PPU. Techmor

Działdowo

Opinie o PPU. Techmor

gosciu 2014-06-22 07:13:27
pracowalem w tej firmie bez umowy po 12 godzin codziennie soboty niedziele tez za 1000zl pytam sie majstra jak z umowa to 3lata mozesz tak pracowac jak ktos na kontrole mial przyjechac umowy w biurku i dawali po kontroli zbierali darli i finito ciesz sie ze pracujesz na twoje miejsce 10 czeka w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka demokracja jedem drugiego w rogi wali nic dziwnego ze ludzie emigruja za chlebem
gosciu 2014-06-22 15:40:55
oj techmor pierwszy nastepny krymar ilowo pracuja dziewuszki za 600zl ot rewelacja jeszcze bat do tego
bystry 2014-06-22 16:21:21
ukrainki tylko miesiac przepracowaly i to na czarno otrzymaly do reki 600zl zabraly [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i pojecjhaly ot znajoma podjela tam prace co tam gadaja i okazalo sie 10 czerwca wyplate dostala za maj okragle 600zl az sie rozplakala na cukierki sam m r kupuje mieszkania zmienia samochody motory za 500tys okradajac ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z taka demokracja ba pikniki organizuje tu krewtke w prezecie da tam salatke z krewtki i nic nie mowia a sam oszukuje ludzi za ciezka prace niech sam zagina rekawy i za pie rd alaa za miu choina z du pyy wy rosnie w techmorze podobna jest sytuacja ludzie bez umow pracuja ile chca tyle płaca w kopercie z kasy dostaja i cacy jaki kraj rzad ryba od glowy sie psuje no nie albo dzierzynski lub taki maly inaczej czesany tylko na miesiea oj placz by byl by byl dostal by niektory skierowanie tam na slask wejscie brama a wyjscie kominem zlodziej zlodzieja tu chroni i jeden drugiego w rogi wali aby najwiecej dla siebie bylo ot skad sie biora bizmesmeni kosztem ludzi i oszukanstwa rece do boga skladaja a diabla za skura maja ksiedzu na tace po stowie klada sam widzialem oj krzywda ludzka polozone waluty oj oj jest bardzo zle wrecz nie dobrxe ludzie do gara nie maja co wlozyc a taki sie rozbija i sie smieje gdzie solidarnosc gdzie zwiazki zawodowe ochrona pracownicza sejm minimalna place okreslil brutto 1680zl a oni w du pie maja i po 12 godzin pracuja kpina z ludzi
gosciu 2014-06-22 17:06:46
wania masz rozczarowanie bo sie dowiedziales jak jest myslac ze u hojaka zarabiaja 2500tys nawet co niektorzy po12tys maja a ludzie 600zl
wania 2014-08-25 17:08:51
ty glupot nie pisz rozejzej sie wokow bizmesmen na bizmesmenie ilowo osada ul jagielonska 600zl w akordzie techmor do reki w kopercie 1000zl juz lepiej heinz glass 2500tys kierowniczki po 12tysiakow huta szkla cisza nie wolno mowic ale przeciek 3tys zl miesiecznie nie stety panstwowa inspekcja pracy gdzie jest i strajkow nie ma patrzac na ogloszenia w urzedzie pracy zlecenie umowa rachunek i instytucja panstwowa przymyka oko na takie umowy niech w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sobie wsadza do czego to sie liczy popieraja oszukancow czarno na bialym czasowa umowa z pelna skladka zus to sie liczy a pozostale to lichwiarstwo pozniej prezes jezdzi bryka za kilkaset zloty i sie panoszy klanie sie dzierzynski albo putyn
gosciu 2015-12-21 20:46:19
nie przesadzaj bo tam pracowalem od 6 rano do 12 wieczorem w 1 tygodniu nastepny od 18do 6 rano na okraglo soboty niedziele i do kasy w kopercie dostalem 1000zl
gosciu 2016-01-17 18:06:12
techmor w 4 literach mam pojechalem do frycow 300godzin tam przepracowalem niedziele mialem wolna dziennie po 10 godz x 9e do reki wyplacila mi 2700e starczy na wszystko a niewolnikow techmor niech trzyma w kopercie kasierka pare papieków my dala za codzienna parce 12 godzinna na okraglo od 1 do 31 ot rewelacja jesce organizowac se dojazd bo autobusu pociagu nie ma dostan sie zza dzialdowa idiotow niech szukaja a na pochodzenie na ksiazeczeke wermachtu ojciec czy dziadek szeregowym byl chlopak pokazal ja frycowi 17e na godzine swoich szanuja
akka 2016-05-19 22:26:29
weekendy też są robocze? uuu... ale chociaż widac że firma się rozwija. czytałam że wybudowali nową halę montażu i zmodernizowali halę granitu, przeprowadzili remonty obiektów, czyli skok naprzód mocny
awokadooooooooo 2016-12-05 12:28:47
nie dlugo i techor szklak trafi bo mianowicie obrabairki musza miec certyfikaty ce czyli dozor techniczny dawniej na koleij i to byla rewizja maszyny dawano na rok inspektor dozoru technicznego przyjezdzal zobaczyl stan maszyny z blachy miedzianej plomby sie nitowalo na maszynie rewizja dn takiego i takieg do dnia takiego i takiego plus rok kase zgarnal i za rok ponownie obecnie takie cos sie dzieje w pryawtnych zaklaldzikach dojdzie i do techmoru zadna z obrabiarek tokarek frezarek spawarek nie ma remontu kapitalnego wymogi iso sa drastyczne i wymagajace tak ze inspektor dozoru z olsztyna niech zajedzie to firma moment upadnie bo taki gosc za certyfikat sporo kasy rzada i za znak ce przydatnosci do pracy i norm iso taki los naam unia gotuje ludzie beda szukali innej pracy gdzie i byla firma i po firmie jak w calej polsce biurokracja i administracja gnebi kraj torba na plecy i wyjazd szwecja norwegia niemcy itd
awokadooooooooo 2016-12-05 12:29:30
Zostaw swoją opinię o PPU. Techmor - Działdowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PPU. Techmor