Ochrona Juwentus

Opinie o Ochrona Juwentus

Pablo

Gdzie jest wypłata druga na się pytam do cholery .

Buhaj

Mial ktos juz drugi przelew bo znow opoznienia?

Arturo
@Buhaj

Chyba jak większość jeszcze nie. Przeważnie był 17-ego a takiego opóźnienia jeszcze nie było. A może by były przelewy ale po polskim ładzie nie było co przelewać. Ciekawe jak będzie za luty?

zganiaja na polski lad a (usunięte przez administratora) w juwentusie i dalej nie placa to jest ich wymowka NIGDY WIECEJ JUWENTUS !!!!!!!!!!!!!!!!

wlasnie nie placa na czas .....

- Wysłanie Cv. - Zaproszenie na rozmowę ok 1 tydzień od złożenia cv - Rozmowa z dyrektorami regionalnymi - Decyzja o zatrudnieniu po 2dniach roboczych, rozpoczęcie pracy od następnego miesiąca - Załatwianie badań wstępnych (za faktury pieniądze oddali właściwie odrazu) - Rozpoczęcie pracy

- Znajomość systemów SSWiN, KD, CCTV - Doświadczenie monterskie - Uprawnienia (SEP, UDT, PZT, kat.B) Podobało mi się, że nie było idiotycznych pytań "anetek" z hr. Interesowała ich tylko wiedza, umiejętności i uprawnienia. Moi rozmówcy byli normalnymi facetami, z którymi przyjemnie mi się rozmawiało, na wszystkie moje pytania obszernie odpowiedzieli. Ogólnie z rozmowy wyszedłem z dobrym humorem.

Marc07

Witam Ktoś dostał pierwszą wypłatę? Na Śląsku cisza

@Marc07

Orientujesz się do kiedy powinna być pierwsza część?

Punto

Łódź też brak kasy

Marc07

Zazwyczaj do 15

franek
@Marc07

1860 wypłata za grudzień, umowa op pracę, 1-sza grupa niepełnosprawności, 09-styczeń 2020 ! Na pytanie dlaczego tyle, koordynatorzy robili sobie jaja,że to polski ład i chyba nie dostaniemy więcej ! 70 godzin na umowę zlecenie. Na pytanie dlaczego nie płacą nocek,ża święta niedzielę, nadgodziny, powiedział koordynator drwiąco: że to oszczędności ! To firma to bandytyzm !

Aneta
@Marc07

Są nowe umowy i nowe terminy.

ARTURO
@Aneta

Kurde nie spojrzałem. To jakie teraz terminy na zleceniu? Było zazwyczaj 13 i 17 druga część.

muchu 93

Bez urazy ale jak można zgodzić się na takie warunki... wypłata co drugi mieś ..

lisu

Mial juz ktos pierwszy przelew?? Dzwonilem to mieli robic dzisiaj ?

Ktooo
@lisu

Ja jeszcze kasy nie mam

Szymi
@Ktooo

Ja dostałem, stawka się nie zmieniła, dzwoniłem do korsynatora powiedział z nie ma podwyżki przez nowy Polski ład, zwrot dostanę w 2023 roku w PIT, także zwiększył się podatek zdrowotny z 7% na 15% więc marzenia o większej stawce poszły w niepamięć

rilke
@Szymi

Korsynator? Nie ma czegoś takiego jak"podatek zdrowotny"

Maria
@rilke

Chodziło mu o słowo koordynator????,stawka zdrowotna chyba jest 9% więc wnioskuję że (usunięte przez administratora) .

muchu 93
@lisu

Bez urazy ale jak można zgodzić się na takie warunki. .. płatność co drugi mieś ..

Prime

Pracuję w Warszawie od stycznia. Dziś jest 17-ty. Wypłata powinna być do 15-go. Wciąż czekam. Koordynator nie wie co stało się z nią...

Edek

Witam jak wyglądają teraz stawki za pierwszy miesiąc pracy rozłożony na 2 transze i za drugi miesiąc pracy w jednej wypłacie chodzi mi o stawkę netto. Proszę o pomoc z góry dziękuję.

1962

Bardzo ciekawy artykuł czytałem go morze nareszcie się ktoś tym zainteresuje aby nas nie (usunięte przez administratora)w tak perfidny sposób pozdrawiam.

Aneta
@1962

Kopiujcie link artykułu i wysyłajcie go wszystkim agentom.

@1962

Też nas uszukują. To firma Juwentus, a dokładniej jej córki spółki.

Były pracownik tumba

Uwierzcie mi ta firma traktuje ludzi jak zwierzęta może gorzej po tym jak się do nas odzywają albo nie odzywają jeśli chodzi o wypłatę szczególności kierwonicy z Poznania jak ci dają Prace to bardzo myli kulturalni a potem zachowują się jak (usunięte przez administratora) wobec ciebie taka prawda szczególności pozdrawiam Mateusza i Arkadiusza z Poznania uwierzcie mi jeśli o co kolwiek się zapytacie to odrazu chamsko podchodzą do człowieka szczególności jeśli chodzi o umowy i inne zeczy jeśli są potrzebne zwolniłem się od nich bo mialem ich dość i wypłaty jeśli macie to uwierzcie mi musicie się prosić bo nigdy nie są na czas powodzenia tym wszystkim którzy chcą pracować tej firmie.

Punto

Po przeczytaniu w necie artykuły o tym jak na umowę zlecenie nas robią w balona to się załamałem masakra pracujemy na pół etatu przynajmniej tak mamy odprowadzane składki ZUS trzeba coś z tym zrobić bo emerytury nie dostaniemy z braku lat pracy

Albert

Nadal wyplaty co 3 miesiące?

Niech będzie pochwalony. Szukam nowej robótki, wobec tego weryfikuję komentarze. Podejrzewam, że odszukam rzetelne informacje o pracodawcach z okolic Warszawy. Mam prośbę, dajcie znać jaka jest atmosfera pracy w firmie Ochrona Juwentus? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? Nie będę robić kanapek bo mieszkam sam. Tomek

rilke
@Tomek

Najlepiej zamówić sobie catering

Dagmara
@Tomek

Cześć Tomku. Narzekać nie będę ale z drugiej strony zawsze mogłoby być lepiej. Odpowiadając w temacie posiłków dla pracowników to doradzam firmę Havi Logistics z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od wujka, który jest tam zatrudniony) zamawiają codziennie posiłki przez apkę, a firma dopłaca im do każdego obiadu. Zawsze to lepsze rozwiązanie niż kantyna z kiełbasą i pierogami lub pielgrzymką do Żabki. Wybieraj pracodawcę mądrze. Dagmara.

Robert
@Dagmara

Witam Pani Dagmaro. Szukając informacji o firmach znalazłem powyższy wątek i pomyślałem, że dodam kilka konkretnych informacji. Firma Havi Logistics, której nazwę Pani napisała korzysta z platformy SmartLunch. Skąd o tym wiem? Wdrażałem to rozwiązanie jako doradca klienta. Nadmienię, że każda firma, która żywi pracowników ma łatwiejsze zadanie przy rekrutacji nowych pracowników. Pozdrawiam Robert

Izolator

Nie mówiąc źle ale szczerze nie chciałbym pracować w juwentusie za żadne skarby świata i czekać na przelew będzie czy nie będzie zenada

GG

Mam pytanie ile można otrzymać za godzinę pracy w Juventusie na umowę zlecenie jaka jest stawka netto? Z góry dzięki za infoo

marcin_1978
@GG

Rozrzut jest bardzo duży. To zależy od obiektu od 17zł nawet do 30. 20 to jest standart.

Rocki
@marcin_1978

Powiedz Marcinku gdzie w tej firmie placo po 20 lub tak jak piszesz 30 zł za h chyba głównym liderom lub koordynator bo napewno nie placo tyle za godzinę zwykłemu ochroniarzowi chyba ze tym co donoszo wszystko to może i tak bo takich nie brakuje wszędzie

Minimalną co nakazuje prawo

Ta pracownica

13 zł także pracujesz za miske ryżu

bylapracownica
@Rocki

Ja dostawałam na umowie zlecenie 19,70. Tylko mam status studenta.

Cieć
@marcin_1978

Chyba się podszywasz pod ochroniarza bo nie słyszałem nawet o 20 zł. a mało tego jak idziesz na dobę to rozpisują ci ją po 12 godzin żeby za nocne godziny 20zł nie zapłacić.

aldenman

Juventus Szczecin ul-Żubrów-szef ochrony i koordynator maja w de pracownika,potrafia z nagla wyrzucic pracownika z obiektu na ktorym pracował i dac kogos innego,bo tamten ma u nich jakieś plecy.Brak wynagrodzenia za nocki.Zalatwiasz sobie urlop ,ustalasz ze koordynator lub szeo ochrony da czlowieka na Twoje miejsce i okazuje sie ze w dniu w ktorym wziąłeś urlop brak zmiennika.Środki utrzymujące czystość musisz sobie przynosić z domu.Pan Tomek ma wszystko głęboko w DE...Nie wierzycie to zatrudnijcie sie-Daje wam ze weżmiecie wypłate i poszukacie innej firmy,zwlaszcza za czepianie sie o wszystko i za wszystko! Pisze o Szczecinie tu ,bo nie moge znależć ich strony z opiniami-Słyszałem już o usuwaniu ich

Jak wygląda praca na GI w firmie Juventus ? Cały czas teren czy mają swoje pomieszczenie gdzie oczekują na alarm ??? Pozdrawiam

Jaka stawka na Grupach Interwencyjnych od nowego roku ?

@Nowy

Zero podwyżki, stawka została z zeszłego roku

@patrol

A ile miałeś w zeszłym roku ? 17 ?

@patrol

A ile bylo w poprzednim roku ?? 17 ?

Nie całe 17

@patrol

Do patrol, a pozwolenie na broń masz ? Ile godzin miesięcznie pracujesz ??

Tak mam,240h

@patrol

To 4 tys wyciągniesz... A powiedz mi jak wypłatami, płaca w ratach ? I czy ogólnie jesteś zadowolony z pracy ?

Do patrol, i jak Ci się tam pracuje ? Płaca na czas ? Pozdrawiam

Rekrut

Dzień dobry, Nie polecam tej firmy ponieważ to jest jakiś żart, który nie da się opisać. Miałem być przyjęty na obiekt i dostarczyć wszystkie dokumenty w środę a inspektor dzwoni do mnie dlaczego ich nie dostarczyłem jak sam mówił, że mam czas do środy a później się wybiela, że nic takiego nie mówił. Szanujmy swój czas i pieniądze, bo pozałatwiałem wszystkie dokumenty a ktoś odwraca kota ogonem. Nie poważna osoba na tym stanowisku. Nie polecam firmy. Jednym słowem ocena (usunięte przez administratora)

Stara dama

Dziwię wam się że pracujecie w juwentusie czytając te wszystkie komentarze ludzie przejrzyjcie na oczy jawnie was robią w bambuko jakiś chory system wypłat wynagrodzenia do tego stawka słaba jest tyle dobrych agencji np w Warszawie ja powiem wam szczerze bo co by mi zależało was okłamać pracuje w ochronie w wawie na osiedlu zamkniętym zero czujek spanie od 23 do 5 rano zero kontrolnych kasa do 4 płacona w całośći bardzo mi was szkoda że pracujecie w juwentusie

@Stara dama

A jaka to firma bo mam zamiar uciekać z juwentusu

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Juwentus - Warszawa

• Jak się pracuje w Ochrona Juwentus?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Juwentus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 329.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Juwentus?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 267, z czego 30 to opinie pozytywne, 86 to opinie negatywne, a 151 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Juwentus?

Kandydaci do pracy w Ochrona Juwentus napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Juwentus