Opinie o Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o. w Jawor

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o. w Jawor

Szklarska Poręba Nowy wpis

Boże święty ,jak ten chłopak z tyłu jeździ. Mokry oblocony. Kierowca czysty na krótki rękaw ,nic ta firma nie dba o ładowaczy. Co za firma. Muszę to zgłosić tak nie może być żeby człowiek tak wyglądał zima jest czy jemu nie jest zimno. Mam nadzieję że ktoś się za to weźmie

Marek Nowy wpis

Pytanie do Krystianka DJA 21442. Ilu jeszcze zgnębisz pracowników??? Myślisz że jesteś nietykalny??? Nie masz pojęcia że mogę narobić tobie kłopotów. Będę nadal obserwować twoje poczynania w zakładzie pracy, i nie myśl że tobie odpuszczę. Jak będzie trzeba pofatyguje się nawet do Sadów w twojej sprawie. A wierz mi że mam na ciebie takie kwity że się nie wywiniesz.

Obserwator Nowy wpis

Z tego co mi wiadomo jest ekipa DJA 21442 ma wszystko zabierać nie tylko odpady selektywne wiadome jest co zabierają w zamian za fanty ponoć na zlecenie tej ich kierowniczki Beaty .K w razie jakiejś wpadki Beata wysztkiego się wyprze

Mieszkaniec Jawora Nowy wpis

Na ogłoszeniu co wystawili o pracę w ich zakładzie czy to żart kogoś albo ktoś komuś podpadł dopisane jest wymagania nie pyskować zakaz spożywania czosnku orginalne przyznać muszę

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o. na stanowisko Operator walca? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Technolog/Programista CAM
Jawor
KUZNIA JAWOR SA w Jaworze
logo firmy Asystent Kierownika Sklepu
Jawor
ACTION Poland Sp. z o. o.
Pan Jan

Wyższa sfera ekipa z Mana DJA 21422 co tydzień innym autem jeździ tak to jest jak bierze się worki z gruzem hydraulika cierpi dzis mocno trunki dostali ba zakończenie roku tu jest monitoring w miejscowości naszej fanty wzieli kamera uchwyciła ich mieli tam osobe co za dużo widziała w biurze głupot wystarczy nagadac i po kłopocie a za plecami śmieją się z tych w biurze ponoć dyrektor ma (usunięte przez administratora) do gadania tam na bazie

Waldi

Sami mocni w tej firmie szczególnie ekipa DJA 21442 wszystko biorą Bogdan Górski uwaza się za kierownika co byś nie wystawił wezmą wszystko dywanu meble gruzy w biurze ponoć wiedzą ponoć

Szymanów

W biurze wiedzą lub pod dywan zamiatają kierowca autosmieciarki pan.K i ładowacz pan.B wszystko wezmą nawet elektrozłom ponoc to na zlecenie kierowniczki pani.B

Stały klient

Kierowca autosmieciarki dodatkowe worki weźmie za kasę wiadomo inaczej powiedzą nie bierzemy nie bierzemy pokazało się banknot 100 zł nie ma problemu gmina Dobromierz

Weteran

Co niektórzy kierowcy (usunięte przez administratora) worki z gruzem za 100 zł biorą potem do podziału nie dla wszystkich

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o. - Jawor

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o.?

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o.
  • Poniatowskiego 25
    59-400 Jawor
  • NIP: 6950001773 REGON: 390044713 KRS: 0000019263

Przedsiębiorstwo Usługowo Produkcyjne i Handlowe Com D Sp. z o.o.