Opinie o Ochrona Twierdza w Łódź

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Ochrona Twierdza. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Ochrona Twierdza na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Łódź

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ochrona Twierdza w Łódź

Błędny rycerz

Ta firma zatrudnia tylko ludzi z grupą i studentów? Tak wynika z ogłoszeń. Wie ktoś coś? Chodzi mi o Łódź.

@Paweł

W ogłoszeniach nie ma nazwy firmy, ale jak dzwonisz to twierdza. A w wymaganiach orzeczenie o niepełnosprawności, lub status studenta. Taka to firma " ochrony". Na stopień lekki to nie wiem czy są dopłaty z pfron. Pierwszy i drugi to na pewno.

Czy w Ochrona Twierdza poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Anon Nowy wpis

Tak, każdy ma fundowane wczasy na Hawajach. Co to za głupie pytania? Wiadomo że najniższa i wypad.

@Błędny rycerz

A skąd masz takie informacje? :) O jakie stanowisko Ci chodzi? http://www.ochrona-twierdza.pl/praca/ Tutaj są wszystkie informacje na temat aktualnych ofert pracy, ja nie widzę, żeby szukali tylko studentów czy osób z grupą ;)

Błędny rycerz Nowy wpis
@Karolina

Informacje mam z olx na przykład, gdzie jak byk jest napisane : orzeczenie o niepełnosprawności lub status studenta. Oczywiście chodzi o pracowników ochrony.

Paweł Nowy wpis
@Błędny rycerz

A napisali że mile widziane czy że koniecznie? Ciekawy jestem jaką grupę trzeba mieć żeby się dostać. Stopień lekki też się liczy czy za mało żeby dostać dotacje za pracownik z PFRON?

Błędny rycerz Nowy wpis
@Paweł

Czy Ochrona Twierdza zapewnia kartę multisportu?

Radek

Tylko dla niewielkiej części pracownikow

Agnieszka

Mam pytanie jakie obiekty ma twierdza bo widze ze grup niema dworcow nie ma masowek malo ......

@Agnieszka

I przystanków autobusowych , kolei oraz lotnisk ale resztę ma .

Agnieszka
@Piotr

Czy możesz coś więcej powiedzieć o tej firmie. Czy nadal pracuje ❓

Pracownik Ochrony

Nie wiem co kolega na górze łykał, ale raczej nie w tej firmie "Ta" forma rekrutacji. 2 dni szkoleń, i jeżdżenia do biura uzupełniać dokumenty. Oświadczenie o niekaraloność. 2 szkolenia na obiekcie ( otwarcie i zamkniencie- procedury), wytłumaczenie obowiązków i warunków. Przedstawienie dokumeentacji służbowej. I rozpoczęcie pracy. Profesjonalne podjeście do zatrudnienia! Solidna firma.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Katarzyna

Chciałam się dowiedzieć czegoś na temat stawek. Zwłaszcza, że w jednym komentarzu ktoś podawał, że niby lepsza niż w innych firmach. A można prosić o dokładną stawkę?

Franek

Wprawdzie firma działa dopiero od dwóch lat ale za to otrzymuje bardzo dobre oponie. Powiedzcie jak pracuje się podczas pandemii?

Twierdza
@Franek

Pracownicy pracują zgodnie z zachwianiem wszelkich zasad bezpieczeństwa w obecnej sytuacji dotyczącej Wirusa. Pozdrawiam

Rysiek
@Twierdza

Czy "zachwianiem" to freudowska pomyłka? xD

Bolek

Firma to jest taka że jest mało a w papierach więcej i tak zarabiają

Sahar

pod koniec lipca firma zbierała nowych ochroniarzy, w 5 osób mieliśmy stać na osiedlu botanicum na ul. konstantynowskiej od 2 sierpnia, 1 sierpnia poszliśmy na obiekt oprowadzili nas pokazali, powiedzieli co i jak, jeden z szefów chciał podpisać umowy, drugi powiedział że nie bo coś tam i będą przyjeżdżać na służby do każdego żeby podpisać, 2sierpnia pojechałem dowieść zdjęcie do legitymacji, oraz badania lekarskie . Okazało się że nie wchodzimy na obiekt bo spółdzielnie między sobą się nie dogadały i szef mi zaproponował pracę od 10 do 17 co dziennie oprócz weekendów i świąt, zgodziłem się , powiedział że widzimy się w poniedziałek, kiedy poszedłem w poniedziałek 5 sierpnia się okazało ze jednak na 99 procent jednak wchodzimy w 4 osoby na konstantynowską, w środę po 17 zadzwonił że nie wchodzimy. W czwartek rozwiózł nas po obiektach, mnie dał na gojawiczyńskiej, jak poszedłem na szkolenie to szok , pracownik ochrony w starych złachanych ciuchach, buty rozwalające się, a pomieszczeniu ochrony tak wali że nie da się wysiedzieć. następnego dnia zadzwoniłem powiedziałem co i jak , pan Jurek powiedział że każe im przewietrzyć i posprzątać. Pierwszą służbę miałem mieć w nocy z 11/12 sierpnia jednak jak byłem sprawdzić w sobote i w niedzielę jak waliło tak wali, poinformowałem pana Jurka że nie wejdę bo po 1 nie mam umowy po 2 wali nic nie wywietrzyli, na co on do mnie żebym sobie kupił odświeżacze powietrza, powiedziałem że nie kupie bo nie mam za co, to raz a dwa jest niedziela wolna od handlu, na co powiedział że łatwi zastępstwo za mnie, a mnie kazał przyjechać do południa we wtorek 13 i miała czekać na mnie umowa o pracę i miał mi dać odświeżacze powietrza, kiedy pojechałem okazało się że musiał wyjechać, zadzwoniłem i umówiłem się z nim na następny dzień, a 14go mi powiedział żebym oddał kluczyk od obiektu, oddałem i spytał gdzie mam mundur odpowiedziałem że w domu, to kazał mi przywieść mundur bo nie ma dla mnie pracy. Firma ochroniarska Twierdza to ściemniacze i kłamcy odradzam, tylko zwodzą i oszukują urząd skarbowy. Najgorsza firma ochroniarska to Twierdza

@Sahar

I nie dostałeś żadnego wynagrodzenia za ten czas? Zmieniło się coś od czasu napisania Twojej opinii? Czy już więcej nie skontaktowali się z Tobą z Ochrony Twierdza?

Lutka
@Sahar

To jest swieta prawda. Pracownikow maja za nic, nie szanuja a obiekty sa tak smierdzace ze nie da sie wytrzymac. Trzeba by bylo zainwestowac 50 % wynagrodzenia aby moc pelnic sluzbe. To nie ochrona tylko tyrania.

@Lutka

Szczerze mówiąc - bardzo zaniepokoiła mnie ta wypowiedź. Skoro w ich obiektach jest nieprzyjemny zapach, to należałoby by to komuś zgłosić. Może być on bowiem szkodliwy dla zdrowia. Myślałaś o tym?

Hehe
@Sahar

Widzę ze to chyba twoja pierwsza praca w ochronie bo wszedzie tak jest cicha umowa jest między firmami a pracodawcami jest taka ty nie zawracaj firmie (usunięte przez administratora) z pierdolami a oni nie marudzą ze śpisz 3/4 służby i każdy zadowolony !!!!

Była pracownica
@Sahar

Szczególnie sciemniacz Jurek który nadaje tam ton.Pracowałam więc mogę coś powiedzieć.Kłamcy i tyle.

Romek
@Była pracownica

Mogłeś nie pić byś może pracował dalej.

Jak się pracuje z ludźmi z Ochrona Twierdza?

Jan

Proszę o sprecyzowanie pytania ?

Tadeusz

Ostrzegam!!! Nie płacą za wykonaną pracę. Stawki żebracze, a pracowników mają gdzieś. .... Radzę się dobrze zastanowić, a mam porównanie do kilku znanych łódzkich firm.

DoTadeusza
@Tadeusz

Ale bzdury ... po co pisać takie brednie ? Stawki są lepsze jak w 3/4 firm, a kasa zawsze wypłacona. Od siedmiu lat, każdy z pracowników potwierdzi... skoro takie coś piszesz, logiczne że tu nie pracujesz :) pozdrawiam i bez komentarza - dziecinada

DoTadeusza

Ala

Trzeba było nie pić !!!!

EWa5500
@DoTadeusza

Firma godna pożałowania. Firma nie dba o pracowników. Nie respektują tego, że osoby niepełnosprawne powinny pracować max. 7 godzin. Pracują po 10. 18. a nawet 24 godziny w pojedynkę. O wypłacie nie mówiąc...

@EWa5500

Ewa mogłaś nie pić byś pracowała dalej :::))))

alutka kwiatek
@EWa5500

jestem osoba niepełnosprawna i pracuje już długo po 7 godzin więc to co piszesz to godne pożałowania

Pfron
@EWa5500

Praca 7 h nie dotyczy ochrony tak jest w ustawie jak sobie wyobrażasz ochronę całodobową po 7 godzin 6-13 13-20 20-3 3-10 10-17 itd ?

Noelia
@EWa5500

przecież w ochronie wg kodeksu pracy MOŻNA pracować 12 i 24h będąc niepełnosprawnym. W ochronie 7h max nie obowiązuje. Dokształć się, nim wystawisz opinie.

Grzegorz

Widzę, że podzielasz pozytywną opinię o tym miejscu pracy. Ja chciałbym ustalić, czy firma daje możliwości rozwoju zawodowego? Mam tu na myśli udział w ewentualnych szkoleniach i kursach organizowanych przez pracodawcę. Czy coś takiego występuje?

@Grzegorz

Pracuje tu 3 lata i nigdy nie miałem problemu jak z innymi firmami ochroniarskimi . Napisze tak ja nie wiem jak Ci ludzie co narzekają rozmawiają ale ja zawsze co się dogaduje jest mało tego są ludzie co dosłownie mają obiekty nie da sie oszukać co 2-3h obchód i można leżeć więc źle?Jak się nie ma co robić to i krzesło przeszkadza bo krzywe taka prawda poje. ludzie ... No źle bo jak się wódę ładuje i nie wie czy się przyszło do pracy czy wychodzi to źle i pretensje ,,bo tak powinno być" Firma w porządku .

@Grzegorz

Odpowiadając na pytanie rozmawiaj w biurze .

Twierdz4

Nie ma rozwoju. Jest wegetacja

Magdalena

Mam pytanie dotyczące dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy- czy Twierdza wymaga potwierdzenia o niekaralności? Wiecie może?

Biuro
@Magdalena

Tak Pozdrawiam

Twierdz4
@Magdalena

Tak wymagają

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Ochrona Twierdza? Są one dodatkowo płatne czy jest możliwość odbioru godzin?

Odpowiedź

Firma płaci za nadgodziny w gotówce. Nie są płatne dodatkowo; pomijam tutaj np. 10gr/h więcej. Nie wiem, czy można odbierać nadgodziny.

Bartosz

Wiecie może czy firma potrzebuje teraz nowych pracowników?

Gg

Firma zatrudnia 90 proc ludzi z 2 grupa tragedia

Marcus

Jestem zatrudniony w firmie Twierdza na czas nieokreślony jako pracownik ochrony.Firma pozwala na dużą samodzielność co mi bardzo odpowiada.Z zarobków także jestem zadowolony chociaż oczywiście jak na obecne ceny `"kokosów'niema.

Lena
@Marcus

Pracowałam w Twierdzy będąc zatrudniona na obiekcie w Strykowie. Nie wiem jak jest teraz, ale wówczas (rok 2012) jedyną formą zatrudnienia była umowa zlecenie z oficjalną pensją 200 czy 300 zł, a cała reszta pod stołem. Po wypłatę należało jechać osobiście na ul. Dostawczą do Łodzi. Mam nadzieje, że takie praktyki dawno zostało zaniechane, jeśli nie - to tylko wspłóczuć pracownikom, którzy się obecnie na takie warunki godzą.

Bolo

Ochrona Twierdza mając opinię super pracodawcy nie może mieć innej opinii na forum!!

Łucja

@Robert K., jaki typ umowy oferuje Ochrona Twierdza? Jak wyglądają zmiany podczas pracy na ochronie? Czy jest obowiązek lub możliwość brania nadgodzin i jak są one rozliczane? Aktualne oferty pracy z tej firmy znaleźć możecie tutaj: http://www.ochrona-twierdza.pl/praca/. Czy ktoś z was będzie aplikował? Wiecie jak wyglądają oferowane przez tę firmę szkolenia?

Robert K.

Pracuję w firmie Twierdza od października zeszłego roku nie mogę narzekać płacą na czas obiekt spokojnej kierownictwo idei i koordynatorzy w porządku Tak jak mówili Tak jest te bzdury które wypisują ludzie powyżej po prostu klękajcie narody jak nie chcesz pracować Nie pracuj Nikt ci nie każe

Zenek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

@Zenek

TAK

Pawlik D.

Bardzo miły zarząd... Normalna firma! Warunki pracy wyśmienite, pięniążki na czas. Jako pracodawce polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Ochrona Twierdza - Łódź

• Jak się pracuje w Ochrona Twierdza?

Zobacz opinie na temat firmy Ochrona Twierdza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ochrona Twierdza?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Ochrona Twierdza?

Kandydaci do pracy w Ochrona Twierdza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Ochrona Twierdza
4.1/5 Na podstawie 214 ocen.
  • ul. Dostawcza 4
    93-231 Łódź