Rk Trans Sp. z o.o.

Łomża

Opinie o Rk Trans Sp. z o.o.

nie polecamy 2015-06-01 12:34
Nie polecam tej firmy. Osobiście już drugi raz mnie zawiodła. Rezerwacja busa została zrobiona i potwierdzona przez pracownika firmy w dniu rezerwacji. W dniu wyjazdu (!) firma poinformowała nas, że odwołuje rezerwację i transportu nie będzie! Niedorzeczne. Nie polecam.
Lukasz 2015-08-30 09:22
Bus nie przyjechał co to jest? Rezerwacja była i zapewnienia że będzie! Nie polecam
Pasażerkark 2015-12-14 19:38
Ja wam powiem tak, jeżdżę juz długo i wiadomo że sami nie jedziemy tylko musimy jeszcze kogoś zabierać. Ja osobiście trafiam na miejsce po ok 20 godzinach. Ale jeżeli ktoś oczekuje wygody, to są samoloty... 2 godz i na miejscu.Osobiście polecam tą firmę. I jakby ktoś trafił na kierowcę Grzesia to ma szczęście bo w 100% jest odpowiedzialny i dba o pasażerów. Pozdrawiam
poirytowana 2016-03-18 12:36
w co drugim komentarzu problemem jest AWARIA BUSÓW :/
czy to nie jest dziwne?
albo mają taką flotę że strach jechać
albo nie wpadli jeszcze na to żeby zmienić w końcu wymówkę. Ta stała się już tak oczywista że niedługo ludzie przestaną pytać dlaczego nie przyjeżdżają po pasażerów
kierowca 2016-07-21 10:10
Witam Panią serdecznie. Osobiście Panią wiozłem i mogę powiedzieć jedno, jeżeli ktoś dostaje PADACZKI po drodze i nie ma na to żadnych leków to raczej sama potrzebuje Pani pomocy a nie do pracy za granicę sie wybierać. Po drugie to ja nie pracuję u P. Krzyśka tylko zostałem wynajęty. Proszę więc nie pisać głupot i życzę Pani zdrowia oraz proszę się zastanowić zanim Pani pojedzie do pracy za granicę. Pozdrawiam
folik 2016-08-12 13:47
Cytuję: "RK Trans to firma przewozowa, specjalizująca się w transporcie osób za granicę...."
Raz jak z nimi jechałam oprócz kompletu osób w busie jechały z nami psy, koty i niespodzianka.......gołębie :) (chyba ze 20 szt), wszystko ok bo zwierzaki były w części bagażowej,dopóki psiaki nie zaczęły skamleć .
Typ z Lublina (bardzo arogancki)co podał pieski jako "paczkę" zażądał jeszcze od kierowcy żeby jechały z przodu razem z ludźmi bo jak nie to zadzwoni do szefa-sory koleś jeżeli płacisz jak za paczkę to jedzie paczka,a jeżeli chcesz żeby zwierzaki jechały jak ludzie to zapłać za miejscówkę lub sam zawieź je do Holandii swoim autem, a nie każesz jechać ludziom z ferajną zwierzaków-jak wspomniałam na poczatku- "transport osób"-i nikt nie zapyta czy może mam przypadkiem alergię np. na sierść zwierzat????? A co tam-Pan RK bierze wszystko aby starczyło miejsca i aby płacili
niezadowolony klient 2016-09-12 19:41
Nie polecam. Tydzień temu zarezerwowałem busa do Niemiec, dzień przed wyjazdem potwierdziłem. Bus miał być ok. godz 13. Po dwóch godzinach sam zadzwoniłem i usłyszałem, że awaria busu. Nikt już później się nie odezwał. Zamówiłem busa z innej firmy na kolejny dzień i byli punktualnie.
Odradzam korzystania z usług RK Trans
Misia5384 2016-09-13 11:36
Osobiście jeżdżę z tą firmą od kilku lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Osoby przyjmujące rezerwacje w biurze są bardzo uprzejme i nie ma problemu kiedy zwracam się do nich z konkretną prośbą, a negatywne komentarze ludzi, którzy potrafią oczerniać firmę w internecie są żałosne. Moim zdaniem, jeżeli ktoś jasno i wyraźnie składa swoją rezerwacje, na pewno zostanie odebrany i dostarczony w wyznaczone miejsce bez problemu. A ludzie którzy nie potrafią sie określić lub zamawiają busy w kilku przewoźnikach na raz są sami sobie winni. Dlatego ludzie ogarnijcie się i nie róbcie świńst właścicielowi tej firmy. Tam też ciężko pracują ludzie!!!!!!!!!!!
Kamilooo15 2016-09-13 11:44
Ja również z całego serca polecam! Jechałem z tą firmą już 5 razy i nie zdarzyło się, żeby mnie zawiedli :) Bus co prawda był lekko opoźniony ale to chyba normalne, jak to w przewozach bywa.. Wiadomo nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć
Annie 2016-09-15 12:03
Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy
anonim 2016-09-16 08:28
Jak dla mnie porządna firma! :D
xxx 2016-09-17 10:54
Polecam!
dranek 2016-10-13 22:21
No dobra, ale wiecie czy jest jakakolwiek szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza jak warunki finansowe są odpowiednie to nic dziwnego, że są tak popularni. A jak wypłata odpowiada to jeszcze lepiej o nich świadczy.
aksoa 2016-12-27 11:41
prosze o kontakt na maila kasia.kufel2@gmail.com mam takie same problemy z ta firma i postanowilam zainteresowac media.
Zostaw swoją opinię o Rk Trans Sp. z o.o. - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rk Trans Sp. z o.o.