Rk Trans Sp. z o.o.

Łomża

Opinie o Rk Trans Sp. z o.o.

Lukasz 2015-08-30 09:22
Bus nie przyjechał co to jest? Rezerwacja była i zapewnienia że będzie! Nie polecam
Pasażerkark 2015-12-14 19:38
Ja wam powiem tak, jeżdżę juz długo i wiadomo że sami nie jedziemy tylko musimy jeszcze kogoś zabierać. Ja osobiście trafiam na miejsce po ok 20 godzinach. Ale jeżeli ktoś oczekuje wygody, to są samoloty... 2 godz i na miejscu.Osobiście polecam tą firmę. I jakby ktoś trafił na kierowcę Grzesia to ma szczęście bo w 100% jest odpowiedzialny i dba o pasażerów. Pozdrawiam
kierowca 2016-07-21 10:10
Witam Panią serdecznie. Osobiście Panią wiozłem i mogę powiedzieć jedno, jeżeli ktoś dostaje PADACZKI po drodze i nie ma na to żadnych leków to raczej sama potrzebuje Pani pomocy a nie do pracy za granicę sie wybierać. Po drugie to ja nie pracuję u P. Krzyśka tylko zostałem wynajęty. Proszę więc nie pisać głupot i życzę Pani zdrowia oraz proszę się zastanowić zanim Pani pojedzie do pracy za granicę. Pozdrawiam
Misia5384 2016-09-13 11:36
Osobiście jeżdżę z tą firmą od kilku lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Osoby przyjmujące rezerwacje w biurze są bardzo uprzejme i nie ma problemu kiedy zwracam się do nich z konkretną prośbą, a negatywne komentarze ludzi, którzy potrafią oczerniać firmę w internecie są żałosne. Moim zdaniem, jeżeli ktoś jasno i wyraźnie składa swoją rezerwacje, na pewno zostanie odebrany i dostarczony w wyznaczone miejsce bez problemu. A ludzie którzy nie potrafią sie określić lub zamawiają busy w kilku przewoźnikach na raz są sami sobie winni. Dlatego ludzie ogarnijcie się i nie róbcie świńst właścicielowi tej firmy. Tam też ciężko pracują ludzie!!!!!!!!!!!
Kamilooo15 2016-09-13 11:44
Ja również z całego serca polecam! Jechałem z tą firmą już 5 razy i nie zdarzyło się, żeby mnie zawiedli :) Bus co prawda był lekko opoźniony ale to chyba normalne, jak to w przewozach bywa.. Wiadomo nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć
Annie 2016-09-15 12:03
Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy
anonim 2016-09-16 08:28
Jak dla mnie porządna firma! :D
xxx 2016-09-17 10:54
Polecam!
dranek 2016-10-13 22:21
No dobra, ale wiecie czy jest jakakolwiek szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza jak warunki finansowe są odpowiednie to nic dziwnego, że są tak popularni. A jak wypłata odpowiada to jeszcze lepiej o nich świadczy.
aksoa 2016-12-27 11:41
prosze o kontakt na maila kasia.kufel2@gmail.com mam takie same problemy z ta firma i postanowilam zainteresowac media.
Na szczęście była klientka 2017-08-19 23:57
Nie polecam tej firmy z każdym rokiem sa coraz gorsi. Kierowcy sie ciagle zmieniają. Masz jakieś zastrzeżenia to i tak noc noe załatwisz. Szef tak samo mało konkretny.
Rktrans na dno raz ! 2017-09-02 11:14
Firmy nie polecam z Holandi za przejazd ponad 300 zł wysadzają w innym mieście oddalonym nawet o 100 kkm od miejsca docelowego o czym informują dopiero po kilkuset kilometrach !
RK TRANS MASAKRA 2017-09-05 09:18
UWAGA! Nie polecam firmy RK TRANS nikomu. Podróżowaliśmy dwukrotnie z tą firmą i za każdym razem musiało coś się stać. Ostatnim razem przeszli samych siebie. Wracaliśmy z Holandii 2 dni. Dlaczego? Dlatego że kierowca z którym na początku wracaliśmy zrobił nam przesiadkę do ZEPSUTEGO BUSA i nawet nas o tym nie poinformował. Gdy już przepakował nam bagaże dopiero łaskawie nam oznajmił że sobie poczekamy i życzy nam gorącej nocy po czym zaczął się bezczelnie śmiać. Czekaliśmy około 20 godzin w zimnym busie. Gdy zadzwoniliśmy do biura chcieliśmy zwrotu pieniędzy ponieważ należy się to nam według prawa usłyszeliśmy "Dobrze zwrócimy wam pieniądze ale zostajecie tam gdzie jesteście i radźcie sobie sami". W busie nie było nawet trójkąta ostrzegawczego a stał zepsuty na autostradzie przez pewien czas. Szef nie poczuwa się do żadnej odpowiedzialności ludzie są mu obojętni. Zepsuty bus? To żaden problem za 20 godzin może ktoś przyjedzie. Żenada.
Zostaw swoją opinię o Rk Trans Sp. z o.o. - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rk Trans Sp. z o.o.