Rk Trans Sp. z o.o.

Łomża

Opinie o Rk Trans Sp. z o.o.

Lukasz 2015-08-30 09:22
Bus nie przyjechał co to jest? Rezerwacja była i zapewnienia że będzie! Nie polecam
Pasażerkark 2015-12-14 19:38
Ja wam powiem tak, jeżdżę juz długo i wiadomo że sami nie jedziemy tylko musimy jeszcze kogoś zabierać. Ja osobiście trafiam na miejsce po ok 20 godzinach. Ale jeżeli ktoś oczekuje wygody, to są samoloty... 2 godz i na miejscu.Osobiście polecam tą firmę. I jakby ktoś trafił na kierowcę Grzesia to ma szczęście bo w 100% jest odpowiedzialny i dba o pasażerów. Pozdrawiam
kierowca 2016-07-21 10:10
Witam Panią serdecznie. Osobiście Panią wiozłem i mogę powiedzieć jedno, jeżeli ktoś dostaje PADACZKI po drodze i nie ma na to żadnych leków to raczej sama potrzebuje Pani pomocy a nie do pracy za granicę sie wybierać. Po drugie to ja nie pracuję u P. Krzyśka tylko zostałem wynajęty. Proszę więc nie pisać głupot i życzę Pani zdrowia oraz proszę się zastanowić zanim Pani pojedzie do pracy za granicę. Pozdrawiam
Misia5384 2016-09-13 11:36
Osobiście jeżdżę z tą firmą od kilku lat i jestem z niej bardzo zadowolona. Osoby przyjmujące rezerwacje w biurze są bardzo uprzejme i nie ma problemu kiedy zwracam się do nich z konkretną prośbą, a negatywne komentarze ludzi, którzy potrafią oczerniać firmę w internecie są żałosne. Moim zdaniem, jeżeli ktoś jasno i wyraźnie składa swoją rezerwacje, na pewno zostanie odebrany i dostarczony w wyznaczone miejsce bez problemu. A ludzie którzy nie potrafią sie określić lub zamawiają busy w kilku przewoźnikach na raz są sami sobie winni. Dlatego ludzie ogarnijcie się i nie róbcie świńst właścicielowi tej firmy. Tam też ciężko pracują ludzie!!!!!!!!!!!
Kamilooo15 2016-09-13 11:44
Ja również z całego serca polecam! Jechałem z tą firmą już 5 razy i nie zdarzyło się, żeby mnie zawiedli :) Bus co prawda był lekko opoźniony ale to chyba normalne, jak to w przewozach bywa.. Wiadomo nie wszystkie sytuacje da się przewidzieć
Annie 2016-09-15 12:03
Polecam. Nie mam żadnych zastrzeżeń co do tej firmy
anonim 2016-09-16 08:28
Jak dla mnie porządna firma! :D
xxx 2016-09-17 10:54
Polecam!
dranek 2016-10-13 22:21
No dobra, ale wiecie czy jest jakakolwiek szansa, żeby znaleźć zatrudnienie u nich? Chętnie bym się załapał, zwłaszcza jak warunki finansowe są odpowiednie to nic dziwnego, że są tak popularni. A jak wypłata odpowiada to jeszcze lepiej o nich świadczy.
aksoa 2016-12-27 11:41
prosze o kontakt na maila kasia.kufel2@gmail.com mam takie same problemy z ta firma i postanowilam zainteresowac media.
Zostaw swoją opinię o Rk Trans Sp. z o.o. - Łomża
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rk Trans Sp. z o.o.