Opinie o Transcargo Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Transcargo Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Transcargo Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Transcargo Sp. z o.o. w Szczecin

Poldek Nowy wpis

Jest informacja, że zamknięte na stałe, wiecie o co chodzi, czy to jakieś chwilowe?

Andrzej przewoźnik Nowy wpis

Firma zapowiadała się dosyć dobrze, wszelkie warunki do tego aby stworzyć bardzo dobre warunki pracy jak i współpracy lecz "kadra zarządzająca" Kompletnie nie ma pojęcia o co chodzi, Pani B. Tytuł spedytora wygrała w chipsach . Kompletny chaos i istny roz... , naczepy wielokrotnie przeładowywane bo nawet nie chce się przejechać przez wagę. Team liderzy kompletnie pozbawieni szacunku dla kierowców nie wspominając już o tym całym " Liderze " Zmiany, gość złapał Boga za nogi i udaje że się zna. Jedyna osoba która fachowo podchodzi do przewoźników to Pan Konrad z magazynu , jedyna osoba która wie po co tam jest, reszta zła że wogóle przyjechaleś .Nie Polecam!!!!!!

Wiktor Nowy wpis

FREJA Transport & Logistics Sp. z o.o. – taką nazwę od stycznia 2020 roku przyjmie Transcargo, ogólnopolska firma z siedzibą główną w Szczecinie, która połączyła się z firmą FREJA. Firma podwoi zatrudnienie. Dobry pracodawca więc warto starać się o pracę.

Pankierowca Nowy wpis

Robią z twoim czasem pracy co chcą, często jeździ się nocki, wyjazdy w niedzielę i często powroty w sobotę i ruszasz odrazu jak tylko kończy się 45 h nawet o 2 czy tam 3 w nocy. Często robisz pauze w ciągu dnia i cała noc do jazdy a jak się spóźnisz to pretensje i mówią że pauze robiłeś i powinieneś być wypoczęty!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Transcargo Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Helena

@vadym, pamiętaj żeby na forum nie obrażać poszczególnych pracowników, to miejsce gdzie należy pisać o warunkach pracy oferowanych przez transcargo i tego należy się trzymać. Za co ucinają wynagrodzenie, możesz wytłumaczyć jaśniej?

vadym

ta Basia u nich to durna , takie polecenia daje ze strach, zmuszala mnie na drodze otwierac chlodnie i przeladowywac, pomysly to ma z kosmosu... Kase nie placa na czas i ucinaja duzo. Zmuszja skracac pauzy do 7 godzin

pol

wy tez zjezdzacie chlodnia zaladowana i agregat chodzi na okragło cały weekend bo u nas taki jeden na PTU przyjezdza i notorycznie zakłóca cisze nocną

bello

z tego co widziałem to kierowców C+E to brakuje im tak naprawdę cały czas. Także akurat aplikować można

xxx

przyjmuja ciagle bo ciagle kupuja nowe auta,firma super,placa na czas

Internauta

Jeżeli nie chcesz być traktowany jak niewolnik, to olej ich ciepłym moczem. To, że ciągle robią nabór na wolne stanowiska nie świadczy o ich ekspansji ale o tym, że ludzie po prostu rzucają robotę u nich. Dno.

stary

nie przyjmują do pracy osób w wieku 50+ . Bez czytania pisemnego cv stwierdza się , że się do pracy nie nadajesz .

Zostaw merytoryczną opinię o Transcargo Sp. z o.o. - Szczecin

Transcargo Sp. z o.o.