy dział ma osobna premie ?

Land Cruiser

911 periscope zig zag Families melons ....... 911blond alcomat carrera ....... G-1 G-2 G-3 Mat Bud Devoloment ...... blond 911police Cartier periscope Oreo

Dariusz

Z tego co patrzyłem na stronie u pracodawcy, szuka on ciągle pracowników na różne stanowiska (kasjerzy, kierownicy zmian, regionalni,). Jesteście w stanie coś polecić?

Nina

To forum pracownicze więc klienci powinni zwracać uwagę gdzie zamieszczają swoje wpisy!

Trzybe

Sklep Wiolinowa 17- masakra, stale stary, śmierdzący towar. Dn. 09.08.19, dzień po nowej ofercie, brak pieczarek. Właściwie są, ale stare, czarne i śmierdzące. Korzeń pietruszki stary, pomarszczony, nawet świnia tego by nie zjadła. To jest skandal, nie mamy szczęścia do sklepów w tym miejscu. Za tak duże pieniądze, jakie musimy wszyscy płacić za żywność, to lekceważenie i skandal.

marga

Na Ursynowie a konkretnie na Natolinie przy ul: Belgradzkiej znajduje sie sklep Top Market. Wieczorem ok 1.5h przed zamknieciem jest myta podłoga i nie mozna wchodzic w niektore alejki. Mozna poczuc sie jak intruz. Załoga jest niesympatyczna i nigdy nie ma nikogo na dziale z wedlinami, serem i miesem. Mieso wyglada na stare a ceny w stosunku do innych małych supermarketów dużo wyższe.

Octavia

jeśli kogoś obchdozi moje zdanie to polecam tą firmę przyszlym praconikom, pierwsza w ktorej traktują mnie w porządku, jak człowieka a nie jak śmiecia

Majka
@Octavia

A jak was zatrudniają na umowę o pracę czy umowę zlecenie ( w przypadku umowy zlecenia interesuje mnie na jak długo).

@ja Napisałeś, że wypłata w firmie Sklepy Doroty Plus jest na czas, a co z premią za wyniki? Czy można liczyć na coś takiego w tej firmie? Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna, oceniłeś pozytywnie warunki, ale nie napisałeś co masz dokładnie na myśli. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź?

Marzi

Mnie przyjeli bez zadnego doświadczenia, ale to jestem obrotna dziewczyna i widać, ze ogarniam dużo i w ogole. Ogólnie to jestem zadowolona z pracy w Sklepach Doroty, dobre warunki, pensja w okolicach 2000 złotych, to zalezy od nadgodzin. Kierownictwo przyjaznie nastawione do personelu, jest git.

Ja pracuje i sobie chwalę. Wypłaty zawsze na czas, stawka całkiem dobra jak na sklep, kierownictwo miłe, można się dogadać. Co ważne urlop płatny no i wyciagam tak ze 2000 miesiecznie

Gosia

Nie ma co narzekac warunki dają całkiem korzystne.

agnieszka klientka

Sklepy przyjazne klientom, to zdecydowanie mozna powiedzieć o tych sklepach. Baaardzo uprzejma obsługa i do tego kompetentna jak można zauważyć

marta

Praca na dobrych warunkach i w miłym zespole. Ja polecam. P.S. Kasa też jest spoko

Zostaw merytoryczną opinię o Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k. - Warszawa

Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k.
4.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Aleja Wyzwolenia 16
    00-570 Warszawa

Sklepy Doroty Plus Sp. z o.o. sp.k.