Opinie o Rauh Spedition + Logistik GmbH w Kronach

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Rauh Spedition + Logistik GmbH. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rauh Spedition + Logistik GmbH na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rauh Spedition + Logistik GmbH w Kronach

Zenek Nowy wpis

Ja bylem i nie polecam.

Krzysiek Nowy wpis

Czy naprawdę jest w tej firmie tak źle? Chce tam złożyć papiery.

Marek Nowy wpis
@Krzysiek

Na jakie stanowisko chcesz aplikować, bo nie znalazłem żadnych ogłoszeń w sieci. Niedawno szukano kierowcy C+E z uprawnieniami ADR, ale nie wiem, czy nadal jest to aktualne. Napisz jeśli uda Ci się rozpocząć zatrudnienie.

Grażyna Nowy wpis

Dzień dobry, mam kilka pytań odnośnie pracy w Rauh Spedition + Logistik, jaki poziom języka niemieckiego wymaga firma od nowego pracownika? Są szkolenia z języka wewnątrz firmy?

Nz

Trgedia kilka lat zmarnowanych

Grażyna
@Nz

Dlaczego uważasz, że zmarnowałeś w Rauh swoje lata? Napisz więcej informacji. Dziękuję bardzo za odpowiedzi.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Rauh Spedition + Logistik GmbH? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
Alvaro

Wszyscy z rauha uciekli Polacy najgorsza umowa jaka może być i nic nie.mozna zrobić z.tym adwokaci powiedzieli że nie.ma.szans na wygranie

Elvis

Rauh to największa świnia w de

Jan rauh

Witam na początku tego roku było około 20 Polaków gdy zaczęli rozliczać się z podatku w de zostało 5 Polaków firma potrzebuje 3 kierowców na tą chwilę podstawy jest 1900 brutto na umowie a w rzeczywistości na abrechnungu jest 850 euro kolega jeden zachorował i dostał od aok 340 euro za miesiąc czyli wnioski niech każdy wyciagnie

Rimini

Nie polecam nikomu rauha

Były kierowca janeczka

Jeśli zdradza Cię żona z sąsiadem i nie wie ,że Ty wiesz to śmiało zachwalac a szuka pracy.Umowa na 1/2 etatu.zmarnowane pół roku.dzis dostałem dokumenty podatkowe,już mi nic nie zrobi.Nigdy tam nie wrócę!!!Dramat.

Seba

Proszę dzwonić pod nr 729515870 podam wszystkie szczegóły odnośnie rauha

Czekamy na newsy od pracujących. Ktoś ma jakieś nowe sprawozdania na temat przedsiębiorstwa Rauh Spedition + Logistik GmbH w mieście Kronach, bo nie wiemy jak to z pracą u nich.

MGZG

Wszyscy pracujący lub niepracujacy potwierdzą moje słowa, dlatego szukają Polaków bo wszyscy się już pozwalniali nie polecam tej firmy (usunięte przez administratora) i tyle a w d pracuję już 8lat także trochę wiem jak powinno wyglądać uczciwe zatrudnienie.

MGZG

(usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) na świadczeniach i podatkach, umowa jest tak skonstruowana że wszystkie składki emerytalne i zdrowotne są odprowadzane w połowie, kolejny który chce się szybko dorobić na Polakach, pracowałem tam ponad pół roku 2/1 i mam tylko z tego tytułu problemy podatkowe, firma dla desperatów, nie polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Rauh Spedition + Logistik GmbH - Kronach

Rauh Spedition + Logistik GmbH
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Rauh Spedition + Logistik GmbH