Opinie o Philip Rockwell LTD w Londyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Philip Rockwell LTD. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Philip Rockwell LTD na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Philip Rockwell LTD w Londyn

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Social Media Manager w Philip Rockwell LTD? Napiszcie, jak według Was przebiegła rozmowa kwalifikacyjna. Wasza opinia może okazać się pomocna dla innych użytkowników.

Czy w Philip Rockwell LTD pracuje się na open space?

Kornelia Nowy wpis

siedziby też nigdzie nie ma podanej…

Pytanie o prace Nowy wpis

Hej, na olx jest ogłoszenie o pracy jako asystent zarządu, jakie zarobki są przewidywane?

Kier

Pracowałem jakiś czas i mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że fajne lata są za mną. Zmieniłem tylko ze względu na dalszy rozwój i inną propozycję, ale to już nie miejsce na ten temat. Wracając do firmy to powiem tyle: atmosfera między ludźmi była na bardzo duży plus, bo nie oszukujmy się, że to ma naprawdę duże znaczenie, z fajnymi ludźmi każda praca robi się lepsza. To był z resztą jeden z najważniejszych powodów, dlaczego ciężej mi było zrezygnować z tej pracy ;) pozdrawiam wszystkich

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Philip Rockwell LTD padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Key Account Manager.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Philip Rockwell LTD?

Red

Na atmosferę absolutnie nie można narzekać. Każdy wie kiedy może sobie pozwolić na luz, a kiedy skupiamy się w 100% na pracy i śmiechy i rozmowy odkładamy na później. Ludzie są super, nie brakuje u nas poczucia humoru i to jest ogromny plus jak dla mnie, bo nie ma sztywnej, formalnej atmosfery.

Kawasaki
@Red

trafione w punkt, całkowicie się podpisuję pod twoją opinią. pierwsze miejsce pracy do którego przychodzę z przyjemnością i uśmiechem, bez ciążącego poczucia przymusu :)

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

NIE nie Nie eiN ein EIN

tak, brytyjską czyli bez ubezpieczenia zdrowotnego i składek emerytalnych Jak wjedzie w ciebie tramwaj to sprawdź czy masz wystarczająco dużo pieniążków na koncie żeby zapłacić za szpital

Ilona
@NIE nie Nie eiN ein EIN

A może zarobki są tu na tyle atrakcyjne, że można samemu wykupić ubezpieczenie? Czasem praca ma inne zalety niż samo odprowadzanie składek. Jak z tym jest w Philip Rockwell? A od 1 lutego (Brexit) coś się u Was zmieniło?

@Ilona

Nie, nie są atrakcyjne zarobki.

Xxx

Akurat kwestia zarobków może być bardzo sporna, bo dla Ciebie mogą nie być atrakcyjne, a dla kogoś innego jak najbardziej. Nie można tak ładować wszystko i wszystkich do jednego wora, bo każdy ma jakieś swoje racje i argumenty, a o pieniądze zawsze się robią niepotrzebne spory. Najlepiej się dowiedzieć i ocenić samemu czy nam odpowiada to czy nie ;)

Anka

@NIE nie Nie eiN ein EIN to umowa nie obejmuje ubezpieczenia zdrowotnego???

P

Tak czytam te wasze komentarze i tracę wiarę w ludzi. Nikt nikogo nie zmusza do pracy w tym miejscu. Zawsze można przyjść, zobaczyć i samemu ocenić. Jeżeli ocena negatywna to dziękuję i szukam dalej. Ja zostałem - ludzie fajni, praca nie specjalnie ciężka. Po paru miesiącach poszedłem gdzie indziej, zmieniłem zawód, zarabiam więcej. Po co tyle ględzenia, jeżeli większość nawet biura, czy ludzi nie widziało ? Trochę dystansu z obu stron, niech każdy zajmie się tym co do niego należy i będzie dobrze.

Co możecie powiedzieć o warunkach zatrudnienia w Philip Rockwell LTD? Jakie są zalety tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Pipipo

Wynagrodzenie zmienne w zależności od tego "ile jesteś wart". Jeśli ktoś ma potencjał, ma doświadczenie , jest bystry- dostaje lepsza propozycje podstawy. Czyli tak jak wszędzie na rynku. Do tego dochodzi prowizja od realizacji. Ze względu na to, że realizuje się raczej większe projekty to jest ona całkiem przyzwoita. Ale to tez zależy czy ktoś daje rade czy nie. Ja zanim się wdrożyłem to powąchałem prowizje dopiero w 3 miesiącu, są tacy co dają rade szybciej lub wolniej.

Misiu

padłem po przeczytaniu tej opinii :)

zrezygnowana
@Misiu

to nie ma co padać, czasy się zmieniły i to pracownik wybiera gdzie chce pracować. Widać niektórzy tego nie rozumieją do dziś :p

Guru

rekrutacja jest w obecnej sytuacji rynkowej bardzo wymagająca. Trzeba poświęcić dużo czasu i energii żeby poradzić sobie z materiałem. Nie każdy daje radę, szczególnie ci nastawieni na łatwa pracę i kasę. W takim przypadku, szczególnie odradzam.

Misiu

Kiedyś usłyszałem takie sformowanie, że rekrutacja jest najwyższa formą sprzedaży i coś w tym jest

NowyTu
@Misiu

Większej bzdury dawno nie czytałem...ale jak widać trzeba sobie morale podbudowac by się lepiej poczuć...

P

Pracowałem pół roku, fajna atmosfera, fajni ludzie ;) A z szefem mam kontakt do dziś. Jak ktoś nie szuka korpo-otoczki i do pracy chce przyjść na luzie nie martwiąc się o "deadliny", "asapy" i inne tego typu to warto się pojawić :)

Lepki
@P

dobrze powiedziane

H
@P

Dokładnie tak jak mówisz. NIe każdy będzie zadowolony z pracy tutaj. Niektórym odpowiada korporacyjny klimat i ład ze swoimi wszystkimi atutami i pejoratywami. To tylko kwestia tego co wolisz

Lepki
@H

Pod tym sie podpiszę

Daga

Umowa brytyjska - kasa nie jest marna. Przychodzą do nas młodzi ludzie i liczą na to, że bez doświadczenia będą zarabiać kokosy. (Kilka miesięcy pracy w sprzedaży to doświadczenie równe zeru.) Rozumiem, gdyby zaproponowano im najniższą krajową, ale u nas nikt nie zarabia tak mało. :P Ja tu pracuję od ponad pół roku, mając wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i iii dlaczego ktoś bez doświadczenia miałby zarabiać tyle samo? W każdej branży tak jest. Na dodatek mam bardzo dobre warunki pracy, fajny szef i fajną ekipę w pracy. Nie ma kapusiów, złośliwości, dużo się śmiejemy (aż nas czasem szef musi uspokajać). :P

Dawid
@Daga

Daga, brawo za odwagę i napisanie jak jest naprawdę w firmie. Dużo tu niestety fikcyjnych wpisów w stylu "nie pracowałem, ale nie podoba mi się kolor ścian". Jak to mawiają "kłamstwo obiegnie cały świat, zanim prawda zdąży włożyć buty"

H
@Daga

Ja też się przyłącze. Firma jest naprawdę spoko. Nie każdemu pasuje wszytko co tu się dzieję ale myślę, że wiele osób jest zadowolonych. Sporo się nauczyłam pracując i nie żałuję.

Rob

(usunięte przez administratora)warto by zmienić warunki pracy ? Choć znając życie nie długo (usunięte przez administratora)Ciekawe czemu skarbówka się nie interesuje angielska firmą która funkcjonuje w kraju a(usunięte przez administratora) ?

Ja1995

Ktoś wie jaka rotacja w firmie ? Bo jak duża to szkoda czasu tracić

Dawid

Kolejny komentarz, który nie ma NIC wspólnego z prawdą. W Philip Rockwell nie ma handlowców! Tym bardziej Call Center. Komentarz napisany przez Gowork. Dziękujemy, wciąż nie kupujemy Waszego pakietu ochrony!

Blondynka

Byłam na spotkaniu kiedyś, ale na handlowca, tak śmiesznych warunków nie słyszałam dawno. Zwykłe call center których setki w naszym mieście.

Tiger

A z kim byłaś na rozmowie?

Kobra
@Tiger

Sama, a Ty z rodzicami na rozmowy chodzisz ?

crocow
@Kobra

to taki żart ? Kiedyś byłem na rozmowę zaproszony, ale jak widać dobrze zrobiłem że nie poszedłem

Ksenofobiczny89

Praca jest w porządku. Zarobki mogły by być wyższe. Sprzęt dosyć przestarzały. Praca dosyć rozwojowa, dużo szkoleń.

www
@Ksenofobiczny89

Zależy w którym brandzie pracujesz. Jest ich kilka.

www
@www

W jednych bardziej stawia sie na samodzielność i szkoleń nie ma dużo, ale tez produkt prosty jak budowa cepa. Tam gdzie to bardziej złożone jest więcej czasu na "wyszkolenie" pracownika.

Petent

Zajmuje się kontaktem z klientami i generalnie wygląda to tak, że jest nacisk na zadowolenie klienta. Jeśli nawet projekt jest mało dla agencji dochodowy to i tak trzeba klienta zadowolić. Stawia się bardziej na budowanie relacji i bycie zaufanym partnerem niż szybką kasę. Nie wiem czy to się może sprawdzić. Podejście zupełnie inne niż w korpo-agencjach

Rex
@Petent

Niestety często się to czkawką odbija bo potem pracujesz nad takim klientem i nic z tego nie masz

@Rex

Prawda, ciężkie czasy dla rekruterów nastały :)

Donald

Czy istnienie biura tej firmy dalej jest tajemnicą?

Pika

Eykhmm.. Wiec tak: Rozmowa w jakiejś obskurnej kawiarni, właściciel opowiada że firma jest taka super i taaak się rozwija- ale biura czy dowodu na istnienie firmy nie było dane mi zobaczyć. Warunki finansowe okazały się o 50% niższe niż na ogłoszeniu (usunięte przez administratora) BRAK SŁÓW. Dla porównania w Lidlu na kasie na umowie o prace dają 3500 netto.

Zostaw merytoryczną opinię o Philip Rockwell LTD - Londyn

• Jak się pracuje w Philip Rockwell LTD?

Zobacz opinie na temat firmy Philip Rockwell LTD tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Philip Rockwell LTD