Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Elwis

Chciałam zapytac czy za styczen już były wypłaty umowa zlecenie ?

Robert

Firma ok, przynajmniej płaci za wykonaną pracę, ale tego buraka z magazynu odzieżowego (taki rudy) w Wawie to nie cierpię. Po co go trzymają, nie nadaje się do kontaktu z ludźmi. Pracowałem długo w Securitas, i tam magazynier był zawsze uprzejmy.

Robert
@Robert

A, i wmusił mi za duże koszule.

Janusz
@Robert

Mi wciskał za dużą kurtkę. No i faktycznie mądrzył się.

@Robert

Ciesz się, że nie dostałeś za małej, jak ja kiedyś w innej firmie. Ile tu teraz płacą i jakie mają wymagania, zwłaszcza podczas rekrutacji?

Szczera.

Dzień dobry Państwu. Każdy się kłóci, piszę bo tak siak czy owak jest w Firmie Juwentus. A czy byli Państwo na rozmowie o pracę ? Bo ja byłam w oddziale Rzeszów i powiedziano mi otwarcie, że będę pracować w dwóch spółkach, przy czym jedna będzie wypłacać podstawę czyli około 2238 zł a pozostałość godzin będzie wypłacana z drugiej spółki. I dwie wypłaty będą przychodzić w jednym miesiącu. Poinformowano mnie również że mam możliwość pobierania wypłaty cyklicznie co miesiąc ale opłacalne jest pobierać ją co dwa miesiące. Poinformowane mnie również, że im więcej godzin wyrobie tym większa będzie stawka za godzinę. Postanowiłam dać szansę tej firmie i jestem zadowolona płacą zawsze podstawę do 15 nadgodziny do 23 a pensje za miesiąc następny do 30 tego samego miesiąca. Poinformowano mnie także że mogę płacić sobie dobrowolnie ubezpieczenie chorobowe którego ustawowo na umowie zlecenie nie ma, dzięki czemu mam wypłacane L4. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie narzekał że źle, że okropnie, ludzie źli a wystarczy słuchać. Polecam. A co do Pana handlowca to dziwnym trafem Pan Andrzej. S handlowiec w oddział Rzeszów posiada samochód służbowy i zarabia więcej niż 2.500 zł na rękę. Więc nie wiem skąd Pan wziął to 2.500.

Anka
@Szczera.

ja jestem w trzech spółkach to jest koszmar teraz od stycznia przeszłam do następnej, tylko nie wiem której zrezygnowałam tzn koordynator chyba to załatwia

Dan
@Anka

Nie licz że koordynator coś załatwi, ja do tej pory mam sorty mundurowe do oddania i nic. Pies z kulawą nogą tego nie chce. Praca miała być od zaraz, do tej pory nikt nie odbiera. Po tygodniu czekania wybrałem pracę w innej firmie, po roku zmieniłem objekt a Juventus nadal nie dzwoni.

muchu 93

Ludzie czemu wy się godzicie na takie numery z wypłatami ..

@muchu 93

Ja sam tu pracuje 6 miesięcy i nie wiem czemu tu pracuje jescze chwila i (usunięte przez administratora)

Kaktus
@muchu 93

A jaki mamyly wybór? Na umowę o pracę tylko z orzeczeniem w stopniu umiarkowanym... Jak nie pasuje umowa zlecenie to do widzenia.

muchu 93
@Kaktus

Zmienić firmę . Ja mam grupę inwalidzką ale w życiu bym do tych złodziei nie poszedł pracować .

xd
@muchu 93

Jakie ? Przecież jedna wypłata jest na czas , a druga grubo przed czasem. Ale widocznie ludzie w ochronie mają kłopoty z liczeniem.

NN 2810
@muchu 93

Malo mnie interesuje jaką firmą jest Juwentus może i dobra ale pisać że to (usunięte przez administratora) to nie fer może taką opinie wydał nalogowy alkoholik (usunięte przez administratora) sam ukradl coś na obiekcie i podejrzewa firmę o zlodziejstwo i tyle wez się pijaku i zlodzieju za robote oraz leczenie alkoholizmu i bo baletniczce fartuch przeszkadza czasami dobrze pracować za mniejsze pieniadze ale stabilne i tyle do rada dla pijaków i złodzieji polacy to by tylko politykowali pienili sie pili i kradli i taki to nasz kraj a kazda firma w Polsce to (usunięte przez administratora) litości ludzie

Michu93
@NN 2810

Sam jesteś alkoholikiem i (usunięte przez administratora) Zapewne jesteś jednym z tych co donoszą na kolegów i koleżanki z pracy .

Dan
@NN 2810

Racja, najlepiej to cicho siedzieć jak cie ktoś (usunięte przez administratora) Nic nie gadaj to może kiedyś przestaną.

Stasiu
@Kaktus

Wybór jest zawsze jakby każdy postąpił tak że się nie zgadza na wypłatę co drugi miesiąc to by musieli zmienić ale Polak to bez komentarza

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Witam dostaje w tym miesiącu wypłatę pod koniec stycznia za styczeń jaka stawka po tych podwyżkach za miesiąc ozusowany i nieozusowany proszę o pomoc z góry dziękuję.

Kaktus75

Czy w Juwentusie na umowę zlecenie jest jakiś okres wypowiedzenia?

@Kaktus75

2 dni z czego co pamiętam na umowe zlecenie na służbach 24 ja akurat tak mam ale już wypowiedzenie podpisane podczas podpisywania umowy tylko SMS do koordynatora dwie służby i nara ....

Rilke

"wypowiedzenie podpisane podczas podpisywania umowy",czy ktoś może wytłumaczyć o co tu chodzi? Mądry chyba tego nie napisał

Rilke

Jeżeli rozchodzi o się o wypowiedzenie, to wiadomo że taki formularz będzie bez daty, bo z góry nie wiadomo kiedy rozwiąże umowę Proste jak budowa cepa

Bodzio1488
@Rilke

No nie takie proste, bo wcześniej z taka praktyka się nie spotkałem. Nigdy nie podpisywałem wypowiedzenia wraz z podpisywana umowa zlecenie. A pracuje w ochronie od 2008 r. Jeśli chce się zwolnić, zawiadamiam szefa 2 dni przed i po temacie. Mam tak w umowie. Jeśli to dla Ciebie normalne, to wiedz, ze jeśli podpisujesz cos takiego, to wiedz, ze mogą cię zwolnić nawet miesiąc wstecz i nie zapłacić ci za robotę - a bo zwolniłeś się wcześniej. Wypowiedzenie czy rozwiązanie umowy prawidłowo dopiero podpisujesz, jak się zamierzasz zwolnić! Nigdy zaś!

Marabut

A sprawdzałeś czy masz odprowadzane składki zus co miesiąc czy co drugi miesiąc.Wyplaty co miesiąc czy co drugi? Bo jak co drugi miesiąc to zamiast całego roku pracy masz zaliczone w ZUS tylko 6 miesięcy.Pizdrawiam.

Bodzo1488
@Marabut

Co drugi miesiąc - ale mi to nie przeszkadza, bo o Zusie nie mam dobrego zdania. I dzięki temu płaca mi więcej na rękę. ZUS to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) dający sie rolowac na każdym kroku.

ZUS
@Bodzo1488

Ciekawe jaka będziesz miał emeryturę. Dziś ty olewasz ZUS jutro ZUS olewa ciebie. Taka jest prosta zasada.

Wie ktoś jak z wpłatami w sierpniu czy cisza??

Zefko

Tak. Wczoraj dostałem za lipiec za 180 godzin przy stawce 19,70 równo o 100 zł mniej niż przy tej samej liczbie godzin w maju. Ktoś coś na ten temat wie?

Arturo
@Zefko

Ja też mniej z jednej umowy o ok.100 a z drugiej umowy napewno też coś koło tego będzie mniej. Tyle że przy rozliczeniu rocznym dostaniemy podobno mniej więcej tyle zwrotu ile teraz od lipca będziemy mniej zarabiali. Oczywiście jeśli do tego czasu rząd coś nie wymyśli aby zleceniodawców wydymać.

Alicja
@Zefko

jaką umowę z firmą macie, zleceniówka rozliczana godzinowo ? udało wam się ustalić skąd ta obniżka wynagrodzenia ?

Szczera
@Zefko

Najprawdopodobniej pobrano pieniądze na ubezpieczenie zdrowotne na które zapewne wyraziłeś zgodę przy podpisywaniu umowy.

Irena
@Szczera

nie powinni przy tym tak na zapas wysyłać jeszcze jakiejś informacji, żeby ludzie się nie dziwili? np w tytule przelewu czy coś? robili tak kiedyś?

JKM

Śmiechu warte firma krzak nawet jak jesteś zdesperowany nie pisz się na prace w tej firmie

Platnosci w ratach brawo dzieki takim ludzia ktorzy sie na to godza nigdy nie bedzie dobrze

Punto

Czy ktoś z was byl kiedykolwiek na zwolnieniu lekarskim na umowie zleceniu płacą dobrowolnie skladke zdrowotną

Witam.Firma super i koordynatorzy też.Szczegolnie koordynator P.Wl.Jaworski.Spędzilem w tej firmie trochę lat.Pozdrawiam kadrę kierowniczą oraz agentów ochrony.

Adrian

Zainteresowało mnie zlecenie dla agenta ochrony na Pradze i zastanawiam się, czy faktycznie w grafiku są uwzględniane potrzeby pracownika? Jak wygląda układanie grafiku?

Marto
@Adrian

Nic takiego nie ma grafik jest ustalany przez koordynatora jeżeli chcesz mieć dzień wolnego to musisz rozmawiać z kolegami aby Cię który zastąpił

@Marto

Jeśli pracujesz na umowę o pracę to.grafik ustala przełożony. Na umowę zlecenie ustala zleceniobiorca.

Adrian

Ja tam nie wiem, bo rozglądam się za pracą. A biorą tu pod uwagę zdanie pracownika? Lub jego umiejętności, żeby przesunąć na inne, bardziej odpowiadające zdolnościom stanowisko?

Były
@Adrian

A gdzie ten elastyczny grafik co tak pięknie się oglaszacie

Szczera
@Adrian

W miarę możliwości grafik jest dostosowany do pracowników. Wiadomo, że nie zawsze się da ale koordynator w Rzeszowie bo mogę wypowiedzieć się o tym oddziale stara się to zawsze uwzględniać.

Helena

Czyli pracownik dostaje wypłatę co 2 miesiące? Ale oczywiście całość? Czy tylko za dany miesiąc?

Djuka

Jaka tam jest stawka godzinowa ? Pełno ogłoszeń w żadnym stawki nie podali

Bizon
@Djuka

A co myślisz że jest sie czym chwalić ? Albo minimalna albo nawet jak w teorii wyższa to nigdy nie zgadza sie.

Były racownik

Firma super. Koordynator P.WŁ. Jaworski super. Pozdrawiam.

@Były racownik

brak mozliwosci dostania paska do wypłat czy to możliwe?

Ciężka sprawa. Trzeba jeździć do biura za każdym razem.

West

Ja wole swoje 14.50 na godzine w swojej agencji jak w juwentusie 15 i placone w ratach west ja mam juz kase na koncie 3 lub 4 nie mam kontrolnych czujek do odbijania spokojny blok w warszawie cisza spokój

Kuba

Mas racje a broń Boże pracować tam robisz i nie wiesz czy Ci coś zabiorą może 200 moze 100 nie wiesz kiedy pieniądze przyjdą na samym ich forum ile jest komentarzy dostaliście przelew nie dla mnie taka robota .wydaje mi się ze jest to miejsce dla desperatów ,którym z nie wiadomych względów nie udało się znależć innej pracy bo nikt o normalnych zmysłach nie zgodzi się na ich warunki

Nowoczesny

Zainstaluj sobie aplikację bankową na telefon to nie będziesz musiał biegać po bankomatach.

Wojtas

Ja pracuje w agenncji w wawie nie podam nazwy firmy z wiadomo jakich względow ostatniego dnia miesiąca szef dzwoni na nasz obiekt podaje godziny pracowników 2 lub 3 przyjezdza a pieniędzmi zostawia chemie i kto to.słyszał zeby jakies raty były obcinki kasy ile godzin za tyle płaci

Lidia

Ile Ci nie wypłacili? Coś z tym planujesz dalej robić by odzyskać pieniądze?

Michu93

Dlaczego się godzicie na takie bezprawie ?

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus