Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Kaktus75

Dostał już ktoś wypłatę za sierpień?

Retel
@Kaktus75

Mój mąż dostał za przepracowane 120 godz w sierpniu 600 zł. To (usunięte przez administratora) i banda zarabiają na ludziach, tą firmą zajmie się inspekcja pracy, nie podaruję tego. Za 120 godz przepracowanych minimum około 1700 zł powinno być, jestem księgową to wiem

@Retel

Urzad skarbowy i pip donos to moze in rizum najdzie

Janusz

Pracuję na zlecenie w związku z tym wypłaty mam co dwa miesiące..W sierpniu dostałem za lipiec i 30 sierpnia za sierpień jednak za miesiąc sierpień nie policzono mi dwóch dodatkowych dniówek które miałem już po 25 sierpnia a więc już po dniu gdy koordynator policzył godzin..Na moją uwagę powiedział że za te dwie dniówki będę miał zapłacone w przyszłym miesiącu stad moje pytanie czy pieniądze za te dwa dni dostanę we wrześniu czy dopiero pod koniec października?

@Janusz

Zloz zwiadomienie do inspekcji pracy- urzednik nie wyda Twoich danych. Jeski praca nosi znamiona o prace - to moze warto o to zawalczyc.

jacuś

Witam Panowie! Mam zamiar zwolnić się z firmy, umowa zlecenie. Można to zrobić smsowo? Jak odebrać wypłatę za sierpień i kawałek września? Jak oddać rzeczy w ich siedzibie? Prosze o info

On

I co macie zapłacone za sierpień? Bo ja dostałem tylko za lipiec w 2 częściach a koordynator nawija makaron na uszy że za sierpień od 20 a jest 31 i nie ma za sierpień

Łukasz
@On

Jesli uwazasz ze jestes (usunięte przez administratora) i masz ku temu podstawy - to skutecznya instytucja jest urzad skarbowy. Mozesz zlozyc zawiadomienie( urzednik nie wyda Twoich danych osobowych) potem do Inspekcji pracy. Z doswiadczenia wiem ze US jest skuteczny. Od tego roku tylko pracodawca bierze odpowiedzielnosc za nie uczciwe praktyki takze oracownik jest chroniony i kary zadnej nie bedzie miec

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Jak dlugo tak bedzie ze czlowiek bedzie zaknacal za darmo przy kazdej wyplacie brakuje pieniedzy.czy ktos za to soe wezmie wreszcie

Janusz

Wie ktoś którego beda wypaty za sierpień na zleceniu?

On

Niby dzisiaj albo 31

Ile macie do reki przy 19,70 brutto ?

Punto
@Andrzej

Co wyplata to inna stawka masakra

@Punto

Co sie dzieje z ta firma co wyplata to brakuje po 100 200 zl ludzie zasuwaja jak male parowoziki po 24 na dobe a przy wyplatach brakuje im kasy. Czy ktos z dyrekcji w .Warszawie moze sie tym zainteresuje. Bo u nas w lodzi to mozesz gadac jak ten (usunięte przez administratora) do obrazu. (usunięte przez administratora) kto przytula nasza kase

Lip
@Andrzej

13.91 na godzinę

Co sie dzieje z ta firma co wyplata to brakuje 100 lub 200 zl .ludzie (usunięte przez administratora) po24 na dobe a jak przychodzi do wyplaty to braki z kasa moze wreszcie ktos sie zainteresuje w Warszawie tym bo u nas.w lodzi to mozesz gadac jak ten (usunięte przez administratora) do obrazu kto (usunięte przez administratora) przytula nasza ciezko zarobiona kase

Byly pracownik

Masz racje swieta prawda (usunięte przez administratora) kase (usunięte przez administratora).wie naco a mozesz do nichgadac to (usunięte przez administratora) w czapke taj sie interesuja pracownikami

Beker

Jeszcze wymyślają na przyszłych pracowników nie stworzone rzeczy odbije się na tej osobie to wszystko

Beker

Zespół w juventusie masakra sami na siebie donoszą szybko odchodzą z tej firmy a pan kordynator niema szacunku do pracowników ani do osób niepełnosprawnych ciekawe czy ma szacunek sam do siebie niedziwie się że z stamtąd szybko odchodzą

jona

Witajcie. Jak jest z tymi wypłatami? Jestem zatrudniony na zleceniu, stawka 19.70 netto. Zatrudniłem się 01.06.22r, czy wypłatę za czerwiec dostanę na koniec czerwca, później lipiec bez wypłaty, w sierpniu wypłaty za lipiec w 2 ratach i jedna za sierpień pod koniec sierpnia? Dobrze zrozumiałem?

Sara
@jona

Witaj. Ja rozpoczęłam pracę od marca. Wypłatę za marzec otrzymałam w kwietniu. Za kwiecień również w kwietniu na koniec miesiąca. Maj bez wypłaty. W czerwcu za maj.

jona
@Sara

A pamiętasz może około którego kwietnia dostałaś wypłatę za marzec?

Sara

11 kwietnia i 20 kwietnia nadgodziny

Były
@jona

Wykorzystują osoby z orzeczeniem niepełnosprawnosci Adrian M fabryka wody orzeczenie robi po 200 godzin a nawet więcej bo jego ulubienica Teresa W. Tylko normę i między służbami 24h ma po trzy dni wolnego pełnosprawna ma lepsze warunki niż osoba z orzeczeniem niepełnosprawnosci w stopniu umiarkowanym i dla tego orzeczenie nie przedłuża umowy o pracę.

@Były

Po co wylewac tutaj żale liczac na co ? Jesli ktos sie czuje oszukiwany np na skladkach badz jako nie pelnosprawny to idzie sie do inspektora skarbowego a ci sa tacy zaborczy ze nie jednego utrzciwego pracodawce kontrolami wykonczyli.

Łysy

Chciałbym się przyjąć do tej firmy . Lubię pracować po 24 na dobę . Nudze się nic nie robieniem. Mam głowę do wszystkiego. 3 języki w stopniu komunikatywnym. Nie karany. Wysoki . Nadaję się ?? Ile można liczyć wynagrodzenia na miesiąc .

Polecam pracę w firmie Defensor Security firma wypłacalna, zawsze na czas wypłaca co miesiąc do 20 każdego miesiąca i zawsze się zgadza co do grosza czasami jak 20 jest w sobotę lub w niedzielę to w piątek jest wypłata na kącie firma również kupuje pracowniką wodę na obiekty w zgrzewkach

vladkrr

Zatrudnienie od 01.06.2022 umowa zlecenie, status studenta. Kiedy mają być wypłacane pensje? Czy ktoś jest w stanie to wyjaśnić? Dostaje pensję 25 lipca za czerwiec, czy ratalnie jak tu pisze większość osób? Ktoś ze statusem studenta będący na zleceniu dostał już jakiekolwiek pieniądze?

Alicja
@vladkrr

wszystkich pracownikow dotycza te opoznienia w wyplacie wynagrodzenia czy tylko tych zatrudnionych na zlecenie jak ty?

Rojo
@vladkrr

Dziś pewnie dostaniesz

Na jaką pensje może liczyć pracownik biurowy w dziale handlowym?

jabol

Macie już wypłatę za czerwiec? Kiedy będzie?

Punto
@jabol

To jest (usunięte przez administratora) firma płacą jak chcą też nie mam

Odradzam pracy w ochronie Juwentus. Firma nie dba o pracowników, stale się nie zgadza wypłacana pensja. Kadry zachowują się jak święte krowy.

@pracownik

Zgadzam się pensja się nie zgadza bo kordynatorzy celowo podają do rozliczenia mniej godzin żeby mieć do zapłacenia z tych godzin dla nowych pracowników za szkolenia pensja przez to Wacha się od 12.50 do 16.60 za godzinę

Kaktus75

Czy wypłaty w Juwentsie są tak jak na umowie dopiero 20 następnego miesiąca czy są wcześniej? Umowa zlecenie.

Hgh

Czy pracował ktoś w HR/Kadrach i mógłby podzielić się opinią?

Janusz

Jak jest z wypłatami w Juwentsie z umowy zlecenia? Na umowie jest że do 20 następnego miesiąca.Czy wypłaty są wcześniej czy równo 29-tego? W Constalnecie też było że wypłaty do 15-tego a były dużo wcześniej.

Agnieszka
@Janusz

A skąd wiesz ze jest umowa zlecenie? Skoro dopiero pytasz o prace, chciałabym żeby ktoś rozjaśnił czy nie ma szans na UoP?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus