Opinie o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Lidl. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lidl o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lidl w Tarnowo Podgórne Poznańska 131a

on007

lidlowy - jeśli plaszczysz swój tyłek stołku w centrali to masz weekendy które możesz spędzić z rodziną,a nie kasjer który dyma w weekendy no, a w niedziele sklep otwarty krócej, a ty i tak siedzisz do 1 w nocy bo trzeba rozkładać nonfood :-) Przerobiłem i dziękuję za taką pracę. Teraz robię 2 zmiany po 8 godzin 5 dni w tygodniu,a pieniądze takie same i mam święty spokój :-)

lidlowy

Oczywiście, że lepiej za mniej, ale po co??? Nie muszę wracać do domu codziennie 15 minut po 16 jak to na stare czasy przystało i pić piwska pod telewizorem. Wolę popracować do 18-20 odebrać dzieciaki od opiekunki, chwilę się z nimi pobawić. W piątek wyjść z pracy wcześniej (nikt cię nie wiąże). Iść do kina, weekend spędzić z rodziną. Lubię też dostawać bonusy od firmy w postaci wyprawek dla dzieci, imprez integracyjnych i masy innych rzeczy. A co najważniejsze bardzo chcę zarabiać sporo, tak jak teraz i nie martwić się czy mi starczy do 1.

XXX
@lidlowy

CZYBA MAMY KIEROWNICTWO LIDLA(: PROPAGANDĘ TRZEBA TWORZYC!

@XXX

Otóż dla Ciebie zrobię wyjątek... jestem jedynie niższym specjalistą, czyli żuczkiem nic nie znaczącym w korporacji. Jedynym moim plusem jest to, że znam kodeks pracy (nasz polski z lat 80 ze zmianami :)) na pamięć.

@XXX

JEŚLI KTOKOLWIEK SIEDZAC TYLKO NA KASIE SIEDZI I UWAZA SIE ZA KASJERA TO CHYBA POMYLIL SOBIE SKLEPY Z AUCHANEM....WIEC SMIESZY MNIE JAK CZYTAM ZE SIEDZI KTOS 8H I PIKA SOBIE NA KASIE HAHAHAHA"W strukturze zatrudnienia w sklepach Lidl nie funkcjonuje stanowisko kasjera. Wynika to stąd, że pracownicy mają różne obowiązki, a obsługa kasy fiskalnej jest tylko jednym z nich."

on007

To jest korpo droga lala80. Tam odbywa się wyścig szczurów i po trupach do celu. Lepiej pracować za mniej, a spokojniej.

zapracowana
@on007

WITAM TY NARZEKASZ ,ZE ROBISZ 200 KARTONOW NA GODZINE A U NAS ZALEZY GDZIE NA JAKIM DZIALE I JAKA JEST NORMA NAWET JEST NA NISKIM NORMA PONAD 600 A NA WYSOKIM 250 A JA ROBIE NAWET DO 300 TO JEST DOPIERO NORMA I SOBIĘ CHWALĘ MAGAZYN NIE NARZEKAM ZAWSZE JEST WYPLATA NA CZAS I JUZ ROBIE PONAD 6 LAT

lala80

Witam serdecznie chcialam sie z wami podzielic opinia na temat Lidla -magazyn w jankowicach to jest normalnie (usunięte przez administratora)przelozony pomimo naszych sil wymaga jeszcze wiecej co jest nie mozliwe na godz trzeba spakowac 200 kartonow bywa ze sie uda wiecej ale oni chca jeszcze wiecej przez co zostalam zwolniona na dodatek przelozony nie potrafi dochowac tajemnicy na temat danego pracownika wulgarnie odnosi sie do pracownikow wogole nie pyta sie czy czy mozemy zostac dluzej w pracy po godzinach spiskuje z inna pracownica przeciwko innym gdzie pracownica potrafi wyciagnac towar z palet i isc do kierownika i powiedzie ze ze dana osoba polowy nie spakowala pomimo tego ze sa swiadkowie ktorzy widzieli ze towar zostal spakowany a ona potrafi towar rozwiesc i powkladac spowrotem do regalow jest to tez osoba krytykujaca inne osoby Przelozony to pan Hamera A a spiskujca pracowniaca to P. Gęc Osoby przyjete do pracy na 6 godz pracuja dluzej niz ci co maja umowy po 8 godz A chcac wyjsc o swojej porze twierdza ze ma sie nie dogodiny to jest jakies nie normalne i na dodatek trzeba przerwy odrabiac to jest skandal

Pracownik Sklepu

Szybko rzetelnie konkrety czego wymagają i co oferują bez owijania w bawełnę

Czy wie pani ile waży koli banana ? Pewnie dużo 10-15 kg No to da rade Pani przezucic taka paletę bananów ? Dam

logo firmy Operator Produkcji
Tarnowo Podgórne
Focus Hotmelt Europe Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - obiekt logistyczno-magazynowy - Tarnowo Podgórne
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
Lisa

Do niedzwiedzia: akurat pracuje w lidlu w zgorzelcu i to co piszesz jest bzdura; dostalismy podwyzki stawki sa wyzsze niz u konkurencji a godziny nadliczbowe zawsze sa wyplacane; nie podoba sie to idz do carfura za najnizsza krajowa robic

a niby bezrobocie spadło...

Czy w LIDLu można liczyć na jakieś dodatki? Lekarz, multisport, itp?

lidlowy
@a niby bezrobocie spadło...

Tak, masz medicovera (-40 zł z wypłaty), o sporcie nie słyszałem. Ja medicovera wziąłem, dużo fajnej opieki zdrowotnej bez kolejek itp. Szkoda, że trzeba zdrowotne ZUS płacić bo by się wyrównało.

borys
@a niby bezrobocie spadło...

na zadne dodatki masz opieke medyczna za która płacisz tzw. podatek(opłatę manipulacyjną) możesz aby dofinasowali Ci udział w jakiś zawodach sportowych noo i można dostać bilety do kina jak dany sklep zasłuży na to.

Niedzwiedz405

Lidl w Zgorzelcu nie przestrzega praw pracowniczych i związkowych.Pracownicy robią za psie pieniądze a za nadliczbowe nie dostają nic.

syrena

pracowałam nie polecam ludzi nie szanuja (usunięte przez administratora)

frezja

Witam, chciałabym zapytać czy ktoś ma doświadczenie jako asystent biura sprzedaży? Jakie zarobki, czy rzeczywiście jest weryfikowana znajomość języka niemieckiego? ogólnie na czym polega ta praca?

Olson

Nie, nie i jeszcze raz nie. Moja siostra tam pracuje i przeklina dzień podpisania umowy. Praca 10-12 godzin, jak siedzisz krócej to robią Ci uwagi, że nie angażujesz się w pracę, tajemnice, ogólna niepewność, strach. Nadgodziny płatne, co 4 miesiące. Powszechna nerwica, bóle żołądka, problemy ze snem, krwotoki z nosa z przemęczenia. Mało kto wytrzymuje dwa lata a jak wytrzymuje to jest wypalony i nie ma ochoty na nic.

@Olson

Zapraszam siostrę do pracy w urzędzie państwowym za 1800 brutto (i to w polocie). To jest korpo człowieku, tu się wykorzystuję ludzi rzetelną pracę a nie promuje pierdzenie w stoła. Zresztą istnieje takie coś jak wypowiedzenie umowy o pracę, niech siostra składa. Co do nadgodzin, płacone, warto wspomnieć, że co 3 miesiące a nie 4 i wychodzi z tego nierzadko druga pensja... Można też oczywiście siedzieć w domu za darmo. O czymś takim, jak to, że wpisanie w CV "LIDL" otwiera większość naprawdę fajnych ofert pracy... nikt nie wspomina.

nie dajmy sie

Jeżeli Tobie też nie podoba się sposób, w jaki jesteś traktowany, czas na zmiany. Naszym celem jest pokazanie wszystkim tym, którzy czuja się (usunięte przez administratora), w jaki sposób można walczyć o swoje prawa z takim kolosem jakim jest nasza firma. Głównym powodem dla którego dostałeś tę informacje jest nasze wspólne dobro, o które musimy walczyć, bo nikt za nas tego nie zrobi a firma poprzez zastraszanie nas zwolnieniami wymaga od nas coraz więcej zmniejszając personel, a zwiększając wydajność. Wszystkie nieprzychylne im sytuacje są wyciszane (testy alkoholowe – robione przez osoby pełnoletnie), a sama filozofia firmy nie jest przestrzegana („Szanujemy się i wspieramy wzajemnie”). Liczymy, iż nasza akcja uświadamiająca Wam Wasze prawa zaowocuje korzystną zmianą, co z tym zrobicie zależy tylko od Was… Poniżej wzór pisma, które wystarczy złożyć w PIP, można to zrobić nie podając swoich danych osobowych (wszystko prawnie objęte jest tajemnica osobowa). S K A R G A Pragnę złożyć skargę na mojego pracodawcę – …………………………………. z siedzibą przy …………………………………….…….., W w/w zakładzie pracy nie są przestrzegane przepisy prawa pracy w zakresie czasu pracy i przeciwdziałania mobbingowi. Mój przełożony ……… terroryzuje pracowników. Praktykowane przez niego metody to między innymi: - nakładanie obowiązków, których nie jest się w stanie wykonać pracując na pełny, - skłócanie pracowników ze sobą, tj. obmawianie jednych przed drugimi, - brak jakiegokolwiek poszanowania czasu pracownika, tj. organizowanie niezapowiedzianych spotkań po godzinach pracy, - informowanie w danym dniu o konieczności dłuższej pracy, - zlecanie prac jako pilnych, które w rezultacie okazują się niepotrzebne, - używanie wulgarnego słownictwa w rozmowie z pracownikami, - wprowadzanie stresowej atmosfery w pracy oraz chaosu (zlecanie zadań wymagających dłuższego nakładu pracy, a oczekiwanie efektów po kilku minutach. Zdarza się, że osoba, która konkretną pracę ma wykonać, nie zdąży nawet dotrzeć z biura do miejsca wykonania czynności, a już bywa ponaglana z pytaniem o efekt pracy), Ta sytuacja jest nie do wytrzymania. Na każdy telefon od przełożonego pracownicy reagują bólem żołądka i wpadają w panikę, zaczynają chorować. Większość osób stosuje silne środki uspokajające, aby przetrwać kolejny dzień w pracy. Po weekendzie lub powrocie z urlopu w nocy nie jesteśmy w stanie spać, bojąc się tego, co nas następnego dnia może spotkać ze strony przełożonego. W związku z zastrzeżeniem z art. 24. ust. 3 pkt 2 Ustawy o Państwowej Inspekcji Pracy nie wyrażam zgody na ujawnienie informacji, że kontrola przeprowadzana jest z mojej skargi. Z poważaniem

pppp

Biedronka 2 sprzed 10 lat (Motylek z filmu Dzien Kobiet). Szefuniu regionalny z obejmujący market w Brzegu Dolnym zatrudnia bidne kobitki na pół albo 3/4 etatu a potem wymaga nadgodzin bo się nie wyrabiają. Potem wpada i sugeruje że [usunięte przez moderatora] bo jest ich za dużo i trzeba poredukować. Akurat jestem osoba postronna ale jak dla mnie tego plastikowego manago trzeba ustrzelić. Normalnie jak w filmie "Dzien Kobiet"...

lidlowy

A co do godzin.... bywa że i 36 na dobę...

lidlowy

Auta mają kierownicy działów i Ci którzy potrzebują to aby wykonywać swoją pracę, za ładne oczy fury nie ma, tam się pracuje a nie żłopie kawsko i obija

lilka

a praca w centrali? Wiesz jak wygląda?

lilka

hej, a ktoś powie mi jak wygląda praca w dziale zakupów? Jaka jest atmosfera i godziny prac? dają samochód?

AGA

a HJA JESTEM CIEKAWA W KTORYM LIDLU ROBI SI ENADGODZINY I PRACUJE SIE PO 12 GODZIN TO SA BAJKI ,JA PARCUJE 10 LAT JUZ W TEJ FIRMIE I JAKOS NIGDY NIE PARCOWALAM 12 GODZIN A WIECEJ JESTEM W DOMU NIZ W PARCY POZDRAWIAM CIEPLO WIDOCZNIE NA INNYCH SKLPEACH SOBIE NA TO POZWALAJA ALBO NIE MAJA KIEROWNIAK TAKIEGO JAK MY :) POZDRAWIAM

on007

Nadgodziny są non stop. Pracownikowi sklepu oddają nadgodziny ile się da żeby jak najmniej zapłacić,a jeśli chodzi o kadrę kierowniczą to masz etat plus 34 czy 36 nadgodzin w ryczałcie czyli jak nie wyrobisz ponad ryczałt to nie dostaniesz ani złotówki.

lidlowy

nie, nie az tak czesto, prawda jest tez taka, że kazdą nadgodzinę masz zapłaconą rzetelnie z podatkami, zusami i calym kompletem innych swiadczeń...

arek

Mi tam w lidlu się podoba, co prawda mówię o innym lidlu niż ten z tego tematu, ale lidl to zawsze lidl.

Zostaw merytoryczną opinię o Lidl - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Lidl?

Zobacz opinie na temat firmy Lidl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lidl?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lidl?

Kandydaci do pracy w Lidl napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042