Opinie o Mar-Mot Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

www.marmotspzoo.pl

Branże: Chemia - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mar-Mot Sp. z o.o. w Kowalewo Pomorskie

Poszkodowany Nowy wpis

Szukam poszkodowanych przez firmę Mar-Mot ktora sprzedaje nawozy. zostalem oszukany i jestem pewien ze nie tylko ja. dawajcie znac.

PŁATNOŚCI Nowy wpis

W sprawie płatności firmy telefon 798 021 061

Beata Nowy wpis
@PŁATNOŚCI

Jakich znowu płatności? Kim Ty jesteś człowieku? Sprawdziłam sobie sama - jakiś Pan od ściągania długów.

Dariusz Nowy wpis

OSZUŚCIE !!!!! ODDAWAJ PIENIĄDZE !!!!

mar mot

Działając w imieniu MAR – MOT Sp. z.o.o. z siedzibą w Kowalewie Pomorskim (dalej także: „Spółka””) uprawniony do jej reprezentacji, niniejszym oświadczam: W imieniu własnym wzywam do niezwłocznego zaniechania naruszeń moich dóbr osobistych w postaci dobrego imienia oraz czci. Wskazuję, że w sposób całkowicie bezprawny umieszczane są do publicznej informacji nieprawdziwe oskarżenia oraz podejrzenia w stosunku do mojej osoby oraz firmy. Pomówienia i oskarżenia z Państwa strony są swoistym naruszeniem mego dobrego imienia, Państwa działania należy uznać za godzące w dobre imię moje i mojej spółki. Podkreślam, że dobra osobiste jako wartości ściśle związane z osobą ludzką pozostają pod ochroną prawa, a każdy człowiek ma prawo do ich poszanowania. Naruszając więc moje dobra osobiste narażacie się na odpowiedzialność zarówno cywilną i karną. Wobec powyższego ostatecznie wzywam do zaniechania naruszeń moich dóbr osobistych w opisany wyżej sposób wskazując jednocześnie, że w przypadku jego braku wystąpię na drogę sądową, gdzie dochodzić będę także stosownego odszkodowania za szkodę, jak i zadość uczynienia za wyrządzoną mi krzywdę.

EJ
@mar mot

TO PROSZĘ MI ODDAĆ MOJE PIENIĄDZE. CZY W TYM MONECIE PANA OBRAŻAM?

maro
@mar mot

Właśnie proszę oddać pieniądze moje też.

Gregorij
@mar mot

Najpierw trzeba mieć dobre imię. Oddawaj kasę!!!

Janusz
@maro

Ile oddam!? Napisz tylko faktycznie bez fikcji.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Mar-Mot Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno
NORMALNY

200 poszkodowanych, parę milionów przepadło ? MOGĘ POWIEDZIEĆ ŻE MAM PANA IMIĘ GŁĘBOKO W DU...E ... czyste złodziejstwo w białych rękawiczkach. Uważajcie na tego pana lub panów. Towar potem kasa. I PRZEDE WSZYSTKIM ZDROWY ROZSĄDEK PRZY ZAKUPACH. A TERAZ MOŻE MNIE PAN POZWAĆ GZIE CHCĘ I TAK PRZEZ PANA JESTEM NIEWYPŁACALNY.. Z KOMORNIKIEM NA GŁOWIE...

Janusz
@NORMALNY

A skąd komornik!? Co Mar- Mit ma z tym wspólnego.

Zibi

Sąd Rejonowy w Toruniu, V Wydział Gospodarczy, informuje, że Sędzia komisarz w postępowaniu sanacyjnym Mar-Mot Sp. z o.o. w Kowalewie Pomorskim, informuje, iż zarządca sądowy złożył do akt sprawy spis wierzytelności.

robert

Sprawę prowadzi prokuratura w golub-dobrzyń dla tych co zostali (usunięte przez administratora)

Skup

Kupię wszystkie długi powyżej 5000zł za gotówkę 739 904 425

Mar-mot nie Płaciło, oszukało ponad 200 osób, i nie spłaca zaległości (usunięte przez administratora)

Jestem ciekawa zarobków w tej firmie? Ktoś coś ?

Zły

A widzieliście Ewelinę za tą białą kitą hahah tyłeczka nie widać, ale i tak usta ma stworzone do oralu ;)

Adrian

Słyszałem wiele dobrego o firmie i nie rozumiem o co właściwie chodzi?

Jeżeli masz inne zdanie na temat pracy w firmie MAR MOT, to proszę, abyś swoje wypowiedzi dodawał w sposób kulturalny bez niepotrzebnych wulgaryzmów oraz słów, które są na forum zakazane. Czy mógłbyś napisać, jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Od początku zatrudnienia można liczyć na umowę o pracę, czy raczej należy przejść przez okres próbny przez otrzymaniem pełnej umowy? Przedstaw proszę, jak to wygląda w praktyce.

miła atmosfera, czysto, nowe biuro, pomieszczenia klimatyzowane, można sporo zarobić, praca od poniedziałku do piątku, szkolenia

Zostaw merytoryczną opinię o Mar-Mot Sp. z o.o. - Kowalewo Pomorskie

• Jak się pracuje w Mar-Mot Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mar-Mot Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mar-Mot Sp. z o.o.?

Mar-Mot Sp. z o.o.
  • Wrzosowa 16