Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar

Nie polecam
ss 2015-03-02 11:11
Zdecydowanie nie polecam!
góraleczka 2015-09-16 10:51
Odnośnie poprzednich opinii...A może by tak jakieś uzasadnienie, dlaczego NIE POLECAM? To jest strona opinii o pracodawcy dla potencjalnych pracowników danej firmy. I nie polecam, bo nie podoba mi się kolor mebli w biurze, czy może brak wypłaty na czas? Nie polecam, bo nie lubię szefa czy może byłem ofiarą mobbingu? To chyba istotne jest. Bo rzucenie samego NIE POLECAM, przynajmniej dla mnie, nie świadczy o niskim poziomie pracodawcy, ale osoby zamieszczającej wpis...
Samozatrudniony 2016-07-28 18:42
Nigdy więcej tej firmy...
Daniela 2016-08-23 21:43
Spoko firma, niezła praca, normalni szefowie i koleżanki z pracy.
kk 2016-08-28 10:32
Ciekawe dlaczego ich strona internetowa nie działa?
anna 2017-04-30 12:14
Grzegorz Kutryba - pracownik Nottax - to niezwykle nieuczciwy człowiek i zwyczajny oszust. Jako były księgowy i prokurent Wydawnictwa i Studia Filmowego Animamedia sp. z o.o., księgował co mu się podobało i ukrywał też, co mu się podobało. Wiedząc, iż nie są odprowadzane składki ZUS oraz pracownik Wydawnictwa nie otrzymuje wynagrodzenia a to co otrzymuje to w ratach i z wielomiesięcznym opóźnieniem nie dbał o przelewy i regulowanie owych płatności. Ponadto ukrywał, że Wydawnictwo organizuje wystawy z których były niemałe wpływy (wklejam link do przykładowej wystawy - http://www.solidarni2010.pl/29964-bielsko-biala-byl-wsrod-nas--zaproszenie-na-wystawe.html ) a obecnie jest w-ce prezesem Fundacji ŚLADAMI JP2 ( http://www.krs-online.com.pl/fundacja-sladami-jp-ii-krs-5242266.html ), która to przejęła systemy wystawiennicze Wydawnictwa (ukrywane przed komornikami) i nadal organizuje (za pomocą majątku Wydawnictwa) wystawy. Ponadto, wykorzystuje zdjęcia do których nie ma praw ( http://sladamijp2.pl/galeria/byl-wsrod-nas-wystawa-multimedialna/" rel="nofollow" target="_blank">http://sladamijp2.pl/galeria/byl-wsrod-nas-wystawa-multimedialna/ ). Są to zdjęcia mojego autorstwa, na co G. Kutryba nie ma ani stosownych umów prawnoautorskich, ani mojej zgody, ani nawet mnie o publikacji tych zdjęć nie poinformował. G. Kutryba w swoich kłamstwach i oszustwach jest nie tylko niezwykle bezczelny, ale przede wszystkim zaprzecza nauce Jana Pawła II, którego to "reprezentuje" swoją działalnością zarejestrowaną pod tym samym adresem pod którym zarejestrowane jest biuro Nottax (ul. Dzwonkowa 51B). W toczącej się sprawie w prokuraturze składał fałszywe zeznania - jak na byłego oazowicza, "katolika i chrześcijanina" przystało. Jako autor zdjęć - powtarzam się ( http://sladamijp2.pl/galeria/byl-wsrod-nas-wystawa-multimedialna/" rel="nofollow" target="_blank">http://sladamijp2.pl/galeria/byl-wsrod-nas-wystawa-multimedialna/ ) NIE WYRAŻAM ZGODY NA ICH PUBLIKACJĘ! Żeby była jasność w owym temacie.
anna 2017-04-30 12:21
http://sladamijp2.pl/galeria/byl-wsrod-nas-wystawa-multimedialna/ - jeszcze raz wstawiam link do zdjęć mojego autorstwa do których to G. Kutryba nie ma żadnych praw.
Zostaw swoją opinię o Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nottax S.C. Grzegorz Kutryba Piotr Olszar