Opinie o Alkal S.A. w Opatówek

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Alkal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Alkal S.A. o rekrutacji.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alkal S.A. w Opatówek

Stella

Firma jest od wiosny 2018r w upadłości!!

Darek

Jedynie przez co to wszystko moze sie rozleciec w tym zakladzie to przez dwie osoby. Kazdy wie o koho chodzi. Pojawiaja sie juz pierwsze komentarze w których ludzie mowia o koho chodzi. Aaa i Pozdrawiam falszywego kierownika. Usmieszki a utrudnia prace. Oczywiście wszystko jego zasluga. Msciwy koles

Sylwek

Widze po komentarzach ze pozmienialo sie w firmie ale niestety nie na lepsze... Pani sekretarka stala sie Pania z awansem i zero szacunkiem jak od poczatku... Ciekawe czy nadal chodzi po formie i mowi ze nikt jej nje lubi... Rada na przyszlosc Panstwo z Biura.SZANUJCIE LUDZI AGNIESZKO I KWACHU

Legia Warszawa

Biuro wysadzić zwolnić.. Ola niech zostanie. Pani mega pozytywną. Wielką klasa umysłu. Szacunek dla Niej. Serd3cznie pozdrawiamy

Widzew Łódź
@Legia Warszawa

To chyba sama Ola pisała. Brak kompetencji tej pani jest porażający. Widzę, że w biurze ostro się żrą. Wynika to z braku kompetencji osoby zarządzającej. Brak wyników konczy cierpliwosc wlascicieli niemieckich. Sprawa już dlugo nie potrwa. Wielka plajta na horyzoncie.

@Widzew Łódź

Ola jest ok. Każdy ma swoje zdanie. I ja ja udzielam i moje jest właśnie takie. Ktoś był mega ślepy i ufal małej blond to teraz ma jak ma. Zawsze z jej strony pełny szacunek do człowieka i zrozumienie. Pozdrawiam.

Legia 2
@Legia Warszawa

Podzielam zdanie Ola jest naprawdę w porządku

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Alkal S.A.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
A jednak wyszło na Moje

Kiedyś tam pracowałem.. widzę że firma co się ledwo założyła już prawie upada...nie ma atmosfery do pracy. Pozdrawiam Kierownika który jest sympatyczny Ale ma swoje Ale. Nie dopuszcza do tego aby ktoś miał swoje zdanie. Liczy się tylko jego. A szkoda słów. Mam nadzieję że ktoś go w końcu nauczy szacunku.

Gonzo
@A jednak wyszło na Moje

Kierownika mają złego to chyba nie mieli do czynienia z abdullahem i innymi co byli W A*k*l* w biurach złe ,wszystko źle co wy możecie wiedzieć jak bylo przecież tylko z 2 ludzi pracuje ze starej firmy.

A jednak wyszło na Moje
@Gonzo

W pompie mam kto i ilu pracuje z starej firmy. Trzeba być w jakimś stopniu człowiekiem i każdemu dac szansę się rozwijać a nie tylko widzieć swoje. I tylko wszytko jego zasługą. W tym kierunku jest ta opinia. Jest Ok Facet kierownik do pogadania. Ale w pracy nie pozwala innym na większe szanse... jak można być takim człowiekiem....nie rozumiesz wpisu to nie komentuj. A kolejna sprawa taka że niby 2 osoby z Alkala opowiedział jak było i się nic nie zmieniło a nawet mówią że jest gorzej i to na samym początku.

Słabo mi
@A jednak wyszło na Moje

Kierownika waszego znam bo pracowałem z nim z 10 lat i słyszałem z pewnego źródła że chce zrezygnować z funkcji tylko co wtedy przyjdzie ktoś z zewnątrz niby po studiach mądrala i zacznie rządzić albo inny stary pracownik. Patrząc z mojej perspektywy to trafiliście chyba najlepiej jak można było a skoro twierdzisz że facet do pogadania to może tu trzeba uderzyć i rozwiązać problem .Z wcześniejszych wypowiedzi słyszę że z biurami nie ma konsensusu i to się już pewnie nie nie zmieni. Ja życzę jak najlepiej pozdrawiam

@Słabo mi

Kierownik jest w porządku. Gosciu w porządku i mega do pogadania. Zna się na robocie. A co do biur to widzę że temat jest ostry i się z tym zgodzę. Nie wiedzą nic i nie robią nic. Pani Blond zarabia więcej jak zwykły pracownik a nie potrafi dla nich zrobić dobrego uczynku. Nie szanuje ich. Chłopcy nie mają nic o co proszą lub po 3 tygodniach a Ona siedzi i przegląda stronki w necie. Kompletnie ta osoba nie jest tam potrzebna...

Siebie wszyscy tam warci

Dokładnie zgadzam się z poprzednią wypowiedzią że Paniusia siedzi i długie w nosie. Nie potrafi zadbać o pracowników tylko o swoje cztery litery. Udaje Panią z wielką wiedzą itp a nie radzi sobie z podstawami. Pracownicy chodzą i się proszą Ale ona ma to gdzieś. Szef bardzo z niej zadowolony. Pracownik nie ma szans się przebić. DECYZJA należy do Was... Ale wiem że z czasem taki wpisów pojawi się więcej...

wiadomo

Paniusia z bura siedzi i dłubie w nosie albo siedzi pod burkiem dyrektora, który nie ma zielonego pojęcia o tym stanowisku za bardzo mu się daje. Nie ma osoby decyzyjnej, ale za to jest pełna olewka pracowników w każdej kwestii.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nie o to chodzi.

VOLLMER dziala... zamówień wpływa...pracy jest... Tylko problem jest taki sam jak w Alkalu. Ciężko z podwyzkami za wynagrodzenie. Nie szanują twojej osoby. Nawet jeśli nie jest twoja wina i tak zrobią że to Ty jesteś winny. Zgodzę się z poprzednią wypowiedzią że Biuro poszalalo.. Dbają o wizerunek zewnętrzny a nie na wewnętrzy. Najgorsze to że awanas z sekretarki na wyższe stanowisko robi z główki kisiel.. Pozdrawiam i życzę dobrego wyboru.

Zalamka

Firma coś sobie klepie. Tylko są osoby które kiedyś nie miały słowa do powiedzenia a teraz się noszą jak taczka nie powiem z czym. Oczywiście chodzi o ludzi z biura. Pozdrawiam.

Smiech na sali
@Zalamka

Klepią biedę.

Staszek

Niestety już się stało najgorsze więc nic dziwnego, że i tu jest cisza.

Adam B.

Nie ma chetnych do pracy w Volmerze na Zdrojowej. Wszyscy wiedza co się szykuje.

Jasiek

Pewnie szkoda, że tak się stało. Zawsze myślę, że ludzie stracą pracę.

Vollmer zatrudnia na zdrojowej. Kto chetny?

Magdalena

@Jarek, firma ogłosiła upadłość, na pewno dotknęło to pracowników. Możesz powiedzieć, jak pracodawca rozwiązał kwestię wynagrodzeń? Czy pracownicy otrzymali pieniądze? Jak obecnie wygląda sytuacja, może został ogłoszony jakiś przetarg?

Jak na ten moment wygląda sytuacja w Alkal S.A.? Czy zechcecie się podzielić z użytkownikami newsami?

Bartosz

No jak chyba lipa totalna

wróbel

Oj straszna lipa.

Jarek

(usunięte przez administratora) ogłosili upadłość

Jarek

zawiadomienie o ogłoszeniu upadłości: file:///C:/Users/Ja/Downloads/Upad%C5%82o%C5%9B%C4%87%20Alkal%20(1).pdf

Jogi

Czy jakiś komornik zajmuje się sprawą tej złodziejskiej firmy?

Lala
@Jogi

Tak jest ustanowiony komornik

wróbel
@Lala

kretyn

Pablo

A co tam u gołąbka, przyjezdza do firmy? Robi coś czy tylko trzyma się w domu za głowe i łyka psychotropy?

starszy aspirant
@Pablo

ukrywa się cały czas, policja już go szuka

Yogi

Panie Przemysławie M., Radosławie L. Kiedy w końcu ogłosicie upadłość?? Chciałbym odzyskać pieniądze za poświęcany czas waszej firmie. Możecie tu odpisać :)

ALEALE........
@Yogi

Yogi zapraszam do Alkala, zobaczysz kto dba o to żebyś otrzymał swoje pieniądze. Zapewniam Cię że nie jest to pan lipiec. Odwagi życzę.

Yogi
@ALEALE........

Nie da rady dojechać od Opatówka :(. Trochę mam teraz za daleko, jakoś wielkopolska mi nie po drodze, to co tam się dzieje, wie ktoś z okolic? Firma pada czy świetnie się rozwija i można posłać komornika?

aleale...........

dawaj komornika hihiihihhihiihi

Przemek
@Yogi

Jak ci nie po drodze to nie zawracaj głowy. Zadzwoń.

head
@Yogi

O widzę,ze raczej się opłacało poświęcać czas firmie Alkal. Przyjedz po pieniażki.

Zbawiciel P.
@ALEALE........

Hahahah kto dba... Ten kto zaje...ł już tyle że zostały szczątki. Przemek nie oszukuj się. Oddaj najpierw ludziom to co im ukradłeś jak pracowałeś. Urlopy z Niemiec... reszty wypłat jak się zwalnialisny bo płaciłeś tylko z podstawy resztę do swojej kieszeni a lipcowi wykazywałes że zapłaciłeś wszystko. Mi osobiście jesteś winien 1400 za wypracowane godziny. Nie wspomnę o działalnościach na słupa gdzie chłopków zostawiłeś na lodzie z milionami w plecy. I ty szujo masz czelność mówić o dbaniu o pracownika? Wytrzeźwiej.

Przemek Mikusiński
@Zbawiciel P.

Idź do sądu. jeśli firma jest winna ci 1400 PLN to zapewne Ci wypłaci. Sobota widzę, była ostro zakrapiana i dodała odwagi na dokonanie wpisu. Szkoda tylko,że nie podpisałeś się pod swoim wpisem. Jesteś tchórzem, który w niedziele wytrzeźwieje i będzie bardzo wystraszony. być może i tym prokuratura się zajmie a w internecie nie ma ludzi anonimowych. Dziwi mnie zdanie ze,, lipcowi wykazywałeś, że zapłaciłeś wszystko".Dlaczego jemu o tym nie powiedziałeś lub nie zgłosiłes na policję. Jeszcze przez półtora roku z nim współpracowałeś. Pewnie na jego polecenie towar z Alkala wywoziłes. Ja podpisuję się pod swoją wypowiedzią bo mam odwagę. Życzę tego samego.

Nat
@Zbawiciel P.

A co za dupek, który pisze,że Prezes Przemek zabrał mu urlop z Niemiec?

ywe
@Nat

Pewnie jakis nawiedzony grubas. Kleczewski. miłośnik pięknych kobiet. Najprzystojniejszy wczoraj w remizie.

Soczek
@ywe

Ale jak śmierdzialo w pokoju w księgowosci jak wyszedl.

Tomek K
@Yogi

Panie Marku S. kazdy chce odzyskać pieniądze.

Radi
@Yogi

Podobno nie ma zgody sadu na upadłość.

Ludomir

Czy wiecie kto okradł wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas prowadzenia zbiórki pieniędzy w Kaliszu?

Radosław
@Ludomir

Radosław

Pudel

Wiecie może czy dostaniemy pity do rozliczenia?

Zostaw merytoryczną opinię o Alkal S.A. - Opatówek

• Jak się pracuje w Alkal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Alkal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alkal S.A.?

Alkal S.A.
2.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Zdrojowa 12
    62-860 Opatówek