Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Kozak

Kto dostał drugą częśc wyplaty Ładna minka tak .... Brzydka nie ...

lolo

Panie durektorze wody brak munduru brak w Krakowie nawet po 2 latach pracy muszę oddać stare stargane spodnie wstyd. Ludzie wartościowi odchodzą.

Małgorzata Różniatowska

Hej Dostaliście już przelewy wynagrodzeń?

Mitolog
@Małgorzata Różniatowska

Tak napewno

Kaktus

Witam.Mam zamiar zatrudnić się w Juwentusie od 1 lipca mam zatem pytanie kiedy będę mógł liczyć na pierwszą wypłatę .Czy sierpniu czy dopiero we wrześniu? Bo z tego co czytam wypłaty są co dwa miesiące..

@Kaktus

Prawdopodobnie dostaniesz do 14 sierpnia za lipiec a później 25 sierpnia za sierpień+ jeszcze jak masz nagodziny to do ostatniego dnia miesiaca są wyplacane radzę pogadać z koordynatorem jak jest w miarę ogarnięty.....

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

1961

Taki upał.firma.nie zabezpiecza wody w pomieszczeniu gdzie przebywam mam prawie 40 stopni ciepła nikt nami się nie interesuje koordek na urlopie mówi aby mu nie przeszkadzać takimi głupotami jak zaopatrzenie obiektu w wodę pracuje na umowę o pracę firma nie robi mi żadnej laski to jest ich zastany obowiązek kordek powiedział mi że firma mi płaci grube pieniądze wodę sobie powinien kupić sobi sam

Pisior

Ma ktoś wypłatę za czerwiec czy nic nie wiadomo

jaskier

zacząłem pracę od tego miesiąca, kiedy dostanę moją pierwszą wypłatę?

trolm
@jaskier

też chciałbym wiedzieć, ta sama sytuacja. Warszawa

Zośka

Szkoda, że prawdziwe oponie są usuwane…

Sara

Czy ktoś coś wie na temat przelewów za nadgodziny? Zawsze miałam przelew 20. A w tym miesiącu coś spóźniają się z przelewem.

Ann

Ktoś coś wie czy wypłaty dla studentów za maj już wyszły? Zazwyczaj są 20,ale ostatnio było 23

korona
@Ann

Czyli jeśli zatrudniłem się 1 czerwca wypłatę za czerwiec dostanę około 20 lipca?

ytong

Radość z otrzymanej po 2 mscach wyplaty jest bezcenna , wiemy rozumiemy ......

bvb

Radość z otrzymanej po 2 mscach wypalty jest bezcenna , wiemy rozumiemy ......

Pensja

Bank BNP Paribas o 11 wpłynęło 2 300 zł za 228h

@Pensja

10 zł na godzinę? Przelew jest dowodem, by wnieść pozew do sądu. To jest gruba sprawa, nie tylko dla wymiaru sprawiedliwości, ale i dla skarbówki, i PIP.

Maria
@Pensja

Za tyle godzin pracy ???Czemu tak mało płacą????

Aneta
@Pensja

wplynela pierwsza rata,wiec po co ta zalosna demonstracja?

Xxx

Pracowałem w junentus rok czasu Wypłata co drugi miesiąca. 28 kwietnia zostawiłem mundur na obiekcie Brak wynagrodzenia za ostatni przepracowany miesiąc pisze smsa do Kordynatorki , maila brak odpowiedzi. Piszę maila do kier regionalnej brak odp . Dzwonię na infolinię do Warszawy oni mnie odsyłają . Do kier regionalnej. Regionalna do Kordynatora on mówi że czeka na dokumenty z Warszawy . Dzwonię znów do Warszawy. Mówię że kordynator odsyła mnie do was. Twierdzi że nie dostał dokumentów. Warszawa mówi że oni nic nie wysyłają. Że to kordynator z Katowic ma do nich wysłać.. Dokumenty z moimi ostatni rozliczeniem. Kręcę i mataczenie na każdym kroku.

Zofia
@Xxx

koniec końców udało Ci się załatwić sprawę z ostatnim rozliczeniem?

Xxx
@Zofia

Po prawie miesiącu dokumenty. Z Warszawy dotarły do katowicach. Na rozliczeniu końcowym nie zgadza się kwota do wypłaty, z ilością godz. Z przepracowaną na obiekcie

@Xxx

zglosic do PIPu

Marc0707

Coś ktoś wie o wypłacie za maj?

Lidia
@Marc0707

A co nie otrzymałeś jej czy jak?

Aneta
@Marc0707

Dzisiaj powinny byc na kontach.

Mateusz

Nie polecam nikomu teraz z wypłatą za maj mam problem od dwóch dni mi wysyłają na konto i do tej pory nie dotarła a jak się zapytałem czemu jeszcze nie ma to dostałem informację że nie została naliczona a jak byłem wczoraj u nich to miałem ją mieć wczoraj po południu na koncie W ogóle żeby dostać umowę o pracę to trzeba posiadać orzeczenie o niepełnosprawności bo inaczej to tylko zlecenie a składki rozliczane co 2 miesiące A jak się przyjmowałem to na innych warunkach miałem pracować jak jak poszedłem pierwszy raz to się okazało co innego

Janking

Czy ta firma sprzątająca zatrudnia Ukrainki?

@Janking

Tak ale nie polecam tam pracować

Romek

... o organizacji, wizji rozwoju, szansach, docenianiu pracownika, pieniądzach, perspektywach...Dlaczego wolę cię zwolnić, niż dać podwyżkę? Mój DROGI!!! Romku /imię zmienione/ Przyszedłeś do mnie wczoraj po podwyżkę. Tak, jak uzgodniliśmy to dwa lata temu. Powiedziałem ci, że bardzo sobie cenię Twoją pracę, lojalność, to że zawsze masz czas dla firmy, rozumiesz nasz biznes. I że jesteś dobrym pracownikiem na którego barkach spoczywa rozwój działu, nauka, wsparcie i rozwój wspolpracowników oraz budowanie dobrych relacji z naszymi partnerami. Wszystko to jest dla mnie bardzo ważne, i bardzo cię cenię i cenił będę, pod warunkiem, że NIE PRZJDZIESZ PO PODWYŻKĘ!!! A jak przyjdziesz, to nie licz na to, że ci ją dam. Nie dość, że ci jej nie dam, to będę liczył, że albo sam odejdziesz, albo ja cię zwolnię. Zrozum DROGI Romku, że nie opłaca mi się dawać ci podwyżki ponieważ: #masz wiele pomysłów usprawniających pracę a to mi się nie opłaca, bo przez to ja mam pracy więcej i rosną oczekiwania moich szefów #jak dam podwyżkę Tobie to liczę się z tym, że po Tobie przyjdą inni i będę się musiał gimnastykować, i prowadzić trudne rozmowy o podwyżkach z większą ilością osób #jak już te podwyżki dostaniecie, to nie będę mógł pokazać, jaki jestem dobry w zarządzaniu ludźmi i jakie mam oszczędności na budżecie płac w porównaniu z budżetem planowanym przy każdej takiej podwyżce muszę pisać uzasadnienie. A że w ciągu roku nie robię żadnych podsumowań ani nie buduję portfolio udanych projektów (bo ani nie mam na to czasu, ani mi się nie chce, ani nie chcę Was przesadnie chwalić, bo przyjdziecie po podwyżki) to te rozmowy są trudne i moj szef odniesie wrażenie, że nie umiem zarządzać zespołem #jeśli dam podwyżkę tobie i innym to grozi mi to, że już dla siebie nic nie wywalczę. A jeśli wy nie macie, to właścicielowi wszystko jedno, byle budżet płac nie rósł i nie potrzebuję specjalnie uzasadniać mojej własnej podwyżki #jak spełnisz swoje groźby i się zwolnisz to dla mnie tylko lepiej. Powiem, że byłeś roszczeniowy #dzięki temu, że się zwolnisz będę mógł usprawiedliwić opóźnienia w projektach, bo przecież straciłem super pracownika #jak robota nie będzie szła, to zamiast ciebie dadzą mi zatrudnić może i dwie osoby, a im więcej mam osób tym większym jestem szefem i tym lepiej dla mnie #nowego będę mógł zatrudnić dając mu od razu 30% mniej niż masz teraz i zaplusuje u właściciela #jak się zwolnisz to inni zobaczą, że jestem twardym szefem i grożenie odejściem aby dostać podwyżkę nie jest skuteczne gdyby wraz z tobą odszedł też Tadek i Ania to byłoby super, bo znowu oszczedze (+ u właściciela) jak przyjmę nowych #no i ta Twoja ambicja i chęć rozwoju. Przez ciebie muszę szukać jakichś wymówek aby to ucinać, bo jak nie to wyjdzie, że jesteś mądrzejszy od innych i będziesz chciał wyższe stanowisko. Powiem Ci wprost - świadomy pracownik stawiający na rozwój jest dla organizacji zagrożeniem. Po co nam taki mondrala? Widzisz Romku, ja w sumie to może nawet ( tak w duch) to chcę dać ci tą podwyżkę, ale mi się zwyczajnie nie opłaca. Nie potrzebuję w zespole ekspertów. Nie potrzebuję mądrych ludzi. Nie zależy mi na tym, żeby firma się rozwijała, żeby zarabiała więcej, żeby wskaźniki były dobre, sprzedaż rosła a pracownicy się rozwijali. Ja chcę mieć dobre pieniądze (czyli takie jakie mam), dobre stanowisko (czyli takie jakie mam), dobry samochód służbowy (czyli taki jaki mam), pracowników posłusznych, wypełniających polecenia (takich jak dziś). Pracować ciężej mi się już nie opłaca, bo nic z tego miał więcej nie będę. A to, czy Ty odejdziesz, czy zostaniesz - wszystko mi jedno. Jak odejdziesz to przecież nie moja strata i nie moje pieniądze, zatrudni się nowych, wszak nie ma ludzi niezastąpionych...

@Romek

Z takim wywodem głupot jeszcze się nie spotkałem.

1962totalny czubek

Totalny czubek

Małgorzata
@Romek

Możesz powiedzieć dokładnie o co chodzi w tym wpisie? To jakaś opowieść o Twoich doświadczeniach w trzeciej osobie czy relacja z pracy tutaj? Czym jest ta historia?

@Małgorzata

Jak z serialu Dlaczego Ja?

Nj
@Romek

Ale z Ciebie BUC ????. Pycha kroczy przed upadkiem .

@Romek

Ale to jest prawdziwe. Nawet nie wiecie jak. Juwentus to firma w której jesteś postzregany nie jako pracownik tylko jak koszt, a koszty jak wiadomo trzeba redukować skoro nie ma się innych sukcesów... Tak więc jeśli jesteś ambitny, chcesz się rozwijać to miej świadomość tego, że nikt cie za to nie doceni, a raczej dostaniesz więcej rzeczy do ogarnięcia. To tłumaczy postawę bycie miernym biernym, ale wiernym. Większość osób klepie swoje i się nie wychyla. Jak to ci pasuje plus rekularne mieszanie cie z blotem (żebyś wiedział gdzie twoje miejsce) to miejsce dla ciebie.

Były klient

Szczerze w życiu bym w takiej formie nie pracował jak by były wypłaty co 2 miesiące

Małgorzata Różniatowska

Hej wiecie może na którego będą robione przelewy wynagrodzeń za miesiąc marzec 2022 ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus