Opinie o PŻM w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie PŻM. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w PŻM na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PŻM w Szczecin

matros

czekam już ponad rok na przyjęcie Pani WANDA to jest tam w tej firmie chyba ważniejsza od dyrektora Szynkaruka ,a jej jedeyne słowa jakie wychodzą z jej ust to nie mam nic dla pana, jak dzwonię po dwa razy w tygodniu szkoda słów.Pozdrawiam marynarzy siema A/B.

janko

pzm to socjalistyczne ustrojstwo w afykansko kapitalistycznej polsce.da sie zyc wedlug standardow jego wielebnych bonzow jazdzacych po statkach i sugerujacych kto jest dobry a kto mysli to wrog .taka droga to ta sama co prowdzi do niczego.

zen

dinozaury prosimy przejść na emeryture. dajcie pracować młodym.

Żona marynarza

dodam jeszcze,że wiem co to jest ciężka praca bo sama pracuję po 10 godzin dziennie. Martwi mnie to ,że marynarze żyją w jakim dziwnym świecie .o nic nie walczą są jak trupy z "Tytanika" , na wszystko się godzą ... A tak myślę nie powinno być. Jetem żoną marynarza już 20 lat i mogę coś na ten temat powiedzieć. Praca ich ciężka, myślę ,że powinni zarabiać godnie. A w tej chwili tak nie jest. Górnicy mają 13 i 14 pensje. A praca porównywalnie ciężka. Mam nadzieję tylko,że góra to wreszcie przemyśli i zmieni. Bo żony nie mogą zarabiać więcej od mężów w PŻM.

logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
Żona marynarza

To masakra jakaś ,aby teraz kobity utrzymywały swoich mężów ,którzy pracują w firmie tak sławnej jak PŻM.Dziwię się ,że jeszcze nie strajkują. chodzą pogłoski ,że tv chcą wezwać i udowodnić jak wygląda prawda. Ani paczek na święta, ani 13-tki.!!!!!!!!??????? siedzą w domu ,czekając na statek i nic nie zarabiają. a o ZUS ie już nic nie mówię. Połowę tylko płacę 120 USD ,a czy wiedzą ile wynosi ZUS prawie 500.!!!! Za granicą płacą nawet na dzieci .Atu nawet dziecko paczki od tatusia nie widziało ,a ma już prawie 6 lat. Co tu mówić nie ma się czym chwalić . Dajcie wreszcie ludziom pieniądze bo będzie strajk.

abram

PolstimFUn - 2014-01-15 18:53:57 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Panowie ktorzy czekaja tyle mcy na tel. Jest wiele agencji morskich w polsce i na swiecie. Dlaczego uparliscie sie na pzm, czyli firme w ktorej rzadza chore uklady i ktorej atrakcyjnosc oscyluje w granicach zera. pozdrawiam i zycze Abram - 2014-04-15 19:00:43 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0) Witam, jestem po technikum nawigacja mam 23lata i nigdy nie mialem problemu z robota.. poprostu trzeba dobrze szukac:-) plywam juz 3 lata pierwszy kontrakt w PZM i bylo beznadziejnie! Wyzysk ludzi! Brak nadgodzin! Lipa lipa lipa nie polecam! Pozniej bylem u norwega na cousterach a teraz siedze na statku u szweda i jest ok:-) Panowie co maja po 25 lat za AB moze chodzi poprostu o wasz wiek, poniewaz armatorzy nie chca zatrudnoac juz podstarzalych marynarzy, i w sumie maja racje. Dajcie pracowac mlodym ludziom! MORZE DLA MARYNARZY!! A nie dla taxsiarzy szewcow i calej reszty! Pozdrawiam:-)

@abram

Witaj kolego zastanawiam się jak Ty Przyjacielu będziesz miał 25 lat na morzu czego Ci życzę z całym szacunkiem będziesz sie czuł .Troszkę słowa nie na miejscu ja kończyłem szkołę morską w 1980 roku Ty zapewne jeszcze w planie nie byłeś, bo skakałeś z jajka na jajko i troszkę kultury kolego dla starszych żółtodziobie.Wesołych ŚWIĄT CI ŻYCZĘ I STOPY WODY POD KILEM.

abram
@matros

Plywajac 25 lat nawet za marynarza w tamtych czasach powinienes miec odlozone troszke grosza na teraz znalezc sobie spokojna robote gdzies za ciecia zeby sie nie nudzic i cieszyc sie zyciem:-) a jezeli nie masz odlozone to slabo plywales.. poza tym gdybys byl faktycznie dobry nie bylo by problemu z robota.. szanuje straszych kolegow ale zrozumcie ze na morze potrzeba mlodych silnych zdrowych i energicznych ludzi! Mieliscie swoje 5 min ktore trwalo 25 lat wiec dajcie teraz pracowac zoltodzioba! Teraz jest czas dla nas na plywanie! Do 90tki chcesz plywac? Zajmij sie rodzina i tak jest poszkodowana bo pewnie nigdy Cie nie bylo.. Wesolych :-) pozdrawiam:-)

Abram

leon

Mariachi

Koncze studia zaocznie-na AM w Gdyni WM- ESO, mam pare kontraktow za soba, najtrudniej to było się załapać na pierwszy kontrakt, bo statki szkolne to za bardzo sie nie liczą. Zgadzam się z tym ze jest wiele agencji :) Ale o ile sie ma cierpliwosc i dyplom Motorzysty to warto sie zaczepic jako motorek wlasnie w PZM. Chyba ze ktoś chce w innych agencjach robic caly czas jako kadet lub wiper :DDD Dementuję bo byłem w PZM tez jako Kadet:) Wiec Kadet proszę państwa nie zarabia 500 baksów tylko prawie 1000:) wiec tak strasznie nie jest, w moim przypadku byłem 1 raz za kadeta, 2 razy za motorka i pare razy za wipera na stoczniach przez Marlow, generalnie im wiecej kontraktow- co za tym idzie wiedzy (jezeli ktos jest ambitny i nie jeździ cały czas na mopie szmacie i wałku -WSM) i doswiadczenia tym łatwiej jest załapać kontrakt bez ŻADNYCH wejść i znajomości, a no i podstawa to umiec cokolwiek gadac po angielsku,nie musi byc perfect bo z filipkami kazdy sie dogada :D

PolstimFUn

Panowie ktorzy czekaja tyle mcy na tel. Jest wiele agencji morskich w polsce i na swiecie. Dlaczego uparliscie sie na pzm, czyli firme w ktorej rzadza chore uklady i ktorej atrakcyjnosc oscyluje w granicach zera. pozdrawiam i zycze powodzenia

@PolstimFUn

WIDZĘ KOLEGO,ŻE MASZ WEJŚCIA W AGENCJACH W POLSCE I NA ŚWIECIE MOŻE JAKIEŚ PROPOZYCJE POZDRAWEIAM

Rok czasu czekasz na statek?! Pierwszy kontrakt w pzm? Z reguly 3-4 mies to absolutny maxymalny czas oczekiwania, tymbardziej AB, gorzej z OS'ami, studentow jest masa.

Wszystko ładnie pięknie, ale kiedy w końcu zaczną robić podmiany w terminie?! 5 miesiąc na burcie i ani widu, ani słychu...

@Paweł

JA JUŻ CZEKAM ROK NA PRZYJĘCIE Z CHĘCIOM CIĘ PODMIENIĘ A/B POZDRAWIAM

Pavelo

Młodzi składać papiery i pływać! Pierwszy kontrakt raczej za cadeta, ale później już z górki. Uparcie dążyć do celu, atakować kadry i będzie dobrze. Pozdrawiam wszystkich zaczynających przygodę!

motor

Hahah to mnie rozbawiłeś studenci am i naskręta w 90 % to tłuki do potęgi entej . Brak podstawowej wiedzy , większość po samochodówkach . Tragedia i śmiech z ich wiedzy o czynnościach manualnych nie wspominając . Student am po 5 latach nauki nie wie , że istnieją kotły kombinowane , albo na (usunięte przez administratora)maszynę mówi że to jest wyparownik . HeHe

Technicy- do piwnicy

Ja nie wiem- jak można po technikum oczekiwać pracy w pżm...w ogóle gdziekolwiek- nie macie żadnej wiedzy- tylko podstawy z nawigacji- a praktyka na darze to nie praktyka. Weźcie lepiej się za nauke normalną a nie sranie i pytanie na forum. Jak już was wezmą to za miche- studenci AM czekają w kolejce na obowiązkową praktykę 6 miesięcy- a wy skladacie papiery zabierając im tylko miejsce. beznadzieja.

Matrose
@Technicy- do piwnicy

Tak sobie tlumacz.. Skoro nie masz wystarczajacej wiedzy po studiach, to wola wziac osobe po technikum. Nie kazdy nadaje sie na morze ;)

@Matrose

Paweł to nie żarty kwiecień 2013 złożone dokumenty wszystkie certyfikaty dżwigi ochrona na statku 20 lat na morzu , Visa USA ,a Ty Paweł mówisz 3-4 miesiace.To dziwne nadal czekam może w końcu się doczekam.pozdrawiam

matros

O/S Witaj składaj papiery może Ci się pofarci i się dostaniesz jesteś młody szanse duże ja czekam osiem miesięcy 25 lat na morzu u polskich i zagranicznych armatorów A/B .POZDRAWIAM I POWODZENIA KOLEGO

Młodszy marynarz

Witam ukączyłem Zespól Szkól Morskich w Kołobrzegu w kierunku nawigacje posiadam 3 miesięczną praktykę na statkach chciałbym podjąć prace w PŻM(zaznaczam ze będzie to mój pierwszy kontrakt) Jakie są moje szanse na przyjęcie do pracy i jaki jest czas oczekiwania?

matros

SZACUN dla wszystkich z PŻM zrobiłem wszystko co możliwe w kierunku przyjęcia do pracy .Stanowisko A/B staż pracy 25 lat .Okres oczekiwania osiem miesiecy.Nadal panie w kadrach a mimo ,że nie pracuje jeszcze poznałem je i z imienia i nazwiska nadal czarują.Na ryku pracy jest ciężko wiem ale może ktoś z szanownych kolegów podpowie z praktyki ile jeszcze muszę czekać.Bardzo Was pozdrawiam wszystkich.

Kucharz *

Panowie jak wygląda sytuacja z pracą dla niedoświadczonych kucharzy na morzu? Na lądzie pracowałem w 4**** i 5 ***** hotelach przez ponad 10 lat na stanowisku szefa kuchni i chciałbym zacząć prace na statkach. Co polecacie?

ELE

Witam, 1 jaki jest poślizg wyjscia w morze dla 1st ELE? 2 Jakie wymagania trzeba spełnić aby stać się pracownikiem "stałym"?

Zostaw merytoryczną opinię o PŻM - Szczecin

• Jak się pracuje w PŻM?

Zobacz opinie na temat firmy PŻM tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PŻM?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PŻM?

Kandydaci do pracy w PŻM napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PŻM