Opinie o Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o. w Inowrocław

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o. w Inowrocław

Ryszard

Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie są pokoje ,ile osobowe czy są też 1 zaplecze sanitarne oraz czy w pokojach jest czajnik.

Na ich stronie nie ma zakładki "kariera", a na portalach też brak jest ofert pracy. Zakładam jednak po opisie ze strony, że jacyś fizjoterapeuci tam pracują, sama chciałabym podjąć taką współpracę. Na jakim poziomie jest wynagrodzenie dla osób z doświadczeniem i jakie dodatki wchodzą w skład pensji?

Dariusz Raflesz Nowy wpis

Przebywałem w Energetyku od 1.12.23 do 21.12.23 . personel bardzo kompetentny i życzliwy. Program zabiegów skuteczny. Warunki zakwaterowania i wyżywienie bez zarzutu.

Nie znalazłam w wątku żadnej informacji na temat pracy pań salowych, widziałam, że pytanie padło ale niestety nie ma odpowiedzi. Czy praca jest zmianowa? Jeżeli tak to w jakich godzinach? Jakieś dodatki dla takich pracowników się znajdą? Oprócz podstawowego wynagrodzenia dochodzi jeszcze jakiś socjal? Wiele pozytywnych opinii padło od osób korzystających z usług firmy, ma to spore znaczenie przy wyborze pracy :)

Ryszard Nowy wpis

Firma Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Bożena i Marek Molińscy

Dlaczego już kolejny raz korzystamy z pełnopłatnych usług Szpitala Uzdrowiskowego ENERGETYK ? Sprawny, empatyczny i kompetentny personel gwarantuje zadowolenie z kuracji. Na wyróżnienie zasługuje przyjazny interesantom Pan Piotr Kmieć. Już wcześniej dowiódł, że marketing podnosi rangę i popularność sanatorium. Miła, grzeczna i kompetentna recepcjonistka Pani Anna Michalak błyskawicznie obsługuje i reaguje na potrzeby kuracjuszy. Kultura osobista, fachowość i przystępność Pana dr Dariusza Słowika daje poczucie medycznego bezpieczeństwa podczas kuracji. Masażysta Pan Maciej Zarzecha dokłada wszelkich starań , aby pacjenta "postawić na nogi". Przez grzeczność i komunikatywność nawiązuje przychylność pacjenta. Pani Anna Makowiecka wykonująca kilka różnych zabiegów dała się poznać jako fizjoterapeutka szybka, grzeczna niosąca pomoc wszystkim kuracjuszom. Do każdego pacjenta podchodząc bardzo opiekuńczo. Silną stroną Energetyka jest pion żywnościowy. Kierownik żywienia Pani Alina Frasz gwarantuje smaczne, urozmaicone i obfite posiłki. Posiłki wydawane punktualnie. Należy pochwalić obsługę stołówki. Kelnerki i kelnerzy grzeczni życzliwi kuracjuszom. Mając na uwadze dobrą i przyjazną opiekę zapraszamy i wracamy z sentymentem do ENERGETYKA. Z przyjemnością polecamy kuracje w Energetyku. Bożena i Marek Molińscy

Ilona
@Bożena i Marek Molińscy

A czy ta recepcjonistka jest tylko jedna? Czy może jakieś inne osoby także pracują na tym stanowisku, ale ta konkretna państwu była najbliższa? Mogą państwo dodać coś na temat atmosfery między pracownikami, wyglądają na zadowolonych? Podpytuje z perspektywy osoby zainteresowanej pracą

Jakiś czas temu firma poszukiwała w sieci pracownika jako Specjalista/ka ds. Marketingu. Wyszukałam sobie to ogłoszenie i mnie zaciekawiła posada, stąd mam pytanko, czy można tu liczyć na start od razy UoP na czas niekreślony? Konkretnie chodzi mi o kogoś, kto ma doświadczenie w branży około 4 lata. A jeśli nie, to po jakim czasie można taką umowę dostać?

BP
@Marta

Po 3 mies. próbnych.

Marzena
@BP

Super! A czy można bardzo negocjować stawkę przy przedłużeniu tej umowy? Jak to w praktyce wygląda?

Janek pokój 306

Byłem od 14 lutego do 7 marca 2023. Jestem bardzo zadowolony.Personel miły i życzliwy.Posiłki urozmajcone smaczne.Pokoje utrzymane w czystości.W pierwszy dzień pobytu zostałem mile zaskoczony wizytą lekarską u doktora J. Kulasa.Super człowiek,miło z kimś takim rozmawiać. Życzę każdemu kuracjaszowi aby tak rozpoczynał turnus senatoryjny !

Edyta

Z tego co widzę w wątku, wiele opinii dotyczy klientów szpitala. Znajdzie się jakiś pracownik z wiedzą w temacie pracy pań salowych. Jakiego rzędu zarobków można się spodziewać? Ile MSC wychodzi wynagrodzenia netto? Rejestrują na umowę o pracę? Chętnie też się dowiem jak wyglądają zmiany. Z góry dziękuję.

Pacjentka

Polecam to miejsce osobom po operacji z obawą wracającym do rzeczywistości. Mogą liczyć na dobrą opiekę medyczną, skierowaną na indywidualne potrzeby rehabilitację, schludne warunki mieszkaniowe i smaczne posiłki. Dziękuję nie tylko we własnym imieniu.

Radek

Miałem wielkie szczęście ze trafiłem do szpitala uzdrowiskowego Energetyk w Inowrocławiu. Super miejsce. Gratuluje załodze

Tadek
@Radek

Jak można chwalić ten pseudo przybytek niby troszkę teniej ale głód i niemiłe wspomnienia .to co dają do jedzenia to jest obrzydliwe a nawet stare.Herbate najlepiej kupić swoją woda w czajniku zimna zupa to sama woda trudno coś pozytywnego o kuchni napisać to nie jest sanatorium tylko coś w tym rodzaju. Odradzam!

rasa52@tlen.pl
@Tadek

wyjeżdżam 3 lutego i po odczytaniu wszystkich opinii jestem bardzo zmartwiona. Bardzo prosze odpoiwdzieć na nurtujące mnie pytania: czy był Pan zadowolony z bazy zabiegowej? czy w pokojach są czajniki elektryczne, czy zapewniają ręczniki? czy w pokojach jest ciepło? Dziękuję za odpowiedż

Paulina

Sporo z Was ma zastrzeżenia, co do tego miejsca. W większości są to sprawy techniczne, że np nie ma windy albo typu, że śniadania za wcześnie. A może warto pogadać i wtedy pomyślą o jakiejś zmianie?

Klient
@Paulina

To nie chodzi o sprawy techniczne a o chciwość zarządcy pomimo ekstrą dopłaty 180zl za święta to kasza niechlujnie podane jedzenie 1plasterek pomidora 1 jabłko na 2tygodnie nie polecam tu pobytu chyba że hotelowe

Wioletta kozdra

Sanatorium Inowrocław to umieralnia tam umierasz a nikt cię nie ratuje .Tak zrobili z moją mamą skazali ja na śmierć.Pan doktor powiedział że nie przyszła tu się leczyć tylko rechabilitowac nie obchodziło go ze coś się dzieje z pacjentem nie raczyli powiadomić rodziny tylko kasa się liczyła bo jak by nie dokończyła turnusu to nic by nie dostali .Całą kadra nikt nie widział że jest coraz gorzej nie nawidze ich wszystkich życzę im takiej samej śmierci jak doświadczyła moja mama ????

@Wioletta kozdra

Moja mam jeździ tam leczyć się co roku a przedtem jeździła do innych sanatoriów. I zawsze mówi że to najlepsze sanatorium w którym była.

Dorota
@Ewa

Czemu tak uważa, mówiła co jest tam lepszego niż w innych sanatoriach, w których była? Jak ją tu personel traktował, jaka atmosfera miedzy pacjentami a obsługą panuje?

@Dorota

Mówiła że po raz pierwszy miała tak dobrego specjalistę lekarza. Bo to jest szpital uzdrowiskowy i mają dużo pacjentów zaraz po leczeniu w szpitalu. Dla mamy najważniejsze było leczenie ale mówiła że jedzenie też było smaczne.

Klient
@Ewa

Może wcześniej była na Ukrainie albo w domu głoduje

W firmie Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o. poszukiwano pracowników. Czy ktoś podjął pracę jako Fizjoterapeuta?

Aktualnie poszukujemy 2 osób do pracy na dział Fizjoterapii.

Ryszard

Czy osoby bez doświadczenia też mogą tu liczyć na pracę?

@Ryszard

Totalnie bez?

Małgorzata

Co to znaczy "totalnie"? Pytasz teraz o branżę czy o co? Bo to raczej o to mu chodziło pewnie, szkolą tutaj?

Wioletta kozdra
@Ryszard

Chyba tak bo tam ślepi i głusi ludzie pracują .Bo nie widzą jak człowiek umiera ????

ewka

Masakra Pokoje 4 osobowe Winda towarowa , trzeba chodzić pieszo po operacji kolana Lekarz antypatyczny , zapisuje nie to co potrzeba , tylko według swojego widzimisię. Tylko park i teznie Wszędzie daleko , do apteki kawał drogi Masakra

Ela
@ewka

Dołączam się do opinii, z tym z zastrzeżeniem, że pokoje są dwuosobowe i trzyosobowe, winda rzeczywiście masakra no i te schody dla ludzi o kulach są ne do pokonania. Mieszkałam na pierwszym piętrze, od 5 rano nie spałąm, gdyż panie w kuchni waliły garami. Śniadania o 7 rano, o 12 obiad, a o 17 kolacja, to totalna paranoja. Przyjechałam odpocząć a nie po to, żeby wstawać tak rano i się nie wysypiać. Byłam od 14.10 do 4.11.2021.

Małgorzata
@Ela

Faktycznie w takich warunkach trudno jakkolwiek odpocząć niestety. Oprócz pisania tego tu na forum zgłaszałaś może to gdzieś jeszcze? Może coś z tym zrobią, żeby ludzie mieli większy spokój? :/

Mariola
@ewka

Myślę że z takimi wymaganiami należy wykupić prywatny pobyt w Hiszpanii. Aptek 650 m. Tylko park? Piękne tereny gdzie można spacerować. Koncerty. Kawiarenki. Kończymy turnus i odjazd będzie z żalem. Opieka medyczna bez zastrzeżeń. Każdy pomoże, wysłucha. Przy takiej ilości pensjonariuszy tylko podziwiać.

muniek

szpital dla zdrowych gdyż schorowanym ciężko się poruszać , jedzenie pod psem i mizerne żadnego smaku , kucharz powinien zmienić zawód

Agata
@muniek

a te kwestie żywieniowe gdzieś zgłaszałeś? bo to forum chyba nie jest dobrym miejscem

Bożena i Marek Molińscy

W dniach 06.02-13.02.2022r.kolejny raz korzystaliśmy z pełnopłatnych świadczeń Szpitala Uzdrowiskowego Energetyk w Inowrocławiu. Widać duże zaangażowanie kierownictwa placówki w podnoszeniu jakości świadczonych usług. Opieka medyczna i rehabilitacyjna bardzo dobra. Miła i kompetentna obsługa recepcji. Doskonały masażysta pan I. Harenda. Sprawny i grzeczny oddany pacjentom personel fizykoterapeutyczny. Mimo serwowanych posiłków porcje wystarczające, urozmaicone jedzenie bardzo dobre. Gratuluję kierownictwu zbudowania grzecznego, kompetentnego, sprawnego ii oddanego sprawie zespołu pracowniczego. Bożena i Marek Molińscy

Zdzisław

Podczas pobytu zostałem zarażony sars cov 2.Powodem było brak przeprowadzania jakichkolwiek testów podczas przyjęć pacjentów na rehabilitację.Ponieważ moja kuracja została przerwana i zostałem wysłany do domu wyrażam ogromne niezadowolenie z przebiegu poszpitalnej rehabilitacji kardiologicznej.Proszę o zwrócenie uwagi na w/w podczas planowanego pobytu.

Martyna

Cześć, czy ten szpital uzdrowiskowy nie szuka do zespołu opiekunek/pielęgniarek ?

OLO

Jedno wielkie badziewie. Jedynka w szpitalu płatna!!! I to typu studio!!!! Żenada. Obiekt i warunki zamieszkania: późny Gomułka-wczesny Gierek.

Janina

Obsługa medyczna i administracyjna wspaniala. Jedzenie marne. Szpital dla zdrowych ruchowo.

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o. - Inowrocław

• Jak się pracuje w Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o.
3.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Wilkońskiego 2
    88-100 Inowrocław

Szpital Uzdrowiskowy Energetyk Sp. z o.o.