Opinie o F.H.U. MAREKS S.J. w Modlnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie F.H.U. MAREKS S.J.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w F.H.U. MAREKS S.J. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. MAREKS S.J. w Modlnica

Rossa

Dajesz z siebie wszystko, robisz wyniki i zamiast premii czy podwyżki dostajesz wypowiedzenie. To samo gdybyś sam zaczął temat pieniędzy. Powód? Pracownik, który mówi o wypłacie traci zaufanie w oczach wielkich kierowników, znajdują na takiego haka wyssanego z palca i zastraszają aby podpisać papierek. Nie warto się tu pchać, po paru tygodniach poczujesz jak trucizna sączona z tej firmy zabija Cię od środka.

Jędrek

Całość wynagrodzenia przekazywana jest na konto czy jest tak jak dawniej czyli minimalna na konto + lewizna do ręki?

Mańka
@kdz

O matko! Często zdarzają się takie sytuacje, że to pracownicy muszą płacić za coś ze swojej kieszeni? :-/ Zgadzają się na to? Co jeśli by tego nie zrobili? Grozi im zwolnienie? W ogóle w umowie jest coś o tym napisane, że trzeba płacić za coś z własnego portfela? Czy to taki wymysł? :-/ Kurczę, miałam tu aplikować :

F.H.U. MAREKS S.J. wystawiła w ostatnim czasie ogłoszenia na GoWork.pl. Na chwilę obecną szukają do pracy jako Kierowca.

Honorata
@Józef

To kiepsko, że taka umowa przy jednak ciężkiej pracy, może stąd rotacja. W ogóle nie ma szans na UoP? Nie bardzo rozumiem tego jeżdżenia z kasą klientów, o co chodzi?

Jeżeli specjalista ds. obsługi klienta faktycznie miał w zeszłym roku 5 500–8 000 zł brutto, to i atmosfera może być. Powiedzcie tylko, czy była podwyżka i ile doświadczenia w sprzedaży części wymagają. A zęby zacisnę, żeby ósemkę zarabiać :)

Stone Nowy wpis

Powodzenia,nawet orajac komplet sobót nie wyciśniesz 6k na rękę

Klaudka Nowy wpis
@Stone

A tak w ogóle można, zrobić wszystkie soboty ? Nie jest tak że musi być jakaś wolna czy to można sobie samemu ustalać i brać jako nadgodziny

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna w F.H.U. MAREKS S.J.? Co poradzicie osobie poszukującej tam pracy? Na GoWork.pl pojawiło się 9 maja kilka ogłoszeń.

Firma poszukuje głównej księgowej. Oferowane jest tutaj zatrudnienie na umowę o pracę, zlecenie oraz B2B. Którą formę najlepiej wybrać? Która z nich jest najkorzystniejsza, jeśli chodzi o kwestię finansową? Jeśli chodzi o elastyczny czas pracy, to czy są jakieś ramy czasowe, w które trzeba się wstrzelić? Czy można pracować, o której się chce, nawet w nocy?

Didi

Nie warto, średnio co 2 miesiące księgowe same uciekają i to nie bez powodu. Jak nie chcesz brać udziału w tym cyrku i donosicielstwie to daruj sobie, są o wiele lepsze miejsca.

Duża jest rotacja pracowników na magazynie? Jak wygląda sprawa kierownika magazynu? Jest to stała obsada?

Kris

Średnio z firmy odchodzi 2 pracowników na miesiąc...albo sami uciekają albo zwalniają z dnia na dzień. Stawka oczywiście minimalna co na magazynie jest to cyrk, nigdzie się nie spotkałem z taką stawką na takim stanowisku. Kierowników więcej niż pracowników, siedzą i patrzą na kamery cały dzień.

TajemniczyDonPedro
@Kris

W tej firmie to się chyba nigdy nic nie zmieni, no ale jak mawia stare powiedzenie ryba psuje się od głowy.

logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Widziałam na portalu, że jest oferta dla głównej księgowej. Stawka do 12 000 brutto na UoP, do tego dają zniżki pracownicze na zakupy. A czy oprócz tego jest jeszcze jakiś socjal? Piszą też, że czas pracy jest elastyczny. A czy można pracować hybrydowo, zdalnie?

Tymm

Ściema, znajoma kiedyś tam była i dawali 4k netto. Zapewne dali taką stawkę z kosmosu aby więcej cv napłynęło, a wezmą tego co wyceni się najmniej i da się najłatwiej manipulować. To specjalność zakładu.

No, jeżeli przedstawiciel/doradca handlowy ma 5000 złotych br. tej podstawy, jak to czytam w ogłoszeniu, to okej. A ta górna granica 8500 br. to jest właśnie z premią po uzyskaniu progu sprzedaży przez zespół?

Jędrek

Jan
@Jędrek

Nie wiem jakiego stanowiska dotyczy Twoje pytanie, ale na sprzedaży zaoferowano mi podstawę (i nie była to minimalna krajowa) i prowizję ze sprzedaży jako premię. Niestety nie zaprosili mnie do pracy, ale to pewnie przez brak doświadczenia w motoryzacji

Marzena
@Jan

A tłumaczyli Ci ile tej prowizji od sprzedaży? Mógłbyś się podzielić taką informacją jeśli wiesz ile? :D nawet procentowo ;)

Jan
@Marzena

Nie, nie dostałem takich informacji. To była rozmowa kwalifikacyjna, a nie już wprowadzenie do zatrudnienia. Nie dziwię się, że mi nie podali konkretnych progów i liczb :) Wiem tylko, że można nie zarobić nic, jeśli nie zrobi się progu w sprzedaży jako cały dział. A jeśli się zrobi próg, to dostajesz tyle ile wypracujesz i nie ma limitu na maksymalną premię, więc można dostać gołą podstawę ale można też dorobić parę, paręnaście stówek lub nawet więcej w premii :)

Ilona
@Jan

jak to nie zarobi się nic ? wytłumacz co masz na mysli ?

@Ilona

Jeśli dział sprzedaży nie zrealizuje celu na obrót w danym miesiącu, to sprzedawca otrzymuje podstawowe wynagrodzenie. Jeśli jednak cel zostanie zrealizowany, wówczas wypłacana jest podstawa i prowizja proporcjonalna do dokonanej sprzedaży.

Może sprzedawca?
@F.H.U. MAREKS S.J.

Prowizja wypłacana jest na konto?

Miecio

Serio? Myślałem że co miesiąc można zrobić wyniki. Czemu się nie udaje? Targety są za wysoko ustawione czy ludzie mało się przykładają? Ile razy w roku udaje się złapać premie i zwykle w jakiej wysokości?

@Miecio

raz jak ktoś inny jest na urlopie i przejmujesz jego klientów, premia to do 500 zł które i tak odbija sobie szef na tym że każe płacić pracownikom za to że klienci nie odebrali jakiegoś towaru albo ktoś sobie zamówił przez pomyłkę i na kogoś musiało trafić jako na kozła ofiarnego

Mańka

Rossa

Czy F.H.U. MAREKS S.J. zapewnia kartę multisportu?

Kornel

Siemanko. Pytanie mam, bo widzę aktywne ogłoszenie na przedstawiciela handlowego. Planuję spróbować swoich sił. Podali widełki 6 000–8 500 zł brutto. Spory rozstrzał, jak na podstawę. Generalnie to wiecie, czy coś trzeba specjalnego spełniać, aby w ten górny limit się załapać? Poza premią wymieniono w ogłoszeniu też motywacyjny system wynagrodzeń. A jaki on jest dokładnie? Rekrutacja 1 etap, czy więcej?

@Kornel

to co obiecują to jakieś 2x więcej niż faktycznie zarobisz

Honorka
@kdz

Poważnie? Liczyć już z premią dla przedstawiciela, czy chodzi o podstawę? Coś jeszcze obiecywali na rozmowie, co nijak ma się do rzeczywistości? Ile przedstawicieli obecnie pracuje w firmie?

@Honorka

zero przedstawicieli, nikt tam nie chce pracować po kilku dniach okresów próbnych.. a obiecują dużo, jak to nie jest fajnie, jakie to pieniądze można zarobić.. nie można markowi wierzyć w ani jedno słowo..

@anny

Jeśli chodzi o połączenia telefoniczne z tą firmą w sprawie części brak słów .....pracownicy mają gdzieś ludzi czekających 45min jako pierwszy w kolejce na infolini......zdążyłam.za ten czas dojechać do Modlniczka gdzie w sklepie nie było nikogo a pracownicy prowadzili między sobą rozmowę o rzeczach nie związanych z pracą...... za każdym razem tak jest ....szkoda nawet do tej firmy dzwonić! Żenada

Józef

Gruby kręci walki na sprzeglach, używane sprzedaje jak nowe tylko wymyte i wsadzone do pudełka, ostatnio gość miał wypadek to żeby nie dostał odszkodowania dał mu wypowiedzenie, radzę każdemu omijać tego typa szerokim łukiem, klientowi jak i pracownikowi. Typowy (usunięte przez administratora), auta w stanie agonalnym tak jak (usunięte przez administratora). NIE POLECAM PRACY U GRUBASA Pozdrawiam

@Józef

To nie był ubezpieczony? Zwykle odszkodowanie dostaje się od firmy ubezpieczeniowej a nie do pracodawcy. Na jakiej umowie tu przyjmują że tak szybko mogą zwolnić? Zlecenie?

pytacz
@Józef

możesz napisać coś więcej?

Józef
@pytacz

Umowa śmieciowa jak na ta firmę przystało, auta ciagle się psujące, kilka lat temu jak się auto psuło to oddawał do serwisu a teraz żeby zaoszczędzić na kosztach naprawia je gość ktory kosi trawę :D Ta firma powinna się nazywać (usunięte przez administratora) mareks Co miesiąc widzę nowe ogłoszenie ze przyjmą kogoś do pracy na stanowisko kierowcy. Zbliża się koniec miesiąca i odbierasz od klientów po 10, 15k w gotowce i jeździsz z nimi dopóki nie ograniesz wszystkiego….

Honorata
@Józef

F.H.U. MAREKS S.J. poszukuje osoby na stanowisko Magazynier. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i chciałby podzielić się wrażeniami?

?

Jakie zarobku są na magazynie? @Pracodawca

Kamil

Wrzucili do neta ogłoszenie dla specjalisty ds. e-commerce do współtworzenia i koordynowania akcji marketingowych na platformach sprzedażowych. Kasa 4500–7000 zł brutto. Rozumiem że tą wyższa stawę można dostać jak się ma doświadczenie. Ktoś wie jak jest?

Justyna

A tak zapytam, jaką miałeś umowę w tej firmie? Nie było okresu wypowiedzenia, że będąc na urlopie już się ktoś znalazł na Twoje miejsce?

Klient

Masakra jeśli chodzi o połączenia telefoniczne 22 minuty czekania i jest się pierwszy w kolejce na odebranie połączenia, potem pracownik perfidnie podnosi słuchawkę i ją odkłada. Zero szacunku do klienta z infolini.

@Klient

Masz racje. Nic tak nie wkurza jak zerwane połączenie jak się czekało kilkanaście minut. Za każdym razem tak jest czy tylko raz ci się zdarzyło? Powiesz co chciałeś załatwić?

klientka
@Kamil

Często sie tak rozłączają

Iza
@klientka

Tego nie trzeba zgłosić? Bo oni to chyba rejestrowane mają to dowód w razie czego będzie?

imbecyl
@Klient

To nie jest portal dla klientów matole

Chciałbym się zapytać jaka jest rotacja ludzi i jaki powód, atmosfera w pracy między pracownikami,a szef-pracownik? Czy idzie się dogadać w kwestii grafiku? Pytam bo w przyszłości mam mieć rozmowę w tej firmie.

peppa
@Kandydat

z grafikiem idą na rękę, przełożeni w porządku, a z rotacją jak wszędzie. z reguły przychodzą młodzi gniewni co to myślą że mają papierek w ręku, a zero doświadczenia i od razu dostaną 4k do łapy, a tu kubeł zimnej wody na głowę, to szukają sobie pracy gdzie indziej

Kiku
@peppa

Potwierdzam. Z grafikiem idą na rękę, rotacja duża. Myślę, że niekoniecznie spowodowana myśleniem młodych ludzi. Moim zdaniem są inne powody..

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w F.H.U. MAREKS S.J.?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w FHU MAREKS HURTOWNIA CZĘŚCI SAMOCHODOWYCH? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Witaj, Zazwyczaj są 1-2 etapy. Odpowiedź kandydaci dostają przeważnie do 2 tygodni po zakończeniu procesu. Jeśli Ty jej nie otrzymałeś to serdecznie przepraszamy. Odezwij się do nas proszę.

olo123
@F.H.U. MAREKS S.J.

To takich do których nie oddzwoniliście po rozmowie z informacja o przyjęciu więcej! Widze ze to tradycja w tej firmie.

@olo123

Olo123, przez firmę przewijają sie setki kandydatów. Według procedury odpowiedź dostaje każdy kandydat. Jeśli w natłoku pracy pominęliśmy Pana i nie otrzymał Pan żadnej odpowiedzi, to serdecznie przepraszamy. Zapraszam do kontaktu.

?

Czy firma stawia na integracje pracowników?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. MAREKS S.J. - Modlnica

• Jak się pracuje w F.H.U. MAREKS S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. MAREKS S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. MAREKS S.J.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy F.H.U. MAREKS S.J.?

Kandydaci do pracy w F.H.U. MAREKS S.J. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

F.H.U. MAREKS S.J.