Opinie o Piast Cargo Transport Sp. z .o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Piast Cargo Transport Sp. z .o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Piast Cargo Transport Sp. z .o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Piast Cargo Transport Sp. z .o.o. w Żory

Przyszły były pracownik

Nie polecam ! Szukają pracowników przychodzisz na osobę babeczka spoko zagaduje ale jej mentor (usunięte przez administratora)straszy nie słucha kandytatów ma ich w (usunięte przez administratora) pieniądze 3000 zł na start ????

Gabryś
@Oki

Ok. Ja, na spedytora bym aplikował, jeśli potrzebują? Duże tu są te premie i czy warunki ich przyznawania są tak ustalone, że mozliwym jest je uzyskać?

Zawiedziony

Nie polecam Jak chcesz być (usunięte przez administratora)przez pracodawcę i osoby zarzadzajace tym "burdelem" to przyjdź, zobacz jak ciągle rozwijający się operator logistyczny potrafi postępować z pracownikiem Umowa najniższa krajowa, reszta pod stołem o ile zasluzysz Dzięki temu raczej nadal się rozwija niestety Zmieniają warunki zatrudnienia w czasie trwania umowy bo reszta pod stołem Przewoźnicy zewnetrzni którzy chcą lepiej zarobić odpalają działkę kierownikowi spedycji itd Jak to się mówi, nie kombinujesz to nic nie masz tylko ochłapy Nie płacą fv w terminie przewoźnikom itp Aż dziw bierze że z ta firma potężna grupa Żywiec podjęła współpracę Chyba niezła koperta poszła do osoby decyzyjnej grupy Żywiec bo inaczej nie potrafię tego sobie wyjaśnić Ale zawsze można spróbować, zobaczyć jak to wszystko funkcjonuje

Kora
@Zawiedziony

Ale jak te warunki pracy zmieniają sie w czasie pracy? To jest oferowana nowa umowa, czy jakiś aneks do umowy nowy? Czy po prostu szef jednostronnie uznaje, że sa nowe warunki i pracownik nie ma jak się nie zgodzić?

MM

Nie chcę być negatywnie nastawiona bo jestem w tej firmie od niedawna, ale mam kolegę na równorzędnym stanowisku, zaczął pracę tego samego dnia co ja… I nie polecam pracy w administracji dopóki go nie usuną… ksenofobiczny, homofobiczny… ciągle porusza tematy (usunięte przez administratora)do tego jest agresywny i krzyczy po nas (nawet po kierownikach, ale dla nich to okej)… kiedy skonfrontowałam to z kierowniczką dowiedziałam się, że on ma taki temperament i to normalne, mam przywyknąć i zaakceptować. Co prawda jest weekend ale w poniedziałek wysyłam wypowiedzenie, skargę. Jesteśmy krajem europejskim, a Polska chyba żyje w swoim świecie nienawiści i problemów. Jeśli takie zachowania są akceptowalne to nie chcę wiedzieć co jeszcze. Nie będę odradzała pracy tam, ale jeśli jesteście gotowi na to, że kierownictwo powie Ci że krzyk i agresja jest okej, to zastanów się… czy warto.

Krejzi
@MM

A gdzie w administracji pracujesz miasto Żory, Gliwice???

Alex Nowy wpis

Po ogłoszeniu dla pracownika fizycznego magazynu biorą również kobiety. Dają możliwość pracy dodatkowej i to wtedy jest w oparciu o umowę zlecenie, tylko ile godzin tygodniowo można przepracować w tej formie? Wynagrodzenie opisują jako atrakcyjne i zastanawia mnie jego atrakcyjna wysokość.

MM

@MM

A jaki masz kontakt z innymi pracownikami? Jak oni się zapatrują na zachowanie wspomnianego kolegi? Najlepiej napisz, jakie zachowania i słowa interpretujesz, jako agresję.

Joanna Nowy wpis
@MM

A gdyby zgłosić to anonimowo do działu HR to podejmą jakieś kroki? Piszesz, że pracujesz tu od niedawna, więc jaki to czas? Możesz napisać na jaki czas dostałaś pierwszą umowę i ile zarabia się w administracji?

Krejzi Nowy wpis
@MM

A gdzie w administracji pracujesz miasto Żory, Gliwice???

Jest tu ktoś, kto ma informacje o tym, ile teraz zarabia kadrowa? W sieci widziałam ofertę, gdzie dawali 4000 - 5000 zł brutto miesięcznie. Może były jakoś niedawno podwyżki lub czy jest tak, że co miesiąc dają premie jakieś, dzięki czemu dostaje się finalnie więcej? Szczególnie, że wymagają wiedzy z zakresu kadr i płac.

Przewoźnik

Nie polecam, spedycja o dupę rozbić, zawsze brak czasu na wszystko , a tak kawka ciasteczko i gadanie o dupie marynie, nie pilnują zleceń transportowych a o fakturach to nie wspomnę , często zapominają zapłacić trzeba chodzić za swoimi pieniędzmi bo jak piszesz maile to nie odpisują a jak dzwonisz to nie odbierają dziwnym trafem, mam wrażenie że pracują tam ludzie z przypadku a nie doświadczania. Brak zetelnosci potrafią cię wysłać w jedną stronę a jak spedytorów coś się nie spodoba to nie znajdzie ci powrotu ot tak. Czego mogę życzyć tej firmie, wypłacania pieniędzy za usługi , i obsady która zasługuje na dobrą opinię.

@Przewoźnik

Można wiedzieć, czy to tyczy się braku kasy i wypłat dla pracownika, czy chodzi o braki kasy dla jakiś podwykonawców, kontrahentów itd.? Bo ciężko to wywnioskować z treści. Kasy nie ma wcale, czy są z jakimś tam opóźnieniem, ale finalnie jest cała kasa?

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Piast Cargo Transport Sp. z .o.o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Kadrowa?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Żory
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

W firmie Piast Cargo Transport Sp. z .o.o. niedawno poszukiwano pracownika na stanowisko Mechanik Lotniczy. Czy ktoś wie, na jakie zarobki można liczyć na tym stanowisku? Chcę zarabiać powyżej 5200 PLN.

Zawiedziony

Beata
@Zawiedziony

Reszta pod stołem o ile zasluzysz? Czyli jest premia ale nie co miesiąc możliwa, tak? A za co można ją otrzymać/co trzeba robić, żeby na nią zasłużyć? Ile takiej premii przeważnie jest przyznawane?

Honda
@Zawiedziony

Chciałbym zdementować delikatnie to wszystko, pracuje prawie rok, nie dostałem jeszcze nic pod stołem :( ( w sumie to przykro tak mi się zrobiło, że inni dostają, a ja się dowiaduje z internetu :) ). Miejsce do pracy jak każde inne w normie raz z górki raz pod górkę. Podsumowując popytałem na firmie i nigdy Piast nie pracował z grupą Żywiec, więc tyle w temacie rzetelności tej wypowiedzi. Chociaż pracuje na magazynie i wszystkiego nie wiem, to popytałem i mimo wszystko ośmielam się stwierdzić, że żadne zdanie z tego nie jest prawdziwe. Szkoda mi tylko tych ludzi którzy tu pracują po parę lat i budują tą firmę, że jakiś Gal Anonim rzuca na prawo i lewo oszczerstwami.

zawiedziony
@Honda

Kolego, firma Piast Cargo od kilku lat magazynuje wodę itp grypy Żywiec więc albo pracujesz jako cieć w firmie obok i wiesz tyle o ile albo jesteś wyżej postawiony w tej firmie i próbujesz ją wybielić Skoro nie dostajesz nic pod stołem tzn. najprawdopodobniej że niczym się nie wyróżniasz i słaby z Ciebie pracownik Ja piszę rzetelne informacje a nie wyssane z palca Ale tak jak pisałem, każdy może spróbować i zobaczyć jak to funkcjonuje

Honda
@zawiedziony

No i nadal się będę upierał przy swoim bo oczerniasz Grupę ( czy grypę) Żywiec dość poważnymi zarzutami, mam nadzieję że masz mocne dowody bo jak Cię namierzą, a namierzą to za pomówienia się nie wypłacisz. GRUPA ŻYWIEC to międzynarodowy koncern produkujący piwo, należący chyba do grupy Heineken, i na pewno nigdy nie współpracował magazynowo ze wspomnianą tu firmą. I tak swoją drogą jestem pracownikiem magazynu w jednym z oddziałów i nie było tu takich historii o jakich piszesz. A fakt jest taki jak napisałeś, chcecie sprawdzić to sprawdźcie, ja tam za swoje słowa mogę poręczyć. Ogólnie też dziwię się że administracja "poważnego" portalu pozwala pisać takie rzeczy w ciemno. Moim zdaniem jest to miejsce do pisania o trybie i formie pracy, warunkach itp. a nie o takich głupotach.

Kora

Przyszły były pracownik

Weronika
@Przyszły były pracownik

3 tysiące podstawy rozumiem, dochodzą do tego jeszcze jakieś premie? Czy to już wszystko razem? Jaką formę zatrudnienia preferuje pracodawca?

Oki
@Weronika

3 tyś i premie zależy gdzie Chcesz aplikować

Gabryś
@Oki

opinia o oddziale gliwice

Witam opinia o tej firmie nie może być pozytywna ponieważ niczego tam pozytywnego nie ma. Socjal zero kasa średnio, robota ciężka , przełożeni (usunięte przez administratora) rotacja spora (ludzie przychodzą i odchodzą) , BHP to jakaś abstrakcja, pozytywnie to pewnie sami kierownicy piszą żeby nie wyglądało ze same złe opinie. Brak poszanowania człowieka kopertówki jeśli wiecie o czym mówię, jeżeli coś jest nie tak to zawsze wina pracownika żeby mu zaraz uwalić premie za ciężką prace i wieczny brak ludzi do pracy przez co jest ciągły (usunięte przez administratora) na magazynie a jak mają być ci ludzie jeśli jest tak jak napisane powyżej, także jeżeli macie inny wybór niż PiastCargo Gliwice to skorzystajcie nie wierzycie to idźcie tam do pracy a sie przekonacie o innym zapomnianym systemie pracy rodem z (usunięte przez administratora)

@opinia o oddziale gliwice

Noo.. Niefajnie to z Twojego opisu brzmi. :( Piszesz o ucinaniu premii z rzekomej winy pracownika jakie konkretnie są przytaczane? Nie ma możliwości udowodnienia, że to nieprawda o ile zarzut okazałby się niesprawiedliwy?

Aleks
@opinia o oddziale gliwice

Kopertowki z tego co wiem to już ich nie ma na Gliwicach i jest ok - załoga itd

Olo
@Aleks

A jak obecnie pracuje magazyn Gliwice bo na stronie 8-20 czy to tylko administracji się tyczy czy np wózkowych też ?? Jakieś zmiany

@Aleks

Nie ma? A jak to ostatecznie wyszło, że je zlikwidowali? I z tymi premiami to fatycznie tak niekorzystnie wychodzi?

Rick
@Hanna

Masz całą wypłatę z premią na konto. A ty Hanna pracowałaś tam, że masz dobre info ???

@Rick

Jakie info? Ja się o jego wypowiedzi odniosłam po prostu. Bo skoro napisał "już" to chyba zasugerował, że jednak kiedyś były?

Om
@Hanna

Były i są. Zapraszamy do współpracy:) wówczas wątpliwości się wyjaśnią. Najważniejsze NOWE KIEROWNICTWO I LUDZIE - wcześniejsze elementy poszły razem z tym co przyszli czyli NICZYM. Zostawili jedynie po sobie wielki "smród" z tym co robili. Wkoncu ktoś pomyślał i zrobił z tym całym syfem porządek. Gratulacje. Pani i Pewni Panowie poszli w las :)

Jerzy
@Om

Nowe kierownictwo wniosło jakiś powiew świeżości? Jak ty oceniasz? Poprawiły się warunki? Jak tak to jakie konkretnie?

Xgyx

Ok

Enri
@Jerzy

Oczywiście moim zdaniem wnioslo i to duży powiem. Wkoncu (usunięte przez administratora) i kolesiostwo poszło na bok a jest normalna praca. Szacunek dla nowych i obecnych starych pracowników

@Enri

No to dla ludzi raczej pozytywnie. A czy to tylko na atmosferze sie odbiło czy sa jakieś ciekawe plany na przyszły rok? Coś dorzucą np., do benefitów lub dadzą podwyżkę?

Enti
@Hanna

Moja dobra rada jeśli już tak bardzo jesteś ciekawa to zadzwoń na oddział lub kierownika albo i prezesa a pewnie oni odpowiedzą na wszystkie nurtujące cię pytania. Nie ma potrzeby by na forum o wszystkim pisać - zadzwoń lub zatrudnij się i tyle. Sam fakt, iż (usunięte przez administratora) się zwolniły to już dla oddziału duży +. Przykre jednak prawdziwe.

o jej masakra
@Om

No to powiem ci że takich bzdur to ja nie słyszałem ale masz racje hehe niech każdy przyjdzie i się przekona ale jeszcze lapiej niech każda z tych osób odrazu wstawi opinję na go work ...

Jacek
@o jej masakra

Wątpisz w zmianę warunków pracy wraz ze zmianą kierownictwa? Lepiej napisz, czy są jakieś usprawnienia by odciążyć ludzi i jak z bezpieczeństwem pracy teraz?

łął......

mrozy a tu oszczedzają na ogrzewaniu i prądzie brawo faktycznie firma przyjazna pracownikowi trzymajcie sie ciepło...

Lock
@łął......

Ubierz się ciepło. Załóż ciuchy Termo. Kurtkę co dostałaś od firmy, czapkę, komin, rękawiczki i wtedy będzie ci bardzo ciepło. Gdzieś tych oszczędności teraz firma musi szukać. Niestety poprzednik miał full wypas czy to magazyn czy nawet adm.....nie ich, mieli to gdzieś. Niestety....

Jacek
@Lock

Rozumiem, że ten ubiór na magazyn, a co z biurami, tu też trzeba się cieplej ubierać? Chciałem tu rozejrzeć się za pracą spedytora, ale piszesz, że oszczędzają. Dotyczy to też wypłat, ile teraz dają?

Nikt
@Jacek

Ja tam się nie znam, ale z reguły na forum 90% to pomówienia, 10% prawda. Szczególnie jeżeli kolejny nie zadowolony z życia człowiek coś wypisuje ( a jak jeszcze usłyszy złe słowo o sobie, nawet jeśli jest prawdziwe, to potrafi takie głupoty popisać, że głowa mała) . Ja też zaaplikowałem czekam na odpowiedź. Pojadę, sprawdzę sam :D Tak jeszcze przy okazji naprawdę myślicie, że ktoś powie Wam prawdę odnośnie warunków, atmosfery i wypłat na forum ?? :D :D Życzę powodzenia w takim układzie :D

....
@Nikt

akurat to odwrotnie to co jest wypisane o firmie to 90% prawdy 10 % nie prawdy skoro 90% nie prawdy to dlaczego ludzie uciekają i dlaczego nie ma ogrzewnia w zimie tylko termo ciuchy co to jest praca na zewnatrz czy w srodku zeby tak sie ubierać jako pracodawca masz zapewnic odpowienie warunki pracy a jeśli nie jesteś w stanie to przynajmniej nie okłamuj ludzi ze jest inaczej a nie termo ciuchy bo tak taniej, oszczedności tak na pracowniku jak to sam kiero Piotruś powiedział co by tu w zimie zrobić zeby było taniej no tak termo ciuchy nie wiem czy tak fajnie sie pracuje w temperaturze kilku stopni powyżej zera i tak jest to opinja byłego pracownika ale szczera nie pisał bym tego ale po tym co przeczytałem nie mogłem przejść obojętnie

Ehh

Dodam jedyną żetelną opinię. W firmie Piast Cargo oddział Gliwice pracuje się bardzo dobrze pieniądze Ok przełożeni też Ok. Co do roboty jak na magazynie raz lepiej raz gorzej, podczas czytania opinii trzeba zastanowić się kto daną opinię wystawia czy pracownik ?czy były pracownik ? przeważnie byli pracownicy wystawiają opinię że względu na to że chcą się odgryźć za to że zostali zwolnieni za swoją nie kompetencje. Także kto bardziej inteligentny raczej nie będzie się opierał o opinię kogoś kogo zupełnie nie zna. Ja dziś też mógłbym napisać że w piescie co dzień rano przed rozpoczęciem pracy stajemy na głowie i liczymy do 10 po czym śpiewamy... i idziemy pracować , poprostu jak komuś jest za dobrze to Stara się jeszcze bardziej sobie poprawić i najlepiej nie przychodzić do pracy a jak już sie jest to co 30 min na fajke a później zdziwienie że po kilkudziesięciu ostrzeżeniach ktoś dostaje wypowiedzenie i co taki ktoś robi gowork i opinia heh " ludzie myślcie to nie boli pozdrawiam.

Hanna

W sumie to czemu od razu tak niefajnie piszesz? :/ Jakąś opinię jednak wyraził, chyba faktycznie trzeba być nieco bardziej sceptycznym?

Ala

Ogólnie nie polecam firmy dzięki niej w niektórych związkach bardzo się psuje tylko jest jedno pytanie w tej kwestii które warto podkreślić czy to firma - pracowniki czy sam człowiek bo lubi to i np panią z administracji, a jak wiemy pani bo kobieta to nie jest jest "niby w związku, ma ok 23 lata, jedno dziecko i potrzeby" naprawdę nie dziwi mnie już nic. Nie piszę tego po to by obarczać firmę, ale żeby np co niektórzy zauważyli, że wiemy dużo. Byli pracownicy, obecni dużo widzą, dużo słyszą no i się wie - dziękuję tym pracownikom. Szef jak i koordynator duże SZ .... :) A PANI Z ADMINISTRACJI RÓWNIEŻ DZIĘKUJĘMY :)

Endrii
@Ala

A jak ogólnie atmosfera w Piast ???

@Endrii

Dobra

Etna
@Andrzej

Zależy gdzie....bo słyszałam że cyrki są ha ha

Rafał
@Etna

Wychodzi na to że możesz mieć coś do napisania. To napiszesz co słyszałeś? :D

Etna
@Rafał

Zatrudnij się to zobaczysz

....
@Ala

Czy ty jesteś poważna? Kobieto w każdej firmie pracują faceci i kobiety nie wiem jakie masz doświadczenia ale z tego co czytam to mogę Ci tylko współczuć ....

@Etna

A jak ktoś leniwy to może Cię dopytać? ;p Powiesz?

Kate

Czy są przyjmowane też kobiety czy sami mężczyźni ???

@Kate

gdzie wyczytałaś info ze wolą mężczyzn przyjmować jedynie?

Nati
@Monika

Mąż kolegi uznał że tylko mężczyźni

@Nati

A na jakiej podstawie? Braku kobiet czy ich jakiegoś gorszego traktowania?

Patri
@Hanna

Może tylko do jednej pracy "pod biurkiem" " na biurku" itp.

Mario
@Hanna

Kobiety i mężczyźni są przyjmowani. Właśnie trwa rekrutacja na pracownika administracji bo już jedna pani jest. Zapraszamy

Patri

Chyba czegoś się obawia lub nie świeci dobrym przykładem

@Patri

Jeżeli kobieta się szanuję....wiadomo, a jak będzie (usunięte przez administratora) to sprawa jasna.

Mario
@Mark

Pożyjemy, zobaczymy jak ta sytuacja damsko-męska będzie wyglądać miejmy nadzieję, że nikt do niczego się nie przyczyni. Jestem zainteresowany pracą, póki co z tego co wiem godziny max do bani takie typowo dla administracji. Jak zostanie to zmieniony to wówczas działam pewnie dziadek szefa mnie przyjmie.

@Mario

No ale jak tutaj sytuacja damsko-męska ma wyglądać? Człowiek przychodzi do roboty, robi swoje i wychodzi, co tu bardziej drążyć? ;) A serio myślisz, że zmienią te godziny? Kiedy mieliby to zrobić?

Olo
@Hanna

Właśnie lepiej już nie drążmy bo w życiu naprawdę są ludzie i ludziska, kobiety i kobiety no i reszta (usunięte przez administratora) właśnie skupmy się na PRACY tylko i wyłącznie nie na pierdołach itp bo może być nie ciekawie a opinia idzie w świat zatem patrzmy co robimy i co mówimy. Co do zmian w życiu piękne są tylko chwile :)

@Olo

pozwolę zaznaczyć, iż oddziałów jest sporo zatem wyżej podane opinie dotyczą MAGAZYNU GLIWICE tak dla ZAINTERESOWANYCH :) MIŁEGO DNIA I PRACY

@Mark

Czyli jednak coś było tam na rzeczy... ;) A w takim razie jak sytuacja w innych oddziałach tak z ciekawości?

@Hanna

Może najlepiej sprawdzić monitoring wówczas dowiemy się jak ładnie administracja współpracuje z magazynem .... :)

Olek
@Hanna

Jeśli to ty jesteś co " obrabiasz" na tych magazynach to powodzenia piękna ... :)

Marks
@Hanna

Dokładnie nie psuj sobie dziewczyno opinii. Zabieraj (usunięte przez administratora) w kroki i idź gdzieś do pracy co będziesz miała większe możliwości, nie tylko te pod biurkiem. Chyba cię stać na coś więcej....:) Jesteś jedną na magazynie w Gliwicach a opinii tyle jest na twój temat, że szok. Jedna rada: daleko od szefa i zamężnych :)

Teres
@Olek

Panowie i Panie powiem po krótce każdy ma swoje życie, ale czego nienawidzę najbardziej jak małolaty z bagażem szukają kasy, miłości,sexu, kariery w facetach którzy mają rodziny. Gliwice są tutaj góra dlatego apel do szefostwa niech się wam otworzą oczy (usunięte przez administratora) SIE ROZWIJA. Dajcie tej łasce myjkę, mop lub pozbądźcie się jej bo same problemy jak to czytam. Takimi opiniami nie przyciągnięcie klientów. A dziewczyna raz młoda dwa jeszcze bardzo w pracy "nie kumata" no chyba, że jest dobra na zapleczu, kamerliku i pokoju szkoleniowym.

@Teres

O matko, a to do aż takich sytuacji tutaj dochodziło? Bo wcześniej nie zrozumiałam tego tak dosadnie, bo pisali to dość "między wierszami". Ale chyba apel poprzez samo forum na nic się nie zda w tym temacie. Nie lepiej pójść i poruszyć ten temat bezpośrednio?

….
@Kate

Też są przyjmowane Kobiety jak i do biura tak i na magazyn :)

@Teres

O jakiej ,,lasce” jest mowa Hmm?

Dresik
@..

Jedna wyjątkowa ha ha ha :)

Onri
@….

A na jaki oddział ??? Myślę czy by się nie przyjąć

Ada
@Onri

Daruj sobie.... Jest tyle ofert że polecam naprawdę gdzieś indziej.

@Mark

A to prawda, ale pracownicy chyba nie mogą mieć bezpośredniego wglądu do niego od tak? Co w sumie trzeba byłoby zrobić, żeby móc go przejrzeć?

Zastępca szefa
@Kate

Jak naj bardziej zarówno na magazyn jak i na kierowcę

Hanna

Czego tu nie kumasz? Że kobieta ma prawo i w maga tu robić i jeździć? To chyba dobrze?

Nie polecam i szczerze odradzam każdemu prace firme w piast cargo, całkowity brak szacunku dla pracownika, szef się wyżywa na pracownikach gdy ma zly humor, obiecują premie których i tak na oczy się nie zobaczy, okropne godziny pracy jak i warunki Zmuszanie do nadgodzin. Ciągniki oraz naczepy rozwalone. Jedyne co jest pozytywne w tej pracy to pracownicy którzy są zawsze pomocni i mili. Reasumując, nie polecam pracować w firmie piast cargo. Pozdrawiam

Roberb
@Andrzej

O kim ty piszesz? Pracuje w tej firmie już 3 rok i nie widziałem ani nie słyszałem o takich akcjach. Praca na magazynach nie jest łatwa. I każdy kto ma porównanie w innych firmach przyzna,że pracuje się tu bardzo dobrze. Polecam

Wnuk szefa
@Andrzej

Ja jestem bardzo zadowolony z pracy mojego dziadka co prawda czasami ma zły chómor ale jest terz bardzo miły

Wnuk szefa

Nowik

Myślę o pracy w tej firmie obecnie w Gliwicach czy jest sens w niej pracować prosze o rady ?????

Zostaw merytoryczną opinię o Piast Cargo Transport Sp. z .o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Piast Cargo Transport Sp. z .o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Piast Cargo Transport Sp. z .o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piast Cargo Transport Sp. z .o.o.?

Piast Cargo Transport Sp. z .o.o.