Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Mam pytanie czy ktoś z was wie ile teraz jest na rękę za godzinę z umowy zlecenie ? pytałem koordynatora to powiedział mi abym pytał na Poloneza dzwoniłem dziś 7razy i nikt nie raczył odebrać telefonu dostałem nowy aneks ale nie ma podanych żadnych danych na temat ile na godzinę.

@Marek

22,8 brutto.

1961

Ciekawe żeczy dzieją się w tej firmie dostałem aneks do umowy zlecenie gdzie nie jest podana stawka godzinowa pytałem koordynatora to kazał pytać w biurze na Poloneza.

Władek
@1961

Nie masz słownika? Wstyd. Ale masz rację, oni mało co wiedzą o sprawach pracowniczych.

Sławoj
@1961

Mnie natomiast śmieszy w aneksach - nie wiem czy wszędzie - taki tekst - Uwaga! - za wyróżniającą się pracę można dostać 50% większą stawkę. Jak założę firmę, to napiszę że daje 500% większą, albo i 1000%.

@1961

Bo w umowie zlecenia wpisują ustawę z 2002r z aktualizacją dot.stawki minimalnej.A czy umów zlecenia miały zmieniona nazwę na Juwentus coś tam.

Lila

Szczerze nie polecam ja tam już pół roku pracowałam i z dnia na dzień a to po 3 miesiącach było że moja umowa została rozwiązana dowiedziałam że już tam nie pracuje i nawet nie zadzwonili do mnie by mi o tym powiedzieć

Aleksandra
@Lila

To skąd w takim razie się dowiedziałaś? Skoro nikt z firmy nie dzwonił? Rozwiązują umowy w trakcie trwania czy jakoś się termin kończył? Wiesz może jaka była przyczyna tego zwolnienia?

Rilke

To jest zgodne z prawem omijanie prawa W przyszłym roku wejdzie w życie nowa ustawa która uniemożliwi tego typu działania

Michu93

Przestań takie głupoty gadać , jeśli wygra opozycja to wróci normalność . Płace bedą lepsze . Bo to co jest brutto będzie na ręke . Będzie oczywiście podwyżka co roku .

Michu93

Przestań takie głupoty gadać. Wróci normalność. To co jest brutto będzie na ręke więc będzie lepiej . Nie będzie okradania z wypłaty . Co roku oczywiście podwyżka będzie.

Mirek
@Michu93

Jak wygrać tzw.opozycja to będziesz miał 10 zł na godzinę i t po będzie ta normalność

@Michu93

Albo jesteś jakimś emerytowanym milicjantem, albo nie pamiętasz ochrony za 3 zł na godzinę i koordynatorów obcinających pensje co miesiąc. Ludzie siedzieli po 400 godzin za 1200. Wielu marzy się powrót do przeszłości, a obecnej władzy bardzo nie lubią. Jako szeregowy ochroniarz codziennie w wolnej chwili na dyżurze powinieneś odmawiać różaniec w intencji Prezesa Jarosława i jego kota. Dzięki nim dzisiaj jesteś w jednej z najlepiej opłacanych grup zawodowych. No chyba, że jesteś odpadem z poprzedniego systemu, z obciętą emeryturą i cię boli że 90% ma lżej, a 10% nie ma tak dobrze jak miało.

@Rilke

To znaczy ?mógł byś rozwinąć myśl ? Albo gdzie poczytać na ten temat ?

@Janusz

Mam 30 lat , pracuje w ochronie na umowę o pracę bo mam orzeczenie. Te 3 zł na godzinę to była wina ludzi ..bo się na to zgadzali , ja nigdy za PO nie pracowałem za taką stawkę . Jeśli wygra opozycja to nikt nie obniży stawki minimalne, wręcz przeciwnie to co jest brutto będzie na ręke .

@Mirek

Bzdury. Będzie lepiej , jak wygra opozycja. Nikt nie obniży stawki minimalne, wręcz przeciwnie to co jest brutto będzie na ręke .

Barbara
@Michu93

Wina ludzi? A teraz zgadzają się na zlecenia płatne co dwa miesiące? Gdzie jest inspekcja pracy itd pytam się.Umowy przetrzymują po dwa miesiące, niby jest przedłużona ale w ręce jej nie masz . najgorsza ochrona ever to Juventus

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Janusz

Co do pozytywów-kasa jest na czas i zgadza się. Wszelkie niejasności wynikają z tych polskich nieładów co w zeszłym roku nabałaganili. Po za tym jest korzystnie, bo druga wypłata całkiem bez ZUS i jest 400 zł wyższa. No i to tyle pozytywów, bo tam pracować się po prostu nie da, mimo całkiem dobrych warunków finansowych. Może po prostu źle trafiłem. Moje wnioski-omijać, trzymać się z daleka. Firma dla desperatów i ludzi z nożem na gardle. Żeby tam być, musisz całkiem wyzbyć się szacunku do siebie. 1. Nie liczą się twoje kwalifikacje, doświadczenie, wykształcenie, poświęcenie, starania. Twoja praca dla koordynatora jest nic nie warta. Jesteś dla niego nikim. Nie przedstawiasz absolutnie żadnej wartości, tylko tyle co by grafik załatać na najbliższe kilka dni. Dalej mają cały sztab ludzi do werbowania mięsa. Nie ludzi, tylko towaru. Rekrutacja, umundurowanie, wcielenie trwają bardzo szybko. Ubrania przeznaczone na maksymalnie pół roku użytkowania. Koszule nic nie warte, garnitur rozłazi się po miesiącu, buty niewygodne, rozpadają się po 3 miesiącach. Polityka firmy taka, że nikt nie przewiduje dłuższe bytności pracownika, niż pół roku. 2. Generalnie załogę trafiłem dobrą, tylko nad tym wszystkim było zainstalowany taki typ, co całe dnie nic a nic nie robił, tylko do koordynatora wydzwaniał i chlapał na wszystkich, albo zawzinał się na tego co mu podskoczył, czy w twarz coś powiedział. (usunięte przez administratora) podgryzanie, osaczanie, opowiadanie kłamstw do koordynatora, dyskredytowanie członków załogi, opluwanie, oczernianie. Koordynator słuchał go, ale też nim gardził otwarcie. Pachniało mi to grą na skonfliktowanie załogi i zniżenie do poziomu tego typa. Jednym słowem firma pomyłka. Są lepsze.

@Janusz

Przez Polski ład dają umowę zlecenie z płatnością co drugi mieś? ZUS w skali roku płacą za pół roku ..jak można się zgadzać na coś takiego..

@Janusz

Umowa zlecenie płatność co drugi miesiąc i (usunięte przez administratora)Zusu , płacenie w skali roku za pół roku to też wina Polskiego ładu ? Jak możecie się zgadzać na coś takiego...

@Michu93

Pierwsza wypłata do 15 następnego miesiąca. Mało gdzie tak jest. Zazwyczaj do 25-30. Druga wypłata na koniec danego miesiąca. Nawet w budżetówce tak nie masz. ZUS-wszyscy tak robią i wszyscy wiedzą do samego prezydenta. W lipnej firmie prezes da ci w kopercie wypłatę, resztę zagarnie, tu za kombinacje z ZUS też coś dostaniesz. Emerytury i tak nie będziesz miał. Nie ma co paść zusu powyżej minimalnej krajowej. Firma ok, tylko koordynatorzy psują całą robotę sztabu. Koordynatorzy to skończone (usunięte przez administratora).

Aleksandra
@Janusz

A jak rozwiązany jest temat L4 skoro zusów nie płacą? Szef wypłaca zasiłek ze swojej kieszeni? Czy co wtedy?

Maniek
@Janusz

WYPŁATĘ TO CHYBA WIDZIAŁEŚ W MARZENIACH W TEJ FIRMIE NIE MA TAKIEGO SŁOWA JAK WYPŁATA

Maniek

Cyborgów sobie zatrudnijcie to będą wam za darmo robić 24h/7 firma jak firma ujął bym to słowami Piłsudskiego kraj piękny tylko ludzie sami sobie dopowiedzcie. (usunięte przez administratora) też całe życie nie będziecie mieli

Mario

Mam pytanie czy zostaliście kiedyś przyłapani na spaniu w pracy ? I jaka jest kara pieniężna czy zwolnienie?

Dawid

Zatrudniłem się w ochronie w Łodzi na ul. pięknej 23 i nie dostałem wypłaty zgodnej z obliczaniami, (usunięte przez administratora) mnie na ponad 700 zł. Będę musiał to załatwić z biurem ale jeżeli to nic nie da to składam doniesie do sądu. Czyje się upokorzony i (usunięte przez administratora) Chciałbym odzyskać swoje zarobione pieniądze. Myślę że to (usunięte przez administratora)

W siedzibie firmy w Warszawie jest naprawdę dużo osób, które pracują ponad 10 lat, a niektórzy dobijają do 20 lat (i nie mi chodzi o dyrektorów). To pokazuje, że jest to firma, gdzie człowiek dobrze się czuje. Są ludzie, którzy odchodzą i za jakiś czas wracają. Można mówić różne rzeczy, ale skoro ktoś odchodzi i za jakiś czas wraca to w mojej ocenie świadczy o tym, że nie jest źle. W kadrach czy w księgowości widziałem wiele dziewczyn, które znikały żeby urodzić dziecko, potem wracały do pracy i nadal pracują.

Jak zatrudniają koordynatów (usunięte przez administratora) że pracownik z stopniem niepełnosprawności ciągle słyszy że praca jest najważniejsza że firma musi dopłacać jeśli idziesz ulrop czy jedziesz do senatorium. Nawet w tej firmie nie można zachorować no już słyszysz że udajesz że nie dbasz o dobro firmy i takie tam

romek atomek

nie płacą bo ich nie wpisują do zusu i urzędu skarbowego i zwlekają z kopią umowy nie jednego tak przekręcili

Mariusz
@romek atomek

Poczekaj jeszcze trochę i kochani i uprzejmi panowie koordynatorzy sami pójdą pracować o ile bedzie gdzie:) w koło wojtek nie będą ładować ludzi

gienek68

Pracuję w tej firmie już przeszło 10 lat wszystko ok wypłaty na czas koordynatorzy na poziomie!Firma godna polecenia.

@gienek68

A co robisz w tej firmie?

Nowy345

Czy może mi ktoś wytłumaczyć jak ta firma płaci bo nic się nie zgadza z liczba godzin i z wypłata

ona
@Nowy345

i sie nie bedzie zgadzac :)

ona

odradzam wszystkim kto tam wybiera sie do pracy! wyplaty sie nie zgadzaja mimo ze siedzisz wiecej godzin niz powinienes. Mowa o wyrownaniu? bron boze. Niemili koordynatorzy, brak szacunku do ludzi ktorzy chca pracowac. Przeplyw informacji beznadziejny!!! 3 RAZY NIE. Jak macie isc pracowac do tej firmy to lepiej isc do Zabki na wykladanie towaru :)

kraft

Witam. Szukają przedstawiciela handlowego na Lublin. Może ktoś podzielić się informacjami jak to wygląda w tej firmie: zarobki, auto, atmosfera, kasa, wypłaty itp.... Będę wdzięczny za opinie. Pozdrawiam

Jacenty

Chyba firma powoli się kończy, bo jeżdżą po obiektach i każą wypisywać się z Pracowniczych Planów Kapitałowych. Szukają ostatniego grosza - żenada..

@Jacenty

Jest to łamanie prawa i grozi to konsekwencjami finansowymi dla zarządzających ta pseudo firma.

Brachol

Witam Jak wyglada wyplata wynagrodzenia w firmie Juwentus w Poznaniu? Jaki jest termin wyplaty? Czytajac opinie jestem trochę zdezorientowany. Wyplaty sa 2 na miesiąc, za nastepny miesiąc brak? Wyplata pod koniec drugiego miesiaca? Dziekuje za odpowiedzi, Pozdrawiam

Aneta
@Brachol

Zapytaj na forum Poznania,tu jest GoWork Warszawa.

WestNik

Czy firma oferuje karty multisport dla pracowników?

@WestNik

benefity w Juventusie????chyba snisz chlopie..!!13,50/h i zlecenie a jak sie upomnisz o podwyzke to lecisz z grafiku!!

Kaktus

Gdzie masz 13.50? Nie pisz bzdur.

@Kaktus

W Katowicach, do tego czekam na umowę 4 miesiąc, (usunięte przez administratora)

Michu93

Minimalna jest ok 17 na ręke.

Teresa
@Michu93

A czy można liczyć na jakieś podwyżki po jakimś czasie czy tak jak pisał ktoś wcześniej ' lecisz z grafiku ' ? Ktoś też pytał, kiedy będą wypłaty za styczeń na zlecenie - zdarzają się jakieś opóźnienia w wynagrodzeniach? Czy można liczyć na umowę inną niż zlecenie?

1962
@Teresa

Moja droga nie licz na to że możesz prosić o podwyżkę nic takiego w tej firmie nie ma ta firma jeszcze ci zabierze zamiast dodać.panowie koordynatorzy to niedouki chcieli by tylko aby agent ochrony pracował 24/24 a oni zbierają pochwały jak to ich obiekty prosperują .przyjmują ludzi z orzeczeniem a potem mają protensje że nie ma kto obstawić obiektu bo ktoś zachorował albo poszedł na urlop biorą za niepełnosprawnych kasę z pefronu a pracownikow traktują jak (usunięte przez administratora)

Majra 83
@Teresa

Jeżeli ma się grupę to wtedy umowa o pracę

Agencja

Mieliście już wypłatę w agencja juwentus warszawa za styczeń?

Kajzer

Firemka ciągle szuka ludzi z grupą lub studentów. W ogóle nie liczą się kwalifikacje, lub doświadczenie. Inspektorzy którzy nie powinni pracować w ogóle z ludźmi. Umowy śmieciówki.

Inspektor detektor
@Kajzer

Ta firma to trup. Wielka agencja a w siedzibie na Jutrzenki co druga jarzeniówka wykręcona żeby 5 groszy na prądzie oszczędzić. (usunięte przez administratora) i więcej nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus