Nescom sp. z. o. o.

Wywiadu udzielił:
Robert Łasek
Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju Nescom sp. z. o. o.
Spośród innych pracodawców cechuje nas innowacyjność i indywidualne podejście zarówno do własnych pracowników jak i klientów. Pracownikom organizujemy szereg szkoleń, które przeprowadza wykwalifikowana kadra menadżerska, nadto przed każdym jest realna możliwość rozwoju i awansu. Klientom przekazujemy rzetelną wiedzę i analizy na temat Międzynarodowych Rynków Finansowych, dedykowaną dla osób chcących ją pomnożyć jak i tych którzy takowej nie posiadają.
Nescom sp. z. o. o.
Adres:
Al. Jana Pawła II 19
00-854 00- 854 Warszawa
Branże:
  • Finanse - Ekonomia - Bankowość

Dlaczego warto pracować w Nescom?

Nescom to miejsce dla ludzi utalentowanych, ceniących przedsiębiorstwo, profesjonalizm i partnerstwo. Wybrany kandydat dołączy do młodego i dynamicznego zespołu realizującego swoje cele zawodowe w interesującej branży usług Międzynarodowych Rynków Finansowych. Firma oferuje pakiet szkoleń pracownikom na najwyższym światowym poziomie z zakresu finansów, notowań i analiz światowych giełd dzięki, którym pracownicy stają się specjalistami MRF.

Co wyróżnia Państwa spośród innych pracodawców w branży?

Strategia rozwoju firmy Nescom Sp. z o.o. oparta jest na zupełnie innym myśleniu niż statut qou. Sposób w jaki zmieniamy świat polega na innowacyjnych produktach biznesowych opartych o statut quale, czyli jakość, który jest łatwy w użyciu i przyjemny dla użytkownika. Tak się składa, że Nescom Sp. z o.o. jest podmiotem dedykowanym działalności operacyjnej na Global Business. Oferujemy pakiet projektów inwestycyjnych i usług finansowych dla inwestorów indywidualnych z całego świata, aby pomóc im handlować z powodzeniem i zyskiem.

Jakich pracowników najbardziej państwo potrzebują?

Potrzebujemy doświadczonych, kreatywnych, komunikatywnych i dyspozycyjnych ludzi. Posiadanie doświadczenia w sprzedaży produktów finansowych i usług jest dodatkowym atutem. Poszukujemy nie tylko mieszkańców Warszawy, ale również osób, które przeprowadziły się do Warszawy.

Jakie wymagania należy spełnić, aby otrzymać zatrudnienie w Nescom?

Warunkiem rozpoczęcia pracy w Nescom jest posiadanie minimum średniego wykształcenia, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, zdolność myślenia analitycznego oraz umiejętność przyswajania nowej wiedzy z zakresów finansów.

Wiele firm nie publikuje w ofertach pracy proponowanych stawek. Państwo stawki podają otwarcie. Dlaczego?

Wiele firm nie publikuje w ofercie pracy proponowanych stawek. Na warszawskim rynku pracy większość ludzi poszukujących zatrudnienia są to ludzie przyjezdni potrzebujący stabilności. Firma Nescom wychodząc naprzeciw tym potrzebom daje podstawę, która zabezpiecza podstawowe potrzeby bytowe, a z uwagi, że są to z reguły ludzie na dorobku oferujemy bardzo wysoki system prowizyjny, który jest jednocześnie motywacyjnym.

W jakiej lokalizacji znajduje się Nescom w Warszawie?

Siedziba firmy Nescom Sp. z o.o. znajduje się w centrum Warszawy w bardzo dobrej lokalizacji komunikacyjnej zarówno transportu miejskiego jak i podmiejskiego w okolicach stacji metra.

Gdzie można sprawdzać Państwa aktualne oferty pracy?

Obecne oferty pracy są na Gumtree, OLX i GoWork.pl

Dlaczego potencjalny klient powinien się zdecydować na współpracę właśnie z Państwem?

Wybór między firmą A i B to długotrwały proces decyzyjny. Każda firma mówi o swojej innowacyjności i najlepszej obsłudze klienta. Wbrew pozorom nie chodzi tu o sam produkt, ale o całą otoczkę wokół niego. Według mnie najważniejszymi składowymi, które wpływają na to, że klient wybiera Nescom Sp. z o.o. to gwarancja bezpieczeństwa środków, które wpłaca klient, rzetelne analizy rynków finansowych i płynność finansowa- klient w każdej chwili może wpłacić i wypłacić środki. Nie można również zapomnieć o poziomie zaufania konsumenta i pozytywnej opinii w internecie.

Co czyni Państwa platformy handlowe innowacyjnymi?

Firma współpracuje ze znanymi i cenionymi brokerami w Polsce, dzięki temu zapewnia dostęp do transakcyjnych i finansowych usług doradczych dla szerokiego zakresu rynków finansowych. Pomimo krótkiego okresu na rynku firma zatrudnia najlepszą fachową i doświadczoną kadrę zarządzającą, zapewniającą profesjonalną obsługę i aspiracje inwestycyjne. Na potrzeby handlu i inwestowania nasi Klienci mogą wybierać Domy Maklerskie w których zapewniamy dostęp do instrumentów finansowych, takich jak Forex, CFD na akcje, towary i kontrakty futures, ETF i akcje, za pośrednictwem nowoczesnych i niezawodnych platform. Nescom w ofercie innowacyjnej dywersyfikacji portfela inwestycyjnego, skutkującego redukcją ryzyka specyficznego posiada w swojej ofercie; złoto fizyczne, metale i kamienie szlachetne; złoto fizyczne, metale i kamienie szlachetne.

Czym wyróżniają się Państwa produkty finansowe?

Nasza oferta światowej klasy produktów inwestycyjnych jest dostępna na całym świecie nie tylko dla inwestorów prywatnych ale i firm. Pomagamy w skutecznym dochodowym handlu. Domy Maklerskie z którymi współpracujemy nadzorowane i regulowane są w Polsce przez KNF oraz w na terytorium EU. Kładziemy duży nacisk na zarządzanie ryzykiem, niezawodność i bezpieczeństwo środków klienta.

Dlaczego handel instrumentami rynku Forex i CFD wiąże się z wysokim poziomem ryzyka?

W dobie dzisiejszych czasów, aby inwestować oszczędności swojego życia należy posiadać podstawowe informacje na temat mechanizmów rynkowych. Należy zadbać o edukację ekonomiczną z zakresu odpowiedzialnego, mądrego inwestowania, która jest kluczem do zapewnienia bezpiecznej przyszłości. Osoby początkujące powinny zacząć od inwestowania w bezpieczne instrumenty w zależności oczywiście od tolerancji ryzyka. Nie bez znaczenia jest też czas, który można poświęcić na zdobywanie i poprawianie umiejętności. Brak zasadniczej wiedzy stworzą realne zagrożenie utraty oszczędności. Giełda i Forex jest doskonałym sposobem by pomnożyć kapitał. Niestety zdarza się utrata środków przez ludzi nie posiadającej podstawowej wiedzy działających wbrew trendom.

Czy giełda nadal jest strefą tylko dla ludzi zamożnych i ekonomistów?

Giełda jest miejscem przyjaznym nie tylko dla ludzi bardzo zamożnych i ekonomistów. Większość ludzi uważa, że do inwestowania na giełdzie trzeba spełnić dwa warunki:
1) być bardzo bogatym,
2) posiadać ekonomiczne wykształcenie
To bardzo błędne przekonanie, ponieważ na giełdzie może każdy inwestować komu ważne jest zabezpieczenie przyszłości nie tylko swojej, ale często również rodziny: dzieci, a nawet wnuków.

Jakie ma Pan rady dla osób chcących rozpocząć swoją przygodę z rynkami finansowymi?

Człowiek, który chce pomnożyć w znaczny sposób zyski musi korzystać z najnowszych narzędzi w mądry i odpowiedzialny sposób. Środki te nie powinny naruszać zabezpieczenia życiowego, a pomagać w realizacji rodzinnych planów życiowych. Każdy powinien zadbać już teraz o godne życie na emeryturze. W trosce o Państwa pieniądze przeznaczonych do inwestycji Nescom Sp. z o.o. przypomina jednak, że inwestowanie nie jest grą  i aby było owocne i skuteczne trzeba spełnić wcześniej wymienione warunki, a więc nie tylko niezbędna wiedzę, ale też umiejętności, czas i świadomie przeznaczony kapitał.

Dlaczego Nescom zajmuje się także sprzedażą kamieni i metali szlachetnych?

Nescom Sp. z o.o. posiada w swojej ofercie złoto, metale i kamienie szlachetne w celu dywersyfikacji ryzyka. Zróżnicowanie prowadzonej działalności ma na celu rozproszenie ryzyka związanego z inwestowaniem. Pozwala to zmniejszyć ryzyko podejmowanych decyzji przez naszych klientów.

Jaka jest wizja Państwa firmy na przyszłość?

Dzięki obecności na rynku lokalnym, posiadaniu własnych produktów finansowych i ubieganiu się o licencje Domu Maklerskiego nadzorowanego przez KNF Nescom Sp. z o o jest firmą której można zaufać.

Ostatnio dodane oferty pracy przez Nescom sp. z. o. o.
Doradca klienta zobacz ofertę
Sprzedawca/przedstawiciel handlowy zobacz ofertę