Opinie o Business Lift w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Business Lift. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Business Lift o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Business Lift w Warszawa

Olek Nowy wpis

Czy tak dobrze się pracuje , że przestaliście pisać na forum?

DRYL Nowy wpis
@Olek

Zmienili nazwę na Euber

Irys Nowy wpis

Ogłoszenie z wczoraj i odpowiedzi nowy, komfortowy samochód wysokiej klasy z automatyczną skrzynią biegów, To prawda nowy smartfon służbowy, telefony na wykończeniu dostęp do naszych stałych klientów, którzy regularnie korzystają z usług kierowców, nie ma takiej opcji w Uberze stabilne warunki finansowe, które gwarantują Ci bezpieczeństwo i spokój.(usunięte przez administratora) pracę w miłym zespole.

Pantofel Nowy wpis

Super praca, super zarobki, supwr fury... A co dokładnie się tam robi? Kogo lub co wozicie? Jest ktoś w stanie odpowiedzieć?

Super robota, pieniedzy kupa, a od siedzenia zaboli Cie d... ! :D

Kierowca

Byłem dzisiaj na rozmowie. Ogólnie oni udostępniają auto itp., a Ty jeździsz dla ubera. Rozmowa o 10:00 po 5 min., zaproszono mnie na szkolenie na 14:00 tego samego dnia. Na szkoleniu kilkanaście osób. Pierwsze 1,5 godziny szkolenia było o tym jakim (usunięte przez administratora) autem będziemy jeździć, Toyota w Hybrydzie za prawie 100 tys, (żadnych konkretów na temat samej pracy). W międzyczasie bardzo atrakcyjne i miłe dziewczyny proponowały kawę, herbatę. Szkolenie odbywało się w miłej i przyjaznej atmosferze (takiej kumpelskiej). Zbyt piękne żeby było prawdziwe. Umowa oczywiście bez zusu i składek. Praca 12 h 24 h przerwy, tzn. w poniedziałek zaczynasz o 9:00 kończysz o 19:00, we wtorek zaczynasz o 19:00 kończysz o 9:00 w środę itd. Można z 24h uprzedzeniem poprosić o wolne ale trzeba je odrobić (czyli praca 24h :). Na pierwszej rozmowie mówią o 50 % od obrotu, na umowie jest od 30-tu paru do 50%. 50% od obrotu przy kosmicznym założeniu oczywiście. W ciągu 1 zmiany tj. 12 godzin pracy można być wylogowanym przez 1,5 godziny. Za każdą godzinę więcej firma może obciążyć kierowcą kwotą w wysokości 97 zł., można odrzucić 10% zleceń, ale za każde dodatkowe 10% 97 zł. Oczywiście Pan prowadzący mówi co innego a w umowie którą trzeba podpisać również co innego np. okres wypowiedzenia na umowie 1 miesiąc pan prowadzący przekonuje że można odejść po tygodniu. Na zdrowy chłopski rozum: Uber bierze swoje, Business Lift (na umowie Cruwork.eu) bierze swoje, ile może zostać dla kierowcy. Na szkoleniu kilkanaście osób i dla każdego była gotowa umowa. Jaka firma zatrudnia do pracy w której można zarobić podobno do 6 tys. każdego kto się nawinie. Dziwne jest też to, że trudno znaleźć jakąkolwiek informację, opinie na temat tej firmy. Uważajcie. Ps. Pozdrawiam ładne Panie, które przynosiły nam kawę :)

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy
Obserwator

Takich firm jak Business Lift jest kilka w Warszawie. Użyczają swoje samochody do jazdy (usunięte przez administratora) Zarobki są uzależnione od systemu prowizyjnego firmy. Obowiązuje u nich system 12 godzinny. Pozdrawiam.

Ccc

W kwietniu zaczynam tam prace. Jednak jestem pelen wątpliwości. Nie ma tej firmy w krs, a i szkolenie było nie do końca wiarygodne. Czy ktoś może ma większą wiedzę na ten temat? Pozdrawiam

Under driver

Praca w trybie 12/24 lub 12/12. Biorą każdego. Duża rotacja. Nie trzeba nic umieć. Wystarczy prawo jazdy i niekaralność. Z tego sami możecie wywnioskować jakie są zarobki.

uber kierowca
@Under driver

Dokładnie tak. Ciężka tyrka na zmiane raz dzień raz noc po 12 h. Marne pieniądze.

George

Też pracuje w BusinessLift. Niby taki styczeń i luty słabe, pytam się kolesia z innej firmy ile zarobił w styczniu a on 1900 pln i narzeka, że mało klientów, że sezonowość, że ludzie chorują na grypę i w domach siedzą. A ja przytuliłem 2700 ! Jednak wszystko zależy od tego gdzie się pracuje :))) Pozdro wszystkim :D

dadsasfdga

No sorry ale jak zgodziłeś się na tą umowę którą oni dają to sam jesteś sobie winny...

majster

może ktoś odpowie konkretnie co to za praca? czy to zwykły Uber?

jatoja

może ktoś konkretnie się wypowie? Na czym polega praca to zwykły Uber czy coś innego?

Drick

Jak grochem o ścianę! Potrafi ktoś konstruktywnie odpowiedzieć na pytanie "Co lub kogo ma za zadanie przewozić kierowca w tych super nowoczesnych i wygodnych samochodach za ponad 3k złotych. Nikt z osób "zadowolonych" nie potrafi z siebie wydusić nic oprócz tego że fantastyczne zarobki i wspaniała atmosfera no i nowoczesne samochody oczywiście. W sieci nic konkretnego nie można znaleźć o tej firmie co jest bardzo podejrzanie. Szukając znalazłem tylko opinie podobne do moich i wcale nikomu się nie śpieszy żeby wątpliwości te rozwiać.

John

Cud miód, ja pracuje już pół roku i w końcu stać mnie na wynajem mieszkania w Warszawie. Nie muszę już prosić starych o kasę, ani dzielić lokum z obcymi osobami w bloku z wielkiej płyty. Jedyne co żałuję to, że tak późno znalazłem ogłoszenie :D

Mrciekawy

Czy ktoś w końcu odpowie na pytanie jak wygląda ta praca po odbyciu rozmowy kwalifikacyjnej. Jak narazie tylko zapowiedzi ale opisu brak.

Jrg

Jutro idę na rozmowę do oddziału w Krakowie. Jestem ciekawy co to za firma i na czym polega dokładnie praca. Po rozmowie napiszę czego ię dowiedziałem.

NowY
@Jrg

Hej, i czego się dowiedzieileś? Ja idę jutro na rozmowę w Wawie i ciekaw jestem czy warto... Może ktoś coś podpowie.

Mizz

I jak ?

@Mizz

Bomba człowieku ! Wszystko dają służbowy samochód bez limitu kilometrów, kartę paliwową, smatrfona z nielimitowanym internetem, stałą pensję + premie. Po jakimś czasie, tylko nie pamiętam jak długo, dostajesz opiekę medyczną w Lux-Med... :O... Ja tam już 3 dzień jeżdżę i gitara. Gdzie mi będzie lepiej ? .... :D

adamos36
@NowY

Witam. Pracujesz w tym miejscu? O co chodzi w tej pracy?

klus

iii???

Bill

Również nie mogę napisać złego słowa o nich, chociaż żeby zarobić to trzeba pracować. Jak to mówią "bez pracy nie ma kołaczy" :) Wynagrodzenia są na czas, infolinia jest do dyspozycji pracowników 24h, a w biurze na Towarowej częstują pyszną kawą z pierniczkami... Ostatnio obiło mi się o uszy, że firma wchodzi z nową usługą "Black" i zamówiła już 5 Lexusów GS dla Warszawy. Narazie na próbę ale kto wie jak to się dalej potoczy, przecież Warszawa to największy rynek w Polsce więc na 5 sztukach może się nie skończyć. No cóż... nie mogę się doczekać przejażdżki Lexusem po Warszawce. Ciao.

Mark

Wreszcie trafiłem na firmę gdzie mogę się realizować i dobrze zarabiać. Początek roku może trochę słabszy okres ale i tak z wypłatą 3400 za styczeń nie ma co narzekać. Managerowie bardzo wyrozumiali i uczciwi, a podobno cały czas firma się rozwiją (nowe samochody, oddziały w całej Polsce), więc dla najlepszych pracowników awans jest kwestią czasu.

ee

Może być

Adrian

Jestem zainteresowany tą pracą mógłby ktoś podać jakiś kontakt do tej firmy?

dixi

Super firma. Super zarobki.

Ducat

Nikt nic nie wie,niby wszyscy zadowoleni,ale nikt nie napisał na czym polega ta praca.Dziwne???

Zostaw merytoryczną opinię o Business Lift - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Business Lift?

Kandydaci do pracy w Business Lift napisali 13 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Business Lift