Opinie o Chatham Financial Europe Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chatham Financial Europe Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Chatham Financial Europe Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chatham Financial Europe Sp. z o.o. w Kraków

Cześć, chce się dowiedzieć gdzie są dodawane oferty pracy. otóż kiedyś jak je sprawdzałam to na portalach i stronie www było od nich pusto a widzę, że ktoś dziś dodał opinie odnośnie procesu rekrutacyjnego. Prowadzone są nabory? Ciekawe na kogo

Wyniki finansowe ponad wszystko...? Wiecie może ile mogłyby wynosić te bieżące? Interesuje mnie także efektywność w tym zakresie czy po roku od tamtych opinii są może lepsze? Sporo opinii dotyczyło tu rekrutacji i sama nie wiem czy dałabym radę ją przejść. Czy był ktoś niedawno i ma jakieś porady? Ogólnie to warto?

Dawer Nowy wpis

Przeszłam przed trzy etapy rekrutacji. Pierwszy to rozmowa z osobą z Wielkiej Brytanii, około 20 minutowa, na temat mojej motywacji w stosunku do pracy oraz doświadczenia. Kolejny etap to test logicznego myślenia/obliczeniowy/ z angielskiego- czyli typowe dopasowanie obrazków i obliczenie procentu z danych. Pytania z angielskiego na takim poziomie, że nawet native speaker bez ukończonych studiów, nie jest w stanie odpowiedzieć na nie. Trzeci etap to godzinna rozmowa z kierownikiem zespołu z Polski, cała po angielsku, czego osobiście nie rozumiem. Jeżeli mój poziom angielskiego został już oszacowany na postawie pierwszej rozmowy oraz testu, dlaczego z własnymi rodakami muszę również rozmawiać w tym języku. Czy my polacy wstydzimy się swojego języka? Jest to co najmniej kuriozalne. Pytania również nie należały do typowych, trzeba mieć przygotowany essej na temat motywacji do pracy która w trakcie okazuje się typową pracą typu kopiuj wklej i sprawdź dane. Na tym etapie zostałam już poinformowana że polskie święta nie są w żaden sposób respektowane, ponieważ praca dla USA musi być wykonana oraz że nie ma luźnego podejścia w stosunku do godzin rozpoczęcia pracy, nie wspominając o pracy zdalnej.

NeverAgain Nowy wpis
@Dawer

Mam podobne doswiadczenia. Kolonializm XXI w. Szukaja poddanych, ktorzy beda sie miedzy soba stukac i pracowac za (usunięte przez administratora). Rozmowy po angielsku prowadzone przez Polakow, ktorzy Londyn widzieli na obrazku albo w ciagu weekendu nadaja temu wszystkiemu dodatkowej groteskowosci.

Jak wygląda sprawa grafiku w Chatham Financial. Czy pracodawca idzie na rękę?

Aaron

Zupelny brak elastycznosci. Wynik finansowy ponad wszystko.

Mirosław
@Aaron

Wiesz wynik finansowy liczy się wszędzie. Jeśli chodzi o elastyczność to przy urlopach też z tym słabo? Można sobie wcześniej zaplanować wolne?

@Aaron

tak jak kolega napisał wynik moze liczyć sie wszedzie... pytanie jaki konkretnie tutaj byłby oczekiwany wzgledem danej osoby? jakie sa obecne normy?

Firma Chatham Financial Europe Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. analizy danych finansowych i raportowania. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood

Proces rekrutacji trwał około miesiąca. Składał się z 30 min z rozmowy z rekrutrem, 1 godziny na zadanie Coderbyte, gdzie nie było podane ile zadań jest do zrobienia. Następnie 1 godzina z pisaniem kodu na żywo. Na koniec trzy rozmowy po 45 min (z 15 min przerwy między nimi) jedna po drugiej, dwie techniczne i jedna z menadżerami. Całość to 5 godzin i 30 min na zweryfikowanie czy się nadajesz. A jaki feedback? Po trzech dniach wysłanie podziękowań za udział i info że znaleźli kogoś bardziej pasującego na to stanowisko czyli w sumie nie wiesz co im nie pasowało. IMO nie warto poświęcać tyle czasu takie procesy rekrutacyjne, jeżeli nawet nie dają przyzwoitego feedbacku.

Na Oddzial z nimi

Niestety rekruter okazal sie byc niespelna rozumu.

@Na Oddzial z nimi

Ogólnie to ile osób tak w sumie jest tu odpowiedzialnych za rekrutację i ile mogą za to płacić? Na tym stanowisku jakie jeszcze inne obowiązki mogą być ostatecznie do wypełnienia?

Dno

Takiego buractwa z strony HR jakie prezentuje kwasnik to nie ma w calym Krakowie.

Hanna

Z tego co widzę coraz więcej byłych pracowników się tu zbiera i zaczynam się zastanawiać ile osób obecnie tu pracuje? Ciekawa też jestem liczby byłych pracowników, można to spokojnie zliczyć?

Krzychu

Sporo osob z kompleksami. Wiadomo, jak sie rozbudzi czyjes kompleksy to latwiej sie zarzadza.

Sylwia

Odradzam ze wzgledu na brak work life balance.

@Sylwia

:( No to słabo, bo to akurat istotny aspekt. A w Twoim przypadku to jak konkretnie to się przejawiało?

Aaron

Kiedys to bylo miejsce z bardzo dobra opinia. Kiedys... Fatalni relruterzy zatrudniali kolejne fatalne osoby. Atmosfera i warunki pracy zrobily sie z czasem slabe. Jesli masz mozliwosc to odpusc to miejsce i spokojnie szukaj dalej.

Lepiej nie...

Tragiczny poziom rekruatcji prowadzonej przez zakompleksione osoby, ktore dukakly jakies utarte formulki. To raczej miejsce dla ludzi przesiaknietych na wylot korpo zachowaniami, ktore bede bez zadawania pytan pracowac ponad sily ku chwale korporacji.

@Lepiej nie...

Nie za ostro ich trochę oceniasz? Zakompleksione, bo? I może powiesz coś więcej o tym korpo zachowaniu, które przytaczasz?

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Chatham Financial?

asd

Potoczny.

Hats

Bardzo długi i wymagający (testy dość proste jeśli ktoś rozwiązywał zadania na leetcode czy hackerrank) proces rekrutacyjny. Po wszystkim można liczyć tylko na szablonową odpowiedz i całkowity brak feedbacku. Nie polecam. Brak szacunku do poświęconego czasu.

asd
@Hats

Jak dla mnie to zadania i live coding były proste. Ale co do reszty zgadzam się. Nic się nie zmieniło. Potrafią zmarnować kandydatowi ponad 4 godziny czasu na gadaniu o tym samym cały czas (choć już telefonicznie rozmawiałem na ten temat z jedną osobą). Na koniec dostajemy szablonową odpowiedź wyciągniętą z jakiegoś gotowca. Po 4 godzinach "rozmów", specjaliści którzy tam pracują nie potrafią napisać nic sensownego. Brak szacunku do poświęconego czasu.

Prawilny

Bylem se tam w robocie i se robilem co se mialem robis piniondzuw mi dawali to bylo git potem se nic nie robilem a tesz mi dawali pieniondzuw

Zostaw merytoryczną opinię o Chatham Financial Europe Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Chatham Financial Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Chatham Financial Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

Chatham Financial Europe Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Kotlarska 11
    31-539 Kraków

Chatham Financial Europe Sp. z o.o.